RAW Spoiler | Yumurtayı Kim Kaçırdı?

Kjetill

The Star of The Show
22 Ağu 2014
23,970
225
20
Anna Jay
Seth Rollins
Ve yumurtayı getiren isim: Austin Theory

Zayn suçlu burada diyor. Vince, Deville ve Pearce'ı dışarı çıkarıyor. Theory ise durumu açıklamaya çalışıyor. Theory selfie çekmek istemiş ama güvenlikten çekinmiş ve yumurtayı otele götürmüş. Zayn bu açıklamayı yetersiz buluyor. Vince Theory'i yumurtayı getirdiği için takdir ediyor ve ona şampiyonluk fırsatı veriyor. Zayn ise bu karara inanamıyor ve kendisinin kemer maçı alması gerektiğini söylüyor. Vince de ona kapa çeneni, kimse bir ispiyoncudan hoşlanmaz diyor.
Cedric Alexander vs. Reggie - 24/7 Şampiyonluğu Maçı

Alexander Lumar Check ile kolayca kazanıyor.

Kazanan ve yeni 24/7 Şampiyonu: Cedric Alexander

24/7 tayfa koşarak geliyor her zamanki gibi. Bu sırada Dana Brooke top rope'dan atlıyor ve hemen tuşa gidiyor.

Kazanan ve yeni 24/7 Şampiyonu: Dana Brooke
Dana Brooke böylece WWE kariyerindeki ilk kemerini kazanıyor. Ringde sürüyle erkek var ama kadına vurmak bize yakışmaz diyerek Brooke'un galibiyet sevincine ortak oluyorlar.​

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,387
512
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
McMahon'un Zayn ile segment paylaşması çok hoşuma gitti. Kimse ispiyoncuları da sevmez. Theory'ye havadan bir şans verildi. Bu da iyi bir haber. Bu çocukla ilgili çok ciddi düşünüyorlar.

The Insane Icon

Capitán
20 Eyl 2020
25,772
406
24
Tay Conti
-
Ne yumurtaymış arkadaş. Bir Türk olarak bizlere garip geliyor olmalı. Ama böyle farklı bir segment dizisi yaratmaları güzel oldu. Ben Sami alır şansı diye düşünüyordum ama ters köşe oldum. Theory'nin maçını izlediğimde de yapılan tercihin mantıklı olduğuna kanaat getirdim.