RAW Spoiler | Amerikan Kabusu Konuşuyor

Kemba Walker

The New Face Of Fear
Top Poster Of Month
Katılım
8 Ocak 2024
Konular
3,958
Mesajlar
8,586
Tepkime puanı
2,461
Puanları
645
Yaş
22
Bray Wyatt
067_RAW_041522024_1_C4106--31ffe0fb6183e5e5d4a8867b1eefcc87.jpg


Rhodes Montreal'e ne hakkında konuşmak istediklerini sorar (Fransızca), ardından teknik olarak bir "SmackDown" yıldızı olmasına rağmen "Raw "da takılmasına izin verdiği için Adam Pearce'a teşekkür eder. WrestleMania 40'ın sonsuza dek düşünülemeyeceğini söyledi ve ardından LA Knight ya da AJ Styles'tan sonraki iki potansiyel rakibine ya da Undisputed WWE Universal Championship'e değindi. Seth "Freakin" Rollins hakkında saatlerce konuşabileceğini ama kısa tutacağını söyledi. Ona teşekkür ediyor, ardından The Rock'a sesleniyor ve harika bir güç ve kondisyon koçuyla on haftalık bir program yaptığının kendisi için yeni bir haber olduğunu söylüyor. The Rock'ın içinde bir maçtan çok daha fazlası olduğunu düşündüğünü söyledi ve The Rock'ın ona kan kaybettireceğini söylemesine rağmen, bunu yaparsa ona kan kaybettireceğini söyledi. Ardından Jey Uso'yu ringe davet eder ve o da aşağı iner.

Rhodes, Jey'e Judgment Day'in bir üyesi varken diğerlerinin çok geride kalmayacağını bildiğini söyler. Jey'nin Finn Balor'a karşı yapacağı maç için ring kenarında olmayı teklif eder ve Jey Rhodes'a bunu takdir ettiğini söyler. Bunu kendi başına yapması gerektiğini söyler ve Rhodes da Jey'e onu anladığını söyler. Ona sarılır ve ayrılmak ister ama kendini durdurur ve Jey'e "tekrar görüşene kadar" der.


078_RAW_041522024RF_87019--82fe5ca45af58dad98f61fad8463ebe6.jpg


Finn Balor vs. Jey Uso

Balor zil çalmadan önce Jey'i ringde gafil avlar ve Balor onu dövmeye devam eder. Jey birkaç sağ yumruk ve sunset flip ile karşılık veriyor ancak Damian Priest Judgment Day'in salonundan aksiyonu izlerken Balor bir dropkick ve dirsek darbesiyle karşılık veriyor. Balor, Jey'nin orta kısmına bir omuz atıyor ve ardından bir chop vuruşu yapıyor. Daha fazla omuz ve chop atıyor ama Jey tepeye çıkıyor. Balor daha sonra ona çelme takıyor ve ringin dışına atıyor.

Aradan sonra Jey, Balor'un orta kısmına bir tekme atar ve bir Samoan Drop indirir. Balor kendine özgü dirsek darbesiyle karşılık verir ve Jey'nin üzerine yürür ama Jey tepeye çıkar ve bir Uso Splash yapmak ister. Balor bundan kaçınır ve tepeye çıkar. Bir Coup De Grace için hazırlanır ama Jey yoldan çekilir ve bir mızrak fırlatır. Galibiyet için Uso Splash ile devam ediyor.

Kazanan: Jey Uso

Maçtan sonra Damian Priest ortaya çıkar ve Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu tutar. Dominik Mysterio ve JD McDonagh onu gafil avlar. Finn Balor daha sonra dayağa katılır, ancak Jey Dominik'e superkick yapar ve kalabalığın arasından kaçar. Balor ve McDonagh onu durdurmaya çalışsa da Jey onları birbirine çarptırır ve kalabalığın arasından çıkar. Bell Centre'da ilk profesyonel güreş gösterisini izlediğini düşünen Sami Zayn'in yanından geçtikten sonra kalabalığın içinden geçerek ringe doğru ilerler ve memleketinin kalabalığından çok sıcak bir karşılama alır. Chad Gable Zayn'i takip ediyor.​
 
Katılım
10 Şub 2015
Konular
4,303
Mesajlar
36,359
Tepkime puanı
7,406
Puanları
1,520
Yaş
26
Konum
Kocaeli
Seth Rollins
-
Cody kral tadını çıkıyor. Varsın çıkarsın. Asıl mücadele ve aksiyon dolu işleri sanırım Draft ile birlikte Backlash ve Backlah sonrası başlıyor.

Jey’in kazanacağına emindim, güzel de momentum kasıyor. Ayrıca Jey’in arka alana gitmesi ve Sami Zayn ile kamera çekiminin birleşmesi, ardından Sami’nin orada bulunan hayranları aşırı hypeladığı görüntüler harikaydı. Tema müziği ve sonrası apayrı güzeldi.
 

symphonies of sickness

Time does not heal
Katılım
14 Şub 2024
Konular
9
Mesajlar
2,560
Tepkime puanı
891
Puanları
225
Yaş
21
Adam Copeland
Eleman kemeri alınca hepten kitlendi ya. Önceleri benim babam Dusty Rhodes acıtasyonuyla, hikayeyle falan her hafta kafa ütülüyordu şimdi onlarda aradan çıkınca şaşo kalmış iyice.
 
Üst