RAW After Mania Spoiler | NXT Tam Gaz

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Konular
6,434
CM Punk
Bronson Reed'in Andre The Giant Memorial Battle Royal'inin yanında durduğu ve bu akşam Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu için yapacakları dörtlü öncesinde Drew McIntyre, Jey Uso ve Ricochet'e mesaj gönderdiği bir videoya geçiyoruz.

Aradan sonra Dominik ve Rhea Ripley'in az önce olanlar hakkında konuştuklarını görüyoruz. Ripley, Dominik'in sorununun geçtiğimiz Cuma günü "SmackDown"da kendisine sırt çevirdiği için Andrade El Idolo ile olduğunu söylüyor. Dominik, Adam Pearce ile konuşmak için ayrıldı. Liv Morgan daha sonra Ripley'e saldırdı ve yetkililer onları ayırdı.

GKr833MXIAARrU3

Indi Hartwell ve Candice LeRae ringde bekliyor. Roxanne Perez geliyor.

Roxanne Perez vs. Indi Hartwell (w/ Candice LeRae)

Maçın sonunda Hartwell ve LeRae tartışırken Perez bunu avantaja çevirdi. Hartwell'in gözünü tırmıkladı. Ardından orta kısmına bir tekme attı ve galibiyet için Pop Rox vurup tuşa gitti.

Kazanan: Roxanne Perez

GKr-ZQ8X0AAsAa4

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Perez'i sevdim.. öte yandan Candice'a da ayrı bir aşığım, Gargano karını benden uzak tut.

Konular
4,304
Seth Rollins
-
Liv Morgan'ın kesinlikle Rhea Ripley ile feuda girmesini istiyordum. WM'da olmadı ama şimdi artık olacak gibi duruyor. Sadece Liv'in bu süreçte momentum toplaması gerekecek. Şu an en yakın PLE'de bir maça çıksalar Rhea ezer geçer. Ben açıkçası ikisinin Summerslam'de feuda girmesini ve kemerin Liv Morgan'a geçmesini umuyorum. Umarım dilediğim gibi olur. Liv Morgan Revenge Tour başladı!

Roxxane Perez'de karakterini ve güreşini iyi yansıttı. Hem de yandan Candice ile Indi arasında hikayenin tuzu biber oldu sanırım. Güzeldi.

The Death Rider

Mella is Money!
Konular
2,632
Carmella
Carmella
Bunlar Raw'da ne alaka ya. Sarmıyor abi hdjdjd.