RAW Maç Kartını Tek Kelimeyle Tanımlasanız?

Colossal Visionary

Kayıtlı Üye
Konular
179
Seth Rollins
PAC
Üzücü değil mi? Bir de WM öncesi son iki hafta.
Ya açıkçası Road To WrestleMania'da üst üste bu kadar kaliteli şov bana bir yerde terslik olacağını hissettirmişti. Muhtemelen gelecek hafta zaten büyük olduğu için hadi bu da böyle olsun moduna girdiler.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Ya açıkçası Road To WrestleMania'da üst üste bu kadar kaliteli şov bana bir yerde terslik olacağını hissettirmişti. Muhtemelen gelecek hafta zaten büyük olduğu için hadi bu da böyle olsun moduna girdiler.
CM Punk dahi yetmeyecek. Drew ile güzel şeyler yapmaları lazım.

Colossal Visionary

Kayıtlı Üye
Konular
179
Seth Rollins
PAC
CM Punk dahi yetmeyecek. Drew ile güzel şeyler yapmaları lazım.
Kenny Omega'nın gelip Seth Rollins ile face to face yapması lazım bu şovun toparlanması için. Yanlış anlaşılmasın olayın büyüklüğünden değil hepimiz WHAT diye kalacağımız için unuturuz.

DarylDiXoN

💙 SLEEEEEP 💙
Konular
4,733
Will Ospreay
CM Punk
Kenny Omega'nın gelip Seth Rollins ile face to face yapması lazım bu şovun toparlanması için. Yanlış anlaşılmasın olayın büyüklüğünden değil hepimiz WHAT diye kalacağımız için unuturuz.
Bu saatten sonra hiçbir şey kurtarmaz. Jey Jimmy muhabbeti bile sözlerden bakışlardan ileri gitmedi.

Brave Dragon

End Of Days
Konular
34
Randy Orton
Eskiden ME'lerde ppv kalitesinde maçlar görürdük, şu an Jey Uso vs Nakamura görüyoruz. Gelinen son nokta. Geçen hafta şovda Ricochet vs JD duyurulmuştu ne oldu da vazgeçtiler? Adam zaten 6 ayda bir TV'ye çıkıyor lan. Andrade maçını merak ediyorum diğerleri boş.

Vincent Jr

Biz Bu Ligi Bitirtmeyiz
Konular
505
Seth Rollins
-
Leş. Söyledik bu yaratıcı ekip leş diye.

jesse pinkman

the viper
Konular
6,524
The Rock
Şovlardan Rock/Roman/Cody'i çıkar bomboş bence.

No Way

Kayıtlı Üye
Konular
4,077
No Way Jose
No Way Jose
RTWM tarihi böyle bir kepazelik görmemiştir.

Her hafta olduğu gibi Cody, Drew ve Seth yine boşta ve muhtemelen promo kesecekler.

Drew-Seth promo kesiş geçen hafta oldu, Cody-Seth 34657 kez oldu, Drew-Seth ve Cody de bir kez olmuştu. Bu 3luden bir cacık çıkmaz ama Allah'tan Punk faktörü var da en azından farklı bir şey olacak hissini verebiliyor.

Seth/Drew/Punk segmenti olur. Punk olduğu için kötü bakmam Drew'un da şu anki halini seviyorum. Seth'e de katlanırız mecbur. Cody'i de koyabilirler ama 3 face 1 Heel zor. Yine bir şekil çıkarırsın da 4 kişilik bir segmenti çıkarabilecek kafa yok WWE diyelim. Böyle olursa Cody boşta kalıyor. 2 hafta ard arda hatta bir de biraz eski bir şovda böyle boş kaldı bu adam kimsesiz. Birinde Heyman'ı yazdılar geldi güvenlikleri Cody dövdü gitti. Birinde yine geldi biz tekiz sende tek gel dedi. Birinde de Michael Cole ile röportaj yaptı. Bu hafta ne yapacak aşırı merak ediyorum. Çünkü adam yapılabilecek her şeyi yaptı ve maalesef hepsi de sıkıcıydı ve daha da kötüsü durum buyken karakterini de daha kötü yazmışlar helal olsun.

Rock ve Roman yoksa Cody'i de her şova illa çıkarmak zorunda değilsiniz arkadaşlar. Çıkıp karakterini daha da kötü hale getirip eleştiri toplatıyorsunuz. Yaptığınız bu.

RAW'a geliyorsa kameralar kapandıktan sonra seyircilere hediye mediye dağıtsın bu da kabulüm ama boş ve alakasız işlere vermeyin şu adamı.

Şovun diğer kısımları zaten kepazelik büyük kepazelik hem de. Andrade şu an şu dakika kovulsa kimse sesini çıkarmaz. Sen bu adamı RR'de büyük sürprizlerden biri olarak döndürüyorsun ve RAW şovuna baksam RR'den bu yana gereksiz en az 3-4 güreşçi bulurum TV süresi dağıttığın, sen bu adama bir hikaye yazmıyorsun. Anlamsız maç. Rakibi daha anlamsız. Nakamura? Hobi olarak güreşiyor. Hiç girmeyeceğim bu maç kartına, bu karta ek olarak bir kadın maçı daha eklerler ve kapatırlar. Kadın güreşi zaten izlemiyorum.

2 hafta kalmış WM'ye sizin yaptığınız karta bak. Pü reziller. Rock olmasa ekmek yiyemezmişsiniz siz be.
İmzasıyla katılıyorum.