RAW After Mania Spoiler | Gecenin Sonu

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
2 gün sonra Lesnar suçlu bulunsa şu sözleri söyleyebilir misin?

Bu video galiba dediğimi çok net açıklıyor. Ve açıkçası forumdaki belirli bir kesime olan nefretimi de çok iyi açıklıyor. Millet gimmicki sadece umursayıp o gimmicki yapan kişinin neyin nesi olduğunu zerre gram umursamıyor.

Gimmick şirketinin senaryo ekibinin sana verdiği karakterdir. Eğer ki şanslıysan buna karışıp kendine uygun hale getirebilirsin. Ama şanslı değilsen 4 sene boyunca Stardust olarak kalırsın. Ve sen Stardust oldun diye senin gerçekte olduğun insan ve verdiğin emeğin zerre gram umursamayıp böyle kişiler tarafından gömülürsün.

Yukarıda da dediğim gibi. CM Punk ve Drew McIntyre ile ilgili pek bir düşüncem yok. Ama Phil Brooks ve Drew Galloway hakkında çok düşüncem var. Drew Galloway gittiği hemen hemen her şirkette sevilen sayılan, gerçek hayatta her şeyini kaybedip en yükseğe geri çıkan bir adam. Phil Brooks ise elinde her şey varken herkese sırt dönüp giden bir adam. Çünkü senin de dediğin gibi "tahmin edilmez". Sana soru, bookerlık yaptığın için soruyorum tahmin edilmez adamı daha popüler diye desteklemek doğru bir şey mi? Ne yani heyecan veriyor diye güvenilmez adamları başımızın tacı mi etmeliyiz? Profesyonellik, sadakat, sıkı çalışmayı boş mu verelim?

Ben sahtekarlığını kabul ettiğim için destekledim. Çocuğunun yaptığı gibi ona iyi buna iyi deyip arkalarından sallayan bir adam değil çünkü, kötüye kötü; iyiye iyi der. Olay çıkarır mı çıkarır, beni orası bağlamaz. Beni bağlayan kısmı bana ne izlettiğidir. Gitmek onun mu tercihiydi? Hayran olarak saygı duymak zorundayım, küsmek nedir? Biz bu spor olmaya çalışan trambolin eğlencesi şeyin ortasında sahtekarlığın zevkini tattık sahtekar insanların sahte sevgilerini değil, gerçek olan bir şeyi yaşadık. Cena, Cody veyahut başka biri.. sahte bir sevgi sevmiyorum kardeşim. İnsanı olduğu gibi kabul edip suçluysa yargısını, değilse sana verdiği şeyin zevkini yaşayarak seyrini sağlamalısın.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
407
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Ben sahtekarlığını kabul ettiğim için destekledim. Çocuğunun yaptığı gibi ona iyi buna iyi deyip arkalarından sallayan bir adam değil çünkü, kötüye kötü; iyiye iyi der. Olay çıkarır mı çıkarır, beni orası bağlamaz. Beni bağlayan kısmı bana ne izlettiğidir. Gitmek onun mu tercihiydi? Hayran olarak saygı duymak zorundayım, küsmek nedir? Biz bu spor olmaya çalışan trambolin eğlencesi şeyin ortasında sahtekarlığın zevkini tattık sahtekar insanların sahte sevgilerini değil, gerçek olan bir şeyi yaşadık. Cena, Cody veyahut başka biri.. sahte bir sevgi sevmiyorum kardeşim. İnsanı olduğu gibi kabul edip suçluysa yargısını, değilse sana verdiği şeyin zevkini yaşayarak seyrini sağlamalısın.

Tamam bu daha mantıklı bir cevap ama büyük eksiklikler var.

Öncelikle ona iyi buna iyi diyen tiplere ben de bayılmam. Bunu Cody'e bağladığını da görüyorum da bu adam Indy'lere gidene kadar 7-8 sene WWE'nin ekmeğini yedi burada kaç tane arkadaşı oldu. AEW tayfa da onun Indy'lerden arkadaşları. Bu durumda adam arkadaşları ile alakalı ileri geri konuşmak istemiyor o kadar.

Cena'nın neyi sahte abi? Adam istese 10 sene önce film sektörüne geçerdi. Adam sektöre geçti hala bırakamıyor. İşine gelmiyor. Kendini sakatlasa film çekemeyip sözleşme batıracak adam hala geliyor. Rock, Batista film sektörüne adım attıkları gibi WWE'ye inanılmaz aralar vermişlerdi. Bu onların kararı saygı duyarım ama Cena sahte falan değil. Sahte olan da Punk. Adam AEW'ya geldiğinde burada herkes iyi herkesle aram iyi demedi mi? Being Elite'e çıkmadı mı? Young Bucks ile fotoğraf çekilmedi mi? Cool olmak için herkese sallamak şart değil abi. Ve gün gelir sana teper.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Tamam bu daha mantıklı bir cevap ama büyük eksiklikler var.

Öncelikle ona iyi buna iyi diyen tiplere ben de bayılmam. Bunu Cody'e bağladığını da görüyorum da bu adam Indy'lere gidene kadar 7-8 sene WWE'nin ekmeğini yedi burada kaç tane arkadaşı oldu. AEW tayfa da onun Indy'lerden arkadaşları. Bu durumda adam arkadaşları ile alakalı ileri geri konuşmak istemiyor o kadar.

Cena'nın neyi sahte abi? Adam istese 10 sene önce film sektörüne geçerdi. Adam sektöre geçti hala bırakamıyor. İşine gelmiyor. Kendini sakatlasa film çekemeyip sözleşme batıracak adam hala geliyor. Rock, Batista film sektörüne adım attıkları gibi WWE'ye inanılmaz aralar vermişlerdi. Bu onların kararı saygı duyarım ama Cena sahte falan değil. Sahte olan da Punk. Adam AEW'ya geldiğinde burada herkes iyi herkesle aram iyi demedi mi? Being Elite'e çıkmadı mı? Young Bucks ile fotoğraf çekilmedi mi? Cool olmak için herkese sallamak şart değil abi. Ve gün gelir sana teper.
Sen biliyorsun neyi sahte, şu forumda geçmişi yaşamayan biriymiş gibi konuşma knk. Cena Sucks dönemlerinde Cena Wins lol dönemlerinde bulunmadın sanki. CM Punk'a diyebiliyor musun bunu? Adam kazanırken bile hep kaybediyor.

Mr.Pacman

Back In Purple
Konular
407
Dirt Sheet Mah., Nitro Sok., Slamtown / ABD
Johnny Gargano
Johnny Mundo
Sen biliyorsun neyi sahte, şu forumda geçmişi yaşamayan biriymiş gibi konuşma knk. Cena Sucks dönemlerinde Cena Wins lol dönemlerinde bulunmadın sanki. CM Punk'a diyebiliyor musun bunu? Adam kazanırken bile hep kaybediyor.
Ben insanların bookingine ve onlara yazılanlara küfrediyorum kendilerini genelde seviyorum. Sevmediğim insanı da izlemem.