RAW Spoiler | Open Challenge

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,855
207
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Patrick, Liv Morgan ile birlikte şimdi de. Hemen Becky Lynch gelip bölüyor. Becky maçı Bianca'nın kazandırdığını söyleyerek dalga geçiyor. Morgan kemer falan tutamazmış, öyle diyor Becky. Morgan ise geçen hafta Becky'i dövdükten sonra kemeri havaya kaldırdığını hatırlatıyor. Becky çocuklara da imza günlerinde falan kemeri tutmaları için verdiğini söylüyor. Fakat bu onları şampiyon yapmıyormuş. Becky Morgan'ın gittikçe üzerine gidiyor ve ağlayacak mısın diye soruyor en sonunda da. Morgan artık dayanamıyor ve Becky'e bir yumruk atıyor. Morgan oradan ayrılıyor, Becky ise sinsice gülüyor.
Damian Priest open challenge için geliyor. Apollo Crews ve Azeez geliyor devamında da ama Priest meydan okuyunca Crews kabul etmiyor.

Sami Zayn fırsattan faydalanıyor ve Crews etmiyorsa ben ediyorum diyerek maç hakkı alıyor.

Damian Priest vs. Sami Zayn - Birleşik Devletler Şampiyonluğu Maçı

Zayn kemeri omzuna atıp Priest'i ittirince Priest delleniyor. Priest resmen maç içinde dönüşüm geçiriyor ve Reckoning ile Zayn'i tuş ediyor kolayca.

Kazanan ve hala Birleşik Devletler Şampiyonu: Damian Priest​

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,263
416
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Becky harika konuşuyor ya, bence şirketteki en formda birkaç stardan biri şu an. Doğum yapıp döndü ama hiçbir şey kaybetmemiş aksine daha da iyileşmiş. Damian Priest'in yeni kılığı beni bile ürkütüyor bu arada. Eskiden ne tatlı adamdın.

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,667
351
24
Tay Conti
-
Liv ile çok sağlam dalga geçti. Tam bir heel. Kendisinden tiskindirdi. (İnsanlığıyla problemi olmadığı için böyle yazdım alınmayın hemen :DD ) Liv üst üste saldırı ve zaferlerle gücü eline almalı. Becky zaten mükemmel biri her anlamda. Yapması gereken tek şey kendisinden istenileni yapmak.

Open Challange ise maalesef ilgimi çekmedi.