Rhea Ripley: Tegan 2 Kez Kariyerimi Kurtardı

The Insane Icon

Capitán
Top Poster Of Month
20 Eyl 2020
25,730
359
24
Tay Conti
-
Rhea Ripley, Tegan Nox'un WWE kariyerini iki ayrı olayda kurtarmaya nasıl yardımcı olduğunu açıkladı.

Tegan, WWE tarafından en son bütçe kesintileri gönderilmelerinde şok edici bir şekilde serbest bırakıldı. TalkSPORT'dan Alex McCarthy'ye konuşan Ripley şunları söyledi:

"Tegan çok ama çok değer verdiğim biri. Mae Young Classic'teki sakatlıktan sonra sosyal medyada biraz sert olduğumu biliyorum, ama bunları yayınladığım süre boyunca, gerçekten çok kötü hissettim çünkü bana gerçekten çok yardımcı oldu. Tegan, onu ne kadar takdir ettiğimi ve benim için yaptıklarını anlamıyor.


Bir zamanlar Performans Merkezi'nde kovulmak için ismim listedeydi ve sadece bir yıldır oradaydım. Adımın neden listede olduğunu bilmiyordum, sanırım insanlar o zamanlar benden hoşlanmıyordu. Ne olduğu belli değil , fikirlerini değiştirdim! Ama o listedeydim ve tüm meslektaşlarımızın önünde bir PC canlı maçı yaptım ve Tegan'a karşıydı. Adamlardan biri o listede olduğumu öğrenmiş ve ona demiş ki - bana söylemedi çünkü çıldıracağımı biliyordu - ve 'Bak, Rhea'yı iyi göstermelisin çünkü bu onun buradaki son maçı olabilir. demiş. Ve yaptığı tam olarak buydu. Meslektaşlarımızın önünde olmasına rağmen - ki bu bir eşleşme için en korkunç zaman - beni mutlak bir yıldız gibi gösterdi. Her şeyimi aldı ve beni o kadar inanılmaz gösterdi ki, adımı o listeden çıkardı. Ve bu sadece zamanlardan biriydi.

Diğer sefer Mae Young Classic'teydi. Sakatlandı ve bunun olmamasını gerçekten isterdim, ama eğer bu olmasaydı, dürüst olmak gerekirse – onun için berbat olsa da ve gerçekten olmamasını isterdim – bu kariyerimi havaya uçurdu çünkü daha önce kimse bana inanmadı. sonra. Ama bu olduğu için, o maça Io [Shirai] ile karşılaşmak zorunda kaldım ve insanların beni ayırtması gereken harika bir maç çıkardık. Yükselen bir yıldız olduğumu biliyorlardı. Bu yüzden bana sadece bilerek değil, aynı zamanda kazara da yardım etti.

Tegan'ı çok seviyorum ve burada benimle olmadığı için çok üzgünüm ve keşke sonunda televizyonda bir maç daha yapabilseydik çünkü bu asla olmayacak. Kendimi çok kötü hissettim. Olanlardan sonra ve o onu yakaladı. Ameliyattan sonra köpeğimi evine götürdüm çünkü köpekleri sevdiğini biliyordum ve yavrumla oynamasına izin verdim."

 
Üst