RAW Spoiler | Main Event

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,916
212
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Seth Rollins maçı kenardan takip etmek için geliyor.

Big E vs. Austin Theory - WWE Şampiyonluğu Maçı

Bir dakika sonra falan da Kevin Owens geliyor. Big E Rollins ile Owens'ı kavga etmesinler diye uyarıyor. Bir süre sonra Rollins ve Owens'ın tartışması Theory'nin dikkatini dağıtıyor. Big E de Big Ending yapıp tuş ediyor Theory'i.

Kazanan ve hala WWE Şampiyonu: Big E

Big E maç sonu Rollins ile Owens'a saldırıyor. Big E Owens'ı ringe sokuyor ama Owens kaçıyor. Arkadan gelen Rollins'i yakalayan Big E ona Big Ending yapıyor ve geceyi ayakta kapatıyor.
 

AKV

20 Tem 2016
6,768
153
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Austin her hafta üstüne koyarak ilerliyor. Şirkette geleceğin WWE şampiyonu olarak görüldüğünü düşünüyorum. Seth Rollins kemer maçını elde edeli 1 ay olmuştur. Artık yapılaması lazım bu maçın. Adam kemeri alacaksa zaten WM'de kaybedecektir. Ne kadar erken alırsa o kadar iyi olur.
 

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-

Austin Theory'nin gelişmesini merakla ve memnuniyetle izliyoruz. Big E de son derece ciddi ve şampiyona yakışacak seviyede devam ediyor reigne. Rollins, Owens ve Balor arasından Balor 1-2 haftalığına elimine edilmiş gibi duruyor. Bu haftanın üstünü Big E ve Kevin Owens gibi duruyor. Kapanış beni yeterince memnun etti açıkçası.
 
Üst