Untitled Document

Roman'ın Saltanatını Usolar Bitirmeli

24 Ara 2021
7
3
Roman Reigns
Seth Rollins
Hikaye kabile ile başladı kabile ile bitsin istiyorum. Çok kaliteli bir son olurdu. Fikrim de şöyle, Jimmy asi davranmaya başlar. Roman ile araları bozulur ve bir maç duyurulur. Jey Roman'ın yanında gibi gözükür ancak Roman'a defalarca yardım eden Jey trajik şekilde maça son anda karışarak maçı Jimmy'e kazandırır. Aylarca New Day üyelerinin saltanatını izledik, Usolar da hak ediyor. Biraz momentum toplansa yeterli. Şöyle de olur, Jey MITB kazanır. Roman'ın bir maçında Roman'a yardım edecek gibi gelip kemeri kazanıp gider.

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
Top Poster Of Month
31 Ocak 2021
8,270
858
Silsbee, Texas
Mark Henry
-
Roman'ın kemer saltanatını değil kabile saltanatını bitirseler daha güzel olmaz mı? Gelecek sene için böyle bir şey şimdi aklıma geldi, sınırları zorlayalım. The Rock gelir. Usolar tekmeyi yapıştırır. Ve reisin yanına geçerler.

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
8,116
1,318
-
Zaten bitirmeyi ilk etapta deneyip. Olmayınca yanında saf tuttular. Kalkıp bir daha Roman 'a karşı darbe girişiminden bulunacaklarını sanmıyorum.

#1CMPunkFan

↑ C.M. PUNK GUY ↑

#1CMPunkFan

↑ C.M. PUNK GUY ↑
22 Ara 2011
4,788
105
25
Yalova,IL
CM Punk
-
Hatta daha sonra Usolar'ın arası bozulsa ve ikizler feudu izlesek efsane olurdu. Tabii sonra tekrar birleşirlerdi. Tek takılarak tutunamazlar

O feudun 1 aylık ömrünün sonuda tam böyle olurdu. Seneryo güzel ama bizim şu an Angle'in karşısına çıkan kimliği belirsiz bir rapçiye ihtiyacımız var WWE'de. Sorun şu ki rapçi olmadığı gibi Angle'mizde yok.

giphy.gif