Untitled Document

RAW Spoiler | ELIAS GERİ DÖNDÜÜÜ!!!

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
44,732
2,075
Alanya
Christian
Arka alandayız. Theory, Lashley'in üç kişiye karşı gauntlet maçına çıkacağını ve kazanırsa MITB'de kemer maçı hakkı alacağının haberini duyuyor. Akabinde Angelo Dawkins birebir maçta Jimmy Uso'ya karşı kazanmasını biliyor.

FVvT9bzWUAESf-J

VE GİTAR REİS!!!!! ELİAS GERİ DÖNDÜ! Ezekiel ve Elias yan yanalar. Kardeş kardeşe dertleşiyorlar. Nerelerdeydin diye soruyor Ezekiel. Elias şarkılar yapmış, şiirler söylemiş. Yoğun bir programın içindeymiş. Ezekiel burada olmanın çok anlamlı olduğunu söylüyor. Hedefi MITB merdiven maçıymış. Düşünsene annem babam beni orada izlese ne güzel olurdu diyor. Elias bazı tavsiyeler veriyor Ezekiel'e. Harika bir iş çıkarıyorsun ama dikkat etmelisin diyor. Şimdi az sonra vereceği konser için gitarının akordunu yapacakmış. Ezekiel ayrılıyor oradan.

FVvW4baWAAATOsb

Elias ringte. Bunu çok özledik! WALK WITH ELIAS!!!!!!!! Seyirciler muhteşem destek veriyor. Elias kardeşi için hazırladığı şarkıyı çalacakken Owens geliyor! Bağıra bağıra sen yalancısın diyor Elias'a. Owens kes şu şarkı türkü işini buna ayıracak vaktimiz yok diyor. Kardeşi filan yokmuş. Arenadaki taraftarları kandırabilirmiş ama Owens'ı kandıramazmış. O sırada Ezekiel titantronda gözüküyor. Ben buradayım Kevin, bırak artık bunu kafaya takmayı diyor. Abisine konser için başarılar diliyor.

Elias başlıyor şarkıya. Biz yalancı değiliz diyerek mırıldanıyor. Bir yandan gitar diğer yandan "Asıl yalancı KO" güftesi... Owens yeter diyip gitarı elinden alarak bir köşeye fırlatıyor. Elias'ın ringteki diğer gitarı Owens'ın kafasında patlatması uzun sürmüyor.

Owens sürüne sürüne arka alana doğru kıvranıyor... Acı içindeyken mikrofon tutuluyor ağzına. "Neden inanayım ki" diyerek cevaplıyor. Gelecek hafta iki kardeşe de meydan okuyormuş. Elias ve Ezekiel adamsa karşıma çıksın diyor. O sırada Ezekiel yanında beliriyor ve meydan okumanı kabul ediyorum diyerek cevaplıyor. :DD

Owens kafayı yemiş gibi, anlamlandıramamış biçimde sağa sola saldırıyor.​

1 Kas 2019
6,476
1,647
Will Ospreay
-
Cidden bu mevzuyu çok iyi yönettiler. Tebrik ederim. Kevin Owens biraz maskara oldu ama yine de feud ilk başladığındaki bakış açım değişti benim bu segment ile.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

12 Mar 2020
11,552
6,585
-
Arka plandaki görsele bak ya? Sanarsın ki, herhangi bir cami avlusunda iki kardeş sohbete oturmuş.

Brock_Lesnar

Brock Lesnar Does What Brock Lesnar Wants to Do

Brock_Lesnar

Brock Lesnar Does What Brock Lesnar Wants to Do
21 Şub 2022
4,262
2,055
Suplex City
Brock Lesnar
Brock Lesnar
Adminim bu arada olayı yaşatarak anlatmış he.

Bayağı benziyor Elias'a. Acaba kim gerçekten. Başarılı. Beğendim.
Elias zaten o. Sadece takma sakal bıyık falan takmış. İkisinin aynı yerde olduğu ekran geldiği zaman o montaj yapıldı. Ezekiel önce sol tarafa oturdu cümleleri tamamladı. Sonra Sağ tarafa geçti elias olarak. Orda da cümleleri tamamladı. Sonra iki videonun ekranından yarısı kesildi ve diğeri ile birleştirldi. Ortaya böyle görüntü çıktı. Zaten en son ellerini tokuştururken ki olaya dikkatli bak. Orayı montajlamak harbi yetenek ister. Orada detaylı bakarsan zaten elleri değmiyor birbirlerine.

The Death Rider

Mella is Money!

The Death Rider

Mella is Money!
23 Tem 2017
35,499
2,617
21
Bursa
Carmella
Carmella
Elias zaten o. Sadece takma sakal bıyık falan takmış. İkisinin aynı yerde olduğu ekran geldiği zaman o montaj yapıldı. Ezekiel önce sol tarafa oturdu cümleleri tamamladı. Sonra Sağ tarafa geçti elias olarak. Orda da cümleleri tamamladı. Sonra iki videonun ekranından yarısı kesildi ve diğeri ile birleştirldi. Ortaya böyle görüntü çıktı. Zaten en son ellerini tokuştururken ki olaya dikkatli bak. Orayı montajlamak harbi yetenek ister. Orada detaylı bakarsan zaten elleri değmiyor birbirlerine.
Valla sadece foto gördüm jsjsjs. Yorumum ondan bu şekil. :D

Imperium

Imperium

12 Mar 2020
11,552
6,585
-
Tüm büyüyü bozdun. Paşam olmadı bu. Ben inanmıştım bu görsele halbuki.

10 Haz 2022
509
240
Seth Rollins
Baron Corbin
O isim Damien Sandow hocam.