RAW After Mania Spoiler | Sami Zayn Ringde

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,434
Mesajlar
28,421
Tepkime puanı
10,957
Puanları
1,720
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
WWE Kıtalararası Şampiyonu Sami Zayn sahne arkasında yürüyor. Jey Uso onu selamlıyor ve galibiyetinden dolayı tebrik ediyor. Zayn de Jey'i büyük galibiyeti için tebrik etti. Tokalaşıyorlar.

Aradan sonra Perez'i sahne arkasında dolaşırken görüyoruz. Natalya ile karşılaşıyor ve Natalya, Perez'i yarın gece göreceğini söylüyor. Perez, Natalya'yı düzeltiyor ve onunla kendi şovunda görüşeceğini söylüyor.

Sami Zayn ringe doğru ilerliyor.

Zayn, WrestleMania'da son birkaç yıldır şanslı olduğunu ve oldukça tarihi şeyler yaptığını söylüyor. Bu yıl gerçekten tarihi bir şey yapmak istediğini ve yaptığını söylüyor. Gerçekten tarih yazan kişinin 666 gün boyunca Kıtalararası Şampiyon olan GUNTHER olduğunu söyledi. GUNTHER'a çiçeklerini veriyor ve onun tüm zamanların en iyi Kıtalararası Şampiyonu olduğunu ama kendisinin onu yendiğini söylüyor.

Zayn kendine pay çıkaramayacağını çünkü hayranlarından çok yardım aldığını söylüyor. Taraftarların kendisine inanmasına yardımcı olduğunu, GUNTHER'a karşı WrestleMania maçından önce karısını ve oğlunu görmesinin ona yardımcı olduğunu ve kardeşi Kevin Owens'ın ona yardımcı olduğunu söylüyor.

GKr_6KwXAAAT6XQ


Imperium'un müziği duyuluyor ve Ludwig Kaiser ve Giovanni Vinci ringe geliyor. Kaiser, GUNTHER'ın Kıtalararası Şampiyonluğu tüm WWE'deki en prestijli unvan haline getirmek için tonlarca sıkı çalışma ve özveri gösterdiğini ve Zayn gibi birinin bu unvanı elinde tuttuğunu görmenin kalbini kırdığını söyledi. WWE Evrenini "serseriye benzeyen" yeni bir Kıtalararası Şampiyona sahip oldukları için kutluyor ve ardından kendisinin ve Vinci'nin işleri yoluna koymak için ring kenarında olduklarını söylüyor.

Vinci ve Kaiser dışarıda Zayn'in etrafını sarıyor ve ardından aprona çıkıyor. Alpha Academy'nin müziği duyuluyor ve Chad Gable durumu eşitlemek için ringe koşuyor. Vinci ve Kaiser aprondan yere atlıyor.

Aradan sonra Sheamus'u tanıtan bir videoya geçiyoruz.

Sami Zayn & Chad Gable vs. Imperium

Maçın sonunda Kaiser, Gable'ı ringin dışına gönderdi. Zayn, Kaiser'e üst ipin üzerinden clotheslines yaptı ve Vinci'ye köşede bir exploder vurdu. Zayn bir Helluva Kick için hazırlandı ama onun yerine Gable'ı maça aldı. Zayn, Vinci'ye Helluva Kick vurdu. Gable daha sonra galibiyet için Vinci'ye Chaos Theory vurup tuşa gitti.

Kazananlar: Sami Zayn & Chad Gable

GKsFnJqWMAA2IBB
 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
3,107
Mesajlar
22,094
Tepkime puanı
3,297
Puanları
1,480
William Regal
-
Gable-Zayn feudunu iple cekiyorum.
 

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Katılım
27 Ocak 2014
Konular
4,733
Mesajlar
35,887
Tepkime puanı
7,201
Puanları
1,670
Yaş
26
Konum
Mersin / Erdemli
Will Ospreay
CM Punk
Gable arka alanda ters ters baktı.. heel Gable geliyor.
 

artyomdh

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Haz 2016
Konular
6
Mesajlar
450
Tepkime puanı
94
Puanları
465
Tease etmek yerine keşke bu şov verselerdi heel turn. Çok daha şok edici olurdu. Seyircide iyiydi baya çünkü.
 
Katılım
10 Şub 2015
Konular
4,304
Mesajlar
36,362
Tepkime puanı
7,406
Puanları
1,520
Yaş
26
Konum
Kocaeli
Seth Rollins
-
Gable baba kaptı kemer maçını da valla. Segmentte güzeldi. Chad Gable geldiğinde tauntuna büyük bir sesle eşlik eden seyirciyi alkışlıyorum. THANK YOUUUUUUU!
 

The Death Rider

Mella is Money!
Katılım
23 Tem 2017
Konular
2,632
Mesajlar
39,437
Tepkime puanı
4,724
Puanları
1,120
Yaş
23
Konum
Bursa
Carmella
Carmella
Şu herifin kılığı düzenleyip güzel bir heel gimmicki yazılmalı.
 
Üst