Roman'ın Lesnar'ın Şerefiyle Oynayacak Olması

Kevin Steen

Gypsy
Konular
1,290
Roman Reigns
Bray Wyatt
askobea.jpeg

Yüce Başbuğ, İmparator, Komutan, General, Göklerin ve Yerlerin Hakimi, 7 Kıtanın Hükümdarı, Demir Vücut, Ölümsüz, Tartışmasız Evrensel ve WWE Şampiyonu Kabile Şefi Roman Reigns'in SummerSlam 2022 gecesi Brock Lesnar isimli WWE çalışanın gururuyla oynayacağını bildirmekten mutluluk duyarım.

Crown Jewel 2021 ve Wrestlemania 38'de yediği borulara rağmen akıllanmayan, kafasına yediği kemer darbelerinden ötürü beyni delik deşik kalan (hala meydan okumaya gelmesinin başka açıklaması yok) tosun Lesnar'ın yerde 10 saniye kalıp gururunu kabile şefinin ayakları altında bırakacağı su götürmez bir gerçek. 1 milyonculardan aldığı kovboy şapkası ve köylü gömleğiyle her hafta 55 kiloluk Theory'i acımasızca döverek momentum kasmaya çalışan bu rezil kepaze çalışanın yaklaşan mağlubiyet sonrası şirketten ayrılmasını temenni ediyoruz.​

Konular
2
Akira Tozawa
-
@Kevin Steen bana niye yazmıyorsun kaç gündür? Yazdığına da katılmıyorum. Savaş başlasın!

Konular
996
Web sitesi
steamcommunity.com
Seth Rollins
Angelo Dawkins
Özlendi bu konular. Lesnar büyük ihtimal maçı kaybederse yine ortadan kaybolur seneye Wrestlemania şovuna kadar görmeyiz.

elric

The Mad Lady
Konular
117
Lacey Evans
Lacey Evans
@Kevin Steen bu akşam eğer bu olmazsa WWE küfür ederim.

Umarım bu sefer gerçekten rencide olur da bir daha kemer maçına çıkacak cesareti bulamaz kendinde.
Bende çok istiyorum bunun yaşanmasını aşırı fazla istiyorum.

Lesnar artık kemeri almasını istemiyorum. Undertaker gibi kendisini daha güzel bir yerde görmek isterim. Bu akşam Theory başarılı Cash-in yaparsa işte o zaman WWE aşırı fazla küfür ederim ki Seth Rollins cash-in gibi bir alan hazırladılar. Tahmin edin Roman ve Lesnar maçına cash-in yapıp kemeri alıp giden kimdi.

Konular
194
Seth Rollins
-
Roman Reigns için kolay bir galibiyet olmayacak ama garanti kazanacak. Uzun bir maç olmasını bekliyorum sonuçta Last Man Standing.

Son düzenleme: