Ronaldo Maden Suları

Hell's Gate

Argentina!
Katılım
23 Haz 2020
Konular
1,753
Mesajlar
21,856
Tepkime puanı
2,127
Puanları
735
Konum
Azerbaycan
Undertaker
Undertaker
Vay, racona racon. Direkt silmiş Ronaldo onları. Bu adamı sevenler de ne bileyim.
 
Katılım
17 Ocak 2018
Konular
36
Mesajlar
9,132
Tepkime puanı
515
Puanları
410
Konum
-
İşte bu adam böyle. Hem kulübe, taraftara sizi seviyorum diyor. Onların desteğini kaybetmek istemiyor ama kovulunca yaptığı bu. Herif kendinden başka hiç kimseye değer vermiyor. Koskoca kulüp takımdaki diğer futbolcuların kariyerini bitirdi buna boş kale golü attıracağız diye.
Yine vefasız. Real Madrid’den kovuldun, United’dan kovuldun. Portekiz milli takımında sevilmiyorsun. Juventus’dan kovuldun. Bu kadar başarılı bir adam neden bu kadar kötü ayrılıyor? Karakteri sorunlu. Hasta. Bu yaptığını mantıklı gören de kafayı sıyırmıştır. Glazer ya da Ten Hag eleştirisi yok burada. Bu golde Evra’nın üstünden yükseliyor. Sabah akşam Ronaldo savunan adam. :d
 

JohnnyDeppHayranı

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Haz 2022
Konular
135
Mesajlar
2,909
Tepkime puanı
1,508
Puanları
345
-
-
Otoritenin kulu köpeği Messi'nin vizyonunun yetmeyeceği ADAM gibi adamlık. Messi futbolun grup başkan vekilidir, mıy mıy açıklama yapar. Ronaldo ise GENELKURMAY başkanıdır, meydana tankla iner F-16 ile çıkar. Gerekirse de darbeyi indirir.
 

The Insane Icon

sakarya kudurtan Runje
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
7,190
Mesajlar
35,272
Tepkime puanı
4,322
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
Arkadaşlar ne bekliyorsunuz? Siz de takımda ayrıştırılsanız, tartışma konusu haline getirilseniz, bu söyledikleriniz yuvam dediğiniz takımda olsaydı ve yuvanızda bu muameleye uğrasaydınız ne yapardınız?

Şimdi Messi ne alaka diyeceksiniz ama konudaki isimleri Messi özel başlık konusunda gördüğüm ve Ronaldo'nun en büyük rakibi olan kişiyi sevdikleri için soracağım Messi fanlarına. Bu Messi dediğiniz arkadaş, Barcelona'nın transfer edeceği adamlara kadar karışmıyor muydu? Kadro seçimlerinde, takımdan gönderileceklerde, takıma alınacaklarda söz sahibi değil miydi? (Edit: Büyük futbolcuların böyle kaprisleri veya göndermeleri olması normal demeyi unutmuşum.) Elinizi vicdanınıza koymak büyük bir maliyet içermiyor, bence arada yapın. Ya da yapmayın bu nasıl olsa futbol, spor falan. Ama işin bu kısmı da var yani.
 

Birazvodka

YÜKSEK TESTOSTERON!!!
Katılım
24 Şub 2012
Konular
296
Mesajlar
18,261
Tepkime puanı
1,078
Puanları
1,310
Web sitesi
www.youtube.com
John Cena
-
Ronaldo eskiden kibirliydi de şimdi öyle değil. Manchester ona bir kulüp efsanesi gibi davranmadı. Ronaldo da 1-2 maçla trip atmadı koskoca kulübe. Bizdeki vasat üstü topçular 2 maç oynamayınca triplere giriyorlar. Ronaldo yine çok sabretti. Messici arkadaşların duygularıyla yaptıkları yorumlara popomla gülüyorum. Objektif olun. Eğer adamın hakkını vermezseniz o da kendi çapında mesaj, iğnelemeler yapacaktır.
 
Üst