Untitled Document

RAW Spoiler | Lashley'in Kemer Hakkı Maçı

The Peep's

Captain

The Peep's

Captain
29 Haz 2010
45,754
2,655
Alanya
Christian
Lashley ringe geliyor... Bu gece üç kişiye karşı gauntlet maçına çıkacak ve kazanırsa MITB'de Birleşik Devletler kemer maçı hakkı sahibi olacak. İlk rakip Alpha Academy'den Gable.

Müsabaka kilitlerle başlıyor. Lashley fiziksel avantajını Gable'ı sağa sola fırlatarak kullanıyor. Gable'ın SIIIU yapıp sus işaretinin ardından Lashley neckbreaker vuruyor ve kendisi SIIIU diyerek sus işareti yapıyor. Bir süre ring dışında geçen müsabaka tekrar ring içine döndüğünde aniden Gable'ın ankle lockıyla devam ediyor. Üzerine moonsault! Tuş denemesi başarısız. Bu duruma sinirlenen Bobby öfkesine hakim olamayarak hurt lockla maçı bitiyor. Otis'in müdahalesi yetersiz, maç çoktan bitti.


İkinci rakip Otis olacak. Sonunda Lashley'e sıkletinde biri geliyor. Otis ring dışında sağa sola fırlatıyor Bobby'i. Ringe girip dışarıda kalan Bobby'e hakem sayıyor. Bu esnadan seyircilerden Lashley lehine tezahüratlar duyuyoruz ve reklamlara geçiyoruz. Reklamların ardından Bobby'nin spearı ile tuş denemesi geliyor. Ancak Gable hızlı davranarak tuşu bozuyor. Otis diskalifiye oldu ama hiçbir şey yaşanmamış gibi Lashley'e işkence etmeye devam ediyorlar. Üçüncü rakip gelecek ancak öncesinde Alpha Academy sıradaki rakibe, Lashley'i pestilini çıkararak hazırlıyor.

SIRADAKİ RAKİP İÇİN MÜZİK ÇALIYOR! O DA NE! BU İSİM THEORY!!!

Theory, Lashley'e saldırıp yumrukluyor. Hakem dur diyene kadar köşeye sıkıştırıyor. Lashley bir anda toparlanıp Theory cevap verecekken Theory onu tekmeleyerek savuşturuyor. Theory, A-Town Down yapmak için Lashley'e sarılıyor fakat ani bir dönüşle Lashley onu altında bırakıyor. 1... 2... 3... BİTİŞ! Lashley üçüncü rakibine karşı da maçı kazanıyor ve kemer hakkını söke söke alıyor.

 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
12,562
7,531
-
Gigi Dolin
Bir challangerın hem eski takım şampiyonunu hemde USA kemerini tutan ismi yenmesi saçma. Kemer hakkına çıkan yol bu olmamalı.
 
 
Üst