RAW After Mania Spoiler | Judgment Day Kutlama İçin Ringde

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,434
Mesajlar
28,421
Tepkime puanı
10,957
Puanları
1,720
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
Aradan sonra Finn Balor, Dominik Mysterio ve JD McDonagh ringde bekliyor.

Balor tüm nefret edenlere, şüphe duyanlara, Rhea Ripley'nin Becky Lynch'e karşı unvanını koruyamayacağını ya da Damian Priest'in Money In The Bank çantasını başarıyla kullanamayacağını düşünen herkese, hepsinin yanıldığını söylüyor. Dominik daha sonra Ripley'i takdim ediyor ve Ripley ringe doğru ilerliyor. WrestleMania'nın neredeyse mükemmel olduğunu ve Judgment Day'in uğraşması gereken birkaç yeni sorunu olsa da, WrestleMania hafta sonundan iki iyi şey çıktığını söylüyor. Mami'nin her zaman zirvede olduğunu ve Judgment Day'de yeni bir dönemin başladığını söylüyor. Finn Balor daha sonra Damian Priest'i takdim ediyor.

GKr1duLWwAAVqu7


Priest'in yeni giriş müziği çalıyor ve ringe doğru ilerliyor. Terör ikizlerinin WWE Evreninin önünde Dünya Şampiyonu olarak durduğunu ve Judgment Day'in bu durum karşısında ayağa kalkacağını söylemeye gerek olmadığını söyledi. Taraftarların Judgment Day için ayağa kalkmasını istedi ve Ripley de aynısını yaparken unvanını kaldırdı.

R-Truth bir anda ortaya çıktı ve Raw Takım Şampiyonluğu kemerini havaya kaldırdı. Judgment Day'e unvanını geri getirdiğini, ancak sahip olduğu unvanın sadece bir yarısı olduğunu söylüyor.

GKr2fz7WcAEMX4l


The Miz'in müziği duyuldu ve ringe doğru ilerliyor. Miz, Truth'a Judgment Day'de olmak istemediğini söyledi. Priest, Miz onu ve Truth'u yeni Raw Takım Şampiyonları olarak tanıtmadan önce Truth'un Judgment Day'de olmadığını tekrarladı. Balor kısa bir saltanatları olduğunda bunun komik olmayacağını söyledi ve ardından bir takım maçında unvanlarını ortaya koymaları için onlara meydan okudu. Truth hem Balor hem de Miz'in kafasını karıştırmak için Miz'le birlikte üç kişi oldukları için bunu yapamayacaklarını söyledi. Miz, Lil Jimmy olmadığından emin olmak için ona sordu ve Truth kendisine, Miz'e ve göremediği adama karşı altı kişilik bir takım maçı olacağını söyledi. Judgment Day kabul etti ve Truth kendisini ve Miz'in takım partnerini takdim etti.

Balor, Dominik ve McDonagh daha sonra Truth ve Miz'e arkadan saldırdı. İkiliyi ringin dışına attılar.

GKr28znX0AEktKF
 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
3,107
Mesajlar
22,094
Tepkime puanı
3,297
Puanları
1,480
William Regal
-
Truth’un giris harika cekim ya patlatti cidden. :D
 

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
4,733
Mesajlar
35,887
Tepkime puanı
7,201
Puanları
1,670
Yaş
26
Konum
Mersin / Erdemli
Will Ospreay
CM Punk
Sarıyor ya, Priest dalga malzemesi olmaz umarım.
 
Katılım
10 Şub 2015
Konular
4,303
Mesajlar
36,359
Tepkime puanı
7,406
Puanları
1,520
Yaş
26
Konum
Kocaeli
Seth Rollins
-
R-Truth baba "gerçek" bir hazine. Tekrar tekrar gördük bunu yani. Damien Priest'in WHC alma olayını yersiz bulsam da kemerin kendisine yakıştığını düşünüyorum. Judgment Day dağılır vs derken yine bir anda dominant stable oldular. Rhea Ripley ve Damien Priest'in şöyle fotoğraf vermesi güzel oldu. Ama en iyisi ise ortalarına damlayan R-Truth babaydı. Güzel segmentti. Vallaha R-Truth 3 v 3 diyip görünmeyen takım arkadaşım var diyince direk anladım ya Cena reisin geleceğini.
 

symphonies of sickness

Time does not heal
Katılım
14 Şub 2024
Konular
9
Mesajlar
2,560
Tepkime puanı
891
Puanları
225
Yaş
21
Adam Copeland
Ah be Balor hoca ilk universal şampiyonluğundan, herkesi tarumar eden the demondan şimdi Rhea Ripley, Damien Priest gibi şakirtlerin yancılığını yapacak hale düştün. Keşke Drew öncesi kemeri alsa Priest denen ne idüğü belirsizden.
 

The Death Rider

Mella is Money!
Katılım
23 Tem 2017
Konular
2,632
Mesajlar
39,437
Tepkime puanı
4,724
Puanları
1,120
Yaş
23
Konum
Bursa
Carmella
Carmella
Miz & Truth ikilisini seviyorum ya. Kemer karizması olan adamlar. Şu ikilinin takım kemeri bende Priest'den üstündür yani.
 
Üst