Roman Reigns’in Kariyerinde İlk Tuş Olduğu Güreşçi

The MANIAC

Kayıtlı Üye
Konular
139
Bobby Lashley
-
Ben Jimmy diye biliyordum ama Jey 'miş.

Adorably Evil

Black Widow
Konular
406
Stone Cold Steve Austin
-
The Shield maçıydı.

The Peep's

Captain
Konular
7,229
Christian
-
Adettendir.

Japonya-bayragi-ve-Japon-milli-marsi-460x230.jpg

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Konular
7,230
Sting
John Cena
Bu doğru mu? Böyleyse, rekoru bile kendileri dışından birilerine vermemişler. İnanılmaz.

MrSHIELD

Yüce İmparator Reigns
Konular
346
Roman Reigns
-

Şu maç. Hatırlıyorum. Ben de çok şaşırmıştım. Reigns pinlenince Dean ve Seth gözüme fazla cılız gelmişti. Bunları onları küçümsemek için söylemiyorum, Reigns, LoL oynayanlar iyi bilir, takımın tankı gibi bir şeydi. Onun olmaması ekibin dayanıklılığını ciddi anlamda olumsuz etkiliyor diye düşünüyordum. O zamanlarda maçlarda Reigns pin olmuyordu hiç neredeyse, takım arkadaşlarından biri pinlenince mutlaka Reigns ya uzakta ya da başka bir rakipten finisher falan yemiş oluyordu. Hatta Shield teke tek maçlara çıktığında Ambrose ve Rollins rakiplerine yenilirken, Reigns rakibi yenen, takımına şeref sayısını getiren kişi oluyordu. Tag Team maçlarda çoğunlukla Reigns rakipleri pinliyordu. Bir de o zamanlar konuşma yükü onda değildi, kankaları o işi görüyordu ama onun suskunluğu ona ayrı bir ciddiyet katıyordu gibi. Sanki bu üçlüye işkence yapılsa en son Reigns konuşur gibi geliyordu bana, belki birçok kişiye de öyle geliyordur bilmiyorum. O zamandan Reigns'in sağlamlığını(*) bilinçaltımıza işlemişler.
Reigns keşke 1-2 finisher daha yiyip öyle tuş olsaymış, burada biraz pisi pisine tuş olmuş. :D

Son düzenleme: