Untitled Document

Roman Reigns Clash at the Castle'da Kemerleri Nasıl Kaybetmeli?

No Way

Alt Süper Moderatör

No Way

Alt Süper Moderatör
16 May 2018
10,444
859
Ankara
No Way Jose
No Way Jose
ROMAN REIGNS CASTLE'DA KEMERLERİ NASIL KAYBETMELİ?

1.YOL: Maçın artık son anları yine The Usos geliyor ve Roman Reigns'e yardım ediyorlar.Drew McIntyre yerde yavaş yavaş ayağa kalkıyor.Jimmy ve Jey'in ellerinde kemerler var Roman kemerleri istediği anda ikisi birlikte kemerlerle Reigns'e vuruyorlar.Drew McIntyre claymore 1,2,3 bitti.Bu olursa Reigns face olabilir onun için bunu istemiyorum.

2.YOL: Üstteki yolun neredeyse aynısı ama bunda sadece Jimmy ihanet ediyor ve Drew'un kazanmasını sağlıyor.Jimmy & The Rock-Jey & Roman olayları oluyor aile ikiye bölünüyor. Ama bence en iyisi bir sonraki yazacağım yol.

3.YOL: Maçın son anları Sheamus,Drew'a yardıma gelmiş The Usos ve Sheamus etkisiz halde yatıyor.Reigns 3 Claymore yemiş.Drew 3 spear yemiş.No Holds Barred maçı olduğu için ringde kırılmamış masa var.Roman zar zor ayakta çok çetin bir maç geçmiş.Paul Heyman ringe yavaşça sandalye sokuyor.Roman sandalyeyi alıyor ve Drew'un ayağa kalkmasını bekliyor tam bu sırada:IF YOU SMELLL WHAT THE ROCK IS COOKING!

Roman Reigns çok şaşkın arkasını dönüyor ama kimse gelmiyor Reigns anlam veremiyor tam önünü döndüğü sırada Drew McIntyre claymore vuruyor ve elindeki sandalye suratına giriyor ve arkasındaki masaya düşerek kırıyor.Drew pine gidiyor 1,2,3 şampiyon Drew McIntyre.

4.YOL: Drew'u gömüyor,Survivor Series'da Seth'i gömüyor,Rumble'da Randy' gömüyor,Mania'da The Rock'ı gömüyor....

maxresdefault.jpg

UMTCN DNZ

×××BITW×××

UMTCN DNZ

×××BITW×××
26 Kas 2017
789
140
24
Adana, Türkiye
CM Punk
Drew Mcintyre'ın yardıma ihtiyacı yok gerek yok Roman denilen vasıfsız elemanın her türlü hileye başvurmasına rağmen tertemiz içinden geçecektir.

6 Nis 2022
1,857
793
Edge
-
Reigns öyle bir güçlü hale geldi ki Drew anca böğrüne kılıç saplayarak yenebilir sanki. Tabii ölürse. Ölmeyedebilir ben Reigns'ten her şeyi beklerim.