Untitled Document

Roman Reigns'in Move Seti

24 Ara 2021
12
5
Roman Reigns
Seth Rollins
Roman her yönden beni tatmin etmeyi başarıyor. Tek bir eksiği kaldığını düşünüyorum. Move seti. Kısıtlı hareket tanımlanmış ve buna anlam veremiyorum. Yeteneği yok falan demeyin, en sağlıksız insanların bile yapabileceği çok basit hareket çeşitliliği var. Zaten Roman'ın Leakee dönemine falan bakacak olursanız nispeten daha akrobatik hareketleri var. Ve Superman punch bana gerçekçi gelmiyor. Zıplayıp attı diye neden etkili olsun ki bir yumruk?
Wwe yetkilileri move seti neden sınırlı tutuyor olabilir?

23 Ağu 2011
18,950
683
23
Florida
Roman Reigns
Roman Reigns
Düşmanları çıldırtan move set diyerek tanım yapalım.

Bence şu an ki stili ve hareketleri gayet yeterli. Kötü olarak gösterebileceğimiz tek maçı yok. (John Cena hariç)

25 Eki 2021
499
142
-
AJ Styles
AJ Styles
Düşmanları çıldırtan move set diyerek tanım yapalım.

Bence şu an ki stili ve hareketleri gayet yeterli. Kötü olarak gösterebileceğimiz tek maçı yok. (John Cena hariç)
Move setini hala geliştirmesi lazım bana kalırsa, bu şekilde de iyi ama tekrara binebilir. Bu arada SP'de güzel signature bence, gerçekten vursa beyin kanaması geçirebilir yiyen kişiler (Big E hariç, Big E'nin cenazesi orada yapılırdı.)

#1CMPunkFan

#iwasthere

#1CMPunkFan

#iwasthere
22 Ara 2011
4,819
113
25
Yalova,IL
CM Punk
-
Sadeleşen her şeyin iyi olduğu kanısı "eğlence sektöründe" işe yaramıyor bence de. Burada mübalağa ve şatafat gerekiyor. JBL'in finisheri bu yüzden güzel değildi bence. Superman Punch hazırlık aşamasına kadar çok güzel ama o yumruk banada gerekli tatmini vermiyor. Bana göre yapılışı basit ve tahribat algısı iyi düzeyde olan move Sweet Chin Music'tir.

*KO Punch istisnadır. Big Show'un cüssesiyle o yumruk rakipte o tahribatı yaratır diyebiliyorsun izlerken.

• Beğen
Tepkiler: AKV