ROH Spoiler: 27.07.2023 Sonuçlar

Iron Cannonball

Maxxinemum Beauty
Katılım
26 Kas 2013
Konular
3,687
Mesajlar
41,813
Tepkime puanı
7,965
Puanları
1,670
Yaş
25
Konum
Цариград-Турция
Tommaso Ciampa
-

1 numaralı maç. Saf Kurallar: Eli Isom, Josh Woods'a Karşı​

Woods bir çekiç kilidi kapar ve Isom'u ilk ip kopması için erkenden iplere zorlar. Isom yukarı ve yukarı çıkmaya çalışıyor ama Woods kolu tekmeliyor ve odağı değiştiriyor. Woods, Isom'u köşeden çekmeye çalışıyor ama Isom iplere asılıyor ve bırakmayarak ikinci bir ip kopmasına neden oluyor. Woods'tan paspasa kol zili. Şimdi Isom'un önkolları omzuna ama Isom kendi dirseklerinden birkaçı ve bir enziguiri ile karşılık veriyor. Isom köşede Superman'in ön kolu ve dizine bir face buster. Isom bir beyin avcısı arıyor ama kol pes ediyor, bu yüzden bir sayı için sallanan bir geri suplex'e geçiş yapıyor. Woods, Chaos Theory'yi arar ama sonunda Alman suplex yerine düz kol çubuğuna kilitlenir. Isom iplere gidiyor ve bu üçüncü ip kopması oluyor. Isom'dan büyük bir dropkick, aprona doğru gitmeye çalışıyor ama Woods arkadaki çıplak jikleyi kilitliyor. Isom'un ip kopması kalmadı, bu yüzden Woods onu ringe sürükledi, destekledi ve PK'ye vurdu. Goril kilidi bunu bitirir.

Kazanan: Josh Woods

2 numaralı maç. Trish Adora, Vita VonStarr'a Karşı​

VonStarr, Şeref Yasasını sıyırır ama çabucak yere yığılır. Adora imzalı bir çift kolluk. Adora, Air Raid Crash Stretch'te kilitlenir, ancak VonStarr, eski bir akrobat olduğu için kolayca kaçar. VonStarr, Adora'yı kramponuyla köşeye sıkıştırıyor ve bir koşucu dirseğine çarpıyor. VonStarr'dan iki kişilik bir köprü ile suplex yapın. VonStarr'dan Spider Stretch, yüzüğün ortasında, ancak Adora ağırlığını değiştiriyor ve bir backbreaker ile bağlantı kuruyor. Adora'nın balta sapı ve ardından bir crossbody, bir pompa tekmesi ve bir senton. İki sayım. Lariat Tubman, VonStarr tarafından bir Michinoku Sürücüsü ile karşılanıyor! İki sayım. Adora ayağa kalkıyor ve VonStarr'ın altından eğiliyor, iplere çarpıyor ve Lariat Tubman ile onu dümdüz ediyor!

Kazanan: Trish Adora

3. maç. Ring of Honor Altı Kişilik Takım Şampiyonası: Mogul Embassy vs. Iron Savages​

Boulder ve Cage, Cage'e vücut çarptığında başlar. Cage'in köşesinde bir çamaşır ipine çarpan ve bir sayı alan Jacked Jameson'a tag verin. Cage'den bir superkick ile biten kick kombosu. Kaun bazı sert pirzolalar atıyor. Evye ve iki kişilik bir senton. Bronson hesabı alır ve elçiliğin tüm üyelerini köşeye indirir. Toa apronda bir güç bombası ararken Bronson dışarıya yönelir ve Kaun, Bronson'u dropkick'ler ve Bronson SERT bir şekilde yere düşene kadar onu yakalayamaz. Gates of Agony birbirine çok tokat atıyor ve ardından köşede Bronson'u eziyor. İki sayım. Kaun, Bronson'u en üstteki ipin üzerine kurarken, üçlü takım Moğol Büyükelçiliği'nin köşesinde çığ gibi düşüyor. Kaun, Bronson'u kaldırıma çarparak ipin üzerinden düşürüyor ve şimdi Toa apronda bir senton yapıyor. Cage tarafından dışarıdan içeriye Deadlift superplex! İki sayım. Sunet, Cage'i takla atıyor ama Bronson dışarıda oturuyor ve iki adam da yerde. Kaun ve Boulder tag alıyor ama Boulder evi boşaltıyor. Body, Kaun'a çarpıyor ve bir uçak Cage'e dönüyor. Boulder'dan Cage ve Kaun'a çifte flapjack. Toa ve Boulder meydan okuyor. Toa'nın boğazına saplama ve Boulder'ın sağ eli, iki adam da burada yumruklaşıyor. Boulder'dan uçan omuz bloğu ve büyük bir powerslam! İki sayım. Boulder tarafından Moonsault ama ıskalıyor ve Toa, Boulder'ı eziyor. Jameson'dan Toa'ya çamaşır ipi, ama Cage dönen bir F5 ile burada. Bronson'dan Cage'e boğucu bomba ama Kaun pimi kırıyor. Bronson'da büyük bir Hava Saldırısı Kazası ile Kaun. Jameson'dan Kaun'a Spinebuster. Toa tarafından göbek göbeğe. Boulder çapraz vücut deniyor ama Toa kımıldamıyor! Bronson, Cage'in discus lariat'ını yiyor ve Jameson, göbekten karına baş üstü bir darbe alıyor.

Kazananlar ve HALA ROH Altı Kişilik Dünya Şampiyonları: Mogul Embassy vs. Iron Savages

4 numaralı maç. Leyla Hirsch, B3cca'ya Karşı
Hirsch bir tekme yakalıyor ve dizini tekmeliyor. Hirsch'ten çamaşır ipi ve gutwrench suplex. Köşede Hirsch'ten çamaşır ipleri ve dikey bir suplex. B3cca dirsek atarak bel kilidinden çıkıyor ve shotgun dropkick vuruyor ve köşede bir run back dirseği var. Hirsch suratına çalışan bir pompa tekmesi yiyor! B3cca yukarı çıkıyor ve Hirsch bir füze dropkick'inden kurtuluyor. Hirsch'ten German suplex ve yüzüne çalışan diz.

Kazanan: Leyla Hirsch

5. maç. The Renegades, Tiara James & JC'ye Karşı​

Charlotte geri dönüyor ama JC bir snap suplex ile karşılık veriyor. Robyn apronda bir ön kol yiyor ve James biraz pirzola atıyor. JC iplere çarpıyor ve Robyn ona dışarıdan çelme takıyor. The Renegades'ten çift oyalayıcı dikey suplex ve bir çift pirzola. JC başka bir suplex girişiminden kurtuluyor ve her iki Renegade'de de çamaşır iplerine çarpıyor. Bulldog'dan Robyn'e ama o çok uzun sürüyor ve The Renegades, JC'ye çifte superkick ve galibiyet için James'e Hart Attack yaptı.

Kazananlar: The Renegades

6 numaralı maç. ROH Kadınlar Şampiyonası Deneme Sahası Maçı: Athena (ş) vs. Christina Marie​

Marie erken saldırıyor ve yuvarlanan boyun çıtçıtıyla bağlanıyor. Bir sayı. Marie saldırıyor ama Athena onu silkip atıyor ve neredeyse saldırır gibi iplere atıyor. Athena, Marie'nin kafasını üst ipin üzerinden çekmeye çalışır, ardından aprondan sırtına şiddetli dirsekler ve yüzüne bir tekme vurur. Nakavt dirseği ve bu bitti.

Kazanan: Athena

7. maç. Kingdom, Rhett Titus ve Tracy Williams'a Karşı​

Titus bir ters uçak dönüşü yaparak sit-out back suplex yaparken Titus ve Taven hızla içeri giriyor. Titus, Bennett'i dirseğiyle düşürüyor ama Taven, dikkat dağınıklığından faydalanıyor. Taven'dan bir enziguiri ve bir sıçrama tahtası dirseğine sapan. Titus şimdi yanlış köşede, çünkü Krallık hızlı etiketler yapıyor. Williams tag alıyor ve abartılı pirzolalarla herkesi yere seriyor. Bennett'e gözyaşı damlası suplex. Williams yukarı çıkıyor ama Taven onu enziguiri ile yakalıyor ve onu takip ediyor. Üst gergide çift kollu DDT! Death Valley Driver, yüksek açılı Cloverleaf'e kilitlenmeden önce diz kırıcıya çarpıyor! Titus'tan Bennett'e göbekten göbeğe. Titus'tan Taven'a Yakuza Kick ve Williams'tan kocaman bir lariat! Bir, iki, hayır! Williams ve Bennett ringin ortasında karşılıklı yumruklaşıyor. Bennett'ten Titus'a ve Londra Zindanına Uranage, ancak Williams aynı anda tek bacak yengecine kilitlenir. Williams ve Bennett, sunumlar kilitlenirken birbirlerine saldırmaya devam ediyor, ancak sonunda kırılıyor. Williams ve Bennett, birbirlerine vurmaya devam etmeden önce stereo zıplayan piledrivers ile. Williams tarafından Lariat ama sadece iki alır. Titus'tan Taven'a Dropkick ve Taven çıktı. Titus, Bennett'in göbekten göbeğe yapmasını istiyor, Taven'ı kurtarıyor. Bennett şimdi Spiccoli Driver ile geldi ve Taven'dan Just the Tip. Proton Paketi bunu bitiriyor. Titus, Bennett'in göbekten göbeğe yapmasını istiyor, Taven'ı kurtarıyor. Bennett şimdi Spiccoli Driver ile geldi ve Taven'dan Just the Tip. Proton Paketi bunu bitiriyor. Titus, Bennett'in göbekten göbeğe yapmasını istiyor, Taven'ı kurtarıyor. Bennett şimdi Spiccoli Driver ile geldi ve Taven'dan Just the Tip. Proton Paketi bunu bitiriyor.

Kazananlar: Kingdom

8 numaralı maç. JD Drake, Christopher Daniels'a Karşı​

Daniels, Drake'in bir sürü pirzolasından kurtuluyor ve bir arm drag vuruyor. Daniels, Drake'i iplerden dropkick ile yakalıyor ve birkaç dirsekle kafasının arkasına çalışıyor. Drake'ten vücut bloğu ve vücut çarpması. Senton by Drake bir sayı alıyor. Drake, Daniels'ı büyük bir darbeyle düşürüyor. Snap kısrak ve Drake'ten çene kilidi. Eski okul bebeğim. Daniels tarafından topla iki alır. Daniels saldırıyor ve Drake'in Bossman Slam'i uzun bir iki sayı alıyor. Drake'ten bir senton daha. Bunu üç yap. Daniels başka bir pirzola ile düşürülür ve kendine kızar ve ateşlenir ve bu süreçte Drake ile pirzola alışverişinde bulunur. Daniels'ın birdenbire Tam Vuruşu ve iki adam da yerde. Daniels tarafından önkol. İki. Daniels dizine bir tekme ve ensesine çamaşır ipi ile yere düşüyor. Diving Complete Daniels tarafından ikinci ipten iki atış yapıldı. Drake, Daniels'ın sözünü keser ve moonsault'u arar. Drake, moonsault'u ıskalar ve bir uranajla dikilir. Daniels zirveye çıkıyor… En iyisi. Ay saldırısı. Durmadan! Bu bitti.

Kazanan: Christopher Daniels

9. maç. Big Bill ve Lee Moriarty, Gabriel Hodder ve Adrian Soriano'ya Karşı​

Moriarty, Soriano'nun erken saatlerinde Border City Stretch'i arar ama iplere yetişir. Moriarty'den omuz bloğu ve suratına süpürücü bir tekme. Soriano bir dirsek darbesi vuruyor ve Hodder'a tag veriyor. Moriarty'den atlı yumruklar ama Hodder kısa kollu bir çamaşır ipi ve köşede bir çift su sıçratıyor.Hodder ve Soriano kameraya saldırıyor ama Moriarty arkalarından Bill'e tag veriyor. Bill herkesi iplere asıyor ve köşeye fırlatıyor. Hodder'a Big Boot ve Soriano'ya Bossman Slam. Moriarty, Hodder'ı yere indirirken Soriano'ya Chokeslam yapıyor ve bu seferki bitiyor.

Kazananlar: Büyük Bill ve Lee Moriarty

10 numaralı maç. Tony Nese, Smart Mark Sterling ve Ari Daivari ile Cheeseburger'a Karşı​

Neşe tüm arenayı azarladıktan sonra köşede birkaç vuruş yapıyor. CB, Nese'nin üzerinden kalkıyor ve La Escalara'ya (sp?) kilitleniyor. Nese'yi karşı köşeye göndermek isteyen CB'den kol zili çalıyor ama Nese tutunuyor. Bunun yerine CB yukarı çıkıyor ve mideye bir aparkat ve koşu botu yiyor. İtfaiyeci Neşe tarafından mide kırıcıya taşınır. İki. Nese CB'yi Tree of Woe'ya kilitliyor ve köşede bisiklet crunch'ı yapıyor. Neşe'den vücut makası ama CB tam savunmaya geri dönüyor ve biraz yere uzanıyor ve vuruyor. Kalabalık, bir suplex'i kendi suplex'ine çeviren Cheeseburger'ın sıkı sıkıya arkasında. Köşede Cheeseburger ve bir buldozer koşuyor. Cheeseburger'dan Superkick! Neşe'ye avuç içi vurur ama ikide oyundan çıkar. Cheeseburger, Hoverboard Lock'a kilitlenir, ancak Nese kaçar, yalnızca bir DDT yapıyor ve maçı bitiriyor.

Kazanan: Tony Nese

11 numaralı maç. Anthony Henry vs Gravity​


Henry, bilek kontrolünü ve kol zillerini kullanarak Gravity'yi erken yere indirir. Yerçekimi yerden bir grup zıplamaya çalışır ve Henry öylece uzaklaşır. Yerçekimi bir bilek kilidinden taklalar atıyor ve alay ediyor ama kocaman bir botu yiyor. Henry bir bota çarpıyor ve Gravity üst ipin üzerinden büyük, koşan bir Undertaker tipi dalışa çarpıyor. Henry Back, Gravity'yi apronda suplex yapıyor ve ayaklarıyla boynunu burkuyor. Yerçekimi, pirzolalarla karşılık verir, ancak iki uzun süre Spiccoli Driver ile yakalanır. Henry'den bir boyun bükümü daha. Henry, Gravity'yi köşeye sıkıştırıyor ve German suplex deniyor ama Gravity dirsek atıyor. Yerçekimi tarafından el yaylı arka dirsek. Gravity tarafından yüze dropkick (?) için askeri baskı. Yerçekimi, Henry'yi oturmuş bir ahtapot tutuşuna doğru yuvarlar, ancak Henry bir Stretch Muffler'a dönüşür. Yerçekimi, Henry'yi ikiye yuvarlar ama bir PK yer. Uzun bir süre için Henry tarafından Bağdaştırılmış Michinoku Sürücüsü. Henry yukarı çıkıyor ve dalış çift vuruşunu kaçırıyor, ancak Gravity'yi bir sopayla dümdüz ediyor ve iki kişilik Stormbreaker benzeri bir hareketle bağlanıyor. Yerçekimi yüksek bir tekme atıyor ve bazı dirsekleri ateşliyor… sadece yüksek bir tekme ve bir enziguiri yemek için. Gravity tarafından dönen diz ve dönen bir powerslam. Gravity'den tepeden kolsuz sıçrama ve bu işi görür.

Kazanan: Gravity

12 numaralı maç. Shane Taylor, Serpentico'ya Karşı​

Serpentico erkenden hızını kullanıyor ama Taylor bir kolunu kapıyor, sadece kafasını köşeye sıkıştırıyor. Enziguiri, Serpentico'dan kurtuluyor ama Taylor onu itiyor ve sağ eliyle yere seriyor. Taylor, yüzünün üstüne çıkmadan önce Serpentico'yu iki köşeden biçiyor. Köşede koşan sıçrama ve Taylor'dan bir lariat sadece iki tane alıyor. Taylor bir bota çarpıyor ama Serpentico onu düşüren vücuda kocaman bir sol elin içine giriyor. Taylor'ın World's Strongest Slam'i iki tane alır. Serpentico mola alıyor ve ardından Taylor'a bir süper vuruş yapmadan önce parmağını veriyor. Enziguiri, Serpentico tarafından tepeden çıkmadan önce, sadece Taylor'ın kollarına yakalanmak, düşmek ve kafa atmak için. Kol kapanı uranajı ve büyük sıçrama onu bitirir.

Kazanan: Shane Taylor​
 
Üst