(RÖPÖRTAJ) RPG: Talking GTW with "Break It Down"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Konular
488
CM Punk
MJF
7Dd28m.jpg

Merhaba sevgili okuyucular. Break It Down isimli GTW şampiyonu Kenny Omega'nın sahibi ile röpörtajımız hazır.

Önce şöyle bir on dakika kadar hoşbeş ettikten sonra röpörtaja başladık. Röpörtaj bitti ama biz 2012'leri yad etmeye devam ediyoruz. Oradan Can Manay hakkında konuşmaya başladık birden nedense. Neyse. Siz buyurun okumaya başlayabilirsiniz. İyi okumalar:

qvp9qV.jpg

Lucifer: Poyiss denen Wrestlemania'da yeneceğim köylü arkadaşımız sormuş: "Strowman'a cash in yaparken kalbi ağrıdı mı?"

Break It Down: Kofi'ye yapmak daha fazla ağrıtırdı ya, sonuçta alır almaz kaptırması daha acı olurdu. Strowman'ı severim, oyuncusu da gayet iyi oyuncu fakat GTW kemerini bayağı istediğim için sızlamadı. bir daha olsa bir daha yaparım, kusura bakmasın. Gerçi Kofi'ye alır almaz kaptırması daha acı olurdu dedim de pek olmadı orası sanırım :S

Lucifer: Hhafhasfa. Bayağı bayağı heelsin sen gerçek hayatta da.

Break It Down: Gerçek hayatta pamuk gibi adamım aslında ya :d Sadece içimde tuttuklarım var. Küçükken 'zekisin yav' diye çağırılmanın getirdiği bir ego vardı tabii bir kaç sene önce. Ama sonra o zeka balonmuş. Onu öğrendim.

Lucifer: En sevdiğim konuları açıyorsun ama şimdilik onlara girmeyelim Serbest Kürsü'de açtığım konulardan birinde konuşuruz. Geçelim diğer soruya. dwayde sormuş: "Ona kalsa Wrestlemania'da hangi maçın içinde olmayı tercih ederdi?"

Break It Down: Fantasy maçım Kota Ibushi'ye karşı olurdu elbette de sanırım aktif oyuncular arasından soruluyor. Aslında istediğim çok maç var ve garanti bir cevap veremeyecek olsam bile sayayım: Bu sene gerçekte gördüğümüz Alpha vs Omega maçı var. dwayde ile feuda girmek de hoş olurdu tabii. Yavaş yavaş veteranlaşan ben vs komple veteran dwayde. Ya da Omega vs CM Punk. Gerçek hayatta da bir Dream Match. Önceden kestiğimiz promoya göre de güzel işler çıkarabilirdik. Belki de olması gereken Braun vs Kofi vs Omega'ydı ama Mania'ya fazla uzaktı o storyline Mania maçı olmak için. Kofi ilk defa kemeri orada alabilirdi diyebilirdim fakat zamanında kemeri kazanma senaryosu Mania'ya kadar uzatılan biri olarak bunun hoş bir şey olmadığını biliyorum. Son olarak bunların arasından en çok istediğim o dediğim Triple Threat olurdu ama diğer ikisine de hayır demezdim.

Lucifer: Dream Match dediğin şeyi ben kazandım bu arada. Neyse. :D Benden bir soru gelsin. Bunların dışında bir feuda girdin ya, bu feudu beğeniyor musun? Dedelere karşı sen, Dolph, Balor ve Dain.

Break It Down: Feudun işlediği konu aslında fena değil. Veteranlar vs New Blood'dan bahsediyorum. Ama bunun beni Wrestlemania'da Dolph maçından edecek olması üzüyor tabi. Aynı zamanda ciddi ciddi grup olabilen dedelere karşı sırf dedelerin sevmediği tayfa olarak çıkmak biraz tek taraflı yapıyor bu mücadeleyi.

Lucifer: Peki bu maçı kimin kazanacağını düşünüyorsun?

X6N2WO.jpg

Break It Down: GTW'nin kapanıyor olma durumu biraz ibreyi bize doğru çekse de RPG'nin kapanma ihtimalini çok da az görmüyorum. Bir takım teknik sorunların yaşandığı şovlar olduğunu gördük. Belki ekip oldukça yorulmuştur. Belki de RPG'yi kapatmayacaklar olsa bile biraz ara vermek için bu kılıfı getiriyor olabilirler. Ha bizim maçı kazanmamız story açısından dedeleri iyice itin bir tarafına sokar malum bizim takımın üçü direk kemer birleştirme için Triple Threat yapacak. O yüzden bizim takımda kopuklukların çok olacağını düşünüyorum ve bu kopukluklara rağmen bizim maçı kazanmamız dedeleri cidden kötü bir duruma sokabilir.

Lucifer: Sence de itin bir tarafına sokulmayı hak etmediler mi?

Break It Down: Heel olarak gerçekten harika heel bir tayfa. Yani dizine yatırıp sabaha kadar dövmek istediğin heellardan. Ama senaryodan çıkıyorum ve oyuncuların emeklerine de biraz yazık olacağını düşünüyorum.

Lucifer: Dedelerden en beğendiğin isim kim peki? En çok hangisini deli gibi dövmek istersin? Sen de bir heel karakter olduğun için heel'lerden anlarsın. Yorumunu merak ediyorum.

Break It Down: Ryback'e karşı zaafım var çünkü hem onu oynayan ismi severim, hem de ben RPG'yi adam akıllı takip etmeye başladığım zaman Jericho, Matt yerine Ryback vardı. Ama en çok Jericho'yu dövmek isterim ya, çünkü bu kadro içerisinde Ryback olmayan ve daha önce yenmediğim bir Jericho vardı. Bir de tayfanın lideri olduğu için. Matt Hardy'i zamanında Jeff Jarrett oynarken yenmiştim. Bu da böyle bir detay olsun. Playlist'i ona göre ayarladığımı fark etmişsindir zaten. :d

Lucifer: Evet cidden Jeff Jarrett titantron çalıyor şu anda. :D Birazvodka sormuş: "En sevdiği karakter hangisi? Neden?"

iUCFbg.png

Break It Down: En çok sempati duyduğum karakter Rusev ya. Terörist gimmickini hala açıp okuyup gülüyorum. Bi de Asuka var gerçek hayattaki sempatimden dolayı. Yani karakteri oynayanlardan bağımsız sempati duyduğum karakterler o ikisi. Başka isim eklemeyeceğim.

Lucifer: LeonardoAraujo sormuş: "Steen ve Omega ile içinde bulunmaktan en zevk aldığı feud hangileriydi?"

Break It Down: Steen ile en zevk aldığım feud Hassan'dı sanırım. Kaybedeceğim o kadar belli olmasaydı daha zevkli olabilirdi fakat o haliyle bile çok eğlenmiştim. Özellikle Kaybedenler Kulübü promosunu yazarken acayip keyif almıştım. Omega ile ise belki de gördüğüm tek adam akıllı feud C.U.R.S.E'du çünkü Kofi feudu 1 PPV'den sonra gitti ve Dedeler feudu da yeni başlıyor. C.U.R.S.E feudu diyeceğim o yüzden. Joe ve Uso olayları da RPG'den biraz bunaldığım zamanlardı. Sıkıldım diye promom bile vardı hatırladığım kadarıyla. Steen ile Gargano feudundan da bahsetmeden etmeyeceğim tabii ki. En uzun süreli Sabin ile birlikte iki rakibimden biriydi ve gerçekten her promoda ona gönderme yapmak kadar zevkli bir şey yoktu. Sabin feudunu da söylerdim fakat daha çok Batista kısmına kayıyor Sabin ile feuda girmenin zevkli olduğu dönemler.

Lucifer: Benden bir soru gelsin o zaman. Hatırladığım kadarıyla sen, Balor ve Viktor bir WHC maçına çıkmıştınız. O maçta yenildikten sonra RPG'nin sohbet bölümünde pek görünmüyordun. Orası da bunaldığın dönemlerden biri miydi yoksa motivasyonunu mu kaybetmiştin?

Break It Down: Normalde kaybetmekle ilgili sorunum olmazdı o maçı malum başlaması gereken Balor vs Viktor feudu olduğu için fakat o maçın build-up'ında promo atan tek isim ben olup ona rağmen kaybetmek epey koymuştu. Şimdiki halimden daha memnunum. GTW kemerini aldım çünkü, daha önce almamıştım.

Lucifer: Peki o halde ben senin kemer geçmişine bakmadım ama tüm karakterlerle aldığın kemerleri ve sayıları merak ediyorum şu an. Söyleyebilir misin?

Break It Down: Bayağı karakter oynadım fakat Kevin Steen oynamaya başlayana kadar kemer alamadım aslında. Steen ile 2x Hardcore, 1x US, 3x WHC var. Omega ile de 2x Hardcore, 1x GTW var unuttuğum bir şey yoksa. Omega ile bir de MITB var tabi kemer sayılıyorsa o.

Lucifer: Steen ile büyük patlama yapmışsın resmen. Kevin Steen karakterini kendinle eşleştiriyor musun peki? Sen o dönemlerde Kevin Steen mi olmuştun da bu yüzden bu başarıları kazandın? Yoksa sadece başarılı bir heel promocusu olduğunu mu düşünüyorsun?

MD29Y7.jpg

Break It Down: Hafif kiloluyum o yüzden biraz eşleştiririm. :d Fakat Steen gibi anlık öfke krizleri yaşayan bir insan değilim. O dönemlerde aklıma gelen her lafı ediyordum promolarda, kimsenin görmediği noktalardan falan vuruyordum. O yüzden trash-talkım biraz daha öne çıkıyordu diğerlerine göre. Başarılı bir heel promocusuyum, tabi gerçekteki kin tutma alışkanlığımın da etkisi var bunda. :d

Lucifer: Şu an kendin haricinde RPG'de en iyi promo kesen güreşçi sence kim?

Break It Down: Şu an gözüme batanlar Punk ve Miz. Miz'in tek promosunu okudum fakat RoB hiç bir şey kaybetmemiş. Tabii ki o ikisi trash talk açısından. Yoksa Callihan'ın kendince yazdığı hikayemsi şeyler de gayet ilgimi çekiyor. Bu iki unsuru kusursuz bir şekilde birleştirebilen Ensiferum vardı, onu da analım buradan. Fandango da karakterine göre çok bilgili ve promoları hiç sırıtmıyor. Onu da söylemeden geçmeyelim.

Lucifer: Ve diğer soru AJKOY2J'den geliyor: "Şerefsiz karaterlere olan bu ilgisinin sebebi nedir? CURSE'ü yıktığı için hiç vicdanı sızlamıyor mu?"

Break It Down: İyi ki yapmışım diyorum CURSE'ü yıkmak konusunda. Bir fırsatım daha olsa bir daha yaparım. Şerefsiz karakterlere özel bir ilgim yok bu arada ya. Sadece karakterlerim her ne hikmetse ben alınca şerefsizleşiyor.(Gerçi Steen hep öyleydi, ama en iyi boş karakter de oydu zamanında.)

Lucifer: Ne hikmetse artık bilemeyeceğiz... World Class Maniac sormuş: "Doğruya doğru, oyuncuların promolarını sık okuyan biri değilim. Steen ve Omega karakterlerine az buçuk aşina olsam da gözüme çarpmadığı için soruyorum. Promolarında kendi hayatından bir şeyler katıyor mu karaktere? Yani yazılan çizilen senaryonun haricinde kendince araya serpiştirdiği şeyler var mı? Bu oyunu, onun için daha özel kılan şey bu mudur? Karşılıklı oynayamadığı oyuncu-karakterlerden en çok kimle feuda girmek isterdi?"

Break It Down: Bunun cevabı biraz karışık aslında. Kendi hayatımda olan spesifik olayı yansıtmaya çaılşmasam da kendi kişiliğimden kattıklarım var. Mesela Omega ile Cowboy Bebop parodilemişliğim var bayağı. Kendim araya yazıp çizdirdiklerim genelde rakiplerimin kendi oynayış stilleri hakkında olabiliyor. Mesela ortak promo atmıştık çember katılımcıları olarak ve orada Callihan'ın ''ringe gel konuşma yap ringden git'' promosu olmamasına atıfta bulunmuştum. Ya da Steen ile Kaybedenler Kulübü promosu direk Yücel'in Hassan oynama stiline koca bir atıftı. Ha ama bu konuda da çok ileri gittiğim söylenemez malum incitici şeyler yazmayı sevmem. Elbette ki kendin de bir şeyler katmak oyunu daha zevkli yapar. Her promoda ''son şovda şunlar oldu rakibimi yeneceğim ben çok iyiyim'' demek insanı elbette ki sıkar. Karşılıklı oynayamadığım oyunculardan sanırım Heartbroken Kid var. Hatırladığım bir feudumuz yoktu. OnurDies da bazen keşke geri dönse de düzgün bir feuda girebilsek diyorum. Güncel kadrodan da Bobby Lashley ve Mustafa Ali. Bobby'nin sahibi Doktor ile kısa süreli Steen vs Bully Ray var ama ona ne kadar feud denir tartışılır. Doktor ile ortak promomuz var mıydı onu bile hatırlamıyorum o feud içerisinde.

Lucifer: San Eropero Look! A Wizard sormuş: "Asuka ile takım olmak ister mi?"

Break It Down: HAI, ASUKA-SAN! Asuka ile takım olmak istemeyecek insan olmamalı ya.

Bu sırada "Ozgur Basaran - Cezerye Man Titantron" çalıyor.

Lucifer: Hafhahsfsa. Bu kim?

Break It Down: Michael Gabriel. Donovan Dijak almıştı zamanında. Gimmicki buydu. Cezerye Man.

Lucifer: Hahahhaha. Buradan sevgiler ona da. Yeni nicki Iron Cannonball ile tabii ki.

Q2N1Xr.jpg

(Video'nun bitmesini bekledik. Hipnotize olmuş gibiydik. Bu aradaki konuşmaları yazmıyorum).

Lucifer: İnsanı etkisi altına alan bu videodan sonra devam edelim. Patron sormuş ama geçerliliği olan bir soru değil bence artık: "Kevin Steen'i inatla HOF yapmadığım için çok bozuluyor mu?"

Break It Down: Geceleri gözüme uyku girmiyordu.
Ama artık rahat uyuyabileceğim. Teşekkürler Patron, Kevin Steen'i HoF yaptığın için!

Lucifer: Hızla devam edelim. Fosfor sormuş: "Başka bir karakter alma şansı olsa bu kim olurdu?"

Break It Down: NJPW'deki Japon güreşçilerden birini alıp karaktere ne kadar uyum sağlayabildiğimi görmek isterdim açıkçası.

Lucifer: Japon hayranlığı röpörtaj başından beri görebiliyorum doğrusu. Peki devam edelim. Ben sormuşum: "-Klasik sorulardan bir tanesi: Güncelde ve RPG genelinde ayrı olmak üzere en beğendiği 3 karakter kimdi(r)?"

Break It Down: RPG Genel: Shelley, Wyatt, Punk (Ryan version). Güncelde: Punk, Fandango, Miz. (Röpörtaj sonu ekleme: Güncelde en beğendiğim isim Elias aslında ama onu buraya eklemeyi unuttum.)

Bunu duyan röpörtaj sahibi çıldırdı.

Lucifer: Benim versiyonumu beğenmiyor musun???????????????????????????????? .d

Break It Down: Ryan'ın Punk versiyonu apayrı bir şeydi. Okuyup okuyup zikir çekerdim. Ha bu dediğim Bullet Club halindeki değil tabii. 2013 haliydi sanırım, yılını tam hatırlamıyorum. Triple H ile feudda olduğu dönemlerdi. RPG geneli için 3'ten dışarı çıkacak olursam az buçuk okuduğum Sr'ın Raven'ı ve Colorful Personality'nin Adam Cole'u da var. Raven'in döneminde aktif oyuncu olsaydım onu da yazabilirdim ilk 3'e. Honorable Mention olsun o ikisi de.

Lucifer: Peki sıradaki soruya geçelim. Yine ben soruyorum: "-Kimlerle promo kesmekten memnun kalıyor? Daha önce promo kestiği ve beğendiği isimler kimler? Promo kesmek istediği kimler var?"

Break It Down: Promo kesip beğendiğim Kofi var, sen varsın, Callihan var. Karşılıklı promo kestiğimde rakibim ya benim trash-talkıma aynı düzey trash-talk ile karşılık verebiliyorsa her zaman zevklidir zaten. Promo kesmek istediğim Doctor var. Steen dönemimden Yücel var karşılıklı kesmekten zevk aldığım çok net.

Lucifer: Yine ben soruyorum: "-Oynadığı karakterlerinden zevk alma şeklinde sıralama yapabilir mi? Steen, Batista, Omega, Jarrett, Alex Shelley ve Dean Ambrose."

Break It Down: Batista ( DoR Inc. dönemi ) > Omega > Steen > Batista ( DoR Inc. dağıldıktan sonra ) > Shelley > Jarrett > Ambrose. Steen ve Omega aşırı yakın bu arada. Hatta Omega = Steen diyebilirim.

Lucifer: Yani Kenny Omega ile 3 yıla yakın oynadığın Steen karakterinden aldığın zevkin aynısını alıyorsun diyebilir miyiz? Henüz Omega karakteri 6 aylık falan galiba.

Break It Down: Omega favori güreşçim, bu ilk sebep.
Steen'in düşük noktaları Omega'nın düşük noktalarından çok daha düşük. Bu ikinci sebep. Omega karakterini kendime daha çok yakıştırıyorum, bu da üçüncü ve son sebep. Steen ile promolarda çok tekrara düştüğüm oluyordu.
AJ Styles - Triple H - Edge üçlüsüne selam olsun.

Lucifer: Aleyküm selam. Ben soruyorum yine: "-GTW tarihinde birçok karaktere sahip oldu. WFX şirketine tanıklık etti. Kevin Steen ile emekli oldu. Şimdi bu yıllardır oynadığı oyun kapanma tehlikesi yaşıyor. GTW kapanır mı? Kapanırsa ne hissedecek? Kendisinin de bulunduğu bu maçtan beklentileri neler? Genel bir GTW tarihi eleştirisi yaptıktan sonra Wrestlemania'daki maçı hakkında bir yorum yapabilir mi? Başlarda sorduğum soruya benzer fakat biraz daha GTW tarihi üzerine de bir soru olduğu için sormak istedim. GTW tarihinin hemen her anında RPG oynuyordu çünkü. En zevk aldığın dönem nedir bu arada?"

Break It Down: Dediğim gibi, temelli kapanacağını sanmıyorum fakat uzun bir ara gelebilir ve buna anlayış göstermemiz gerekir. Temelli kapanırsa biraz üzülürüm çünkü belki de güreşe bizden sonra başlayacak ve forumu RPG kapandıktan sonra keşfedecek kişiler bu zevki hiç tadamayacak. Bu maçtan beklentim iyi yazılmış olması. Her iki sonuç da gayet olası sonuçlar. Ha, kazanmayı çok istiyorum malum WrestleMania serim var Batista zamanından beri süre gelen. Genel bir GTW tarihi eleştirisi nasıl yaparım bilmiyorum ama RPG çok uzun süredir devam eden bir çınar. 2010 senesinde başlamış bir oluşum eski forumu sayarsak. (yanlış bilmiyorsam tabi). O zamandan beri sürekli üzerine koyarak ilerlemiş bir oluşum bu RPG. Herkesin 5-6 cümlelik promolar yazdığı, arka alanda divalara sarktığı ve birbirlerinin promolarına izinsiz gidip 8 sayfalık promolar oluşturduğu kısımdan çok yol kat edildi. Bu yolda bir sürü güçlükler, skandallar da oldu tabii ki. Ama bunlara rağmen sürekli devam edildi ve buna sonsuz saygım var. Ben şahsen en çok DoR Inc. döneminden zevk aldım çünkü o zamanlar biraz çocuksuluk da vardı üzerimde, her şeyi eleştirmeden zevk alabiliyordum. Polonya'da Wrestlemania takip etmeye çalışmışlığım var ya, tabii ki o zamanlar acayip özeldi benim için.

Lucifer: Sorularımız bitti. Röpörtaj sonrası ETR bir soru daha sormuş ama onu sen röpörtajdan sonra yanıtlayacağını söyledi. Şimdi malum önümüzdeki hafta Wrestlemania var. Seninle maç karta bakıp maçları yorumlayarak genel bir özet geçip bitirelim ister misin?

Break It Down: Denerim.

Lucifer: Feudun genel işleyişini beğenip beğenmediğini eleştirmeni istiyorum. Bir de maçın kimin kazanacağını düşünüyorsun? Hızlı soracağım. Kısa ve net olacağım. Başlayalım : Deathmatch. Rick Viktor vs Sami Callihan.

kx72TK.png

Break It Down: C.U.R.S.E senaryosunun ne zaman başladığını bile hatırlamıyorum, o kadar uzun süreli bir senaryo. Eğer senaryo komple böyle sonuçlanacaksa en azından BT Gunn'ın da bir şekilde dahil olmasını isterdim. Feudun işlenişine geçersek, segmentler gerçekten çok yaratıcı, ekip gerçekten kafa yormuş. Her zaman beni açmadılar fakat emek inkar edilemez. En azından yeni bir şeyler denemişler ve bazen sıkmasına rağmen gayet de iyi şeyler denediler. Sami Callihan'ın kazanacağını düşünüyorum ama ben.

Lucifer: The Miz vs. Karl Anderson (Özel Hakem Baron Corbin)

DfwJvF.png

Break It Down: Evet gelelim şimdi zurnanın zırt dediği yere. Hell's Angels oluşumumuzun potansiyeli çok çok daha yüksekti. Fakat Baron Corbin'in sahibi ortadan kayboldu, Karl'ın sahibi de aynı şekilde. Üçümüzün attığı ortak tek bir promo yok. Buna rağmen iki ismi de severim ve başarılar diliyorum. İşlenişi gayet basit ve mantıklı. Çok yorumlanacak bir şey yok. Miz'in motorsiklet kulübündeki oyunculuk olayı güzeldi. Miz'in kazanacağını düşünüyorum ve bence kazanmalı da.

Lucifer: Next Generation Championship
Mustafa Ali (c) vs. Sami Zayn vs. Bobby Lashley

VRVOYd.png

Break It Down: Ali ve Lashley, Zayn'e nazaran daha çok beğendiğim iki isim fakat bu Zayn'in yabana atılması gerektiğini göstermiyor. Ali'nin daha büyük işler yapacağını düşündüğüm için bence kemeri kaybedecek. Doktor'un yeni jenerasyonun yüzü olmaya ihtiyacı var mı bilmiyorum, malum bir süredir aramızda kendisi. O yüzden Zayn bu maçı kazanır bence. Ha sanırım Zayn'i oynayan arkadaş da yeni değil fakat Doktor daha ön plandaydı ona nazaran

Lucifer: International Openweight Championship Match
Tyson Kidd (c) vs. Austin Aries

dXysLd.png

Break It Down: Tyson'u severim, aldığı başarıyı hak etti. Bu kadar çabuk kaybetmeyeceğini düşünsem de Aries'in de bir galibiyete epey ihtiyacı var o yüzden Aries'e daha yakınım bu maç konusunda.

Lucifer: Battle Royal for Hardcore Championship

BJj5VH.png

Break It Down: Kapalı kutu bu maç ya, pek bi tahminim yok açıkçası. Ama böyle maçlar genelde çok zevkli geçer, kimin nereden çıkacağını bilemezsin. Keyifli maç olması tek temennim.

Lucifer: Triple Threat Tag Team Championship Match
Asuka vs. Asian Powers vs. Ciampa & Ambrose

YbW2JU.png

Break It Down: ASUKA-SAN YARGI DAĞIT ASUKA-SAN! Asuka'nın kaybedeceği banko gibi bir şey, buna rağmen iyi bir kavga ortaya koyacaktır. İki takım arasında epey ortadayım ancak Ciampa ve Ambrose arasında her an satma ihtimali olduğu için Asian Powers diyeceğim. Asuka'nın bu süreçte girdiği segmentler muazzam bu arada.

Lucifer: Triple Threat Ladder Match for the Intercontinental Championship
Uhaa Nation (c) vs. Hangman Page vs. Elias
YZ7Ayr.png

Break It Down: Uhaa dedim bu maçı görünce :d Uhaa gerçekten çok iyi bir isim ve şu an IC kemerinin sahibi olması hiç de şaşırtıcı değil. Fakat diğer iki karakterin ciddi derecede başarıya ihtiyacı var. Hadi Page uzun süredir Openweight şampiyonuydu desen, Elinde hala Elias var. Uhaa'nın koruyacağını düşünmüyorum bu maçta ama yine de kemeri kaybettikten sonra çok büyük işler yapacak. Elias'a daha yakınım ancak Page de şaşırtmaz beni. Ha bir de hem WHC'nin hem de GTWC'nin savunulmayacağı PPV'de mid-card kemerlerinin neredeyse hepsinin el değiştireceği uçuk bir tahmin olmaz.

Lucifer: Street Fight
CM Punk vs Braun Strowman

o0JUe1.png

Break It Down: Belki de favori feudum bu şu an. Biraz daha karikatürize edilmiş bir feud olabilir bu malum maç öncesi hamakta uyuyan Strowman veya ''ben zekiyim bu adam aptal'' diyen Punk gördük. Buna rağmen ayı gibi keyif aldım ben her segmentten. Bu da ortada bir maç ve güzelliği de bu. Kime daha yakınım diye sorarsan seni söylerim çünkü Strowman bir süre GTW Championship reigni yaptı ve senin bu galibiyete ihtiyacın daha çok var.

Lucifer: Ben de her dayak yiyişimde orgazm oluyorum.

Break It Down: Özellikle o Elimination Chamber faciasından sonra. :S

Lucifer: O faciayı hiç açmayalım... Devam edelim:
Elimination Tag Team Match
Hall of Saviors kazanırsa şirket kapanır, Men of GTW kazanırsa HoF'lar HoF'luğunu, Kofi de işini kaybeder.
Hall Of Saviors (Chris Jericho, Matt Hardy, Ryback, Kofi Kingston) vs Men of GTW (GTW Champion Kenny Omega, World Heavyweight Champion Finn Balor, 2018 Royal Rumble Winner Dolph Ziggler, Killian Dain)

EzCBoK.png

Break It Down: Dedeler harika oyuncular, hepsini teker teker seviyorum. Fakat lütfen kazanalım, serim var ulan benim. 3-0'lık. 4-0 olmalı.

Lucifer: Eklemek istediğin bir şeyler var mı? RPG adına olsun GTW adına olsun Omega adına olsun.

Break It Down: Herkese iyi Mania'lar, seviliyosunuz hepiniz. Kenny Omega hepinizin anasını.....

Lucifer: NE??!

Break It Down: Kendinize iyi bakın, güzel günler yakındır! Bu RPG'yi kapattırmayacağız!

Lucifer: Ben de iyi haftasonları diliyorum o zaman. Sevgilerle. Okuyacağınız için teşekkürler.​

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
Konular
849
Randy Orton
Ona kalsa Wrestlemania'da hangi maçın içinde olmayı tercih ederdi?

Birazvodka

Repstar
Konular
299
John Cena
-
En sevdiği karakter hangisi? Neden?

LeonardoAraujo

Urgan İpi
Konular
320
Raven
Adam "Hangman" Page
Steen ve Omega ile içinde bulunmaktan en zevk aldığı feud hangileriydi?

AJKOY2J

E Yolda Tunç'u Kaybettik...
Konular
193
AJ Styles
-
Şerefsiz karaterlere olan bu ilgisinin sebebi nedir? CURSE'ü yıktığı için hiç vicdanı sızlamıyor mu?

Konular
2,523
Mick Foley
BT-GTW dönemi aklıma geldi bir an. Röportajların devamını görmek güzel, teşekkürler Luigi.

Doğruya doğru, oyuncuların promolarını sık okuyan biri değilim. Steen ve Omega karakterlerine az buçuk aşina olsam da gözüme çarpmadığı için soruyorum. Promolarında kendi hayatından bir şeyler katıyor mu karaktere? Yani yazılan çizilen senaryonun haricinde kendince araya serpiştirdiği şeyler var mı? Bu oyunu, onun için daha özel kılan şey bu mudur?

Karşılıklı oynayamadığı oyuncu-karakterlerden en çok kimle feuda girmek isterdi?

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,076
-
Kevin Steen'i inatla HOF yapmadığım için çok bozuluyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...