Ronda Rousey'den WWE ile Durumu Hakkında Açıklama

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,319
426
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Ronda Rousey verdiği bir röportajda kontratının durumunu, Stephanie ile olan ile olan ilişkisini anlattı.

images

Şirketle kontratı hakkındaki soruya "Teknik olarak WWE ile sözleşmem olduğunu düşünmüyorum ama kim bilir? Bu soru avukatlar için" dedi.

Daha sonra, potansiyel bir geri dönüş konusunda Stephanie McMahon veya Triple H ile temas halinde olup olmadığı soruldu ve Ronda, Stephanie ile ara sıra iletişimde kaldığını ancak kalp krizinden beri Triple H ile konuşmadığını söyledi. “Aslında Steph ile iletişimim devam ediyor çünkü o çok tatlı ve birbirimize bebek fotoğrafları gönderiyoruz. Kalp ameliyatı falan geçirdiğinden beri Triple H ile konuşmadım. Umarım o iyidir."

Survivor Series şovunun olduğu hafta sonu yapılan bu röportajda Ronda, Shayna Baszler'ın kazanmasını istediğini ancak Vince McMahon'un favorisi olduğu için Monday Night Raw'ın genellikle kazandığına inandığını söyledi. "Yani, Raw genellikle kazanmaz mı? Vince'in favorisinin Raw olduğunu hissediyorum. Ama bilmiyorum. Göreceğiz. Bence bu SmackDown'ın yılı olabilir ama ben sadece Shayna'nın hangi takımda olursa olsun kazanmasını istiyorum." dedi.

Kaynak

The Small Dog

Galatasaray SK
23 Tem 2017
8,044
125
29
Becky Lynch
-
3 senelik sözleşme yaptın, 1.sene sonunda çoçugu peydahlayıp (yapmak anlamında) yok oldun 2 senedir beleştenbpara alıyorsun. Hayat sana güzel.