RPG: 10 Eylül 2022 Great Thunder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,076
-

Sf8ceBz.png

GTW Great Thunder
10 Eylül Cumartesi - 20.00
Greensboro Coliseum Complex
Greensboro, NC
3. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 3 Neden:

Duyuruların Bini Bir Para! Seç Beğen Al!
Turnuvada Çeyrek Final Başlıyor!
The Undertaker, Great Thunder'da İlk Defa Sahneye Çıkacak!

E5KCT6b.png

er1pmb0.png

Pyrolar patlıyor ve Great Thunder'ın 3. bölümü başlıyor. Greensboro Coliseum Complex tıklım tıklım dolmuş durumda. Kameralar tribünlerde favori güreşçilerinin pankartlarını kaldıran seyircileri gösterirken bir müzik duyuluyor.

qbrG6nl.png

Black Betty duyuluyor ve Adam Pearce girişte gözüküyor. Seyircileri selamlayarak ringe giriyor. Kenardan mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Adam Pearce: Greensboro, Great Thunder'a hepiniz hoş geldiniz.

Seyirciler alkışlıyorlar Adam Pearce'ı.

Adam Pearce: Bugün burada Great Thunder'ı yaptığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Güzel bir şehirde, böylesine güzel bir şovu yapmak gerçekten gurur verici. Buraya yalnızca sizleri selamlamaya değil, önemli duyurular da yapmak için geldim. Ne dersiniz? Kimler yeni haberler duymak ister?

Seyirciler destek veriyor Adam Pearce'a.

Adam Pearce: Öncelikle, bildiğiniz gibi 17 Eylül'de GTW In Your House etkinliğini gerçekleştireceğiz ve bu şovda şirketimiz ilk ana kemer şampiyonuna kavuşmuş olacak. Fakat sizleri o gün yalnızca bir kemer maçıyla bırakmak istemedik. Bu yüzden GTW Şampiyonluğunun yanında iki yeni şampiyonluk kemerleri de GTW In Your House şovunda sahiplerini bulacak!

o1xmovj.png

Seyircilerden 'Yes!' chantleri geliyor. Pearce bu tezahüratları dinliyor bir süre.

Adam Pearce: Bu kemerlerden ilki takımlar kemeri olacak! Hepsi bu kadar da değil. Street Profits bu kemerlerin ilk adayları olarak şampiyonluk maçında yerlerini alacaklar. Onların rakipleri ise bu akşam yapılacak olan bir maçla belli olacak. Sami Callihan ve Joey Janela, Elias ve Mark Andrews ikilisiyle karşı karşıya gelecek. Kazanan takım Takımlar Şampiyonluğu için Street Profits'in rakipleri olacaklar.

Seyircilerden yine destek geliyor Pearce'a.

Adam Pearce: Diğer kemere gelecek olursak... GTW In Your House'ta sahibini bulacak bir diğer kemer Television Championship olacak! Bu kemerin sahibi ise aynı şovda yapılacak bir merdiven maçında belli olacak! Daha bitmedi. Television Championship kemerinin sahibinin kemeri aldıktan sonra, her hafta en az 1 haftalık şovda bu kemeri koruması gerekecek. Yani her hafta GTW'da kemer maçı izleyeceğiz!

Seyirciler çok seviniyor bu habere. Pearce bir süre onları dinledikten sonra bir kez daha konuşmaya başlıyor.

Adam Pearce: Ayrıca, GTW In Your House şovunda bir kadınlar divizyonu tanıtım maçı gerçekleşecek. Uzun zamandır şovlarımızda gözüken Carmella, Lacey Evans karşısında rüştünü ispatlamaya çalışacak. Eğer maç beğenilirse kadınlar divizyonunun devamı da sağlanacak.

Seyirciler olumlu tepkiler veriyor bu habere.

Adam Pearce: Haberlerimin çok olduğunu söylemiş miydim? In Your House duyurularımız bittiğine göre, bu geceyi ilgilendiren 2 duyurumu da yapabilirim. Bildiğiniz üzere The Undertaker gecenin ana maçında karşınıza çıkacak. Ancak rakibini duyurmadık. Kendisi için özel bir rakip seçtim. Eminim ki Greensboro Coliseum'u dolduran siz değerli güreşseverler, evinize mutlu döneceksiniz.
Adam Pearce: Haberlerimin hepsi olumlu değil maalesef. Şovun açılışında gerçekleşmesini planladığımız Kurt Angle ve CM Punk arasındaki çeyrek final maçı CM Punk sakatlığı sebebiyle gerçekleşmeyecek. Fakat turnuvanın hızını düşürme niyetinde değiliz. Bu yüzden CM Punk'ın yerini bu adam alacak!

Time of Dying! Mark Briscoe GTW'da ve ilk maçından çok büyük bir şans elde ediyor. Çoşkuyla ringe geliyor.

briscoe.jpg.png

Medal duyuluyor ve Olimpiyat şampiyonu Kurt Angle ringe karışık tepkiler eşliğinde geliyor.

angle.jpg.png

To Be The Man Tournament Quarter Finals Match
Kurt Angle vs Mark Briscoe

Hakem maçı başlattıktan sonra el sıkışıyor iki isim. Lock-up'a giriyorlar. Angle rakibinin arkasına geçmek istiyor ama Briscoe Angle'la temasını kesip forearm geçiriyor. Forearmlar ile köşeye kadar götürüyor. Angle sırtını köşeye yaslayınca da Knife Edge Chop- Angle çevik davranarak Briscoe'nun ayaklarını yerden kesiyor, ileriye doğru koşuyor ve Briscoe'nun sırtını karşı köşeye çarptırıyor. Köşede omuz darbesi geçiriyor Briscoe'nun karnına. Bricoe öğürerek karnını tutuyor. Sağındaki köşeye doğru sendeleyerek uzaklaşmaya çalışıyor rakibinden. Angle peşinden gidip arkası dönük Briscoe'nun sırtına yumruk vuruyor. Kavrıyor ve Belly to Back Suplex için kaldırıyor ama Briscoe'dan estetik bir Backflip. Angle arkasına döndüğünde Briscoe Angle'a doğru yardırıyor. Angle'ın fiskesinden eğilerek kurtuluyor, iplere gidiyor ve Running Hurricanrana. Angle dışarı yuvarlanıyor. Briscoe seyircileri el kol hareketleriyle gaza getirmeye başlıyor. Angle da doğruluyor o sırada. Briscoe Angle'ın durumuna göz ucuyla baktıktan sonra öteki tarafta iplere gidiyor, iplerden hız kazanıyor ve Angle'ın üzerine Tope Con Hilo ile meteor gibi iniyor!! Daha yeni kalkan Angle tekrar yere seriliyor. Briscoe bu spot ile iyice alevleniyor. Angle'ı ringe fırlatıyor ve kendisi de aprona çıkıyor. Angle kalkınca da Springboard Missile Dropkick!! Tuşa gitti Briscoe 1...2...

2.1'de attı Angle. Briscoe Headlock bağlıyor sırt üstü yatan rakibine. Angle emekleme poziyonuna geçiyor. Tam ayaklanacakken Briscoe çelme takıyor ama Angle düşmüyor. Briscoe bir çelme daha takıyor, Angle'ın dengesi yine bozulmuyor. Briscoe'nun aksi yöndeki çabalarına rağmen Angle kalkmayı başarıyor ve Briscoe'yu Belly to Back Suplex için kaldırıyor, hareketi vurmak yerine Briscoe'yu bir süre havada tuttuktan sonra yüz üstü indiriyor, Belly to Back Facebuster!! Waistlock bağlıyor, karnından tutarak yavaşça kaldırdıktan sonra Deadlift German Suplex!! Briscoe'yu bırakmıyor ve parmak uçlarında durarak tuşa gidiyor 1...2... Kickout. Bow&Arrow bağlıyor Angle. Hareketi bir süre tıttuktan sonra Briscoe'yu azat ediyor ama bir saniye bile geçmeden tekrar tutuyor ve Fujiwara Armbar bağlıyor! Briscoe'nun kolu çok ters bir pozisyonda! Acı içinde bağırıyor Briscoe!! Hakem pes edip etmediğini soruyor ama başını iki yana sallayarak reddediyor. Boştski eliyle iplere uzanmaya çalışıyor...yetişemiyor, iplere fazla uzakta. Dudaklarını ısırıyor, arkaya doğru bir takla atıyor ve sımsıkı kavrıyor ipleri! Hakem saymaya başlıyor 1...2.. 2'de bırakıyor Angle. Briscoe kolunu tutarak ayağa kalkıyor. Angle Briscoe'nun üzerine gidiyor ama Briscoe'dan çok sert bir High Knee!! Angle neye uğradığını şaşırıyor. Briscoe köşeye çıkıyor. Angle beklenenden hızlı toparlanıyor ve o da peşinden geliyor. Tepede yumruklaşmaya başlıyorlar. Briscoe üstünlüğü ele geçiriyor ve Headbutt vuruyor. Bir Headbutt daha geliyor ama Angle inatçı, düşmüyor. Briscoe bir Headbutt daha vuracakmış gibi yapıp ANGLE'I ANİDEN TUTUYOR VE DAHA ANGLE NE OLDUĞUNU ANLAYAMADAN SUPER BRAINBUSTER!!! Briscoe yarı finalde 1......2........

KICKOUT!!! İNANILIR GİBİ DEĞİL!! Angle boynunu tutarak yerde kıvranırken Mark Briscoe oldukça şaşkın bir şekilde Angle'a bakıyor. Hakeme dönüp ağzını açıyor ama hakemin kendinden emin başını iki yana salladığını görünce hiçbir şey demeden ağzı açık bir biçimde kalıyor öylece. Ayağa kalkıp Angle için beklemeye başlıyor. Kalktığında sırtlıyor ve CUT-THROAT DRIVER!!!

Hayır, Angle yere yumuşak bir iniş yapıyor ve Briscoe'nun bileğini tuttuğu gibi Angle Lock bağlıyor!!! Bütün gücüyle sıkıyor kilidi. Briscoe bir debeleniyor, iki debeleniyor... Ve elini üç kere yere vuruyor!!!!!

Kazanan: Kurt Angle

Angle kazanıyor!!! Angle bu maçı da son saniyede rakibinin pençeleri arasından çekip almayı biliyor!!

Kevin Kelly: Angle dezavantajda olduğu anları avantaja çevirme konusunda çok başarılı. Ne ara üstünlüğü ele geçirip de kazandı anlayamadım bile.

Jerry Lawler: Tecrübenin nasıl bir game-changer olduğunu benim kadar iyi bilen çok az insan vardır. Gördüğüm kadarıyla Angle elindeki bu gücü kullanma konusunda şimdiye kadar iyi iş çıkardı.

Angle boynunu tutarak ismini In Your House'a yazdırışını kutlarken reklamlara gidiyoruz.

E5KCT6b.png

h238jd2.jpg
regal.jpg.png

Renee Young: GTW Evreni, bugün yanımda konuk olarak Britanya güreşi için bir efsane bulunmakta. Huzurlarınızla, William Regal.

Demesi ile birlikte kamera Regal'a çevriliyor. Regal, beyefendiliğini koruyarak sol elini kendi sırtına doğru kıvırıyor ve derin bir nefes aldıktan sonra konuşmasına başlıyor.

William Regal: Öncelikle beni buraya davet ettiğiniz için ne kadar sevindiğimi size anlatamam Bayan Young. Elbette bana soracağınız soruları cevaplamak ve en az sizin kadar meraklı seyircilerimizi cevaplamak isterim.

Rene Young: Pekala... Sanırım ilk sorumuzdan başlamak gerekirse bugün Zack Sabre JR'ın karşısında epey dişli ve zorlu bir rakip bulunmakta. Kendisinin rakibi hakkında neler düşünüyor? Kazanabileceği hakkında umutları var mı? Bildiğiniz üzere Zack Sabre JR. bu zamana kadar sadece 2 kişi ile karşılaştı ve bunlardan Solo Sikoa, dışında kendisine diş gösterebilen olmadı.

William Regal, kendisine gelen soru ile birlikte istifini hiçbir şekilde bozmuyor ve derin bir nefes aldıktan sonra soruyu cevaplamak adına dudaklarını aralıyor.

William Regal: Öncelikle soru için teşekkür etmek istiyorum. Sorunun içeriğine gelecek olursak elbette Sabre bu maçı kazanacağını düşünüyor ama Bryan Danielson gibi dişli bir rakibin karşısına gelmesi kendisi için büyük bir şans. Bu şansı değerlendirmekte, mahvetmekte kendisinin elinde. Son dönemlerdeki antrenman istatistiğine bakacak olursak Zack Sabre JR. tam anlamıyla bir canavara dönüşmüş durumda. Lakin rakibi kendisine göre bir rakip ve bu onu korkutuyor mu diyerek kast ettiğiniz sorunun cevabı kesinlikle hayır. Zack Sabre JR rakibinden korkmuyor. Aksine onu epey ciddiye alıyor çünkü Bay Danielson'ın zamanında yaptığı işleri kendisi de benim gibi hayranlıkla izledi. Onu yakından takip etmiş birisi olarak söylüyorum ki muhtemelen Zack Sabre JR. kariyerinin en zorlu maçlarından bir tanesine çıkacak. Çıkacağı bu maçta dikkatli olmak zorunda. Her ne kadar menajeri olsam dahi kendisinin bu maçı kazanıp kazanmayacağı bir muamma. Maçı kazanması için ona gerekli yolu gösterecek olsam da Bryan Danielson, bunun üstesinden gelebilecek düzeyde biris-

O sırada Zack Sabre JR, elinde buzlu viski bardağı ve siyah bir takım elbise ile kadraja giriyor. Bu şekilde kadraja girmesi ile William Regal bakışlarını ona çeviriyor ve beyefendiliğini bozaraktan elini sırtından çekiyor.

Zack Sabre JR: Regal, işin bitmedi mi?

Demesi ile birlikte bakışlarını Renee Young'a çeviriyor. Renee'ye bakarak tebessüm ettikten sonra sarkastik bir ses tonu ile ona bir şeyler diyor.

Zack Sabre JR: Bak, sen şu babalığı bir kenarı bırakarak asıl yıldız ile röportaj yapmaya ne dersin? Belki de maçım bittikten sonra sen, ben ve pahalı bir restoranda, hayalini dahi kuramayacağın yemekler yeriz. Sende bana ilgisiz geçen evliliğinden ve gerçek bir erkeğin nasıl hissettirdiğini sayemde hatırladığını falan anlatırsın. Ne dersin?

Diyerek göz kırpıyor ve viskisinden bir yudum alıyor. O sırada öfkeden deliye dönen Regal, göz işareti ile Renee Young'ı uzaklaşması için uyarıyor. Renee Young direkt olarak kadrajdan çıktıktan sonra Sabre gözlerini devirerek William Regal'a dönüyor.

Zack Sabre JR: Ne, şimdi de kadınlara yazmamı falan mı yasa-

William Regal, Zack Sabre JR'ın yüzüne okkalı bir tokat atıyor ve Sabre yanağını tutarak kafasını kaldırırken Regal öfkeli bir şekilde araya giriyor.

William Regal: Aptal aptal konuşma! Senin ile anlaşmadan önce ne konuştuk Zack Sabre? Ne yapacaktık? Sana bir kez olsun ciddi ol diyorum ama sen konuşmaların dışında ciddi olmaktan uzak bir şekilde gelmiş, karşımda hali hazırda evli olan bir kadına yazıyorsun! Kendine gel! Burası senin takıldığın çançinçon güreşine benzemez! Burada insanı çiğ çiğ yerler. Sana bunu öğretmek için uğraşıyorum, ben bu sektör için adımı, onurumu ve hayatımı feda ettim, sırf sen ve senin gibiler için! Ama sen yetmezmiş gibi rakibin Bryan Danielson'ken onu hafife alıyorsun. Yok neymiş değişmiş. Değişti de ne değişti Sabre? Hala senden önde ve sen hala bu işi ciddiye alıp, arka alanda beni gururlandırmak için çalışmaya devam etmek yerine gelmişsin burada benimle kafa buluyorsun! Son kez uyarıyorum Sabre, son kez! Ya aklını başına toplar, şu takım elbiseyi çıkartır güreş kıyafetlerini giyersin. Yada senin ile birlikte ringe gider, senin Bryan Danielson'a nasıl yattığını izledikten sonra arka alanda birde milletin kocası tarafından pataklanmanı seyrederiz! Şimdi defol ve maça kadar gözüme gözükme!

Diyerek cümlesini bitiriyor. Sabre viskisinden bir yudum alacakken Regal onu durduruyor ve elinden bardağı alıyor. Sabre öfkeli bir şekilde soyunma odasının yolunu tutarken William Regal onun arkasından bakarak gülüyor ve ardından viskiden bir yudum alıyor ve kameralar kapanıyor.

E5KCT6b.png

Solo Sikoa! The Problem maçı için ringe geliyor.

sikoa.jpg.png

Inaugural!! Tyler Bate de geliyor ringe. Sikoa ile karşılıklı sert bakışlar atarak sıradaki ismin gelmesini bekliyorlar.

bate.jpg.png

COWBOY SHIT!! Mekanın en hızlı kovboyu özgüveni tam bir şekilde geliyor ringe. Köşesine geçiyor.

page.jpg.png

Solo Sikoa vs Tyler Bate vs Adam Page

Üç güreşçi de birbirine kaçamak bakışlar atarken hızlı davranan Sikoa oluyor ve Tyler Bate'i Body Avalanche ile eziyor. Bate'i dışarıya atıyor ve Page'in karşısına dikiliyor. Face to Face yapıyorlar, ikisi de gözlerini bile kırpmıyor. Page usta bir kovboya yakışır biçimde ilk saldıran oluyor, uppercut! Sikoa biraz sarsılıyor ama hızlıca toparlanıp yumruk sallıyor ama Page dirseğiyle bloklayıp bir uppercut daha vuruyor. Üstüne de Palm Chop. Irısh Whip ama Sikoa Shoulder Block ile yıkıyor Page'i dönüşte. Running Senton için zıplıyor, Page yuvarlanarak kaçınca sırtını ringe çarpıyor. Ayağa kalktığında Page'in Cactus Clothesline'ı ile dışarda yerde buluyor kendini. Page Sikoa'yı yolladıktan sonra arkasından bir ses duyunca dönüyor... Bate'den Diving European Uppercut!! Darbenin etksiyle geri savruluyor ve sırtını köşeye çarpıyor Page. Köşeden sekip ringin ortasına geldiğinde de Bate'den Clothesline. O sırada Sikoa ringe giriyor ve o da Bate'e Clothesline vuruyor. Page'in yanına gidiyor, sırtına alıyor ve Samoan Drop!! Hakem Sikoa'nın galibiyeti için sayıyor 1...2...

Page'den kickout. Sikoa ringin öteki tarafındaki Bate'in yanına gidiyor şimdi. Headbuttlar ile yükleniyor Bate'e. Bate'in kafasını tutuyor ve köşeye vuruyor, üzerine de köşede Knife Edge Chop. Page Sikoa'ya arkadan yaklaşıyor ama Sikoa kendi ekseninde dönerek Backfist vuruyor Page'e. Sersemlemiş Page'i köşedeki Bate'e yaslıyor, karşı köşeye gidiyor ve Corner Back Splash!! Hareket başarılı... ama sadece Bate'in üzerinde!! Page yana kaçarak kendini kurtarıyor. Sikoa Bate'le olan temasını kesemeden Page yan yana duran iki kafayı tek Superkick ile avlıyor!!! Tek mermiyle iki leş alıyor kovboy! Sikoa'yı tutuyor ve BACKPACK STUNNER!! 1...2...

Bate bozuyor!! Bozduğu gibi de sırt üstü uzanıyor yere. Page fırsatı kaçırmayıp stompluyor Bate'i . Bacaklarından tutarak sürüklüyor ve Bate'in kafasını iplerin altına getiriyor, işaretini yapıyor ve Catapult Hangman! Bate acıyla boynunu tutuyor. Cenin pozisyonuna geçerek aprona uzanıyor. Page iplerden sekiyor ve aprondaki Bate'e Baseball Slide! Bate sırt üstü yere kapaklanıyor. Page Bate ile işi bittikten sonra toparlanmaya çalışan Sikoa'nın yanına gidiyor. Tutuyor ve Pumphandle Suplex! 1...2... Kurtuluyor Sikoa. Page saçından tutarak Sikoa'yı kaldırıyor ama Sikoa'dan tokat!! Üzerine de yumruk. Sonra tokat. Sonra yumruk. Sonra chop. Bir tokat daha ve Spinning Backfist!! Ardından Shoot Kick + Running Senton!! Sikoa iyiden iyiye ritme girdi. Page'i sırtına alıyor şimdi... Tyler Bate aprondan Page'in bacağını tutuyor ve yanına çekiyor!! Page'i ring direğine ittiriyor. Page sırtını direğe çarpıp aşağı düşüyor. Sikoa Bate'i iki eliyle boğazından tuttuğu gibi içeri fırlatıyor. Bate hızlıca ayağa kalkıyor ve Sikoa'nın Superkick'ini yüzüne yiyor! Sikoa'dan Irish Whip ama Bate Rebound Lariat ile counterlıyor!!! Ringe girmeye çalışan Page'e Rolling Kick!! Sikoa'yı tutuyor ve TIGER DRIVER 97'!!!!! Tuş 1...2...

3!

Kazanan: Tyler Bate

Bate maçtan galibiyetle ayrılan isim oluyor. Page dışardan asık bir suratla ringin içine bakarken Bate yarı baygın Sikoa'nın yanında zaferini kutluyor.

E5KCT6b.png

Şova döndüğümüzde Kevin Kelly ve Jim Ross bizleri karşılıyor.

d4az6zt.png

Kevin Kelly: Değerli izleyenler; şovun başında GTW yöneticisi Adam Pearce, The Undertaker için özel bir rakip seçtiğini söylemişti. Sahne arkasından aldığımız bilgilere göre kendisini arenaya gelmiş ve izleyenlere bir mesajı varmış. Sence bu kişi kim JR?

Jim Ross: Açıkçası bir fikrim yok Kelly. Ancak Adam'ın Greensboro'yu evine mutlu gönderme sözü vardı. Mutlaka önemli bir isim olacaktır.

Kevin Kelly: Değerli izleyenler, karşınızda The Undertaker'ın rakibi!

Dev ekranlar açıldığında Jon Moxley'i soyunma odasında görüyoruz. Seyirci sevinirken Moxley, hararetli bir şekilde konuşmaya başlıyor.

unknown.png

Jon Moxley: The Undertaker!.. Bu gece herkes senin kazanmanı bekliyor. Bunun farkındayım. Ancak sen de şunu bilmelisin: Her yukarı çıkan mutlaka aşağı iner. Ne kadar yükseğe uçarsan o kadar fazla yere çakılırsın. Senelerdir kurduğun imparatorluğun benim gözümde değeri yok. Karanlığın lorduymuş, kıçımın kenarı!

Moxley biraz soluklandıktan sonra söze devam ediyor.

Jon Moxley: Gecenin sonunda karşı karşıya geldiğimizde ben sana göre değil, sen bana göre oyun planını düzenleyeceksin. Ancak bunun bir önemi yok. Kollarını Paradigm Shift için bağladığımda sadece maçı değil, 30 küsür senedir inşa ettiğin kariyerini de kaybedeceksin. Evine döndüğünde sevgili karın ve kızların yaşlı babalarının haline acıyacak. Bunu unutma Taker, bu gece senin güreş ringindeki son gecen olacak.

Moxley kamerayı eliyle ittiriyor ve oradan uzaklaşıyor. Görüntüye tekrardan anons masası geliyor.

d4az6zt.png

Kevin Kelly: Jon Moxley'den iddialı sözler duydunuz sayın seyirciler. Bildiğiniz üzere geçen hafta Bron Breakker karşısında çok dominant bir galibiyet almıştı. Bu hafta ise bu dominasyonu Karanlık Bakanı, The Undertaker karşısında deneyecek.

Jim Ross: Yalnız, izleyenlere hatırlatmakta fayda var, The Undertaker ile maça çıkmak ve Bron Breakker ile maça çıkmak arasında dağlar kadar fark var. Genç Bron, elbette çok yetenekli bir güreşçi ancak kesinlikle yaşayan efsane diyebileceğimiz The Undertaker ile aynı seviyede değil. Taker'ı kariyerinin başından beri tanıyorum. Jon Moxley'nin iddia ettiklerini yapabilmesi için kesinlikle sözden fazlası gerekeceğini söylemek zorundayım.

Kevin Kelly: Değerli izleyenler, reklamlardan sonra tekrardan birlikte olacağız.

E5KCT6b.png

vbmcg8c.png
g6l0hlo.png

Sami Callihan ve Joey Janela, Joey Janela'nın müziği eşliğinde girişte gözüküyor. İkisi de hırslı bir biçimde ringe giriyor ve rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

bq83pfj.png
h8earp3.png

Mark Andrews ve Elias ikilisi de girişte! Gayet ciddi bir şekilde ringdeki yerlerini alıyorlar.

Tag Team Şampiyonluğu Adaylık Maçı
Sami Callihan & Joey Janela vs. Mark Andrews & Elias

Maça Joey Janela ve Mark Andrews başlıyor. İkili yavaşça ringin ortasına gelip Lock Up girişimlerinde bulunuyorlar. Bu girişimlerden üstün çıkan Joey Janela oluyor ve Headlock'a alıyor Mark Andrews'u. Kilidi iyice sıkıyor ve Andrews'u tek dizinin üstüne düşürüyor. Andrews ise çok fazla yerde kalmadan yavaş yavaş iplerin oraya doğru ittiriyor Joey Janela'yı ve iplere ulaşıyor. Hakem Joey Janela için sayıyor. 1...2...3...4... olunca Janela bırakıyor kilidi ve iki elini havaya kaldırıyor. Tekrardan harekete geçmek isterken çok sert bir chop geliyor Mark Andrews'tan. Joey Janela göğsünü tutarken Andrews ellerini oradan çektiriyor ve bir Chop daha! Joey Janela hareketin etkisiyle sinirlenip hemen Andrews'un üstüne koşuyor ama Andrews Monkey Flip ile karşılıyor onu. Joey Janela sırtını yere vuruyor ve köşeye doğru sürünmeye başlıyor. O sırada Mark Andrews kendi köşesine doğru gidiyor ve tag veriyor Elias'a. Elias ringe girip Joey Janela'nın karşısındaki köşeye geçiyor. O sırada Mark Andrews'ta kaldırıyor Janela'yı ve Elias'a doğru fırlatıyor. Elias köşeden koşmaya başlıyor ve çok sert bir Lariat indiriyor Joey Janela'ya. Hareketin etkisiyle havada takla atıyor Janela. Mark Andrews ringden çıkıyor ve Elias da tuşa gidiyor. 1...2...

Janela atıyor. Elias bunu bekliyormuşçasına kafasını sallıyor ve kalçasının üstünde duran Janela'yı Headlock'a alıyor. Kilidin bağlanmasıyla beraber Joey Janela kurtulmak için ellerini yana açıp bir yerleri tutmaya çalışıyor. Kilidi gevşetmeye çalıştıkça Elias daha da sıkıyor kilidi. Joey Janela yavaşça dizlerinin üstüne geliyor ve doğrulmaya çalışıyor şimdi. Hafif yan döndükten sonra Elias'a Elbow darbeleri indirmeye başlıyor. Elias aldığı darbelerin etkisiyle istemsizce kilidi gevşetmek zorunda kalıyor ve bir diz darbesi indiriyor Joey Janela'nın karnına. Hemen ardından Irısh Whip ile iplere yolluyor onu. Joey Janela iplerden sekiyor, Elias ise yere yatıyor. Joey Janela, Elias'ın üstünden atlıyor ve bu kez de karşı iplerden sekiyor. Bu esnada Sami Callihan tag alıyor. Elias iplerden dönen Janela'yı High Knee Strike ile karşılamak istiyor ama Janela Dropkick ile savuruyor Elias'ı. Dengesini kaybeden Elias'ı tutup kendi köşesine fırlatıyor. Bu sırada önceden ringe girmiş Sami Callihan Corner Splash yapıyor Elias'a ve hemen ardından bir de Step Up Enzuigiri yapıyor. Vakit kaybetmeden tuşa gidiyor. 1...2...

Mark Andrews bozuyor tuşu. Andrews'un ringe girdiğini gören Joey Janela hemen Turnbuckle'a çıkıyor ve Crossbody ile atlıyor üstüne. Andrews hemen ayağa kalkıp karşılık vermek istiyor ama kalkar kalkmaz bir de Hurricanrana yiyor Janela'dan. Mark Andrews kendisini ringin dışına bırakırken Janela da onunla beraber iniyor. Onlar ringin dışında kavgasını sürdürürken Sami Callihan ayaklanmakta olan Elias'ı tutuyor ve Fallaway Slam ile ringin karşısına yolluyor. Elias hemen kendine gelince tutuyor ve bir de Swinging Neckbreaker yapıyor. Tekrardan kaldırıyor Elias'ı ve bu sefer de Northern Suplex! Sami Callihan gövde gösterisini yaparken gözü birden dışarı kayıyor. Çünkü Joey Janela bariyerlere çıkıp Seated Senton ile atlıyor Mark Andrews'un üstüne! Fakat Mark Andrews havada tutuyor onu ve bariyerlere doğru Powerbomb yapıyor! Hakem hemen iplerin oraya gelip Andrews'a kendi yerine dönmesini söylerken dikkati dağılan Callihan'ı hemen tutuyor Elias ve Drift Away yapıyor. Hemen köşesine koşuyor ve Mark Andrews'a tag veriyor. Andrews en üst köşeye çıkıyor ve Shooting Star Press yapıyor. Tuşa gidiyor Andrews. 1...2...

3!

Kazanan ve Kemer Adayları: Mark Andrews & Elias

Mark Andrews ve Elias kazanıyor. Takım Kemerleri için Street Profits'in rakipleri oluyorlar. Elias hemen yanına gelip kaldırıyor Andrews'u ve birbirlerine sarılıyorlar. İkili galibiyetlerini kutlarken arka alana dönüyoruz.

E5KCT6b.png

gwdn8s6.png

Tag Team maçının hemen ardından kameralar arka alana dönüyor. Street Profits'in maçı izlediğini görüyoruz. Maç bittikten sonra aralarında konuşmaya başlıyorlar.

Montez Ford: Nasıl kazandıklarını gördün mü? Onlara vermemiz gereken bir güreş dersi var dostum.

Angelo Dawkins: Hayır Tez, yalnızca güreş dersi değil, nasıl şampiyon olunur onu da göstereceğiz. Elias ve Andrews umarım 17 Eylül'de hazır olursunuz. Çünkü biz olacağız.

Montez Ford: Ve 17 Eylül'de hayatınızda karşılaştığınız en iyi güreşçilerle güreşme onurunu yaşadıktan sonra aynı zamanda en iyi mağlubiyetinizi de alacaksınız. Biz Street Profits'iz ve

Montez Ford & Angelo Dawkins: WE WANT THE SMOKE!

Street Profits mesajını verdikten sonra reklamlara gidiyoruz.

E5KCT6b.png

Final Force duyuluyor ve Rene Dupree, yakın zamanda birlikte olduğu Liv Morgan ile birlikte ringe geliyor. Ellerinde birer mikrofon var.

dupree.jpg.png
morgan.jpg.png

Morgan ve Dupree ringe girdikten sonra arenada yuhalamalar artıyor. Morgan konuşmaya başlıyor.

Liv Morgan: Neden yuhaladığınızı anlamıyorum. Sen anlıyor musun Rene?

Dupree abartılı mimiklerle anlamadığını söylüyor.

Liv Morgan: Uhmm... Belki de To Be The Man turnuvası son 16 maçında yaşananlardan dolayı bize kızgınlardır.- To Be The Man bu arada ne kadar kötü bir isim seçimi! Daha fazla cinsiyetçi olamazdı herhalde.

Greensboro taraftarı Morgan'ı yuhalayınca Dupree söze giriyor.

Rene Dupree: Çenenizi kapayın ahmaklar! Birçok şeyden mahrum olduğunuzu biliyordum ama bir kadına nasıl davranılması gerektiğini de mi bilmiyorsunuz? (Seyirci yuhalamayı deniyor ancak Dupree buna aldırış etmeden konuşmaya devam ediyor.) İstediğiniz kada yuhalayın, beni susturamazsınız. Geçtiğimiz akşamda Liv ile Jimmy Fallon'a konuk olduk. Gerçekten çok eğlendik. Eğer izlemediyseniz mutlaka tekrarını izleyin. Zavallı Tyler Bate'in önümden çekilmesini, Adam Pearce'ın sorunlu evliliğini ve GTW Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk Kemerinin neden bana ait olduğunu- yani kısaca, Liv ve benim bu şirketin neden en tepesinde olduğumuzu anlattık. Ancak orada konuşmayı unuttuğumuz bir konu vardı, Cody Rhodes.

Seyirci Cody'nin ismini duyunca seviniyor ve ismini haykırmaya başlıyor.

Liv Morgan: Hadi ama millet! Gerçekten onun iyi adam numaralarını yiyor musunuz? "Bunu hep beraber başardık arkadaşlar! Siz olmasanız yapamazdım! Ühü ühü!"

Seyirci ikiliyi yuhalamaya devam ediyor.

Rene Dupree: Görünüşe göre artan enflasyon sofranızı vurmuş, Greensboro. Bu adamın gerçekte nasıl biri olduğunu anlamıyorsanız ciddi anlamda B12 eksiğiniz var demekki... Bugün çok bonkörüm! Turnuvayı kazandıktan sonra yerel vakıflara bağışta bulunacağım. Karnınıza et girsin de kafanız çalışsın!

Seyirci Dupree'ye "Cody" tezahüratları ile karşılık veriyor.

Rene Dupree: Bu insanları duyuyor musun Rhodes? Bu insanlar senin onları önemsediğine inanmış durumdalar ama ikimiz de durumun öyle olmadığını biliyoruz. Sen de benim gibi bu insanlara değer vermiyorsun. İstediğin şey benim istediğim şey ile aynı: Big Gold Belt. Ama yollarımız kesişti Rhodes! Senin için yolun sonuna geldik. (Peltek bir şekilde konuşarak) Aileni ve seni "zor zamanlara" sokacağım, Rhodes! Ağzındaki gümüş kaşığı çıkarma vakti gel-

unknown.png

Wrestling Has More Than One, Royal Family! Kingdom duyuluyor ve "The American Dream" Cody Rhodes sahnede gözüküyor. Cody doğruca ringe koşuyor! Dupree ve Morgan ringden çıkıp seyircilerin arasından arenayı terk ederken Cody, yere attıkları mikrofonu alıyor ve Morgan-Dupree ikilisine seslenerek konuşmaya başlıyor.

https://cdn.discordapp.com/attachments/771065462892920833/1008072183509160098/Cody-Rhodes-opens-Raw-to-set-up-his-story-in.png

Cody Rhodes: Hey! Rene... Liv! Ne kadar çirkinleşirseniz çirkinleşin, sizi bölmeyecektim. Kendini markasını büyütüp gelirini artırmaya çalışan kimseye engel olmam. Sonuçta evimize ekmeği, çocuklarımızın önüne yemeği bu işten kazandığımız para ile getiriyoruz. Ancak, son yaptığın şey... Son yaptığın şey, Rene; hayatında yaptığın en yanlış seçim. Kimse! Kimse benim ailemi dalgaya alamaz. Bunun bedelini ödeyeceksin! Xplosion'da seni yendiğimde elimi sana uzatabilir, seni gösterdiğin efordan dolayı kutlayabilirdim ancak kibrin yüzünden bu maç şahsileşti. Seni sadece yenmeyeceğim, seni bütün güreş kamuoyu önünde rezil edeceğim. Ama bu sefer üst seviyeye çıkmak için tatile gönderebileceğin yeni bir Damien Sandow olmayacak.

Kingdom tekrardan duyuluyor ve reklama gidiyoruz.

E5KCT6b.png

O Fortuna duyuluyor ve Zack Sabre Jr, menajeri William Regal ile ringe geliyor.

zsj.jpg.png
William-Regal.png

Ride of the Valkyries! "Green Anarchist" Bryan Danielson ringe geliyor.

bn73zx7.png

To Be The Man Tournament Quarter Finals Match:
Zack Sabre Jr vs Bryan Danielson

Maçın başlaması ile Zack Sabre JR, rakibine doğru yaklaşmaya başlıyor. İkili ringin ortasına kadar geldikten sonra Face To Face yapmaya başlıyorlar. Sabre, alaycı bir şekilde gülümsedikten sonra Bryan'a bir şeyler söylüyor ve ardından tokadı basıyor Danielson'a! Danielson, yediği tokat ile kafasını tokadın geldiği yönün tersine doğru çevirirken derin bir iç çekiyor. Zack Sabre JR. hala rakibini aşağılamaya devam ederken Bryan aniden rakibine yumruklar atmaya başlıyor. Sabre, karşılık vermek istiyor ama Danielson, öfke ile dolu bir şekilde rakibinin kafasına yumrukları artarda geçirmeye devam ediyor! Danielson, rakibini köşeye ittikten sonra kafasına birkaç yumruk daha atıyor ve şimdi Forearm vurmaya başlıyor! Bryan Danielson, deliye dönmüş bir şekilde rakibinin kafasına saymakta zorlanacağımız Forearmlar vurduktan sonra Zack Sabre JR öylece oturur vaziyete geliyor ve kafasını bile tutacak hali olmadığı için oturuyor sadece. Danielson öfkeden delirmiş bir şekilde ringin ortasına kadar geldikten sonra derin derin nefesler almaya başlıyor. Danielson bakışlarını aniden Zack Sabre JR'a çeviriyor ve koşturmaya başlıyor. Danielson köşede duran rakibine Big Boot vurmak istiyor ama Zack Sabre JR. çevikliğini kullanarak kendisini alt iplerden kaçırıyor. Danielson, ayağını köşeye vurduktan sonra ayağını tutarak sendelemeye başlıyor. Sendeleyerek ringin içerisinde birkaç adım attıktan sonra kafasına Sabre'ın kaçtığı yere doğru çeviriyor. Sabre, aniden aprona çıkıyor ve rakibinin kafasından tutarak bir yumruk atıyor. Danielson kafasına gelen yumruk ile sersemledikten sonra Sabre aniden rakibinin uzun saçlarından tutuyor ve köşeye vuruyor kafasını! Danielson, kafasını çarptıktan sonra arkaya doğru birkaç adım atarak sırt üstü yığılıyor. Zack Sabre JR. ise yere yığılan rakibi ile birlikte ringe giriyor. Sabre, ringe girdikten sonra sol eli ile rakibinin az önce köşeye vurduğu ayağını tutuyor ve Danielson'ın. Sabre rakibinin ayağına doğru Knee Drop yaparak baldırına çalışmaya başlıyor. Danielson acı ile direnmeye çalışırken Sabre, acımasızca birkaç Knee Drop daha yapıyor ve hemen ardından rakibinin ayağını tutarak rakibini yüz üstü çeviriyor. Sabre hiç oyalanmıyor ve direkt olarak STF bağlıyor. Danielson ağrı ile rakibine teslim ettiği bacağı yüzünden zorlanmaya başlıyor. Danielson sürünmeye başlayacakken Sabre, kontrolü eline tekrardan almak adına rakibinin tek kolunu kendi kafasının arkasına alarak kafası ile rakibinin kolunu da zorlamaya başlıyor. Sabre Arm Trapped STF bağlaması ile rakibini pes ettirmek için epey uğraşsa da Danielson rakibinin kafasını kolu ile yakalıyor ve Headlock bağlamaya çalışıyor. Sabre, rakibinin ayağını bırakmamaya çalışsa da Danielson, başarılı bir şekilde rakibinin boynunu sıkmaya başlıyor. Sabre, bu hamle ile istemeden de olsa rakibinin bacağını bacağının arasından kaçırıyor. Danielson, zorlanarak bile olsa rakibinin kafasını tutarak Headlock Takedown yapmayıı başarıyor! Danielson bir süre rakibinin kafasını yerde sıktıktan sonra aniden ayaklanıyor ve ayaklanmaya çalışan Sabre'ın alnına çok sert bir Penalty Kick indiriyor! Sabre, kafasına yediği tekme ile sırt üstü dönerek yere yatarken Danielson, bacağını tutarak köşeye kadar ilerliyor ve sırtını köşeye verdikten sonra ayakta durmaya çalışıyor. Bacağında çok bir şey yok gibi dursa da az önceki hareketin etkisi ile epey hasar almış gibi duruyor. Danielson, ayağına rağmen köşeden ayrılıyor ve yerden kalkmaya başlayan rakibine ilerliyor. Danielson rakibinin iplerden destek alarak kalktığını görünce onun kalkmasına izin veriyor. Sabre kollarını iplere yasladıktan sonra iplerden ayrılmak istiyor ama Danielson, artarda Shoot Kicks vurmaya başlıyor. Sabre, karnı ve göğsü arasına gelen tekmeler ile iplerden ayrılmak istese de ayrılamıyor. Tekmeler sert sert gelirken Danielson son bir tekme atmadan önce rakibinin dizine vuruyor. Sabre, iplere rağmen dizleri üstüne çöküyor. Danielson geriliyor ve Roundhouse Kick!

Hayır! Zack Sabre JR. Sweep To The Leg yaparak rakibinin hasar almış bacağına çalışıyor ve onu sırt üstü düşürüyor ama şimdi ikisi de yerde yatmaya başlıyor. Zack Sabre JR. rakibinin kendisinden önce kalkacağını düşündüğü için yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor ve ring dışında dinlenmeye başlıyor. O sırada Regal, Zack Sabre JR'ıın yanına gidiyor ve ona bir şeyler söylüyor. O sırada Danielson'ın ayaklanmaya başladığını görüyoruz. Hakem orta iplerden Regal'a uzaklaşması için söylerken Sabre barikatlardan destek alarak kalkmaya başlıyor. Sabre, ayaklanıyor ve Danielson orta iplerden hızla geçerek Sucide Dive yapıyor! Ayağına rağmen Sucide Dive yaparak rakibini tekrardan barikatlara çarptırıyor! Şimdi ikisi tekrardan yerde yatarken Regal, olay yerinden uzaklaşmaya başlıyor. Hakem yerde yatan ikili için saymaya başlıyor. 1--2--3--4-- Danielson, elini barikatlara atıyor ve kalkmaya başlıyor. Danielson barikatlardan destek alarak ayaklanıyor. Bir süre dinlendikten sonra sendeleyerek ringe giriyor ve hakem Sabre için saymaya devam ediyor. 5--6-- Sabre sürünerek ilerliyor ve ayaklandıktan sonra kendisini ringe atıyor. Ringe girmesi ile Bryan yerinden açılıyor ve dizleri üstünde duran rakibinin karın boşluğuna bir tekme atıyor. Attığı tekmeden sonra onun sol kolunu hafifçe yerden kaldırıyor ve tekrardan göğsüne Shoot Kicks vurmaya başlıyor. Birkaç tekmeden sonra rakibini ringin ortasına kadar sürükleyerek çekiyor ve bu seferde kolu hala havadayken sırtına Stomp darbeleri indirmeye başlıyor Bryan. Sonunda rakibinin kolunu bırakıyor ve ayaklarına geçiyor. Bryan, rakibini sırt üstü çevirdikten sonra iki kolundan tutarak yerden biraz kaldırıyor ve Wristlock Stomps to the Head! Bryan Danielson, öfkesi ile rakibinin kafasını ezmeye devam ediyor! Birkaç darbenin ardından Sabre kendini kaybetmiş gibi duruyor. Danielson onu yere bırakıyor ve ardından rakibini aşağılamak için kendi ayağını rakibinin göğsüne koyuyor ve tuşa gidiyor. 1...2... Sabre rakibinin göğsündeki ayağını tutuyor ve onu yüzü üstü yere düşürüyor! Sabre hiç vakit kaybetmiyor ve Ankle Lock! Ankle Lock bağlıyor Sabre! Danielson gitmek istiyor ama Sabre rakibinin ayaklarını tutarak Surboard pozisyonuna getiriyor ve Surboard Sctrech yapmaya başlıyor şimdi. Sabre oturur pozisyona gelerek rakibini de bir şekilde kaldırıyor ve şimdi rakibinin kafasından tutarak hareketi Dragon Sleeper'a çeviriyor! Sabre, rakibini nefessiz bırakana kadar hareketi yaparken Danielson kendisini kurtarmanın bir yolunu arıyor. Pes etmesi için Sabre, her yolu denerken Danielson kendisini kurtarmanın bir yolunu buluyor! Danielson kendi kafasını rakibinin kolundan çıkarttıktan sonra Back Elbow Strike yapıyor rakibine. Sabre, ilk dirsekte rakibini bırakmak istemese de gelen birkaç dirsek darbesi sonucunda kaderine yenik düşüyor ve Danielson'ı bırakmak zorunda kalıyor. Danielson, hasar alan ayağını tutarak birkaç adım atıyor ama sonra ayağındaki ağrıya dayanamayarak diz üstü çöküyor. Dizini tutarak kendisini oturur vaziyete getiriyor ve yerde geri geri ilerleyerek köşelerden bir tanesine yaslanıyor ve ayağını tutarak dinlenmeye başlıyor. Hakem kendisine pes ediyor musun? Maçı bitirmemi ister misin gibi sorular sorunca Danielson, hakeme olumsuz bir cevap veriyor ve iplerden destek alarak kendisini ayaklandırıyor. Danielson, ayaklanırken Sabre'da ayaklanıyor ve şimdi ikili karşı karşıya duran iki köşeden birbirlerine bakıyorlar. Sabre her şeye rağmen gülümsüyorken Danielson nefesleniyor gibi. Sabre derin bir nefes aldıktan sonra köşesinden ayrılıyor ve rakibine bana gel diyecek şekilde bir hareket yapıyor. Danielson, sendeleyerek ringin ortasına kadar ilerliyor. Şimdi ikili maçın başında yapmaları gereken güreşi başlatıyorlar. Danielson bu mücadelede üstün çıkan taraf olarak rakibini Headlock'a alıyor ama Sabre hemen rakibinin dizinin arkasına ayağı ile basarak kafasını rakibinin kolunan kurtarıyor ve şimdi rakibinin kolunun altından geçiyor. Geçmesi ile onun kolunu bırakmıyor ve rakibini kendisine çekip Shoulder Block ile yere düşürüyor rakibini. Danielson yere düştüğü gibi Sabre, rakibinin kolunu kıvırıyor ve dirseğine Stomp yapıyor! Danielson, kolunu tutarak sağ tarafa doğru çökerken Sabre kollarını iki yana açarak kazandığını teçhil ediyor.Sabre bu şekilde zaferini kutlarken arkasını dönüyor ve RUNNING HIGH KNEE! Sabre kafasına gelen diz darbesi ile sırtını yere vuruyor ve yere düştüğü gibi Bryan Danielson, tuşa gidiyor! 1...2...

Sabre Tuşu atıyor! Sabre'ın tuşu atması ile birlikte Bryan Danielson, dizini tutarak yerde yatmaya başlıyor ve bir süre dizini tutarak kıvrandıktan sonra derin derin nefesler almaya başlıyor. Bir süre yerde yattıktan sonra Bryan sürünerek köşeye kadar ilerliyor. Bryan, tekrardan kalkması için beklemeye başlıyor. Sabre yerden kalkıyor gibi değil. Bryan, öfkeden deliye dönüyor adeta. Sabırsız bir bekleyiş içerisindeyken sonunda Sabre, yavaş yavaş kalkmaya başlıyor. Sabre arkası dönük bir şekilde kalkıyor. Yavaşça arkasını dönüyor. Bryan köşeden ok gibi fırlıyor ve Running High Knee! Hayır! Sabre sol tarafa doğru aniden çekiliyor. Bryan sırt üstü yere düşüyor ve yerden kalkarken Sabre dizleri üstündeki rakibini yakalıyor ve Double Underhook Crossarmbreaker! Sabre rakibinin kolunu iyice sarmalıyor ve kendisine çekmeye başlıyor. Bryan ayağını iplere uzatmaya çalışıyor lakin nafile. Sabre rakibinin koluna tüm gücü ile asılıyor ve bir eli ile rakibinin iki parmağını bir birinden ayırmaya başlıyor! Bryan acı ile kıvranıyorken Sabre rakibinin kafasına ayağını kaldırıp vurmaya başlıyor. Sabre rakibinin kafasını acımasızca eziyorken Bryan son gücü ile ayağını kendisine yakın olan ipe doğru uzatıyor ve hakem Rope Break gerekçesi ile ikiliyi ayırıyor. Sabre kafasını tutarak kalkıyor ve derin derin nefesler almaya başlıyor. Bir süre dinlendikten sonra rakibinin kafasından tutarak kaldırıyor ve arkasını çeviriyor rakibinin. Sabre rakibini arkadan yakalıyor ve Dragon Suplex! Tuşa gitmek yerine onu acısı ile bırakıyor. Sabre köşeye geçiyor ve beklemeye başlıyor. Sırtını köşeye yasladıktan sonra dinleniyor ve derin derin nefesler almaya başlıyor. Danielson yavaşça ayaklanıyor. Danielson'un ayaklanması ile birlikte Sabre rakibinin boynundan tutarak onu kaldırıyor ve kolunu tutarak Arm Drag yapıyor. Arm Drag'in ardından Sabre rakibini bırakmıyor ve tekrardan Cross Armbreaker bağlıyor ringin ortasında! Danielson bir diğer koluna daha gelen bu hareket ile dayanmaya çalışıyor lakin Sabre rakibini epey iyi bağlamış gibi. Sabre rakibinin çırpınışlarını dinlerken gülmeye başlıyor. O sırada Bryan kendisini doğrultmayı başarıyor ve Sabre'ı kaldırmaya başlıyor! Sabre rakibinin kolunu tutmaya devam ediyor ama Sabre hareketi bir anda Triangle Choke'a çeviriyor. Tekrardan sırtını yere koyarken Danielson aklını kullanıyor ve hemen Sabre'ın omuzlarını yere değdiriyor lakin Sabre bunu fark ediyor ve tek omzunu kaldırarak hareketi bağlamaya devam ediyor. Danielson acı ile yere tekrardan diz çökerken tüm gücü gidiyor gibi! Sabre rakibinin kolunu asla bırakmıyor ve bağlamaya devam ederken Bryan Danielson tekrardan kendisine geliyor ve bu sefer rakibini yerden biraz kaldırıp yere vuruyor! Bu hareketin ardından Sabre rakibinin kolunu bırakıyor ve acı ile yerde yatmaya başlıyor. Sabre, acı ile yerde yatıyorken Danielson diğer kolunu da tutarak yere oturur vaziyette bırakıyor kendisini. Bu hareketler kendisine eski günleri hatırlatmış gibi duruyor. Bryan sürünerek iplere kadar gidiyor ve iplerden destek alarak kendisini ayaklandırıyor. Bryan kalktıktan sonra yerden rakibinin kalkmasını bekliyor. Sabre oturur vaziyette kalkıyor ve Bryan'dan rakibinin göğsüne bir Shoot Kick geliyor. Sabre karnına gelen tekme ile yere yığılmıyor ve dizleri üstüne yükseliyor. Bryan derin bir nefes aldıktan sonra tekrardan Shoot Kick vuruyor! Tekrardan! Tekrardan ve Tekrardan! Birkaç kez vurduktan sonra Bryan Danielson rakibine Roundhouse Kick vuracak gibi yapıyor lakin vurmuyor. Sabre tekme için eğilmişken Bryan rakibinin kafasının arkasına bir tekme atarak onun yerde kalmasını sağlıyor.

Bryan bu yaptığından sonra geriye doğru çekiliyor ve rakibinin kolundan tutarak onu ringin ortasına getiriyor. Bryan rakibini yerden kaldırıyor ve yere Double Underhook Suplex ile geri indiriyor. Bu hareketinin ardından Danielson, yerden hemen kalkıyor ve yerden Sabre'ı tutarak kaldırıyor. Danielson rakibini arkasından yakalıyor ve Leg Trapped German Suplex! Başarılı! Sabre omuzları üstüne düştükten kendi etrafında dönüyor ve yüz üstü yerde yatmaya başlıyor. Danielson rakibine doğru ilerliyor ve onu kaldırmaya başlıyor. Danielson rakibini kaldırdıktan sonra onu köşeye atmaya çalışıyor ama hayır. Sabre kendisini kontrol etmeyi başarıyor ve kontrolü eline alarak o rakibini köşeye fırlatıyor. Danielson iplere doğru son sürat koşarken Sabre'da onun ile birlikte koşuyor ve Bryan Danielson orta ipten destek alarak arkaya doğru takla atıyor. Sabre şaşkın bir şekilde kafasını hemen arkasına çeviriyor. Bryan iplerden sekiyor ve Fyling Clothesline! Sabre köşeye yakın bir yerde sırt üstü yere düşüyor. Bryan nefes nefese bir şekilde en yakın köşeye doğru gidiyor ve tırmanıyor. Bryan iyice ayaklanıyor ve bir süre baktıktan sonra rakibine doğru sıçrıyor ve DIVING HEADBUTT! HAYIR! Sabre rakibi atlarken aniden ayaklanıyor ve onu havadayken bacakları ile sarıp kolu ile yakalıyor! SABRE'DAN MID AIR GUILLOTINE CHOKE GELİYOR! Sabre rakibini tamamen sarmış bir şekilde kendine doğru çekerken Bryan hareketsiz kalıyor! Bryan pes etti mi? Maç bitti mi? Hakem yanına gidiyor. Bryan'ın kolunu tutuyor. Kaldırıyor ve bırakıyor ama hayır! Bryan ellini havada durduruyor ve maçta olduğunu gösteriyor. Bryan boşta kalan eli ile ilerlemeye başlıyor. İlerlerken yanındaki iplere iyice yaklaşıyor ve elini ipe koyuyor! Tekrardan Rope Break oluyor ve Sabre istemeden rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Şimdi ikisi de yerde yatarken Danielson kendisini ringin dışına çıkarmak istiyor. Ringin dışına doğru yuvarlandıktan sonra Sabre yerden destek alarak kalkıyor. Danielson ise demir basamaklara doğru gidiyor ve destek alarak kalkmaya başlıyor. O sırada Sabre apron'a doğru hareketleniyor ve orta ipten çıktıktan sonra rakibinin kendisine dönmesini bekliyor. Danielson yavaşça kafasın arkaya doğru çeviriyor ve Sabre apronda koşarak rakibinin kafasına Penalty Kick vuruyor! Bryan kafasına gelen darbe ile birlikte sırt üstü düşerken sırtını merdivenlere vuruyor ve sırtına gelen darbe ile birlikte öne doğru düşüyor. Sabre aprona oturuyor ve sırtını iplere yaslayarak dinlenmeye başlıyor. O sırada Sabre'ın yemeği ile oynadığını düşünen Regal tedirgin bir şekilde geliyor ve onun ile konuşmaya başlıyor. Sabre menajerine kafasını sallayarak onayladığını belirttikten sonra Regal bitir işini diyor ve oradan hakemin uyarıları ile uzaklaşıyor. Sabre rakibini kafasından tutarak kaldırıyor ve rakibinin elini demir basamaklara koyuyor. Sabre rakibinin bileğine basıyor!

Sabre rakibinin bileğine bastıktan sonra yere doğru iniyor ve ardından rakibinin acı ile bileğini tuttuğunu görünce gülümsüyor. Hakem ise saymaya başlıyor. 1--2--3 Sabre rakibinin kafasını tutarak demir merdivenlere bir kere vuruyor ve ardından bir kere daha ve bir kez daha! Sabre art arda rakibine vurduktan sonra onu kaldırıyor ve ringin içerisine yuvarlayarak atıyor. Hiç vakit kaybetmeden kendisi de ringe giriyor ve rakibinin önce dizinin arkasına basarak acının tüm bedenine yayılmasını sağlıyor. Sabre rakibini adeta teker teker her yerinden acıya maruz bıraktıktan sonra onu kafasından tutarak kaldırıyor ve köşeye doğru getiriyor. Sabre rakibini ters çeviriyor ve köşeye doğru Back Suplex! Rakibinin sırtını köşeye Back Suplex ile vurduktan sonra Bryan sırtındaki acı ile bağırarak yere düşüyor. Sabre ise kendisinden emin bir şekilde ayağa kalkıp rakibinin kafasının arkasına basıyor ve ona doğru bağırarak bir şeyler söylüyor. Söylediği şeylerden sonra onu yerde öylece bırakıyor ve ringin ortasına gelip Yes Taunt'unu yapmaya başlıyor. Kimse ona eşlik etmezken Sabre köşeye doğru gidiyor. Sabre Yes Tauntunu yapmaya devam ediyor. Bryan Danielson iplerden destek alarak zorlansa da kalkıyor. Sabre rakibinin kalkması ile ona doğru koşturuyor ve tam onun önüne geldikten sonra duruyor ve tokat atıyor. Attığı tokat ile Danielson sırtını tekrardan köşeye veriyor. Sabre gülerek rakibinin çenesinin altına elini koyuyor ve ona bakıyor. Sabre rakibini köşeye iyice yaslıyor ve Europan Uppercut vuruyor. Bryan iyice sersemlemişken Sabre, rakibinin sakalını sol eli ile kavrayarak onu ringin ortasına doğru çekmeye başlıyor. Sabre, rakibinin sakalını bırakmadan yere doğru çekmeye başlıyor. Resmen rakibi ile dalga geçen Sabre onu yüz üstü yere yatırdıktan sonra kafasını iki ayağı arasına alıyor ve Head Crack! Sabre yaptığı hareketten sonra oturarak yere düşüyor ve gülmeye başlıyor. Bir süre güldükten sonra tekrardan ayaklanıyor ve tamamen hareketsiz kalan rakibini kafasından tutup kaldırıyor. Sabre rakibini kaldırdıktan sonra Suplex pozisyonuna alıyor ve kaldırıyor. Sabre rakibini kaldırdıktan sonra Bryan adeta hayata dönüyor ve rakibinin kafasına indirdiği diz darbesi ile kendisini onun arkasına atmayı başarıyor. Sabre arkasına dönmeye fırsat bulamadan Danielson rakibinin kollarını tutuyor ve Tiger Suplex! Bryan hareketin ardından bırakmıyor ve Sabre'ı Cattle Mutilation'a alıyor! Sabre direnmeye çalışıyor! Sabre direnmeye çalışıyor ama Bryan köprüyü mükemmel kuruyor! Pes mi edecek? Sabre pes mi edecek? Bryan rakibinin acı ile pes etmesini duymak istiyor ve kendisini iyice zorluyor. O sırada Bryan rakibinin ayaklarını iplere uzatmaya çalıştığını görüyor ve bunun üstüne arkaya doğru takla atarak onun sırtına biniyor. Sabre, rakibinin kafasının arkasına yumruklar ve Forearmlar ile vurmaya başlıyor! Artarda gelen darbeler ile rakibini yumuşattıktan sonra tekrardan kollarından yakalıyor ve tekrardan Cattle Mutilation bağlıyor! Sabre'ın hareket edecek bir yeri yok ve Danielson elinden geldiği şekilde sert bir şekilde bağlıyor. Sabre pes mi edecek? Bryan koluna rağmen bu hareketi bağlıyor ama Sabre bir şekilde kaçış yolu buluyor ve kollarını kurtardıktan sonra rakibini kafasından yakalayarak şimdi kendisi Lying Sleeper Hold bağlıyor! Rakibini bu şekilde bağladıktan sonra oturur vaziyete geliyor Sabre ve rakibinin belini bacakları ile sararak yatmaya çalışıyor. Lakin Danielson direniyor ve ayağını iplere uzatıyor! Danielson ayağını iplere koyduktan sonra Sabre bir bacağını rakibinin belinden çekiyor ve o topuğu ile Danielson ayağını iplerden çeksin diye dizine doğru vurmaya başlıyor. Danielson direniyor lakin hakem saymaya başladıktan sonra Sabre rakibini bırakıyor.

Danielson acı ile dizini tutarken Sabre sürünerek rakibinin yanından uzaklaşıyor. Sabre iplerden destek alarak kalkıyor ve köşeye sırtını yaslıyor. Sabre, rakibinin kalkmasını beklerken dinlenmeye başlıyor. Danielson ise bitmiş bir şekilde kalkmaya çalışıyor. İkili birbirlerini o kadar zorladılar ki yükselen kim olursa olsun işi çok zor olacak gibi! Danielson iplerden destek alarak kalkmaya başlıyor ama o da ne? Sabre rakibine yaklaşmış ve iplere koyduğu eline alttan bir tekme atarak ipler ile bağlantısını kesiyor. Sabre rakibinin koluna tekme attıktan sonra rakibini o kolundan tutarak kaldırıyor ve biraz ringin ortasına çekiyor. Sabre rakibinin kolunun altından geçiyor ve Pele Kick yapıyor rakibinin koluna! Danielson, kolunu tutarak sırtını dönüyor ve öne doğru eğiliyor. Danielson epey yorgun bir şekilde dizleri üstünde duruyorken Sabre iplere gidiyor. İplerden destek alıyor ve rakibinin kafasının arkasına Penalty Kick vuruyor! Danielson öne doğru patates çuvalı gibi yığılıyor. Ardından Sabre, William Regal'a bakıyor. William Regal kafasını onaylar şekilde salladıktan sonra Sabre sağ bacağındaki dizliği indiriyor. Aman tanrım... Sanırım o hareketi yapacak! Danielson yerde yüz üstü yatmaya devam ediyor. Sabre rakibinin kalkmasını bekliyor ve kalkmasını beklerken ipleden fırlamak üzere hazır duran bir mermi gibi... Danielson yerden destek alarak kalkmaya başlıyor. Danielson yavaş yavaş ölüme gidecek sanırım. Sabre köşeden fırlıyor ve KNEE TREMBLER! BAŞARILI! Bryan Danielson kalktığı gibi yere yapışıyor. Sabre Tuşa gidiyor. 1...2...

3!

Kazanan: Zack Sabre JR!

Zack Sabre Jr, ustasının hareketi ile bu rüya maçı sonlandırıyor. Sabre ringde yorgun bir şekilde otururken reklamlara gidiyoruz.

E5KCT6b.png

fyvtosi.jpg

Unscripted Violence duyuluyor ve gecenin ana maçı için, Jon Moxley tribünlerde gözüküyor. Seyircilerin arasından ringe ilerleyen Mox için karışık tepkiler var. Kimi insanlar onu yuhalarken kimileri de fotoğrafını çekebilmek için uygun pozisyon bulmaya çalışıyor.

poxsrcf.png

Gong sesi ile birlikte etraf karanlığa bürünüyor. Seyirciler heyecanla Taker'ın gelmesini beklerken ışıklar geri geliyor ve Taker'ı güreş için hazır bir şekilde basamakların üzerinde görüyoruz. Taker doğrudan Moxley'e bakarken Moxley, sabırsızlıktan köşesinde sağa sola yürüyor.

Undertaker-entrance-11.png

Taker ringe giriyor ve hakem zili çaldırıp maçı başlatıyor.

Jon Moxley vs. The Undertaker

Moxley, Taker'ın üzerine koşuyor ve Lariat! Taker geriye doğru sendeliyor ve köşeye yaslanıyor. Moxley, hemen Taker'a yöneliyor ve Mudhole Stomps! Moxley, durmaksızın Taker'ı tekmelemeye devam ediyor. Hakem saymaya başlıyor: 1-- 2-- 3-- 4- Moxley, Taker'ı saçlarından tutup kaldııryor ve karşı köşeye Irish Whip ile fırlatıyor. Taker köşeye çarpıyor. Moxley arkasından koşuyor ve Corner Clothesline! Taker ne olduğunu anlamadan başını Headlock'ta buluyor ve Moxley'den Bulldog! Taker yerde! Moxley iplere gidiyor ve meşhur pozunu veriyor. Seyirci şok içinde!

3zkfrpp.jpg

Taker yattığı yerden doğrulmaya başlıyor ama Moxley'nin bundan haberi yok. Seyirci Taker'ın kendisini toparlamasına olumlu tepki verirken Moxley sevincini bitirip arkasını dönüyor. Tam Taker'a doğru hamle yapacakken Taker, Moxley'e gülerek bakmaya başlıyor. Moxley kendinden tereddüt etip geri çekiliyor.

Undertaker-bakis-2.png

Taker gülerek yerinden kalkıyor. Kalkarken ağzını kontrol ediyor. Ağzından kan geldiğini fark eden Taker ilginç şekilde daha fazla gülmeye başlıyor. Moxley, daha fazla vakit kaybetmeden yumruğunu Taker'ın suratına geçiriyor ama Taker umursamıyor. Moxley bir daha geçiriyor ama Taker yine umursamıyor ve ayağa kalkıyor. Moxley tekrardan yumruğunu deniyor ancak bu sefer Taker, Moxley'nin elii yakalıyor ve diğer eli ile boğazını sıkıyor. CHOKESLAM- Moxley dirseğini art arda Taker'ın kafasının yanına geçirip buna engel oluyor. Taker, Moxley'i boğazından itiyor. İplere giden Moxley'den döner dönmez King Kong Lariat! Taker momentumun etkisi ile devriliyor ama Moxley ile birlikte ayağa kalkıyor. Moxley, Taker'ın karnına tekme atıyor ve DDT! Taker yere çakılıyor. Moxley, hareketin ardından bırakmıyor ve Taker'ı yine ayağa kaldırıyor. Suplex pozisyonuna alıyor ve- MONEY CLIP! MOXLEY, 2.08 METRELİK RAKİBİNİ HAVADA DÖNDÜRMEYİ BAŞARIYOR! MOXLEY DUR DURAK BİLMİYOR VE TAKERIN ÜZERİNE ÇIKIP ART ARDA YUMRUKLAR ATIYOR!

Taker kafasına gelen yumruklardan kaçmaya çalışırken bir hamle ile Moxley'nin tepesine çıkıyor ve kendi yumruklarını geçiriyor! Taker geçirdiği her yumruk ile Moxley'nin öz güvenini kırıyor adeta! 10-15 yumruğun ardından, Taker rakibini ayağa kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Taker, Moxley'i köşede yumruklamaya devam ediyor. Moxley gardını zaman zaman doğru alıyor ancak bunu fark eden Taker, ters taraftan vurup rakibini şaşırtmaya devam ediyor. Moxley'nin ayakta duracak mecali kalmayınca Taker, Moxley'nin kollarını iki tarafa açıp kalbini ortaya çıkarıyor. FLATLINER FIST! Moxley kendini yere bırakıyor ve dizleri üzerine düşüyor. Taker rakibinin bileğini kavradığı gibi ipleri tırmanıyor. Gençlik yıllarındaki gibi iplerin üzerinde yürüyor ve aşağı atlayıp tokadı vuruyor! OLD SCHOOL BAŞARILI! Moxley kendini ringin dışarısına bırakıp temastan kaçınıyor.

Hakem, yere düşen Moxley'nin ringe girmesi için saymaya başlıyor: 1-- 2-- 3-- 4-- Moxley kendine gelmeye başlıyor ve tek dizi üzerine geliyor. Taker bunu görünce ringden çıkıyor ve Moxley'i ringe atıyor. Taker hemen ringe giriyor ve ayağa güçlükle kalkan Moxley'e aparkatı geçiriyor. Moxley yumruğun etkisi ile kendini iplere yaslanmış şekilde buluyor. Taker iplere yaslanan rakibini iyice itiyor ve karşı iplere doğru Irish Whip ile fırlatıyor. Moxley karşı iplere giderken Taker arkasındaki iplerden geriliyor ve Flipping Clothesline! Taker yere düştüğü gibi tuşa gidiyor: 1... 2... Moxley omuzunu havaya kaldırıyor! Taker ayağa kalkıyor ve seyirciye boğaz kesme işareti yapıyor. Seyirci Taker'a olumlu tepkiler verirken Taker, Moxley'i ayağa kaldırıyor ve- PARADIGM SHIFT! MOXLEY ANİDEN TAKER'I YAKALAYIP BİTİRİCİ HAREKETİNİ VURUYOR! SEYİRCİLER AYAKTA! BU GECE BU HAREKETLE TAKER'IN KARİYERİNİN BİTECEĞİNİ İDDİA ETMİŞTİ MOXLEY! ANCAK TUŞA GİDEMEYECEK KADAR YORGUN! TAKER İSE KENDİNİ KENARA YUVARLIYOR. MOXLEY BUNU FARK EDİNCE SÜRÜNEREK TAKER'A YAKLAŞIYOR VE TEK ELİNİ RAKİBİNİN GÖĞSÜNÜN ÜZERİNE KOYUP TUŞA GİDİYOR: 1... 2...

TAKER'IN OMUZU HAVADA! SEYİRCİLER GÖRDÜKLERİNE İNANAMIYORLAR! "HOLY SHIT!" SESLERİ GREENSBORO COLISEUM'U İNLETİYOR! İKİ GÜREŞÇİ DE RİNGDE HAREKETSİZCE YATARKEN RİNGİN MATI ANİDEN AÇILIYOR VE İÇERİSİNDEN BİRİ ÇIKIYOR! BU THE FIEND! THE FIEND RİNGDE!

havcayg.jpeg

FIEND KÖŞEYE ÇEKİLİP İKİ GÜREŞÇİYE BAKTIKTAN SONRA TAKER'IN ÜZERİNE ÇULLANIYOR VE MANDIBLE CLAW! THE FIEND, MANDIBLE CLAW İLE TAKER'A SALDIRIYOR! ZAMAN TUTUCULARIN MASASINDAKİ ZİL DURMAKSIZIN ÇALMAYA BAŞLIYOR!

Diskalifiye ile Kazanan: The Undertaker

FIEND'IN GELMESİ İLE MOXLEY KENDİNİ RİNGİN DIŞINA BIRAKIYOR. TAKER İSE FIEND'IN ELLERİNİ AĞZINDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR AMA MÜMKÜN DEĞİL!

czDzC0G.png

ADAM PEARCE SEYİRCİLERİN ARASINDAN ENDİŞELİ BİR ŞEKİLDE RİNGE DOĞRU İLERLİYOR VE ARKASINDAN DA YAKLAŞIK 20 KİŞİLİK BİR GÜVENLİK EKİBİ GELİYOR! TAKER TAMAMEN KENDİNDEN GEÇMİŞ DURUMDA! PEARCE VE GÜVENLİKLER RİNGE GİRİP FIEND'I TAKER'IN ÜZERİNDEN ALIYORLAR VE ZORLA RİNGİN DIŞINA ÇEKİYORLAR! FIEND, 20 GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ ÜZERİNDEN ALMAYA AÇLIŞIRKEN...

giphy.gif

TAKER ANİDEN OLDUĞU YERDEN KALKIYOR VE İPLERDEN SEKİP OVER THE TOP ROPE PLANCHA! TAKER, FIEND VE 20 GÜVENLİK GÖREVLİSİNİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR! TAKER HEMEN FIEND'IN ÜZERİNE ÇÖKÜYOR VE YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR. DEHŞETE DÜŞEN PEARCE BAĞIRARAK YARDIM İSTİYOR! SOYUNMA ODASINDAN BİR GRUP GÜREŞÇİ KOŞARAK SAHNEDEN GELİYORLAR VE TAKER'A DEFANSİF GARD OYUNCULARI GİBİ ATLAYARAK FIEND'IN ÜZERİNDEN ALIYORLAR! TAKER GÜREŞÇİLERİ ÜZERİDEN ALMAYA ÇALIŞIRKEN FIEND AYAĞA KALKIYOR VE TAKER'A SALDIRMAYI DENİYOR AMA KENDİNE GELEN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ DE FIEND'I GERİDE TUTUYOR! BU SIRADA PEARCE ZAMAN TUTUCULARIN MASASINDAN MİKROFON ALIYOR VE KONUŞMAYA BAŞLIYOR.

Adam Pearce: İKİNİZE DE SÖYLÜYORUM, YETER! YARATTIĞINIZ KARGAŞA NEDENİYLE İKİNİZİ DE ÖNÜMÜZDEKİ XPLOSION'DA OLMAYACAKSINIZ! MADEM BU KADAR BİRBİRİNİZDEN NEFRET EDİYORSUNUZ, HAFTAYA KADAR BEKLEYECEKSİNİZ. 17 EYLÜL CUMARTESİ AKŞAMI, IN YOUR HOUSE ŞOVUNDA THE UNDERTAKER VS THE FIEND, LAST MAN STANDING MAÇI OLACAK!

Seyirciler bu haberi sevinçle karşılarken şovun sonuna geliyoruz.

Great Thunder
Great Thunder Wrestling Federation
TM & © 2022
All Rights Reserved

Hell's Gate

Argentina!
Konular
1,770
Undertaker
Undertaker
Undertaker artık maça çıkacak! Heyecan bastı!

Bero

şᴀᴘʟᴀᴋᴄı
Konular
1,773
Bray Wyatt
Montez Ford
Kesinlikle alanda olacağım.

Punk City

Code Blue
Konular
2,211
CM Punk
Rene Dupree
Hazırım.

AJKOY2J

E Yolda Tunç'u Kaybettik...
Konular
193
AJ Styles
-
Başladığında uyanmış olursam takip ederim.

Konular
30
Seth Rollins
PAC
Bate beceriksizi olarak yine ne yapacak bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...