RAW After Mania Spoiler | Gecenin Sonu

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
407
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Sevmediğin adam üzdü mü Canberk seni? :oops:
Kısmen. Birini sevmiyorsak zamanında sevme şansı verdiğimizdendir.

Adam şerefsiz çıktı Osman baba. 2014'te hak verdim. Güreşi sevseydi NJPW, ROH veya IMPACT'e giderdi. Yıllar içinde WWE'ye demediğini bırakmadı. AEW'ya gitti. Orası daha iyi dedi. Orayı yıktı, tükürdüğünü yuttu WWE'ye döndü.

Adam güreş dünyasının Kardaşyan'ı yeminlen. Dikkat çekmek için her şeyi yapıyor.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Kısmen. Birini sevmiyorsak zamanında sevme şansı verdiğimizdendir.

Adam şerefsiz çıktı Osman baba. 2014'te hak verdim. Güreşi sevseydi NJPW, ROH veya IMPACT'e giderdi. Yıllar içinde WWE'ye demediğini bırakmadı. AEW'ya gitti. Orası daha iyi dedi. Orayı yıktı, tükürdüğünü yuttu WWE'ye döndü.

Adam güreş dünyasının Kardaşyan'ı yeminlen. Dikkat çekmek için her şeyi yapıyor.
Cody'den farkı yok, bence np.

Konular
4,303
Seth Rollins
-
Veee oldu mu sana 2-1. Cidden spoiler yememiştim ve CM Punk'ı bir anda sırıtarak ayaklardan tutarken göreceğimi düşünmezdim. İzlerken kahkaha bastım. :DD CM Punk - Drew Mcintyre feudu çok iyi gidiyor ya. CM Punk ilk geldiğinde Rollins vs Punk için deli gibi gün sayıyorken şimdi Drew vs Punk için aynıyım. Umarım sakatlık makatlık çıkmaz da şu ikiliyi kapışırken görelim.

Gelelim Jey Uso babaya. Şimdi WWE'nin yeni dönemde kemer saltanatları vs ile alakalı düşünceleri ve planları nedir bilmiyorum ama WHC kemerini ben 700-800 gün tarzı günlerde görmek istemiyorum ya. Damien Priest'e hakkı verildi. Jey'de contender oldu. Bence Backlash şovunda kemeri alsa gıkım çıkmaz ve sevinirim Jey için. Şimdi değilse ne zaman baba? Tekli kariyerine yeni yeni yön veriyorken ve hype'ı inanılmaz güzelken bence verilmeli. Mayısın sonunda King of The Ring olacak. Orada da kemerini koruyup devam etse Clash at the Castle'da Jey Uso vs Drew Mcintyre akar. Hem Drew kendi memleketinde kemeri almış olacak. Yavaş yavaş oradan Drew vs Punk'a geçeriz. Yani, Umarım geçeriz.

Ricochet'in Bronson Reed'e yaptığı harekette on numaraydı. Ricochet haftalardır aldığı momentumunu umarım bu maçta bırakmamıştır. Kendisini güreşirken izlemek çok keyifli.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
407
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Cody'den farkı yok, bence np.
Cody güreşi ne bıraktı ne de laf etti. ROH, NJPW, WCPW, her şirkete gitti.WWE'de sadece Stardust senaryosuna laf etti. HHH mevzuları adamın gimmickiydi. AEW'daki hayranları cidden Cody'e pislik gibi davranıyordu face olduğu sürece. Adam zevk alacağı yere gitti, WWE hayranları cidden AEW fanlarına göre çok daha iyi davrandı Cody'e (bunu AEW'yu şirket olarak daha çok seven biri olarak söylüyorum).

Punk tüm fanlar onu severken gitti. Punk profesyonel güreşe laf etti. Güreş yerine UFC'ye gitti (rezil oldu). WWE'ye laf edip prim kasıyordu. AEW'daki ilk konuşmasında WWE'deki dönemi boyunca profesyonel güreşçi olmadığını AEW'da olduğunu söyledi. Şu an AEW'da değil yani Punk kendi sözüyle profesyonel güreşçi bile değil.

Lafım WWE'ye değil Drew da Cody de profesyonel güreşçi sonuçta.

artyomdh

Kayıtlı Üye
Konular
6
Drew kemer kazanmasını çok istiyordum ama Cm Punk feudu baya iyi gidiyor. Sonuçta sakatlanmasına Drew sebep oldu. Hep üstüne oynadı, laf soktu. Cm Punk tarafından haketti bunları. Drew kemeri şu an kazanmamasıyla ilgili hiç problemim yok. Çünkü feud harika ilerliyor Cm Punk ile.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Cody güreşi ne bıraktı ne de laf etti. ROH, NJPW, WCPW, her şirkete gitti.WWE'de sadece Stardust senaryosuna laf etti. HHH mevzuları adamın gimmickiydi. AEW'daki hayranları cidden Cody'e pislik gibi davranıyordu face olduğu sürece. Adam zevk alacağı yere gitti, WWE hayranları cidden AEW fanlarına göre çok daha iyi davrandı Cody'e (bunu AEW'yu şirket olarak daha çok seven biri olarak söylüyorum).

Punk tüm fanlar onu severken gitti. Punk profesyonel güreşe laf etti. Güreş yerine UFC'ye gitti (rezil oldu). WWE'ye laf edip prim kasıyordu. AEW'daki ilk konuşmasında WWE'deki dönemi boyunca profesyonel güreşçi olmadığını AEW'da olduğunu söyledi. Şu an AEW'da değil yani Punk kendi sözüyle profesyonel güreşçi bile değil.

Lafım WWE'ye değil Drew da Cody de profesyonel güreşçi sonuçta.
Güzel, benim Drew'dan nefret ettiğim gibi birileri Punk'tan ediyor.. En sevdiğim şey, anlam verebilirim.

Drew nefretime anlam veremeyenlere de ben anlam veremiyorum. Daha çok çekeceksiniz. İnsanların Cody'yi bu kadar savunmalarına da hiçbir zaman anlam veremeyeceğim. Çünkü siz insanlar yüzünden CM Punk nefreti var. Aynı CM Punk'ın da pipebumb'ta şu şekilde söylediği gibi;

2dfqd0x.png

Profesyonel olmadığı çok belli bir adam CM Punk'ın iki yüzlü yönü pro wrestlingde beni en çok çeken şeydi.. Sağı solu belli olmayan bir adamın emin ol ki her senaryoda ne yapacağı belli bir adamdan daha çok mal satabildiği günümüzde gerçek. Yaratılan illüzyonlu sevgi Cody için aynı Cena'da olduğu gibi kaybolacak ama CM Punk.. onda kaybolabilmesi için seks kaseti çıkmalı, ki Lesnar için duyulanlardan sonra bile Lesnar seviliyor; neden? Çünkü o da Punk gibi.. boşa Paul Heyman Guy'cı değilim ben. Siz insanlar Cody'nin siyasetçi olduğunu kabul etmeyen tiplersiniz ve size söylüyorum, forumun herhangi bir yerinde şuan beni dinleyen aşırı Cody hayranı varsa.. bu adamın CM Punk'tan daha iyi bir iki yüzlü olma durumu beni ona çekiyor, çok iyi bir siyasetçi ve siz bunu kabul edene kadar da bu yazım üzerinden çok geçeceği belli. İlla farklı renk kıyafetler giymeye, güler yüzlü olmaya; hatta belki de sözlerini tutmaya; Roman'a söz verip tutmadığı zamanı falan hatırlayın; gerek yok demek ki.. insanlar sevdiklerini kötü adam olarak niteleyenleri sevmezler.. ben severim.

The Death Rider

Mella is Money!
Konular
2,632
Carmella
Carmella
Drew asla rolde değil bu arada ekfkwkdked. Başına gelenlere yarılıyorum.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
407
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Güzel, benim Drew'dan nefret ettiğim gibi birileri Punk'tan ediyor.. En sevdiğim şey, anlam verebilirim.

Drew nefretime anlam veremeyenlere de ben anlam veremiyorum. Daha çok çekeceksiniz. İnsanların Cody'yi bu kadar savunmalarına da hiçbir zaman anlam veremeyeceğim. Çünkü siz insanlar yüzünden CM Punk nefreti var. Aynı CM Punk'ın da pipebumb'ta şu şekilde söylediği gibi;

2dfqd0x.png

Profesyonel olmadığı çok belli bir adam CM Punk'ın iki yüzlü yönü pro wrestlingde beni en çok çeken şeydi.. Sağı solu belli olmayan bir adamın emin ol ki her senaryoda ne yapacağı belli bir adamdan daha çok mal satabildiği günümüzde gerçek. Yaratılan illüzyonlu sevgi Cody için aynı Cena'da olduğu gibi kaybolacak ama CM Punk.. onda kaybolabilmesi için seks kaseti çıkmalı, ki Lesnar için duyulanlardan sonra bile Lesnar seviliyor; neden? Çünkü o da Punk gibi.. boşa Paul Heyman Guy'cı değilim ben. Siz insanlar Cody'nin siyasetçi olduğunu kabul etmeyen tiplersiniz ve size söylüyorum, forumun herhangi bir yerinde şuan beni dinleyen aşırı Cody hayranı varsa.. bu adamın CM Punk'tan daha iyi bir iki yüzlü olma durumu beni ona çekiyor, çok iyi bir siyasetçi ve siz bunu kabul edene kadar da bu yazım üzerinden çok geçeceği belli. İlla farklı renk kıyafetler giymeye, güler yüzlü olmaya; hatta belki de sözlerini tutmaya; Roman'a söz verip tutmadığı zamanı falan hatırlayın; gerek yok demek ki.. insanlar sevdiklerini kötü adam olarak niteleyenleri sevmezler.. ben severim.

2 gün sonra Lesnar suçlu bulunsa şu sözleri söyleyebilir misin?

Bu video galiba dediğimi çok net açıklıyor. Ve açıkçası forumdaki belirli bir kesime olan nefretimi de çok iyi açıklıyor. Millet gimmicki sadece umursayıp o gimmicki yapan kişinin neyin nesi olduğunu zerre gram umursamıyor.

Gimmick şirketinin senaryo ekibinin sana verdiği karakterdir. Eğer ki şanslıysan buna karışıp kendine uygun hale getirebilirsin. Ama şanslı değilsen 4 sene boyunca Stardust olarak kalırsın. Ve sen Stardust oldun diye senin gerçekte olduğun insan ve verdiğin emeğin zerre gram umursamayıp böyle kişiler tarafından gömülürsün.

Yukarıda da dediğim gibi. CM Punk ve Drew McIntyre ile ilgili pek bir düşüncem yok. Ama Phil Brooks ve Drew Galloway hakkında çok düşüncem var. Drew Galloway gittiği hemen hemen her şirkette sevilen sayılan, gerçek hayatta her şeyini kaybedip en yükseğe geri çıkan bir adam. Phil Brooks ise elinde her şey varken herkese sırt dönüp giden bir adam. Çünkü senin de dediğin gibi "tahmin edilmez". Sana soru, bookerlık yaptığın için soruyorum tahmin edilmez adamı daha popüler diye desteklemek doğru bir şey mi? Ne yani heyecan veriyor diye güvenilmez adamları başımızın tacı mi etmeliyiz? Profesyonellik, sadakat, sıkı çalışmayı boş mu verelim?