RAW Spoiler | Handikap Maçı

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,916
212
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Dominik geçen hafta Rey'e yardımcı olamadığı için özür diliyor. Rey buna gerek olmadığını belirtiyor. Rey kariyerinde Brock Lesnar, Batista, Undertaker gibi birçok devle kapışmış ve Lashley'e de unutamayacağı bir gece hediye edecekmiş.

Sarah, yeni 24/7 Şampiyonu Dana Brooke ile konuşuyor. Brooke gerçek bir kemer kazandığı için son derece gururlu olduğunu söylüyor.

1-on-2 handicap match: Dominik & Rey Mysterio vs. Bobby Lashley

Dominik ve Rey'den double 619 + double frog splash ama Lashley atıyor! Lashley daha sonra Rey'e Spear, Dominik'e Hurt Lock yapıyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Bobby Lashley
Patrick ve WWE Şampiyonu Big E röportaj için birlikte. Big E dün geceki mağlubiyeti için kimseyi suçlamıyormuş. İnsanları belki hayal kırıklığına uğratmış olabilirmiş ama bu gece yeni bir geceymiş. Big E, Theory'i yenip bu geceyi kemerle terk edecekmiş.​
 

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,319
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Lashley'in Goldberg sonrası düşen itibarı güçlenmeye başladı yeniden ki bu çok iyi bir haber. Lashley gibi bir güç sembolüne şirketin ihtiyacı var.
 

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Gerçekten de imajı düzeltildi diyebiliriz Lashley için. Beni rahatsız eden, Dominik'in aşırı güçsüz görünmesi. Yani bu çocuk sektöre geçiş yaptı bildiğiniz. Rey daha ufak olmasına rağmen Dominik kadar ezilmedi Lashley'ye. Tamam Dominik çaylak falan ama bir iki tokat atmak dışında da bir şeyler yaptığı bookingler yapılmalı.
 
Üst