RAW After Mania Spoiler | NXT'den Gelen Var

artyomdh

Kayıtlı Üye
Konular
6
Hunter'ın artık bu olaya el atması lazım, başarım NXT'sine ya, bunlar buraya gelmek için yetişiyor sonra gelip geri gidiyorlar.
Raw After Mania şovlarında Nxt debut görürdük önceden. Ya da return. İşte onlar olmayınca böyle bir iş yapıyormuş gibi gözükmek için getiriyorlar şampiyonları. Adam kemeri tutuyor hala. Ne işi olacak ana şovlarda şu an.

Undisputed Rising

Undisputed Era Üyesi
Konular
3,563
-
Rezalet tek günlükse, bir de yeni çağ dediler, çok güzel isimler 1 günlük gelmemeli.
Abi bu geçmişte de oldu yani Sami Zayn ve Neville tek günlük göründüler Raw after WMler böyle olabilir açıklama gelmedi daha ve kemerleri var henüz kaybedene kadar durabilirler NXT'de.
Roxanne daha yeni tekrar NXT Şampiyonu oldu çıkması manasız olur.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Abi bu geçmişte de oldu yani Sami Zayn ve Neville tek günlük göründüler Raw after WMler böyle olabilir açıklama gelmedi daha ve kemerleri var henüz kaybedene kadar durabilirler NXT'de.
Roxanne daha yeni tekrar NXT Şampiyonu oldu çıkması manasız olur.
Geçmişte olduğunu bilmiyor muyum sence dost? Biliyorum, saçmalık. Adama sormazlar mı niye geliyor bunlar diye? Çok mu zor NXT şampiyonunun kemerini savunması için PPV'da maç ayarlamak, NXT'yi ilgi çekici kılmak istiyorsan bunu yapacaksın, bir kere getirip geri 4-5 ay kaybedip balon olmasını sağlarsan o ismi kazanmak için yıllar harcarsın. Kesin şimdi geçmişte yapmışlar dersin yine, bak hep yanlış anlıyorsun.. yeni çağ deyip yetenek getirip 4-5 ay kaybetmesine kıl oluyorum ben Hunter'ın, Bron nerede Allah aşkına? İplerden sallanıp ring sallama işini bana RAW'da, SD'da gösterse, Gunther'a falan rakip olsaydı ya?

Undisputed Rising

Undisputed Era Üyesi
Konular
3,563
-
Geçmişte olduğunu bilmiyor muyum sence dost? Biliyorum, saçmalık. Adama sormazlar mı niye geliyor bunlar diye? Çok mu zor NXT şampiyonunun kemerini savunması için PPV'da maç ayarlamak, NXT'yi ilgi çekici kılmak istiyorsan bunu yapacaksın, bir kere getirip geri 4-5 ay kaybedip balon olmasını sağlarsan o ismi kazanmak için yıllar harcarsın. Kesin şimdi geçmişte yapmışlar dersin yine, bak hep yanlış anlıyorsun.. yeni çağ deyip yetenek getirip 4-5 ay kaybetmesine kıl oluyorum ben Hunter'ın, Bron nerede Allah aşkına? İplerden sallanıp ring sallama işini bana RAW'da gösterse, Gunther'a falan rakip olsaydı ya?
Bron Breakker'i dominant bir isim yapmak istiyorlar neden GUNTHER karşısına çıksın ki zaten onu daha önce yenmiş bir isim RAW'da harcamak doğru değil bana kalırsa. NXT en prime döneminde bile ana kadrodan kopuk uzaktı seyircileri ECW seyircisine daha yakındı bunu eski Takeover seyircileriyle ana kadroya insan çıktığında farkı anlayabilirsiniz Aleister Black - Johnny Gargano - Tommaso Ciampa - Ricochet en zirvelerinde çıktığında seyirciyi görebilirsiniz ana kadroda yüksek reaksiyon alan isimler bunlar şu anda olan NXT ile ayrı yani.

Bunun ile ana kadro debutu yan yana koy istersen.

Neyse günümüze gelelim tekrar niye diye sormazlar çünkü bu RAW after WrestleMania sürprizidir bu iş bir yerde seyirciyi memnun etme işidir.
Roxanne Perez ve Ilja Dragunov'u şampiyonları getirmek bir mutlu edici andır seyirci için ve seyircinin reaksiyonlarını onlara geçmek için bir testtir yavaştan tanıtmaktır çünkü potansiyelli görüyor bu isimleri neden şampiyonken neden gelsinler zaten mantıklı değil.
Tifanny, Bron, Theory Waller, Gunther, Dominik Mysterio, Jade Cargill, Bianca Belair gibi isimlere nasıl yatırım yapıldığı görülüyor.

WrestleMania 30 döneminde 1 numaralı isim sakatlanmasaydı Daniel Bryan olması planlanıyordu şimdi bu isim Cody Rhodes olacak o dönemin yatırımı Shield ve Wyatt Family ekibine yapıldı şimdi ise birçok daha fazla isim mevcut.

NXT Şampiyonu ismin bana ana kadroda kemer savunması Survivor Series olmadıkça çok doğru gelmiyor valla herkes aynı fikirde olması gerekmiyor zaten jdjfsjcjdj.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Bron Breakker'i dominant bir isim yapmak istiyorlar neden GUNTHER karşısına çıksın ki zaten onu daha önce yenmiş bir isim RAW'da harcamak doğru değil bana kalırsa. NXT en prime döneminde bile ana kadrodan kopuk uzaktı seyircileri ECW seyircisine daha yakındı bunu eski Takeover seyircileriyle ana kadroya insan çıktığında farkı anlayabilirsiniz Aleister Black - Johnny Gargano - Tommaso Ciampa - Ricochet en zirvelerinde çıktığında seyirciyi görebilirsiniz ana kadroda yüksek reaksiyon alan isimler bunlar şu anda olan NXT ile ayrı yani.

Bunun ile ana kadro debutu yan yana koy istersen.

Neyse günümüze gelelim tekrar niye diye sormazlar çünkü bu RAW after WrestleMania sürprizidir bu iş bir yerde seyirciyi memnun etme işidir.
Roxanne Perez ve Ilja Dragunov'u şampiyonları getirmek bir mutlu edici andır seyirci için ve seyircinin reaksiyonlarını onlara geçmek için bir testtir yavaştan tanıtmaktır çünkü potansiyelli görüyor bu isimleri neden şampiyonken neden gelsinler zaten mantıklı değil.
Tifanny, Bron, Theory Waller, Gunther, Dominik Mysterio, Jade Cargill, Bianca Belair gibi isimlere nasıl yatırım yapıldığı görülüyor.

WrestleMania 30 döneminde 1 numaralı isim sakatlanmasaydı Daniel Bryan olması planlanıyordu şimdi bu isim Cody Rhodes olacak o dönemin yatırımı Shield ve Wyatt Family ekibine yapıldı şimdi ise birçok daha fazla isim mevcut.

NXT Şampiyonu ismin bana ana kadroda kemer savunması Survivor Series olmadıkça çok doğru gelmiyor valla herkes aynı fikirde olması gerekmiyor zaten jdjfsjcjdj.

Çok farklı kafalardayız her zaman seninle. PR çalışması böyle yapılmaz, insanlar hatırlamaz bile.. Gableson gibiler Kurt Angle yapılmaya çalıştı insanlar unuttu. Gable gibiler Kurt Angle yapılmaya çalışıldı Sami Zayn ile o anı mahvettiler, Bron gibiler imza attı aptal aptal şovlardan uzak Gunther'a rakip çıkabilecekken asla kullanılmadı.. Farklı kafalardayız.

Konular
4,303
Seth Rollins
-
RAW After Wrestlemania şovu için belli maç kart yoktu zaten WM olacağı için. Ne yapalım demişler hazır NXT güreşçilerimizde yanımızda ana kemer şampiyonlarına gövde gösterisi yaptırtalım demişler. Yani mantıklı. Hem NXT brandi için de iyi oldu. Dragunov gerçekten çok iyi güreşiyor ya. İlerisi için mutlak bir Gunther ile çıkacağı maç için sabırsızlanıyorum.