(RÖPÖRTAJ) RPG: Talking GTW with "Break It Down"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fosfor

Banned
Konular
55
Başka bir karakter alma şansı olsa bu kim olurdu?

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Konular
488
CM Punk
MJF
-Gerçek hayatta da promolarındaki seviyede heel mi?

-Oynadığı karakterlerinden zevk alma şeklinde sıralama yapabilir mi? Steen, Batista, Omega, Jarrett, Alex Shelley ve Dean Ambrose.

-GTW tarihinde birçok karaktere sahip oldu. WFX şirketine tanıklık etti. Kevin Steen ile emekli oldu. Şimdi bu yıllardır oynadığı oyun kapanma tehlikesi yaşıyor. GTW kapanır mı? Kapanırsa ne hissedecek? Kendisinin de bulunduğu bu maçtan beklentileri neler? Genel bir GTW tarihi eleştirisi yaptıktan sonra Wrestlemania'daki maçı hakkında bir yorum yapabilir mi?

-Klasik sorulardan bir tanesi: Güncelde ve RPG genelinde ayrı olmak üzere en beğendiği 3 karakter kimdi(r)?

-Kimlerle promo kesmekten memnun kalıyor? Daha önce promo kestiği ve beğendiği isimler kimler? Promo kesmek istediği kimler var?

Break It Down

freshly squeezed
Konular
169
Tetsuya Naito
Paul Heyman
-Gerçek hayatta da promolarındaki seviyede heel mi?

-Oynadığı karakterlerinden zevk alma şeklinde sıralama yapabilir mi? Steen, Batista, Omega, Jarrett ve sanırım Alex Shelley. Başka bir karakteri var mı? Varsa eğer eklerse sevinirim.

-GTW tarihinde birçok karaktere sahip oldu. WFX şirketine tanıklık etti. Kevin Steen ile emekli oldu. Şimdi bu yıllardır oynadığı oyun kapanma tehlikesi yaşıyor. GTW kapanır mı? Kapanırsa ne hissedecek? Kendisinin de bulunduğu bu maçtan beklentileri neler? Genel bir GTW tarihi eleştirisi yaptıktan sonra Wrestlemania'daki maçı hakkında bir yorum yapabilir mi?

-Klasik sorulardan bir tanesi: Güncelde ve RPG genelinde ayrı olmak üzere en beğendiği 3 karakter kimdi(r)?

-Kimlerle promo kesmekten memnun kalıyor? Daha önce promo kestiği ve beğendiği isimler kimler? Promo kesmek istediği kimler var?

Ambrose da var 1 promoluk.

déadlyonévicé

Hollywood, we never going down.
Konular
195
-
LA Knight
Oynarken en keyif aldığı feud ve feuda girmek istediği isimler?

AJKOY2J

E Yolda Tunç'u Kaybettik...
Konular
193
AJ Styles
-
RPG'ye dair en çok sevdiğim şey kesinlikle şu röportajlar, umarım daha uzunca bir süre devam eder. Kendimi de bir gün konuk olarak görmek isterim.

Konular
166
AJ Styles
Ellerinize sağlık beyler. Harika bir röportaj olmuş. Bu vesileyle Luci'nin dayak atışımdan orgazm olduğunu öğrenmiş oldum. Ben bunu bir ara şey yaparım :d

Konular
110
The Miz
Hunico
Röportajı şimdi görebildim, soru sorma şansı yakalayamadım ama yine de okuması çok keyifliydi. Kendisi en iyilerden, hatta belki de en iyisi. Ama Omega ile ne kadar başarılı olursa olsun hep Steen ile hatırlayacağım onu. Bunun büyük sebebi karakteri tamamen onunla özdeşleştirmem. Emeğinize sağlık güzel sohbet.

Break It Down

freshly squeezed
Konular
169
Tetsuya Naito
Paul Heyman
Oynarken en keyif aldığı feud ve feuda girmek istediği isimler?

Bunu çoğunlukla röportajda cevapladım ama Batista ile DoR Inc. vs GTW feudunu da ekleyeyim.

Şimdi feuda girmek istediğim Mustafa Ali, Elias ve Lashley var öne çıkan isimler olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...