RAW Spoiler | USAC Çekişmesi ve Kadınların Meselesi

The Insane Icon

Insane Icon IV
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
6,527
Mesajlar
34,250
Tepkime puanı
3,985
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
Image.png
Image.png
WWE United States Championship

Bobby Lashley (c) vs. Seth Rollins


Güzel bir şampiyonluk maçı. Bir tarafa baskınlık aracı verilmeyen bir maç. Seth Rollins güzel mücadele ediyor ve bir kaç kez tuşun ucundan dönüyor ama Lashley maçın sonlarına doğru "Beast Mode'u" iyice açıyor. Bir anda kurtulan Seth köşeye çııp Frog Splash'i vuruyor ve tuşa gidiyor ama başarısız. Ardından Crossface bağlıyor ama Lashley kurtuluyor. Kalkan ikiliden karşılıklı movelar ve en son Lashley'den Powerslam. Sonra bir Spear denemesi Seth'e ama Seth bunu güzel reverseleyip Pedigree ile Lashley'i gömüyor. Tuş denemesi, son anda başarısız. İkili yatıyor. Rollins üzgün. Seth daha önce kalkıyor ve köşeye çıkıyor, yüzü seyircilere dönük. Atlıyor ama Lashley kalkıyor ve daha sonra ani bir Hurt Lock. Seth direniyor. İplere atıyor bacağını ve ani bir hareketle roll up'ı buluyor. Kurtulan Lashley kaldırıyor onu arkasından yaklaşıp ve bir Hurt Lock daha derken Seth ayağıyla onun bacak arasına vuruyor, hakem görmüyor tabi. Ardından Rollins köşeye geçip finisher için hazırlanırken... BROOOOOOOO! Çalan müzikle Riddle ring kenarna kadar geliyor. Rollins ona laf yetiştiriyor ve arkasını dönüyor ama SPEAR! Tuş denemesi... Başarılı.

Image.png
Kazanan ve hâlâ United States Champion: Bobby Lashley


Damage CTRL'ün, geçen hafta WWE Kadınlar Takım Şampiyonluğunu kazanmasıyla ilgili video package izliyoruz.

Bir limuzin garaja giriyor. Bayley, WWE Kadınlar Takım Şampiyonları Dakota Kai ve IYO SKY ile birlikte çıkıyor. Sıradaki segment, Damage CTRL'ün şampiyonluk kutlaması olacak. Reklamlar.

Ringe dönüyoruz ve Damage CTRL – Bayley ve yeni WWE Kadınlar Takım Şampiyonları IYO SKY ve Dakota Kai geliyor. Damage CTRL, Bayley tarafından sürülen bir golf arabasında gelecek ringe. Pyro patladığında rampanın başında duruyorlar. Bayley, arabayı rampadan aşağı sürerken SKY ve Kai kemerlerini gösteriyor kalabalığa.

Ring, flamalar, balonlar ve siyah bir örtü ile kurulmuş. Bayley, Bay Area Kahramanı olduğunu ve burada olduğunu söylüyor. Bunun bir eve dönüş olabileceğini umdu… Hayranlar yuhalıyor. Bayley "Endişelenmeyin, sizden bahsetmiyorum, yeni WWE Kadınlar Takım Şampiyonlarından bahsediyorum." diyor. Bayley, şampiyonların huzurunda olunduğu için saygı gösterilmesini istiyor. NFL'nin memleketi San Jose Sharks'ı devirmiş ve taraftarlar biraz daha yuhalıyor. SKY artık kontrolün onlarda olduğunu söylüyor. Biraz Japonca konuşuyor ve ardından Bayley'e teşekkür ediyor. Dakota Kai, kadınlar bölümünün onlara ihtiyacı olduğunu söylüyor, ancak Damage CTRL'ün Bianca Belair, Alexa Bliss ve Asuka'ya ihtiyacı yok. Onların bir zamanlar kadın bölümünün yüzüyken, şu anda hiçbir şeyi kontrol etmediklerini söylüyor. Kendilerinin taslarını taraklarını toplayıp eve gitmekten başka yapacakları bir şey kalmadığını söylüyor. Veeee WWE RAW Women's Champion Bianca Belair'ın müziği çalıyor. Yanında, Alexa Bliss ve Asuka da var.

Üçlü rampanın başında. Belair konuşa konuşa ringe gidiyor, Alexa ve Asuka da yanında. Belair, partilerini bozma niyetinde olmadıklarını, ancak ağızlarını açmaya devam ettiklerini söylüyor. Onlara saygıyı öğreteceklermiş. Ringe giriyorlar o sırada yavaş yavaş. Bayley, sadece unvanı istediğine karar verdiğinde onunla savaşacakmış Çok dürtüsel olduklarını ve büyük resme daha fazla bakmaları gerektiğini söylüyor. Bayley, Belair'in yeterli aksesuara sahip olduğunu ve Asuka ve Alexa Bliss'e ihtiyacı olmadığını söylüyor. Bliss onu döveceğini söylemek için araya giriyor ama Bayley, Bliss ve Asuka'ya neden Belair'le birlikte olduklarını soruyor. Bliss, konuşmaya devam ederse, ona yapacaklarının aksesuarı olacaklarını söylüyor. Bayley, ısıran tek kişinin Lilly olduğunu düşündüğünü söylüyor. Bayley, Bliss'in eskiden ısırdığını ama şimdi hiçbir şeyi olmadığını söylüyor. Bliss, ona tekrar eziyet etmeyi çok istediğini söylüyor ve bu gece bir maçları olduğunu söylüyor. Bunu duyan Damage CTRL, seninle mi uğraşacağız kafasında ringi terk etmeye hazırlanırken Bayley, Bliss'den tokadı yiyor. Dakota ve IYO Bayley'i tutup ring dışına çıkarken çalan müzikle iki grup arasındaki sözlü tartışma başlamış durumda.​
 

Gentleman Villain

big daddy cool
Katılım
12 Ağu 2014
Konular
1,789
Mesajlar
14,701
Tepkime puanı
808
Puanları
1,125
William Regal
-
Rollins WWE için gerçekten aşırı büyük bir şans. Triple H'in bunun farkında olmaması imkansız ama umarım farkında olduğunu belirten şekilde booklamaya da başlar artık. Riddle feudu sonrası Rollins için kritik olacak. Tamam kaybetmekten büyük zararlar görmüyor ama 2019'dan beri bireysel kemeri yok, zaman geldi geçiyor.
 
Katılım
10 Haz 2020
Konular
26
Mesajlar
4,723
Tepkime puanı
566
Puanları
265
Yaş
18
Seth Rollins
PAC
Kemer maçı çok hoşuma gitti özellikle Seth'in Lashley'nin işini bitirmesi ve Riddle yüzünden kaybetmesi ve bu sayede Seth'in ezilmemesi güzel.
 

Adorably Evil

Stay Weird
Top Poster Of Month
Katılım
7 Mar 2015
Konular
164
Mesajlar
1,422
Tepkime puanı
469
Puanları
655
Yaş
21
Konum
Adana
Stone Cold Steve Austin
-
Rollins artık kemer almalı.
 

The Peep's

Captain
Katılım
29 Haz 2010
Konular
6,900
Mesajlar
46,627
Tepkime puanı
2,932
Puanları
1,975
Konum
Alanya
Christian
-
Rollins uzun süredir güreşmiyordu ona da antrenman olmuştur.
 

rap

We Trust The God
Katılım
9 Ocak 2014
Konular
511
Mesajlar
1,991
Tepkime puanı
145
Puanları
870
Yaş
26
Konum
İstanbul
Matt Sydal
Seth USC icin yüruyecek gibi duruyor en azından yeni yıla kadar.
 
Üst