RAW After Mania Spoiler | Triple H Şovu Açıyor

Straight Edge Societh

"Finished The Story!"
Katılım
23 Ara 2013
Konular
6,434
Mesajlar
28,421
Tepkime puanı
10,957
Puanları
1,720
Yaş
24
Konum
Trabzon
CM Punk
Canlı yayındayız! Michael Cole ve Pat McAfee, Triple H ringe doğru ilerlerken evdeki izleyicileri selamlıyor.

Taraftarlar Triple H'e teşekkür ederken, o da ringe onlara teşekkür etmek için çıktığını söylüyor. 24 saatten kısa bir süre önce taraftarların çok özel bir şey gerçekleştirdiğini söyledi. Artık WrestleMania 40'ın tüm zamanların en büyük WrestleMania'sı ve her ölçüye göre gelmiş geçmiş en büyük WrestleMania olduğunu gerçekten söyleyebileceğini söyledi. Cumartesi günü WrestleMania'da hayranlarını ağırlama ayrıcalığına sahip olduğunu ve şimdi de "Raw"da hayranlarını ağırlama ayrıcalığına sahip olduğunu söyledi. Cumartesi günü yeni bir çağın başladığını ve şimdi yeni çağı başlatacak olan Cody Rhodes'u karşılamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

GKroEjZWEAACQsX


Rhodes'un müziği çaldı ve ringe doğru ilerliyor. Triple H ile tokalaştı ve Triple H diğer elini kaldırırken Rhodes kemerini havaya kaldırdı. Triple H daha sonra Rhodes'u kemeri kazandığı için tebrik etti ve bunu hak ettiğini söyledi. Ardından Roman Reigns'in tarihi şampiyonluk dönemini sona erdirdiği için onu kutladı. WrestleMania'dan yaklaşık iki saat sonra bir telefon aldığını ve Rhodes için yaptıkları özel bir şeyi göstermesini istediklerini söyledi. Kendisinden sadece Rhodes'u göstermesini istemelerine rağmen, bunu tüm WWE Evrenine göstermesi gerektiğini düşündüğünü söyledi. Triple H, Rhodes'un WWE kariyerinden ve bağımsızlarda geçirdiği birkaç zamandan önemli anları ve olayları gösteren bir video izletti ve video oynatılmayı bitirdiğinde Rhodes ona sarıldı.

GKrqUPiW4AEb5mA


Triple H ringden ayrıldı.​
 
Katılım
10 Şub 2015
Konular
4,303
Mesajlar
36,361
Tepkime puanı
7,406
Puanları
1,520
Yaş
26
Konum
Kocaeli
Seth Rollins
-
Ben videoda kusur görmüyorum. Dusty Rhodes'un kemeri kaldırışından sonra Cody'nin kemeri kaldırış anını koyma detayı çok iyiydi. Story dediğim şeyin özetidir bu video. Triple H ile olan samimiyeti ve birbirlerine olan saygılarını beğendim. Bence bu ikili bu yeni döneme damgasını vuracak ikili olacak.
 

The Death Rider

Mella is Money!
Katılım
23 Tem 2017
Konular
2,632
Mesajlar
39,437
Tepkime puanı
4,724
Puanları
1,120
Yaş
23
Konum
Bursa
Carmella
Carmella
Roman'ın ailesi var da Cody'nin başı kel mi tarzi bir kutlama.
 
Üst