RAW Spoiler | Part 2 | Sonya'ya Şok, Ken Owens

Mark Henry Seveni

Hall of Pain

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
14,358
4,668
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Finn Balor vs. Damian Priest

Balor, Damian Priest'i ring dışına gönderiyor. Tam Priest'e atlayacakken araya Rhea giriyor ve Balor ona vurmamak için duruyor. Edge bu fırsattan yararlanıp Balor'a Spear yapıyor.

DQ ile Kazanan: Finn Balor

Zilden sonra AJ koşuyor ve Edge'e gidiyor ama Ripley geri geliyor ve dikkat dağıtarak AJ'yi arkadan yakalıyor. AJ ona vurmamak için kendini durduruyor ama ona bağırıyor. Bu, Edge'e AJ'yi arkadan yakalama şansı veriyor. Priest ve Edge, AJ'yi tekrar ortadan kaldırmak Total Elimination yapıyor ve Edge'den bir Spear. Müzik yeniden başlarken Judgement Day birlikte dimdik ayakta duruyor.


Aradan döndükten sonra Kevin Owens, Alpha Academy ile sahne arkasında. Chad Gable, Ezekiel'in kupalarından birini bir DNA laboratuvarına gönderdi ve gelecek hafta, Ezekiel'in Elias olmadığı konusunda reddedilemez kanıtlara sahip olacaklar. Owens bu fikri seviyor. Owens, bu gece özel bir konuğunun geleceğini ve onun ağabeyi Ken Owens olduğunu söylüyor.

VIP Lounge için ringe geri dönüyoruz. Hayranları yuhalarken Omos, MVP ile dimdik ayakta. MVP, VIP Lounge'un hayranlardan daha iyi olan insanlar için olduğunu söylüyor. WrestleMania Backlash'te Bobby Lashley'e nasıl hükmettiğini söyleyerek herkesi Omos için saygı duymaya çağırıyor ama yuhalamalar daha da yükseliyor. MVP, Omos'un ilk günden beri söylediği her şeyin doğru olduğunu kanıtladığını söyledi. MVP, Cedric Alexander gelene kadar Lashley hakkında atıp tutmaya devam ediyor.

Cedric bunu nasıl “bizim” yaptığımızla övünüyor. Güvenlik önce VIP Lounge'a girmesine engel oluyor ama sonra kenara çekiliyorlar ve Cedric ringe giriyor, hala grup olarak "biz"den bahsediyor. MVP, bu "biz" konuşması hakkında ne demek istediğini soruyor ve Cedric, üçünün de ringde olduğunu söylüyor. MVP onun sözünü kesiyor ve Cedric'i sevdiğini söylüyor ama... müzik kesiliyor ve öfkeli bir Lashley çıkıyor. Güvenlik, Lashley'i ring kenarında tutmak istiyor ama Lashley onları kolaylıkla yok ediyor. Cedric aprondan atlıyor ama Lashley onu yakalıyor ve bariyere fırlatıyor.

Şimdi ringde Lashley ve Omos karşı karşıya geliyor. Omos, Lashley'i itiyor ve gidelim diyor ama Lashley, Omos'a Clothesline yapıyor. Lashley şimdi MVP ile karşı karşıya. Cedric, Lashley'in sırtına atlıyor ama Lashley onu yere çarpıyor. MVP ringden kaçıyor. Lashley VIP Lounge'u yok ediyor ve Cedric geri geliyor. Lashley onu The Hurt Lock'la yakalıyor.


Adam Pearce ve Sonya Deville sahne arkasında. Deville, davranışlarıyla ilgili bu resmi soruşturmadan bıktı çünkü ikisi de Deville'in işi bitirdiğini biliyor. Deville bu gece kiminle karşı karşıya olduğunu bilmek istiyor. Pearce sonunda açıklamaya gitti ama Deville araya girdi ve kim olduğunu bilmek istemediğini çünkü bunu her zaman bir iş olduğunu, kişisel bir şey olmadığını söyledi.

Ringe dönüyoruz ve gizemli rakibiyle yüzleşmek için Sonya Deville çıkıyor. Deville ringde bekliyor ama Adam Pearce çıkıyor. Bunu daha önce açıklamaya çalıştığını, ancak Deville hakkındaki soruşturmanın sona erdiğini ve üst yönetimin Deville'in pervasızca gücünü kötüye kullandığını tespit ettiğini, bu nedenle WWE yetkilisi olarak sözleşmesinin feshedildiğini söyledi. Pearce, Deville'in hala bir WWE Süperstarı olduğunu söylüyor. Daha sonra rakibini tanıtıyor ve geri dönen Alexa Bliss geliyor.


Sonya Deville vs. Alexa Bliss

Bliss, Deville'i hemen bir DDT ile indirir. Bliss, Twisted Bliss için en tepeye çıkıyor ve Twisted Bliss ile kazanıyor.

Kazanan: Alexa Bliss

Biz tekrarlara giderken Deville ring kenarında ağlıyor. Bliss, Lilly'yi alıp arkaya yönelirken, Deville ring kenarında nöbet geçiriyor.

Ezekiel ringde. Müzik çalar ve Kevin Owens, ağabeyi Ken Owens gibi giyinmiş olarak gelir. Owens mikrofonu alıyor ve kendini tanıtıyor. Ezekiel merhaba diyor. Owens bunu yapma çünkü bir noktayı kanıtlamaya çalışıyor, insanların gerçekten bunun Elias olmadığına inanmadığını söylüyor, belki birkaç aptal dışında. Owens, bunun gerçekten Elias'ın küçük kardeşi olduğuna kimin inandığını sorar ve kalabalık bağırır.


Owens, Hartford kalabalığına aptal veya yalancı oldukları için hakaret ediyor. Owens, Ezekiel'e bağırarak saçmalamayı kesmesini söylüyor. Ezekiel, Owens'a bağırmamasını tavsiye eder. Owens sonunda Ken değil Kevin olduğunu açıklar. Ezekiel'den Elias olduğunu kabul etmesini ister. Zeke onun Elias olmadığını söylüyor ama şu an Elias'ın çıkıp Owens'ı sakinleştirmesi için ona bir ninni söylemesi için mükemmel bir zaman olurdu. Owens, Zeke'e yandan saldırıyor ve onu dövüyor. Zeke köşede savaşıyor.

Chad Gable ringe koşuyor ama Zeke Big Boot ile onu indiriyor. Otis daha sonra acele ediyor ve şimdi Ezekiel üçe karşı bir. Otis Ezekiel'e Big Splash yapar, Alpha Academy Zeke'yi tutar ve Owens'dan Stunner. Owens ve Alpha Academy yerdeki Ezekiel ile dalga geçiyorlar.

Adam Pearce şimdi Asuka ile sahne arkasında ve onun bir şampiyonluk şansını fazlasıyla hak ettiğini söylüyor. Lynch ortaya çıktı ve Asuka'ya şampiyonluk şansı verilirken hala rövanş almamasından memnun değil. Pearce, Asuka'nın bu gece unvansız bir maçta şampiyonu yenmesi gerektiğini ve ardından şampiyonluk şansı kazanacağını söyledi. Lynch, Pearce ile tartışmaya devam ediyor ve Asuka'ya iki yıl önce unvanı nasıl verdiğini hatırlatıyor. Asuka araya girer ve Lynch'e ona ihtiyacı olmadığını söyleyerek bağırır. Pearce uzaklaşırken Lynch, Pearce'a biraz daha bağırıyor. Asuka, Lynch'in ona anne olduğu için ünvanını verdiğini ama anne gibi davranmadığını, bebek gibi davrandığını söylüyor. Asuka ağladığı için onunla alay ederken Lynch çekip gider.

 

Thunderstruck

corner specialist

Thunderstruck

corner specialist
22 Ağu 2011
12,526
1,190
23
Acıbadem
Raquel Gonzalez
-
RAW'un bana göre aşırı underrated yıldızları Ezekiel, KO ve Chad Gable'dır, kestikleri her promo ve bulundukları her segment aşırı iyi ya, çok üst düzey mikrofon performansları izliyoruz kanımca.

Sonya işinin bitmesine sevindim, keşke gitmeden otorite feudu yapabilecek bir şey izletselerdi ama o kadar vasıfsız ki o bile çıkmaz diye düşündüler sanırım, hak da veriyorum.

Bliss'in şu oyuncağı acil bırakması lazım ya, dönmesi hoş ama bu oyuncak işi artık bozdu.
 

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
10,464
5,610
-
Şu Ezekiel muhabbeti aşırı keyiflendiriyor beni,Owens'ın yanına aldığı Chad ile Otis ikilisiyle uyumları çok iyi.
 

Thunderstruck

corner specialist

Thunderstruck

corner specialist
22 Ağu 2011
12,526
1,190
23
Acıbadem
Raquel Gonzalez
-
Şu WWE'deki kadına vurmama muhabbetinden nefret ediyorum. Charlotte Gulak'ın içinden geçer Gulak bir tane tokat atamaz, Rhea AJ'e maç kaybettirir AJ bir şey yapmaz. Saçma geliyor bana.
Gulak erkeğe de vuramıyor ki hocam Gulak özelinde konuşacaksak asjdshjd.
 

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
5,199
1,661
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
Rene Dupree
Önceki konuda bahsettiğim yine oldu ve Judgement Day yine üstün çıktı.

Lashley'i VIP Lounge basma işleri de sarpa sarıcak gibi, madem bu PPV 70 tane feud biticek kafesi en başta indir WWE. Son maça kadar çıkarma. HIAC'ta bitecek PPV'ların işlenişi iyi gibi ama hiçbirinin HIAC'ta olmayacağı aklıma gelince canım sıkılıyor.

Deville olayları sıkmadı mı? Sıktı. Bu kadın GM'likten atıldı, üzüldüm mü? Hayır. Ama madem bu kadını kovup normal güreşçi yapıcaksınız neden herkese squash attırıyorsunuz? Bu kadın, güreşçi olarak yendiği kişi şirkette nasıl değer görecek? Max WWE.

Ezekiel KO olayları güzel gidiyor ama madem böyle bir gimmick yarattınız. Neden adamın Elias olmadığını kanıtlamak için yapılan feud karakterin ilk feudu oluyor? Güzel ilerliyor ama Ezekiel'ın yeneceği çok belli. Ha yenemezse, o zaman kovun şu adamı.

Asuka Lynch olaylarını takip edemedim ama büyük ihtimal rövanş yapılırsa Lynch dalacaktır.
 
 
Üst