RAW is XXX Spoiler | Yeni Karanlıklar Lordu?

Straight Edge Societh

The Rogue Prince
Katılım
23 Ara 2013
Konular
4,311
Mesajlar
20,730
Tepkime puanı
2,923
Puanları
1,480
Yaş
22
Konum
Trabzon
Web sitesi
twitter.com
CM Punk
-
* Baron Corbin ve JBL, The Godfather ile karşılaştıklarında sahne arkasında yürüyorlar. Godfather, JBL'i kucaklar ve yardakçısının kim olduğunu sorar. Godfather onun adının "Barry Corwin" olduğunu düşünüyor. Godfather, Corbin'in listede olmadığını söylüyor. JBL sahibiyle konuşmak istiyor. Godfather üzerinde "APA" logosu bulunan bir kapıyı çaldı. Ron Simmons dışarı çıkar ve eski takım arkadaşı JBL'i kucaklar. Simmons ve Godfather'a iki deste nakit verdiler. Corbin ve JBL poker oyununa girer. Diğer WWE Efsaneleri odada bazı yıldızlarla poker oynuyor.

* Bazı tarihi Raw olaylarının fotoğrafları gösteriliyor.

* LA Knight ringe giriyor. Knight geçen Cuma SmackDown'da Bray Wyatt'ın Firefly Funhouse'u geri getirdiğini söylüyor. Knight kuklalarla oynayan yetişkin bir adamdan gerçekten korkması gerekip gerekmediğini sorar. Knight tamamen insandır. Wyatt geçmiş ihtişamıyla yaşıyor. Raw bu gece 30 yaşına giriyor. Arkadaki efsaneler Wyatt gibi eski ihtişamıyla yaşıyor. Bu efsanelerden herhangi biri bile içini yeterince ürpertiyorsa masrafları kendilerine ait olmak üzere onlara Pitch Black Match'in bir önizlemesini verecekmiş. Şu ana kadar kimse cevap vermiyor…

ZİL ÇALDI! KALABALIK ÇILDIRIYOR!

Undertaker, The American Badass olarak geliyor. Undertaker motosikletiyle çıkıyor! Big Evil ring kenarında dönüyor.

Undertaker ringe giriyor ve LA Knight müziği kes diye bağırana kadar poz veriyor. Knight bunu herhangi bir yere götürmeden önce, Undertaker'ın Joe Rogan hakkında soyunma odasının yumuşak olması hakkında söylediklerini duydu. Knight aynı fikirde ve Wyatt'ın buna örnek olduğunu söylüyor. Knight yapmaz. Knight ringe giriyor ve Undertaker'dan bir sonraki manşeti düşünmesini istiyor. LA Knight, Undertaker'ı cenazeciye gönderecek. LA Knight daha sonra geri çekilir ve Undertaker'a pas vereceğini söyler. Undertaker'ın emekli olması için yaşamasına izin verecek ama onun Pitch Black Match'i izlemesini istiyor. Knight, yeni Karanlığın Lordu'ymuş.

Işıklar söner. Knight'a bir spot ışığı gösterilir. Feneri tutan bir figür Knight'ın arkasında belirir ve onu korkutur. Bray Wyatt olduğunu görüyoruz. Wyatt ringe doğru ağır ağır yürüyor ve Knight korkuyla geriliyor. Knight ringe giriyor. Undertaker arkasından gizlice yaklaşır ve onu boğazından yakalar. Undertaker goozle'u uygular ve Knight'ı dizlerinin üstüne çökertir. Undertaker, Knight'ı Wyatt'a atmadan önce tutuyor. Wyatt, The Undertaker'a bakmadan önce Sister Abigail ile Knight'a vuruyor. Undertaker, Wyatt'a bakıyor ve ona bir şeyler fısıldayıp gidiyor. Undertaker daha sonra ringi terk eder ve motosikletiyle arkaya gider.

039_RAW_01232023CA_48120--54bff7effad722fc4ed0a48aa902a7f3.jpg
 

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Katılım
29 Ocak 2022
Konular
143
Mesajlar
1,837
Tepkime puanı
600
Puanları
270
Yaş
23
Edge
-
İnanılmaz iyiydi bu Segment zamanında Wyatt yeni Karanlıklar Efendisi diye yazanlar vardı o korkuyu bir türkü veremedi diye adlandırıp, o korkuyu dibine kadar hissettirdi burada ve Taker babayı görmek tavsiye vermesi geçmişleri olması inanılmaz güzel yaptı burayı..
 

The MANIAC

The Good Guy
Top Poster Of Month
Katılım
5 Ağu 2022
Konular
248
Mesajlar
5,806
Tepkime puanı
1,454
Puanları
385
Yaş
15
Konum
Elazığ
Bobby Lashley
-
Taker'ı başka bir sahnede bekliyordum.Burda olması beni şaşırttı ve sevindirdi.
 

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
Katılım
1 Ocak 2017
Konular
7
Mesajlar
1,448
Tepkime puanı
290
Puanları
460
Konum
-
Elias
İyiydi bu. Taker ne dedi acaba. Ben American Badass olarak geleceğini tahmin etmiştim ama Wyatt ile bir şey hiç düşünmedim. Bir de Rollin ile gelseydi çok daha iyi olurdu ama olsun çok iyi andı. LA Knight abimiz de gerçekten çok değerli bir adam. Kesinlikle üzerine gidilmeli, yaşı önemli değil.
 

Birazvodka

Repstar
Katılım
24 Şub 2012
Konular
299
Mesajlar
18,749
Tepkime puanı
1,295
Puanları
1,310
John Cena
-
Segment çok ikonik. Yukarıda dendiği gibi darkside'ın devir teslim töreniydi bu.
 
Üst