RAW (Spoiler Video) Sami Zayn ve Sinema..

Undisputed Rising22

Undisputed Era Üyesi
Konular
144
Edge
-

Sinema uzun hikâye anlatımı..

Sinema'nın belkide en büyük büyü temalarından/sanatlarından birisi hikâye anlatımı,alt metni ve motivasyonunu perdeye çok büyük vurucu şekilde yansıtmakta yatar. Üçgen dediğimiz sinema tasviri ise üç karakterin geçmişleri olup birbirleri ile sürekli olaylar örgüsü yaşayıp ileride olan gelişimlerini ekrana serdiği sekansa denilir. Ben bu üçlünün hikaye örgüsünü Hazirandan beri buna benzetiyorum Jey Uso - Sami Zayn - Roman Reigns bu tasvire en fazla benzeyen metaforla işlendi
Mafya hikayesi veya bir HBO yapımı gibi izliyoruz şu ana kadar. Kevin Owens ise Sami'nin geçmişinden bir parça bir kurtarıcı rolünde bu mafyanın Sikoa ise cellat şeklinde görülüyor işini bitirecek iken Jey bu vurucu sona engel olan devam hikâyesinin henüz bitmediğini söyledi devamını çok merak ediyorum..

Punk City

Code Blue
Konular
2,213
CM Punk
-
Sami Zayn son ayların en büyük süprizi oldu hepimiz için ya. Ben böyle bir sıçrama beklemiyordum asla. Harika. Şovları izlenilebilir kılmasını geçtim rolü bu kadar benimseyip çok iyi rol kesmesi, asla sırıtmaması kendine hayran bıraktırıyor. RAW özel şovunu bile sırtladı adam. İlerleyen yıllarda bu dönemleri çok özleyeceğiz bence. Sami Zayn WWE'de prime dönemini yaşıyor resmen. Roman Reigns'e lafım yok ama yatıp kalkıp Zayn'e teşekkür etmeli. Sıkıcı hale gelecek hikayeye can simidi oldu adam. Tıpkı KO & Jericho hikayesi gibi...

Gentleman Villain

big daddy cool
Konular
2,201
William Regal
-
Sami Zayn son ayların en büyük süprizi oldu hepimiz için ya. Ben böyle bir sıçrama beklemiyordum asla. Harika. Şovları izlenilebilir kılmasını geçtim rolü bu kadar benimseyip çok iyi rol kesmesi, asla sırıtmaması kendine hayran bıraktırıyor. RAW özel şovunu bile sırtladı adam. İlerleyen yıllarda bu dönemleri çok özleyeceğiz bence. Sami Zayn WWE'de prime dönemini yaşıyor resmen. Roman Reigns'e lafım yok ama yatıp kalkıp Zayn'e teşekkür etmeli. Sıkıcı hale gelecek hikayeye can simidi oldu adam. Tıpkı KO & Jericho hikayesi gibi...
Umarım Bloodline hikayesi yıllar sonra hatırlandığında Zayn'in nasıl bir kurtarıcı olduğu da hatırlanır. Sırtında taşıdı şovları ve hikayeyi.