Untitled Document

RAW Spoiler | AJ Styles MiZ TV'de!

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
45,695
2,629
Alanya
Christian
Bianca arka alanda Carmella'nın sıradaki rakibi olmasını yorumluyor. Bir süredir yoktu ama o her zaman güçlü bir rakip diyor. Eski bir MITB kazananı onu küçük görmüyorum diyerek ekliyor. O esnada kafasına bir DARBE! Carmella sürpriz yaparak yine en arkadan saldıran oluyor. "Carmella paradır" ve her zaman arkanı kollamalısın diyerek mesajı veriyor.

Miz TV için The Miz geliyor. Konuk şovun başında duyurulduğu üzere AJ Styles! Miz konuğunu takdim ediyor ve oturuyorlar. Karşılıklı atışmalar yaşanıyor. AJ, Miz'in patlamış mısır büyüklüğünde topları olduğunu söylüyor. Miz testislerinin herhangi bir şeye dönüşmediğini söyleyerek kızıyor. AJ de öyle olduğunu söyleyince seyirciler kahkahaya boğuluyor.. Miz gülüşlerin üzerine çıldırıyor ve ne kadar harika bir karısının, ailesinin olduğunun, başarılarının üzerinden geçiyor.

AJ Styles ben çok konuşmam işler ters giderse bunu yaparım diyip Miz'in ağzına bir tane indiriyor. Tam ortalık karışacakken Ciampa arka taraftan ringe girip AJ Styles'ı dışarı atıyor. Reklamlara geçiyoruz.

AJ Styles vs. Ciampa

Reklamlardan dönüşte kısa süren bir müsabakada AJ Stlyes Phenomenal Forearm yaparak maçı kazanıyor. Maç içinde Styles Clash denemesi geldiğini de söylemeden geçmemek lazım.

Kazanan: AJ Styles

Maç bitiminde ringe gelen Miz, AJ'in önce pele kickinden ardından Styles Clash'inden nasibini alarak segmenti sona erdiriyor.​