RAW Spoiler | Triple H'in Duyurusu

Kemba Walker

The New Face Of Fear
Top Poster Of Month
Katılım
8 Ocak 2024
Konular
3,958
Mesajlar
8,586
Tepkime puanı
2,461
Puanları
645
Yaş
22
Bray Wyatt
023_RAW_041522024CM_48605--eb9454f32f50f72f7846cd6d6298a571.jpg


Triple H, sadece sekiz gün önce tüm zamanların en büyük WrestleMania'sının ortasında olduğumuza inanmanın zor olduğunu söylüyor. Yeni bir dönemin başladığını söylüyor ve Adam Pearce da Tag Team bölümü için yeni bir dönemin başladığını söylüyor ve WrestleMania 40'ta Six-Pack Ladder Match'te "Raw" ve "SmackDown" Tag Team Şampiyonluklarının ayrılmasına değiniyor. Ardından Awesome Truth'u takdim ediyor ve ringe doğru ilerliyor.

R-Truth ringde splitler yapar ve Triple H, Miz ve Truth'u yeni "Raw" Tag Team Şampiyonu oldukları için tebrik eder. Truth'a WrestleMania anını yaşadığını görmenin harika olduğunu söyler ve bundan sonra Dünya Tag Team Şampiyonları olarak bilineceklerini duyurur. Bir kumaş açar ve yeni şampiyonluk kemerlerini gösterir.

Truth heyecanlanır ve Triple H'in yaptığı gibi bir numarayı daha önce hiç görmediğini söyler. Triple H'in şampiyonlukları bir anda ortaya çıkardığını söyler ve buna Criss Angel numarası der. İyi sihirbazları gördüğünde tanıdığını söyler. Triple H, Miz'e Truth'a ne olduğunu açıklamasını söyler ve Miz, Truth'a Triple H'in bir sihirbaz olmadığını bildirir.

Truth sözü Little Jimmy'ye getirir ve Triple H'in başka ne sakladığını sorar, ancak Miz onu dizginler ve bunun yeni Dünya Tag Team Şampiyonluğunu yeni zirvelere taşımak için bir şans olduğunu söyler. Miz, Pearce ve Triple H'in bu yüzden geldiğini söyler ama o devam edemeden Truth, Triple H'in nerede olduğunu sorar. Ardından Triple H'e onun içini gördüğünü ve Tommaso Ciampa olduğunu düşündüğünü söyler. Miz daha sonra Truth'a Fransızca olarak masadaki unvanların yeni unvanları olduğunu söyler ve Truth sonunda neler olduğunu anlamaya başlar.

Triple H, Truth ve Miz'den eski "Raw" Tag Team Şampiyonluk kemerlerini alır, ardından onlara yeni şampiyonluk kemerlerini verir. Pearce'a şans diler ve ringi terk eder. Pearce daha sonra Truth'a neden Triple H'in ringi terk etmesini sağladığını sorar ve Truth Triple H'in ringde olmadığını söyler. Pearce denemekten vazgeçer ve Triple Threat Number One Contenders maçının ilk rakiplerini belirleyeceğini söyler.​
 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
3,107
Mesajlar
22,094
Tepkime puanı
3,297
Puanları
1,480
William Regal
-
Valla yılların berbat tasarımından sonra iyi geldi bu.
 
Katılım
10 Şub 2015
Konular
4,303
Mesajlar
36,359
Tepkime puanı
7,406
Puanları
1,520
Yaş
26
Konum
Kocaeli
Seth Rollins
-
Kemerin tasarımı çok iyi bence. Bu kemer dizayn şekli kısırlıktan değil de biraz düzen ve sabitlik mevzusuna girildiği için muhtemelen. WWE bunu zaten daha önce de yaptı. Ben kemerleri beğendim. Segment’e bu arada harbi yarıldım ya. R-Truth’un Hunter’a Tommaso Ciampa demesi komikti.
 
Üst