Royal Rumble'ın Son Hali

Imperium

if you smell what Imperium is cooking

Imperium

if you smell what Imperium is cooking
12 Mar 2020
10,464
5,614
-
Şunu gören izleyici bilet almayı bırak televizyonun tuşuna basarak. Dynamite, Rampage falan açar,izler.

24 Ocak 2013
1,528
90
23
İstabul
Jon Moxley
Royal rumble gerçekten düşündürüyor. Ana kemer maçları nasıl sonuçlanacak, ana kemer şampiyonları ya da rakipleri rumble maçına dahil olacak mı, kimin kazanacağını kestirmek zor.

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı

The Drifter

Kadın Divizyonu Düşmanı
1 Ocak 2017
1,099
134
-
Elias
Şu açıklama işini kaldırsınlar artık. Haftalık şovlara birkaç tane Rumble'a katılmak için maç koysunlar bari bir anlamı olsun. Dümdüz ben giriyorum diye açıklıyor adamlar. Gelecek kişiler belli olunca sürprizlerde beklentim daha çok yükseliyor benim. Royal Rumble 2017 için açıklanan isimleri kağıda yazmıştım. Geldikçe üstünü çiziyordum. Çok az boşluk vardı. Enzo Amore gelmişti sonlara doğru. Tam bir hayal kırıklığıydı.

Tolgamer

I'M PERFECTION

Tolgamer

I'M PERFECTION
16 Nis 2021
5,236
1,683
İstanbul/Ümraniye
Dolph Ziggler
Rene Dupree
Royal rumble gerçekten düşündürüyor. Ana kemer maçları nasıl sonuçlanacak, ana kemer şampiyonları ya da rakipleri rumble maçına dahil olacak mı, kimin kazanacağını kestirmek zor.
Aslında birazda vasatlıktan düşünülüyor. Rumble kazanacak kapasitede 5-6 belli adam var. Lashley ile Seth ana kemer maçına girdi, Drew sakatlandı. O kadar adam kalmadıki acaba kemer maçını kaybedip gelecek olur mu diye düşünüyoruz.

24 Ocak 2013
1,528
90
23
İstabul
Jon Moxley
Aslında birazda vasatlıktan düşünülüyor. Rumble kazanacak kapasitede 5-6 belli adam var. Lashley ile Seth ana kemer maçına girdi, Drew sakatlandı. O kadar adam kalmadıki acaba kemer maçını kaybedip gelecek olur mu diye düşünüyoruz.
Doğru. Kadınlar Rumble'ı da aynı şekilde. Sasha ve Bayley yok. Erkeklerde belki Owens kazanabilir WM'de Lesnar vs Owens görürüz. Kadınlarda da geçen seneki feuda devam amacıyla return yapan bir Lacey Evans kazanabilir. Rhea olabilir belki ama 3 senedir bahar döneminde Rhea vs Charlotte görmek istemiyorum. Shayna o eski Shayna değil artık. Kazanacak adam yok.

Armageddon

Monster

Armageddon

Monster
2 Eki 2021
2,468
5,704
28
Avocadoland
Ronda Rousey
Ronda Rousey
Şu açıklama işini kaldırsınlar artık. Haftalık şovlara birkaç tane Rumble'a katılmak için maç koysunlar bari bir anlamı olsun. Dümdüz ben giriyorum diye açıklıyor adamlar. Gelecek kişiler belli olunca sürprizlerde beklentim daha çok yükseliyor benim. Royal Rumble 2017 için açıklanan isimleri kağıda yazmıştım. Geldikçe üstünü çiziyordum. Çok az boşluk vardı. Enzo Amore gelmişti sonlara doğru. Tam bir hayal kırıklığıydı.
Dedigin gibi mac koysalar daha anlamlı olabilir de isimleri onceden aciklamalarinda aman aman sasirilacak bir durum yok. Peacock'un her live eventi yayinlayacagi garanti, milyon dolarlık anlasmalari var. Eskisi gibi ode-izle mantigi yok. Yani amiyane tabirle WWE'nin artik ana sovlari televizyona satma gibi bir kaygisi yok. Dolayisiyla stadyuma seyirci cekmek ilk oncelikleri. O yuzden yayinlayabildikleri kadar isim yayinliyorlar ki seyirci pandemi ortaminda sova gitsin.

* Aynisini AEW da yapti. Moxley'in geri donusunu Twitter'dan duyurdular. Mazallah benzeri seyi WWE yapsa forumda 212 konu acilirdi.