Untitled Document

RAW Spoiler | Rollins Ringde

Kjetill

The Star of The Show

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
24,520
359
20
Maxwell Jacob Friedman
Seth Rollins
Erkeklerde Sole Survivor Seth Rollins ringe geliyor. Fanlar Rollins'in şarkısını söylüyorlar. Rollins teşekkürleri kabul ediyor. Owens yüzünü göstermiş, Lashley count-out olmuş, Theory o kadar iyi değilmiş ve Balor da bir Brogue Kick ile gitmiş. Rollins bu gece Balor'a bir ders verecekmiş. Derken Balor Rollins'in promosunu bölüyor.

Balor giriş için aprona çıkıyor ama Rollins dayanamıyor ve saldırıyor. Balor biraz karşılık vermeye çalışıyor. Rollins üzerine koşan Balor'ı yakaladıktan sonra bariyerlere, spiker masasına falan çarpıyor. Rollins Balor'ı ringe sokuyor ve 2 kez Stomp vuruyor. Hakemler de araya girmeye çalışıyor bu esnada.
Rollins arka alana giderken bir fan ona saldırıyor galiba. Kameralar hemen bu görüntüleri kesiyor.

Sami Zayn Vince McMahon ile buluşmuş. Zayn kimin aldığını biliyormuş. Vince ise şüpheci görünüyor ama yine de yumurtayı getirmesini istiyor ondan.

Sarah Schreiber yumurtayı arıyor gibi görünen Kevin Owens ile bir röportaj gerçekleştiriyor. Owens gelen soru üzerine Rollins'in söylediklerini dinlemediğini, yumurtanın peşinde olduğunu çünkü bunun ona WWE Şampiyonluğu fırsatı getirebileceğini söylüyor.​
 

AKV

AKV

20 Tem 2016
7,198
385
25
İstanbul
Seth Rollins
-
Aslında Big E ve Seth Rollins arasında yaşanması gereken olaylara Kevin Owens'la beraber Finn Balor da dahil olacak. Rollins bire bir maç hakkını kullandıktan sonra Fatal 4 Way yapılır.
 

Bay Piyanist

The Şeytan Efe

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
20 May 2019
10,087
325
20
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
O fanı bi senaryoya dahil edin ama doğaçlama senaryo. Bir görsün zorluğu.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst