RAW Spoiler | Şampiyondan Survivor Series Sonrası Değerlendirme

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,916
212
20
Chris Jericho
Seth Rollins
Becky Lynch ringe geliyor. Becky Brooklyn'de harika anıları olduğunu söylüyor. Tıpkı Charlotte gibi kendisi de rakibini incitmek istemiş. Fanlar bunun her saniyesinden zevk almışlar, sadece kazananı görmek için değil, birbirlerini incittiklerini görmek için de aynı zamanda. Becky daha sonra fanlara sıradaki kim görmek ister misiniz diye soruyor. Rhea Ripley, Bianca Belair, Liv Morgan vs. bu isimleri sayıyor. Fakat Becky artık fanların görüşlerini önemsemediğini söylüyor. Geçen gece on kişilik kadınlar maçında sıradan chantlerini atmaktan başka bir şey yapmamışlar. O maçtaki hiçbir güreşçi de Becky'i yenemezmiş, en az şansı olan da Liv Morgan'mış zaten. Fanlar Morgan'ı underdog olduğu için seviyormuş fakat her underdog bir gün hedefine ulaşamazmış. Becky kemerine sıkı sıkıya bağlı kalacakmış ve hoşlansanız da hoşlanmasanız da kemeri ondan hiç kimse alamayacakmış. Becky Lynch bu sözlerin ardından gidiyor.

Bianca Belair geliyor şimdi de. Bianca fanlar olmasa bunu başaramayacağını falan söylüyor. Sole Survivor olup neden EST olduğunu göstermiş. ''EST'' chantleri yükseliyor bu esnada. Belki Doudrop da bu öfkesini bir kenara bırakabilirmiş. Bianca Tamina'ya da neden EST olduğunu gösterecekmiş. Bu sözler sonrası Tamina maç için geliyor.

Bianca Belair vs. Tamina

Tamina kontrolü elinde tutarken Bianca üzerine gelen Tamina'dan kaçıyor. Daha sonrasında KOD yapan Bianca tuşu buluyor.

Kazanan: Bianca Belair

Maç sonrası Natalya'dan saldırı girişimi. Bianca onu ring dışına atarak savuşturuyor. Fakat bu kez de Doudrop geliyor. Arkadan saldıran Doudrop Crossbody ile Bianca'yı etkisiz hale getiriyor.
(Bu arada Natalya aslında SmackDown'da ama Corey Graves, Vince McMahon'ın RAW ve SmackDown'dan herkesin bu gecelik binada olmasını istediğini bildiriyor.)

Son düzenleme:

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,319
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Bianca ve Doudrop arasında olacak maçı merak ediyorum. Farklı bir ikili, değişik bir maç olacak. Doudrop önemli bir isim, umarım bu feuddan zarar almadan çıkar.

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Becky promoyu kesti gitti ama ben anlamadım. Bianca ve Doudrop hakkındaysa şunu söylemek istiyorum. Açıkçası Doudrop seviyesindeki birini Bianca'ya yetersiz görüyorum ama burada kritik olan nokta Doudrop'u yükseltme konusunda yardımcı olacaksa buna tamam der geçerim.