Untitled Document

RAW Spoiler | Lashley'nin Rakibi Belli Oluyor

The Greatest Man

Great Mod

The Greatest Man

Great Mod
31 Tem 2013
10,012
2,455
25
İstanbul
Tyler Bate
-

WWE United States Kemeri İçin Bir Numaralı Aday Maçı:
Ciampa vs. AJ Styles


Ciampa dizliğini çıkarıyor ve köşede bekliyor. AJ, running knee den sıyrılıyor, Ciampa Styles Clash'i tekrar bloke ediyor. AJ, Ciampa'yı şimdi bir suplex ile gerdirmelere sokuyor. Sonra Ciampa onu aprona atıyor. AJ, Ciampa'yı sağ eliyle aprondan kaldırıyor. AJ, Phonemenal Forearm için zıplar ancak Ciampa onu havada büyük bir diziyle karşılar. AJ tuşu atar. Ciampa, AJ'ye anında büyük bir Gutbuster atıyor ama AJ yine atıyor.


Ciampa artık hayal kırıklığına uğradı. Ciampa, AJ'yi köşede kaldırıyor ve yüzüne karşı bağırıyor. Ciampa şimdi AJ'yi kaldırıyor ve yukarı çıkıyor ama AJ ona kafa atıyor ve mindere geri dönüyor. AJ, süper Air Raid Crash'i engeller ve ardından bunu Styles Clash'e dönüştürür. AJ tuşa gidiyor ama Miz, Ciampa'nın bacağını ipin üzerine koyarak tutuşu bozuyor. Hayranlar yuhalıyor ve Miz kendini alkışlıyor.

AJ koşuyor ve Miz'i zaman hakeminin yanına indiriyor. Ciampa, AJ'ye saldırıyor. Hakem sayarken Ciampa tekrar ringe giriyor. AJ hakem sayarken ringe girmeye çalışıyor ama Miz onun bacağını tutuyor. AJ kurtuluyor ve ringe geri dönüyor ama Ciampa onu büyük bir diz darbesiyle selamlıyor. Ciampa daha sonra Fairytale Ending yapıyor.

Kazanan: Ciampa


Kevin Patrick, WWE Birleşik Devletler Şampiyonu Bobby Lashley ile sahne arkasında, Ciampa'ya karşı savunma hakkında sorular soruyor. Lashley, başka türlü olamayacağını, gerekirse her hafta RAW'da şampiyonluğu savunacağını çünkü bunun için yaşadığını söylüyor. Lashley devam ediyor ve Ciampa'nın şampiyonluğu hak ettiğini kanıtladığını, kavgacı, sert ve aç olduğunu kanıtladığını, bunun da onu tehlikeli kıldığını, özellikle de köşesinde işbirlikçi The Miz ile daha da tehlikeli olduğunu söyledi. Lashley'nin daha önce de söylediği gibi, herhangi birini, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda yenecek. Geçen hafta Theory'yi alt ettiğini ve Ciampa'yı döverek ve Hurt Lock'a sokmak için hiçbir sorunu olmadığını söylüyor.​
 
 
Üst