Untitled Document

RAW Spoiler | İşte Riddle!

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
44,732
2,075
Alanya
Christian
SummerSlam'deki Brock Lesnar ve Roman Reigns'in Birleşik Kemerler Maçı mücadelesi için promo dönüyor.

Riddle ringe geliyor. Birazdan Omos'la karşılaşacak ve kazanan MITB'de çanta merdiven maçına katılacak!

FVvLmTFX0AIAc6k


Omos gelmeden önce Riddle mikrofonu alıp konuşuyor. Randy'nin intikamını alacakmış. Kabile Şefi ile kafa kafaya bir maç yapıp kemere çok yaklaşmış. Fakat Roman yapmaması gereken bir spear yaparak işi bitirmiş. Yere düşmüş olabilirmiş ama henüz ölmemiş ve Riddle durmayacakmış. MITB'i kazanacakmış bunun için intikam yeminleri ediyor. Omos'un müziği Riddle'ı kesiyor. MVP, Riddle'a yine Snopp Dog'a mı bağladın diyerek soruyor. Fazla hayal kurma diyor çünkü Omos'u yenemeyecekmiş.

Kazanan Money in the Bank Maçına Katılır
Riddle vs. Omos w/ MVP


Riddle, Omos'un üzerine atlayarak maça başlıyor. Art arda tekmeler yumruklar. Fakat Omos'un, Riddle'ı fizik gücüyle tersine itip kurtulması zaman almıyor. Köşeden köşeye fırlatıyor Riddle'ı. Belindeki sargıya tekmelerle çalışıyor. Kucağına alıp sargının olduğu bölgeye kilit yapıyor. Bu esnada Seth “Freakin” Rollins kuliste maçı seyrediyor. Riddle ayağa kalkıp savaşmaya çalışıyor ama nafile. RKO denemesi! Omos sırtlayıp yere fırlatıyor. Tuş denemesi... 1...2...3... Başarılı.

Kazanan: Omos

FVvNsXbXsAAlmvj


Seth Rollins ringe geliyor, bir önceki segmentten biri orda. Ringde kıvranan Riddle'ı dışarı fırlatıyor Rollins. Biraz da Riddle ile dalga geçiyor. Önce Randy şimdi de çanta fırsatını kaybeden Riddle'a gülüyor. O çantayı alacakmış. Devrimci karakteriyle karşınızda! Seth "Freakin" Rollins!

Bu esnada Riddle ayaklanıp tekrar ringe giriyor fakat kafasına stompu yemekten kurtulamıyor.​
 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
11,552
6,586
-
Seth Rollins'in kadın satıcısı kombinini görünce maçı yorumlamaya odaklanamadım.
 
 
Üst