RAW is XXX Spoiler | WOO ile Başladı EST ile Bitti

Straight Edge Societh

The Rogue Prince
Konular
4,263
Web sitesi
twitter.com
CM Punk
-
"WOO!"

"The Nature Boy" Ric Flair, WILD kostümüyle sahneye çıkıyor. Flair, Raw'ın 30. yılını kutladığımızı söylüyor. Elmaslar sonsuza kadardır ve Monday Night RAW'da de öyle. WOO! WWE ona çok şey verdi ve başarılı olmasına izin verdi ancak en büyük hediye kızının başarılı olmasını ve hedeflerini aşmasını izlemek. Flair bir baba, güreşçi ve hayran olarak WWE tarihindeki en büyük Kadınlar Şampiyonu Charlotte Flair'i takdim etmek için burada olmaktan büyük onur duyuyor!

SmackDown Kadınlar Şampiyonu Charlotte Flair sahneye çıkıyor ve babasını kucaklıyor. Charlotte Flair ringe doğru yürüyor ve Ric Flair arkaya doğru yürüyor. Corey Graves ikisinin 30 Dünya Şampiyonluğu olduğunu ve artmaya devam ettiğini söylüyor.

Charlotte Flair ringe giriyor. Flair, Kadın Güreşi'nde devrim yaratmaya başladıkları yerin tam burada, Raw'da olduğunu söylüyor. 14 kez Kadınlar Şampiyonu oldu. Woo! Flair, Ronda Rousey, Nikki ve Brie Bella, Asuka ve Rhea Ripley gibi isimlerle karşılaştı. Flair kendisine tüm zamanların en çok ödül alan kadın sporcusu diyebilir. SmackDown Kadınlar Şampiyonu olarak burada ama Monday Night Raw her zaman onun evi olacak.

Raw Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair ringe geliyor! Bir "EST" tezahüratı yükseliyor. Belair, Flair'in bu iş için yaptığı her şeye saygı duyduğunu söylüyor ama burada değil. Burası Belair'in şovu ve evi. Raw'ın televizyondaki en iyi program olduğundan emin olmak için elinden geleni yapıyor.

Sonya Deville'in müziği çalar ve sahneye çıkar. Flair ve Belair'in kafası karışmış görünüyor. Deville bu geceki programın ne kadar tarihi olduğunun farkında olup olmadıklarını soruyor. Charlotte Flair'in kimsenin onu istemediği bir şovu tanıtması için babasını uçurması gerçekten gerekli miydi? Belair'e gelince gerçekten insanların onu görmek için Raw'a girdiğini düşünüyor mu? Deville bu şovu kendisinin yürüttüğünü ve durdurulduğunu söylüyor. Tanınması nerede? Flair geçen Cuma için Deville'e borçlu olduğunu söylüyor ama bu Belair'in şovu. Belair neden Deville'i halletmiyor? Belair'in bununla bir sorunu yok ve Deville'i ilgi odağı yapacak. Deville bunu düşünür. Bu maçın olup olmayacağını göreceğiz.

076_RAW_01232023RF_29292--529d3d6e92d8b4c02d326f3ae39940c6.jpg

Bianca Belair vs. Sonya Deville

Kısa süren maçın sonunda Belair rakibine suplex vurdu. Belair standing moonsault yapmak isterken Deville dizlerini kaldırdı. Ardından Belair'e roll up yaptı ama olmadı. Belair rakibini omuzlarına alıp KOD vurdu ve tuşa gitti.

Kazanan: Bianca Belair

Bianca Belair bunun Royal Rumble'da Alexa Bliss'e yapacaklarının bir ön izlemesi olduğunu söylüyor. Şampiyon olarak ayrılmasını hiçbir şey engelleyemez. Alexa Bliss ekranda beliriyor ve Belair'in tek engelinin kendisi olduğunu söylüyor. Herkes onu rahat bırakabilseydi Belair bunu bilirdi. Bliss onun yüzünü parçalayabilir. Raw Kadınlar kemeriyle ayrıldığını görebilmesi için Belair'in gözlerini bağışlayacakmış. Belair ringde sırıtıyor.

086_RAW_01232023CA_48661--aa46f9ede56dcd8eac69c08e4d139004.jpg

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
111
Edge
-
Şovda tek atladığım kısım sanırım Sonya geldikten sonra bir süre ilerlettim ama Charlotte Bianca Rumble sonlarda her zaman karşılaşan ikili olmaları daha anlamlı kıldı burayı.

Son düzenleme:

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Top Poster Of Month
Konular
230
Bobby Lashley
-
Sonya kadar torpilli ve salak biri görmedim. Her ay şampiyonlarla maça çıkıp yatması akıl işi değil.

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
254
Ronda Rousey
-
Raw'un 30. yıl şovunda süre bulamayan bir dünya isim varken Sonya Deville'ın promo kesmesi beni dehşete düşürdü. Boş çarları bir ayıklayın artık kardeşim şu şirketten.

The Unleashed

AAAAAAAAAAAAAAAA
Konular
876
Adam Cole
-
Şovda ikisi yüz yüze gelirken geçtim Alexa'ya aldım direkt. Ripley alır umarım Rumble'ı ve kemeri de Alexa alsın.

Thunderstruck

white page
Konular
544
Kofi Kingston
-
Bianca ve Charlotte'u aynı ringde sanırsam ilk defa gördük birebir olarak, nicelerine. Müthişler.

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
111
Edge
-
Bianca ve Charlotte'u aynı ringde sanırsam ilk defa gördük birebir olarak, nicelerine. Müthişler.
Yok abi. NXT'de karşılaştılar, geçen yıl karşı karşıya geldiler RAW'da. Rumble'da 2 kez sonları gördüler biri son 3 diğeri son 4 ama su an oldukları halleri farklı tabi.

The Insane Icon

𝙫𝙚𝙞𝙡 𝙤𝙛 𝙛𝙞𝙧𝙚
Konular
7,814
Sting
John Cena
Sonya Deville bıkmadı bir RAW bir SD şampiyonunun paspası olmaktan. Alexa'dan ise kaydadeğer bir saldırı veya akıl oyunu beklerdim. Yetersiz kaldı bu hafta.