RPG: 7 Eylül 2022 Xplosion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,076
Mesajlar
9,166
Tepkime puanı
640
Puanları
1,335
-
HpeHtpI.png

GTW Xplosion
7 Eylül Çarşamba - 20.00
TD Garden
Boston, MA
2. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 3 Neden:

Turnuva devam ediyor
Charles Mason vs Orange Cassidy
Firefly Funhouse Live Edition

6p2xhan.png


Pyrolar patlıyor ve Xplosion'ın ikinci bölümü başlıyor! Seyirciler coşkulu bir şekilde cheerlerken spiker masasında Mauro Ranallo ve Corey Graves izleyenleri karşılıyor.

rbkwh0e.jpg


Mauro Ranallo: Bayanlar ve baylar, Xplosion'a hoş geldiniz. Sizlere Boston, Massachusetts'tan sesleniyoruz. Ben, Mauro Ranallo. Bugün Corey Graves ile beraber şovun sunumunda sizlerle olacağız. Corey, öncelikle hoş geldin ve şov hakkında neler söyleyeceksin?

Corey Graves: Hoş buldum Mauro. Boston'da her şey şu an mükemmel gözüküyor. Seyirciler heyecanlı, bizler heyecanlıyız, hepimizi harika bir şov beklediğinden eminim.

Corey Graves sözünü bitirdikten sonra bir müzik duyuluyor.WLi0uJ9.jpeg


Chales Mason sahnede! Seyirciler onu yuhalarken tepkilere aldırış etmeden rampadan aşağı yürüyor.qgf1tuz.png


Where is My Mind duyuluyor ve Freshly Squeezed, Orange Cassidy sahnede! Cassidy ringe girdiğinde ve seyircilerin alıştığı şekilde baş parmağını kaldırıyor. Seyirciler "Freshly Squeezed" diye bağırıyor. Cassidy yüzünü Mason'a dönüyor ve Mason'dan Thesz Press! Mason yerde Cassidy'i yumruklamaya başlıyor! Hakem hemen zili çaldırıyor!

Charles Mason vs Orange Cassidy

Mason yumruklarını Cassidy'e geçirmeye devam ediyor. Cassidy kendini koruyamıyor. Mason art arda darbelerin ardından rakibin tepesinden kalkıyor ve seyircilere sataşıyor. Seyirci Mason'u yuhalıyor. Mason bundan keyif alır gibi tepkileri artırmak için uğraşıyor ancak aniden tepkiler iyileşiyor. Mason arkasını döndüğünde Cassidy'i ayakta ve elleri cebinde Mason'ı izliyor. Mason şok içinde rakibine bakarken Cassidy, Kicks of Doom'a başlıyor. Her dokunuşta seyirci kendinden geçerken Mason'ın öfkesi artıyor. Cassidy son tekme için geriliyor- Masondan Clothesline- Cassidy altından Combat Roll ile geçiyor ve elleri cebinde! Mason arkasını döndüğünde Front Dropkick! Mason arkaya doğru savruluyor ve yere yığılıyor. Mason hızlıca ayağa kalkıp yerdeki Cassidy'e doğru yürüyor- Cassidy, elleri cebinde Kip Up yapıyor! Mason şaşkınlıktan bir adım atıyor. Cassidy de ise en ufak mimik yok. Seyirciler "Freshly Squeezed" için tezahürat yaparken Mason'ın gözündeki korku kendini gösteriyor.

Mason tekrardan Clothesline deniyor ama Cassidy altından geçiyor ve iplere koşuyor. Döner dönmez Hands on Pocket Arm Drag! Cassidy tekrardan Kip Up yapıyor ama Mason da savrulduğu yerden hemen kalkıyor ve Big Boot! Mason'ın botları Cassidy'nin çenesine olabilecek en efektif şekilde geçiyor ve Cassidy elleri cebinde yere yığlıyor. Mason tuşa gidiyor: 1... 2... Cassidy kurtuluyor! Mason tekrardan tuşa gidiyor: 1... 2... Cassidy yine kurtuluyor! Mason rakibini ayağa kaldırıyor ve Suplex pozisyonuna alıyor- CASSIDY ELLERİNİ CEBİNDEN ÇIKARIYOR VE STUNDOG MILLIONER! MASON ÇENESİNİ TUTUP ÖNE EĞİLİYOR. CASSIDY KENARA ÇEKİLDİ VE ORANGE PUNCH! MASON YERE YIĞILIYOR! CASSIDY HEMEN MOUSE TRAP BAĞLIYOR: 1... 2...

3!

Kazanan: Orange Cassidy

Orange Cassidy galibiyeti aldığı gibi kendini ringin dışına bırakıyor. Ama Mason hiç mutlu değil. Hakemle tartışsa da karar değişmiyor. Şovun açılış maçı bu görüntüler ile sona eriyor.

VIXCyPN_d.webp


LInBGtA.jpg


Arka alanda Elias'ı görüyoruz. Gitarına akor yapıyor ve tellerden istediği notaları teker teker çıkarttıktan sonra hem çalıp hem söylemeye başlıyor:

Today is gonna be the day that they're gonna throw it back to you
And by now, you should've somehow realised what you gotta do
I don't believe that anybody feels the way I do about you now

And backbeat, the word is on the street that the fire in your heart is out
I'm sure you've heard it all before, but you never really had a doubt
I don't believe that anybody feels the way I do about you now

And all the roads we have to walk are winding
And all the lights that lead us there are blinding
There are many things that I would like to say to you, but I don't know how

Because maybe
You're gonna be the one that saves me


Mark Andrews: And after all, you're my wonderwall.

Andrews elinde gitarıyla kadraja giriyor. Elias ile göz göze geliyorlar. Elias sırıtıyor ve şarkıyı birlikte icra etmeye başlıyorlar. Elias giderek tellere daha sert vurmaya başlarken Andrews da müziğin hareketlenmesiyle iyice coşuyor.

Angelo Dawkins: Durun durun çalmayın daha fazla. Yeter.

Çalmayı kesip ortama giren Dawkins'e bakıyor ikisi de. Arkasından gelen biri daha var... Montez Ford!

gSAhOaF.jpg


Montez Ford: Mıy mıy şarkılarınızla milletin kulağını kanatmayın daha fazla. Biz size yüksek enerji bir şeyler açalım da görün gerçek müzik nasıl oluyor.

Dawkins karton bardaktaki içeceğini kafasına dikiyor ve telefonundan şu müziği açıyor:The Street Profits ekibi anında müzikle bütünleşip figürlerini sergilemeye başlıyor. Etraflarına bir sürü insan doluşuyor saniyeler içerisinde. Andrews ve Elias kendilerini kalabalığın dışına zar zor atıp yüzlerinden okunan tiksintiyle birlikte uzaklaşıyorlar. Dawkins ve Ford çevrelerindeki insanlarla birlikte koparken reklamlara gidiyoruz.

VIXCyPN_d.webp
ch6gz03.png


Nick Gage girişte gözüküyor. Çok da oyalanmadan ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.iub7cgY.jpg


Titan! Son haftaların formda ismi Bobby Lashley ringe geliyor. Haşin bakışlarıyla psikolojik üstünlüğü ele geçirmeye çalışıyor ama Gage soğukkanlılığını koruyor. Hakem iki tarafın da üzerini kontrol ediyor. Gage'i daha bir uzun kontrol edince " Yeter am*ın evladı yok işte bir şey." diye çıkışıyor Gage. Hakem daha da uzatmadan ringin ortasına geliyor ve maçı başlatıyor.

To Be The Man Tournament First Round Match
Nick Gage vs Bobby Lashley


Lashley Shoulder Block ile yıkıyor üzerine gelen Gage'i. Kolundan tutup kaldırıyor ve Wristlock bağlıyor. Gage boştaki eliyle Lashley'nin kilidini bozmaya çalışıyor ama Lashley Short-Arm Clothesline ile Gage'i deviriyor. Kaldırmaya yeltindiğinde Gage tarafından Drop Toe Hold ile düşürülüyor ve Gage'den hızlı bir Elbow Drop. Üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor şimdi. Kaldırıp ayakta yumrukluyor biraz da. Irish Whip ve üzerine Big Boot!! Tuşa gidiyor 1...2 olmadan atıyor Lashley. Gage köşeye çıkıyor. Tam zirveye ulaştığında Lashley de ayağa kalkıyor. Gage Double Axe Handle için atlıyor- LASHLEY'DEN SPEAR!!

HAYIR!! GAGE RAKİBİNİN SONRAKİ HAMLESİNİ TAHMİN EDİP BİLEREK KISA DÜŞÜYOR. Yediği fake sonucu yere kapaklanmış Lashley'yi tutuyor, ringin ortasına Running Brainbuster!! 1...2... Kickout!! Lashley pes etmiyor. Gage iplerin altından kayarak aşağıya iniyor ve örtünün arkasından Kendo Stick çıkartıyor. Hakem elindekini bırakması için bağırmaya başlayınca kendine geliyor ve öfkeyle Kendo'yu uzağa fırlatıyor. Ringe tekrar girerken "Refleks olmuş artık am*na koyayım" diye mırıldandığını duyuyoruz kendi kendine. Ringe girdiği gibi çoktan toparlamış Lashley ile karşı karşıya geliyor. Lashley çabuk davranan taraf oluyor ve Swinging Neckbreaker'ı vuruyor. Köşede ayaklanan Gage'e Corner Spear!! Hemen ardından Spinebuster!!! Sona mı geldik 1...2...

Gage atıyor. Lashley yamulan bandanasını düzeltip Spear için köşeye geçiyor. Tauntunu yaparak rakibinin kalkmasını bekliyor. Kalktığında Spear için koşuyor- Gage'den kafaya tekme. Lashley darbenin etksiyle köşeye geriliyor. Gage koşarak kazandığı momentumla sıçrıyor ve orta iplere çıkıyor. Lashley'nin kafasına üst üste yumruklar indiriyor. Zemine iniyor, serseme dönmüş Lashley'ye Snap Suplex. Tuş 1...2... Kickout. Lashley yandaki köşeye sürünüyor Köşeden destek alıp kalkıyor. Gage elleriyle iplerden destek alarak ayağını Lashley'nin kafasına kadar kaldırıyor ve Facewash yapıyor. Hareket biraz uzayınca hakem saymaya başlıyor 1...2...3....4...... Hakem güç kullanarak ayırmak zorunda kalıyor. Gage hakemi hafifçe kenara itiyor ve hakemin görüş açısından çıktığı o bir saniyede LASHLEY'NİN BACAKLARININ ARASINA TEKMEYİ GEÇİRİYOR!! HAKEM HİÇBİR ŞEY GÖRMEDİ!! GAGE BÜTÜN VÜCUDU ACIYLA KASILAN LASHLEY'NİN ARKASINA GEÇİYOR VE BACKSTABBER!!! GAGE TURU ATLIYOR 1...2...

3!

Kazanan: Nick Gage

Kirli yollarla da olsa çeyrek final biletini kapmayı başarıyor Gage. Maçın bitiş şekline rağmen şaşırtıcı bir şekilde seyirciden kazanana yoğun bir destek var. Gage en yakınındaki kameramanın yanına gidiyor ve kameraya okkalı bir orta parmak çekiyor.

Corey Graves: Bu hareketin kime olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Gage bu gece duruşunu net bir şekilde ortaya koydu.

Gage çok da sevinmeden arka alanın yolunu tutuyor. Reklamlar.

VIXCyPN_d.webp


Arka alanda Charles Mason'ı hararetli bir şekilde yürürken görüyoruz.

Charles Mason: Bunun bedelini ödeyecek! Bunun bedelini ödeyecek!

Mason, söylenerek ilerken Adam Pearce'ın ofisinin önüne geliyor ve kapıyı çalmadan içeri dalıyor. Pearce'ın telefonla konuştuğu gözüküyor.

Charles Mason: Rövanş istiyorum! Bana rövanşımı ver! Hemen, şi-

Pearce eli ile, Mason'a susmasını söylüyor.

Adam Pearce: Anlıyorum efendim. Sizi biraz sonra arasam olur mu? Pekala, görüşürüz.

Pearce telefonu kapattıktan sonra Mason'a dönüyor.

Adam Pearce: Hayır. Rövanş maçı olmayacak.

Charles Mason: Ne demek olmayacak? Sana o maç olacak diyorum. Senin gibi fakirin bana ne olacağını söyle-

Adam Pearce: Charles, çeneni kapa! Burası arka bahçesine ring kuran adamların bağımsız şirketlerinden biri değil. GTW'da bulunma sebebin paran değil güreşçi olman. Bu konuda da gerçekten iyisin.

Charles Mason: Bunu biliyorsun yani, güzel! O zaman ringde olan şeyi onaylamıyorsundur herhalde. O fakir-

Adam Pearce: Hiç öğrenmiyorsun değil mi? Tamam, rövanşı haftaya Xplosionda alacaksın... Ancak bir şartım var. Eğer Cassidy kazanırsa bu şirketten bir kuruş almadan gidersin. Senin gibi zengin biri için bu sorun olmasa gerek.

Mason öfkeleniyor. Eli ile yüzünü sıvazladıktan sonra,

Charles Mason: Tamam! Kabul ediyorum!

Mason elini uzatıyor.

Adam Pearce: Elini sıkmayacağım Charles. Bir daha odama gelmeden önce o elinle kapıyı çalman gerektiğini bir dahaki sefere unutma.

Mason sessiz ama bir o kadar da sinirli şekilde odayı terk ediyor ve görüntüler sona eriyor.

VIXCyPN_d.webp
9c9at3r.png


Here to Show the World! Dolph Ziggler girişte. Kendisi enerjisi yüksek bir şekilde ringe giriyor.azujuk5.png


Jay White müziğiyle beraber yavaş adımlarla girişe doğru geliyor. Yüzünde soluk, bezgin bir ifade var. Etrafa boş bakışlar atarak ringe giriyor ve maç başlıyor.

Dolph Ziggler vs Jay White

Maçın başlamasıyla beraber enerjisini henüz kaybetmemiş Dolph Ziggler seri yumruk darbeleri indirmeye başlıyor. Bu ani saldırı Jay White'ı çok sinirlendiriyor ve yumruklama sekansı Jay White'a geçiyor. White, Dolph Ziggler yere düşene kadar yumrukluyor onu. Yere düştükten sonra da yumruklamaya devam ediyor. Aklını kaçırmış şekilde tokatlar ve yumruklarla saldırıyor Dolph Ziggler'a. Ziggler kendini zar zor korumaya çalışsa da başaramıyor. En sonunda Jay White kalkıp bu sefer de Stomplamaya başlıyor Ziggler'ı. Bir süre de Stompladıktan sonra kaldırıyor onu ve bir Gutbuster yapıyor. Ardından Irısh Whip ile köşeye yolluyor. Köşedeki Dolph Ziggler'a Corner Spear ile uçuyor adeta. Hemen vakit kaybetmeden ipleri tutuyor ve bir de Step Up Enzuigiri yapıyor. Jay White'ın işi bitmiş değil. Ziggler'ın boynunu tuttuktan sonra ayağını tutuyor ve kaldırıp Fisherman's Buster yapıyor. Tuşa gidiyor Jay White! 1...2...

Dolph Ziggler atıyor. Jay White ise donuk bir şekilde ringin zeminine bakıyor ve kıpırdamadan öylece duruyor. Ziggler'ın ayağa kalktığını görünce o da ayaklanıyor ve üstüne doğru koşuyor. Ziggler bu sefer saldırmasına izin vermeden karnına bir tekme atıyor onun ve boynunu tutup seri bir Swinging Neckbreaker yapıyor. Ziggler hemen tuş deniyor. 1... Jay White 1'de atıyor. Tuşu attıktan sonra gözleri fal taşı gibi açılıyor. Ayağa kalkıp büyük bir sinirle Ziggler'ın üstüne koşuyor yine. Ziggler üstüne koşan Jay White'ın üstünden Leap Frog ile atlıyor. White iplerden sektikten sonra dönüşünde bir de Dropkick yapıştırıyor ona. Ziggler üstünlüğü ele aldığını düşünüp White'ı ayağa kaldırıyor. Fakat Jay White'tan çok sert bir Headbutt! Headbutt'ın etkisiyle Dolph Ziggler bilincini kaybediyor adeta! Jay White'ta kan çanağı olmuş gözlerini tamamen açıp tutuyor Ziggler'ı ve Blade Runner!

Hayır! Dolph Ziggler çeviriyor hareketi ve Roll Up! 1...2...

3!

Ziggler kazanıyor! Jay White inanamıyor buna!

Kazanan: Dolph Ziggler

6xzsoxb.png


Dolph Ziggler maçı kazandıktan hemen sonra ringden inerken Jay White bomboş bir şekilde yere bakıp ayaklanmaya başlıyor. Ayağa kalktıktan sonra yere bakmaya devam ederek ringin ortasında dönmeye başlıyor. Kimse ne olduğunu anlayamıyorken Jay White birden duruyor.

Corey Graves: Bu adamın nesi var böyle? Kafasında neler dönüyor?

a1y5gcz.png


Jay White durduktan sonra yavaşça gidip Turnbuckle'a oturuyor. Oturduktan sonra kimsenin olmadığı bir yere doğru el sallamaya başlıyor. Aynı anda bir şeyler söylüyor ama dedikleri anlaşılmıyor. Bir ara çok yüksek bir sesle kahkahalar atmaya başlıyor. Sonra kafasını iki yana sallayıp kendisini sırt üstü yere atıyor ve ringden iniyor.

93wkra8.png


Ringden indikten sonra arka alanın yolunu tutacakken yine birden duraksıyor. Ardından ring direğinin önüne gidip ring direğiyle bakışmaya başlıyor. Ring diğeriyle uzun süre bakışan Jay White ring direğine 'benden daha iyi olduğunu mu düşünüyorsun' diye bağırmaya başlıyor. 'Hayır değilsin!' dedikten sonra ring direğine kafa atıyor! Evet, ring direğine kafa atıyor. Kafa atmasıyla beraber kafasından kanlar akmaya başlıyor. Fakat White'ın umurunda bile değil. Kafasından kanlar akarken gülücükler saçarak arka alanın yolunu tutuyor.

VIXCyPN_d.webp


2ia6g8g.png


Reklamlardan döndüğümüzde soyunma odasına henüz maçı yeni bitmiş Jay White'ı görüyoruz. Yüzünde acının tebessümü var. Jay White kendi kendine sırıtıp boş boş bakarken soyunma odasının kapısının altından bir kart fırlatılıyor. Kartın fırlatılmasıyla beraber Jay White irkilip ayağa kalkıyor hemen. Yavaş yavaş karta yaklaşıp şüpheli bakışlar atmaya başlıyor. Hızlı hareket etmekten kaçınarak yerdeki kartı alıyor ve gözleriyle üstündeki notu okumaya başlıyor. Kameralarımız da kartı gösteriyor.

'Seni böyle görmek gerçekten beni çok üzüyor. Lütfen kendine zarar verme ve yardımı kabul et. Alt tarafa yazdığım kişiyi bul ve onunla konuş. Sana doğru yolu gösterecektir. Hoşça kal.'

Nottan sonra kameralarımız şimdi de notun alt tarafını gösteriyor. Bir isim ve adres bulunuyor.

'Psikolog Dr. Schwartz

Washington, DC.'

VIXCyPN_d.webp
sami_callihan_giris.jpg


ICU!! Callihan yüzünde acımasız bir ifadeyle ringe geliyor.qicow8d.png


Kurt Angle girişte. Pyrolarını patlatmak dışında çok da bir şov yapmadan ringe geliyor. Önündeki maça odaklanmış gibi bir hali var.

To Be The Man Tournament First Round Match
Sami Callihan vs Kurt Angle


Angle lock up ile başlamaya yelteniyor ama Callihan hemen dışarı atıyor kendini. Ringdeki Angle'a bakarken gülümseyerek başını iki yana sallıyor.

Corey Graves: Angle ile teknik güreşmeye yanaşmamak akıllıca bir hamle.

Callihan içeri girebileceği bir boşluk kollamaya başlıyor. Birkaç kez girmeye yelteniyor ama Angle hemen orda bitiverince geri çekiliyor. En sonunda içeri girdiğinde Angle Callihan kalkamadan stomplamayı deniyor ama Callihan Angle'ın ayağını yakalıyor. Single Leg Takedown ile yere seriyor. Diğer bacağını da tutuyor ve iki bacağın arasından Angle'ın karnını stomplamaya başlıyor. Bacaklardan ittirip takla attırıyor ve DDT- Angle kafasını Callihan'ın koltuk altından kurtarıp forearm vuruyor. Bir forearm daha vurduğunda Callihan darbenin etkisiyle iplere yaslanıyor. Angle Callihan'ı karşıdaki iplere yolluyor. Callihan dönüşte bir yumruk sallıyor ama Angle eğiliyor. Bir de Leapfrog Angle'dan. Callihan iplerden üçüncü ve son kez geldiğindeyse Clothesline!! Angle hemen omuzlarına alıyor ve Buckle Bomb!!! Peşinden de Overhead Belly to Belly Suplex!!! Callihan ringin öteki tarafına uçtu!!! Angle hemen Callihan'ın yanına gidiyor 1...2...

3 olmadı, Callihan kurtuluyor. Angle Callihan'ı ringin ortasına çekiyor, pozisyonunu ayarlıyor, son bir kez arkasına baktıktan sonra da Standing Mounsault için sıçrıyor ama Callihan dizlerini kaldırıyor. Callihan bir salise bile kaybetmeden Small Package'e alıyor 1...2... Angle son anda atıyor!!! İki isim de hızla ayaklanıyor, Callihan'dan ani bir Bicycle Kick. Bu tekme Angle'ı devirmeye yetmiyor, zar zor da olsa iki ayağı üzerinde kalmayı sürdürüyor. Callihan iplere gidiyor ve dönüşte bir Bicycle Kick daha vuruyor, bu sefer yıktı! Callihan seyircilere doğru bağırarak adrenalin boşalması yaşıyor. Angle'ı Electric Chair pozisyonuna alıyor. Omuzlarına binen ani ağırlığın etkisiyle hafifçe yalpaladıktan sonra dengesini sağlıyor ve köşeye ASSAULT DRIVER!! Angle tepetaklak bir biçimde köşenin dibinde yerde. Callihan ayağından tutup Angle'ı ortaya sürüklüyor, DEADLIFT SITOUT POWERBOMB!!! 1...2...

Attı Angle. Callihan hayal kırıklığıyla dişlerini sıkıyor. Angle hala kendine gelmeye çalışıyor. Callihan köşeye çıkıyor yavaştan. Angle kalksın diye bekliyor. Angle kalktığında da Tornado DDT için atlıyor ama Angle havada yakalıyor Callihan'ı, yere indiriyor ve Exploder S- Callihan hareketi counterlayıp Tornado DDT'yi vuruyor!!! Angle'ın arkasına geçiyor Half Nelson için ama Angle da onun arkasına geçiyor ve Release German Suplex!!! Callihan çabucak ayaklanıp bir yumruk sallıyor ama Angle eğilerek kurtuluyor ve Belly to Back Suplex!!! Callihan yuvarlanarak ringin dışına çıkmaya çalışıyor, Angle arkasından gelip ayak bileğini tutuyor Angle Lock için. Callihan ayaklarıyla Angle'ı iplere yolluyor. Angle kollarını kullanarak kalıyor iplerde. Callihan üzerine doğru koştuğunda Flapjack ile Callihan'ın kafasını üst iplere vuruyor, çöküp Callihan'ın ayak bileğine sarılıyor ve Angle Lock'ı tekrar bağlıyor!!! Ringin ortasına sürüklüyor rakibini. Callihan elini kaldırıyor, yere mi vuracak yoksa...

APRONDA BİRİ VAR!!!! JOEY JANELA BU!!! Angle'ı tahrik ediyor bağırarak. Angle kilidi bırakıp Janela'ya yumruğu indiriyor. Janela aşağı düşüyor. Callihan'dan Angle'ın ensesine Discus Forearm!!! Headlock Driver için tuttu şimdi ama çelmeyi takamadan ANGLE KALDIRIP OLYMPIC SLAM'İ VURUYOR!!! 1...2...

3!

Kazanan: Kurt Angle

Angle bir anlık atikliğiyle kendisi için büyük bir felakete dönüşebilecek bir durumdan sıyrılmayı başarıyor. Galibiyetini kutladıktan sonra arka alana gidiyor. Sami Callihan ringte yavaş yavaş toparlanıyor bu sırada. Yediği yumruktan dolayı çenesini tutan Joey Janela da ringe giriyor. Sami Callihan kafası karışmış bir şekilde Janela'ya bakıyor. Janela'nın elinde mikrofon var.

Joey Janela: Sami, bakışlarından anladığım kadarıyla bugün gelip de neden bu maça müdahale ettiğim hakkında bir fikrin yok. Bu maça müdahale ettim, çünkü fason isimlerin hak etmedikleri ayrıcalıklara kavuşmasından sıkıldım artık. Bu şirkette spot ışığını hak eden başka kişiler de var. Benim gibi. Senin gibi.

Cebinden yarısı dolu bir sigara paketi çıkarıyor. Paketten bir dal çıkarıp Callihan'a uzatıyor.

Joey Janela: Bu şirkette yükselebilmek için senin benim gibi adamların bir arada olması lazım. Bugün olmadı, ama eğer birbirimizin arkasını kollarsak gelecek ikimiz için de parlak olacak. Var mısın Sami?

Callihan önce sigaraya, sonra da Janela'nın yüzüne bakıyor. Uzanıp alıyor sigarayı. Janela sırıtarak Callihan'ın ağzındaki sigarayı çakmağıyla yakıyor. Bir tane de kendisi için yakıyor. İkili karşılıklı tüttürürken reklamlara gidiyoruz.

VIXCyPN_d.webp


We're really glad that you're our friend,
And this is a friendship that will never ever end.
oak2q79.png


Bray Wyatt! Müziğiyle beraber girişte gözüküyor. Seyircilere gülücükler saçıyor ve hepsine el sallayarak ringe doğru giriyor. Yandan mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Merhaba! Hepiniz Firefly Fun House'un canlı versiyonuna hoş geldiniz!

Seyirciler destek veriyor Wyatt'a. Wyatt mahcup olmuş şekilde birtakım hareketler yapıyor.

Bray Wyatt: Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten beni duygulandırıyorsunuz. Her ne kadar kendi evimde bu şovu yapmaktan neşe duysam da sizlerle birlikte yapacağım için de ayrıca heyecanlıyım! Sakın bir endişeniz olmasın. Bugün size harika bir şov hazırladım. Ayrıca bu şov kendi içerisinde sürprizler de barındıracak. Ne kadar harika değil mi?

Bray Wyatt kahkahalar atarak alkışlıyor kendisini.

Bray Wyatt: Sizi daha fazla bekletmek istemiyorum. Karşınızda şovun sürpriziiiii...

If you're feeling lonely today
Come
along and throw your cares away

We're really glad that you're our friend,
And this is a friendship that will never ever end.
3w5sam0.png


Firefly Fun House müziği duyuluyor ve Titrantron'da şovun logosu beliriyor. Bir süre şarkı çaldıktan sonra Firefly Fun House evinde bulunan bir kukla görüyoruz.

egijg9u.png


Bu Paul Bearer'ın kuklası! Wyatt onu titantronda görünce hemen gülmeye başlıyor ve el sallıyor.

Bray Wyatt: Hey! Paul! Buradayım. Beni duyuyor musun? Seni gerçekten özledim dostum. Gecenin sürprizi olarak arenadaki arkadaşlarıma ne söylemek istersin?

Paul Bearer: Karanlık... yaklaşıyor... sessizlik... bu sessizlik içimi ürpertiyor. Göklerin gürültüsünü duyabiliyorum. Yardım çığlıklarını. Karanlığı... karanlığı görüyorum. Sanki beni çağırıyor. Beni içine çekiyor... bir şey... bir şey daha görüyorum. Bu o! Ölü Adam! Onu görebiliyorum. İşte tam karşımda! O-

Bray Wyatt: Hey, hey, hey Paul. Sakin ol dostum. Neyden bahsediyorsun?

Paul Bearer: O geliyor! Ölü Adam. Onu hissedebiliyorum.

Bray Wyatt kahkahalar atıyor.

Bray Wyatt: Sakin ol Paul. Ölü Adam da neyin nesi? Onu da nereden çıkardın? Bahsettiğin kişi yıllar önce bu güzel dünyamızdan göçüp gitti. O artık masallarda anlatılan aptal korkunç karakterlerden yalnızca bir tanesi. Onun için endişelenmene hiç gerek yok. Artık ben buradayım. Bray Wyatt herkesi kucaklayacak. Herkese Ölü Adam'ın aptal bir sahtekar olduğunu kanıtlayacak! Ben burada olduğum sürece-

poxsrcf.png


Bray Wyatt sözünü bitiremeden her yer kararıyor. Işıklar açıldığında ringde biri var!

8i4pbbd.png


Bu Undertaker! Bray Wyatt'ın arkasında beliriyor ve soğuk bakışlarla süzüyor onu. Wyatt onun arkasında olduğunu hissedermişçesine gülerek arkasına dönüyor. Arkasını döner dönmez Undertaker yapışıyor boğazına ve Chokeslam! Bray Wyatt yere yığılıyor. Undertaker yerdeki Wyatt'a bakıyor bir süre. Işıklar tekrar gidip geldiğinde Undertaker ringden gitmiş oluyor. Bray Wyatt yavaş yavaş sinirli bir ifadeyle doğrulmaya çalışıyor. Dizlerinin üstüne gelince kendisine tokat atmaya başlıyor. Arena sessizlik içerisindeyken Bray Wyatt'ın söyledikleriyle beraber kameralar yavaş yavaş kararıyor.

Bray Wyatt: Çok kızacak. Buna çok kızacak. Hayır, hayır, hayır, çok kızacak.

VIXCyPN_d.webp
Cody-Rhodes3.png


Cody Rhodes müziğiyle beraber girişte. Destek geliyor kendisine. O da desteklere el sallayarak karşılık veriyor.c4dm4md.png


Karrion Kross! Geçen haftaki galibiyetinden sonra kendinden emin bir şekilde ringe geliyor ve maç başlıyor.

To Be The Man Tournament First Round Match
Cody Rhodes vs Karrion Kross


Güreşçiler birbirlerine yaklaşıyorlar ve Collar and Elbow- Cody, alttan geçip Kross'un arkasına yürüyor. Kross öne doğru sendelese de kendi toplayıp rakibine dönüyor. Cody ile tekrardan yaklaşıyorlar. Kross tekrardan Collar and Elbow Tie Up için yanaşıyor ama Cody'nin kaçma ihtimalinden olsa gerek, bundan vazgeçip karnına tekme atıyor. Cody öne eğiliyor ve sırtına Hammering Forearm. Cody dizlerinin üzerind düşüyor. Kross hiç beklemeden eğiliyor ve Deadlift Gutwrench Suplex! Cody ringin öteki ucuna uçuyor. Kross ayağa kalkıyor ve arkasınını dönüyor ama Cody kendini ringin dışına bırakmış. Hakem saymaya başlıyor: 1-- 2-- 3-- 4-- Cody, ringe giriyor ve köşeye yaklaşıyor. Kross köşeye doğru ilerliyor- Cody bacağını iplerin arasına sokuyor ve hakem hemen araya girip Kross'u Cody'den uzaklaştırıyor. Kross hakemle tartışırken Cody ayağını çıkarıyor ve Kross'a Arm Wringer bağlıyor. Kross, kolunun bükülme yönünde bütün vücudunu döndürüyor ama Cody'de döndüğü için kilidi çözemiyor. Kross tekrardan deniyor ama Cody, rakibinin kolunu aşağı çekip kilidi saldırı olarak kullanıyor. Kross bir Forearm Smash!- Cody eğiliyor ve Kross kendi vücudunu sarıyor. Cody'den Ripcord Clothesline! Cody hemen tuşa gidiyor: 1... 2...

Kross tuşu atıyor! Cody hemen French Biceps Lock bağlıyor. Kross kilide rağmen ayağa kalkmayı deniyor ancak kendini tam doğrultamadan Cody, Kross'un dizinin arkasına tekme atıyor. Kross pes etmeyince Cody, kilitle birlikte öne doğru ilerliyor. Kross öne doğru ilerleyince uzanmak zorunda kalıyor ve Cody rakibinin üzerine çöküp kilidi London Dungeon'a döndürüyor. Kross'un yüzü acıdan değişik mimiklere bürünmesine rağmen Kross iplere sürünüyor. Kross ipleri tutmayı başardı! Hakem, Cody'e kilidi çözmesi için saymaya başlıyor: 1... 2... 3... 4... Cody kilidi bırakıyor ve kenara çekiliyor. Kross kolunu tutarak ayağa kalkıyor. Hakem bunu görünce Kross'un kolunu kontrol ediyor ve maça devam edip edemeyeceğini soruyor. Kross devam edeceğini belirtince hakem aradan çekiliyor. Cody, Kross'un üzerine koşuyor ve Knife Edge Chop! Arena, Kross'un göğsünden çıkan yüksek ses ile birlikte inlerken seyirciler "Woo!" diye haykırmayı ihmal etmiyor. Kross, tokadın etkisi ile öne doğru ilerliyor. Cody hemen rakibini kendine doğru çeviriyor ve Uppercut! Kross çenesini tutup köşeye doğru çekiliyor. Cody köşeye gidiyor ve Kross'un hasarlı koluna tekrardan Arm Wringer bağlıyor ve karşı köşeye Irish Whip!- Kross boştaki eli ile iplere tutunuyor ve buna engel oluyor. Cody bir daha çekmeyi deniyor ama yine başaramıyor. Cody bunun üzerine rakibinin karına tekme atıyor. Kross karnını tutarken Cody iki eli ile Kross'un kafasını tutup ringin ortasına çekiyor. Cody'den Hammerlock Body Slam! Cody beklemeden tuşa gidiyor: 1... 2...

Kross tekrardan kurtuldu. Cody bu duruma şaşırıyor. Şaşkınlığını yendikten sonra arkasındaki iplere yürüyor ve iplerden sekip Knee Drop- Iska! Kross kenara çekildi. Cody dizini tutarak ayağa kalkıyor. Kross sakat olmayan kolu ile 2 Jab darbesi çıkartıyor. Kross'tan Dusty Rhodes ile alay edercesine kötü bir dans. Seyirci yuhalarken Kross Bionic Elbow- Cody, Double Leg Takedown ile rakibini yere alıyor ve art arda yumruklar geliyor. Cody, öfkeden kudurmuş durumda adeta. Seyirciler Cody'e desteği kesmiyor.- Kross bacakları yardımıyla Cody'i ters çeviriyor ve Body Scissored Sleeper Hold! Cody, Kross'un tuzağına düşüyor! Cody sağa sola uzanmaya çalışıyor ancak Kross rakibine bu fırsatı vermiyor. İplerden uzak kalan Cody'nin kilidi kırmaktan başka şansı yok! Cody ellerini Kross'un kavrama noktasını gevşetmek için araya sokmayı deniyor ama Kross buna izin vermiyor. CODY'NİN GÖZLERİ KAPANIYOR! HAKEM CODY'NİN YANINA GELİYOR VE ELİNİ KALDIRIYOR... CODY KOLUNU HAVADA TUTAMIYOR VE YERE DÜŞÜYOR. HAKEM AYNI ŞEYİ TEKRARLIYOR VE YİNE DÜŞÜYOR! HAKEM SON KEZ CODY'NİN KOLUNU KALDIRIYOR...

CODY'NİN KOLU HAVADA! CODY'NİN GÖZÜNDE BİR ATEŞ BELİRİYOR. CODY HAVADAKİ KOLUNU RİTMİK BİR ŞEKİLDE SALLARKEN SEYİRCİ BU RİTME UYGUN ALKIŞ TEMPOSU TURMAYA BAŞLIYOR. CODY, ALKIŞLAR VE TEZAHÜRATLAR EŞLİĞİNDE AYAĞA KALKIYOR! SIRTINDA İSE KİLİDİ HALA BIRAKMAYAN KROSS! CODY, GERİ GERİ KROSS'U KÖŞEYE SÜRÜYOR VE İKİLİ KÖŞEYE ÇARPIYOR! Kross, sırtının acısı ile kilidi bırakıyor. Cody boğazını tutarak iplerin paralelinden yürüyor ancak nefessizlikten dizleri üzerine düşüyor. Kross, Cody'nin arkasından yürüyor ve ayağa kaldırıyor. DOOMSDAY SAITO!

Hayır, Cody dirseğini art arda Kross'un kafasına geçiriyor. Kross kafasını tutarak Cody'den ayrılınca Cody arkasına dönüyor ve Arm Wringer! Kross nereye kilidi çözmeye çalışamadan Cody, Kross'u köşeye fırlatıyor. KROSS OMUZUNU KÖŞEYE ÇARPIYOR VE TAKLA ATARAK YERE DÜŞÜYOR! KROSS İKİ DİZİ ÜZERİNDE HASARSIZ KOLUNDAKİ ELİ İLE OMUZUNU TUTUP ACU İÇİNDE BAĞIRIYOR! CODY BU ESNADA INVERTED FACELOCK İLE YAKALIYOR VE KROSS'U AYAĞA KALDIRIYOR! CROSS RHODES! CODY BEKLEMEDEN TUŞA GİDİYOR: 1... 2...

3!

Kazanan: Cody Rhodes

kn59wuq.png


Cody kazanıyor! Bu maçın üstesinden gelip üst tura adını yazdırıyor. Hakem Cody'nin elini kaldırırken Karrion Kross üzgün bir şekilde yerde. Xplosion'ın 2. bölümü bu görüntülerle birlikte sona eriyor.

Xplosion
Great Thunder Wrestling
TM & © 2022
All Rights Reserved
 

Kevin Steen

Gypsy
Katılım
23 Ağu 2011
Konular
1,377
Mesajlar
24,094
Tepkime puanı
5,826
Puanları
1,755
Yaş
24
Roman Reigns
Bray Wyatt
Patron yavaş, ciğerimizi söktün.
 

Mr.Antonio Cesaro

Mr. Lucha Underground
Katılım
12 Ağu 2012
Konular
928
Mesajlar
24,910
Tepkime puanı
391
Puanları
1,370
Samuel Shaw
-
2 ve 3 ilgi çekici. Turnuva kapalı kutu.
 

The Death Rider

Mella is Money!
Katılım
23 Tem 2017
Konular
2,451
Mesajlar
37,064
Tepkime puanı
3,700
Puanları
950
Yaş
21
Konum
Bursa
Carmella
Carmella
Alanda oluruz.
 

LasVegasValisi

#1BatemanFan
Katılım
31 Ağu 2020
Konular
1,065
Mesajlar
9,009
Tepkime puanı
3,681
Puanları
645
Konum
-
Bray Wyatt
Jey Uso
Takip ederim.
 

' The HeadLiner

#AllElite
Katılım
29 Haz 2010
Konular
189
Mesajlar
18,722
Tepkime puanı
483
Puanları
1,530
Konum
Ankara
Edge
Orange Cassidy
Beni maçım gelince uyandırsanıza kestircem biraz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst