Untitled Document

RPG: Adapt Or Perish

14 Ara 2014
2,272
36
26
KKTC
Randy Orton
Triple H
[ame]https://youtu.be/fH2mf_DFxeM[/ame]

Triple H ringe geliyor ve bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor:

fXzrF8.jpg

50 yaşında kırışıklıkları oluşmuş ve içten içe arka alanda herkesin bir baston vermek istediği bu adam, Timothy Thatcher’ı defalarca patakladı. Bu adam hala eskisi kadar sağlam(badass), hala kral, hala iş yapabiliyor. Modern Dünya’nın yaşadığı değişimlere ayak uydurup PG Era, New Era gibi saçmalıklara alet oldum diye birçok eleştiri duydum. Bunu en sert şekilde eleştirenlerden biri de Thatcher oldu. Bu ringe çıkıp defalarca aynı şeyi söylediğim oldu. Aynı şeyleri tekrar tekrar söyledim ve bunu yaparken bir amacım vardı. CM Punk, The Rock gibi mikrofon cambazlarının aksine ağzımdan çıkanları kontrol etmeye çalıştım. En iyi yaptığım şeyi yaptım ve adapte oldum. Bu yüzden Timothy Thatcher’ın eleştirdiği her konuda ufak bir haklılık payı olsa da ben bu iş için yaşadım ve ne yapmam gerekiyorsa onu yaptım. Sizler de bu yüzden memnundunuz ve her hafta Pazartesi Gecesi RAW’ı için bilet alıp arenaları doldurdunuz ya da USA Network’ü takip etmek için ekranları başına geçtiniz. Önemli olan bu değil. Önemli olan hangi devirde olduğumuz ya da bizi neyin içine attıkları değildi. Her lanet olası gün ringe çıkıp elimizden gelenin en iyisini yaptık. Gerek ring içinde gerek bu mikrofonda her süperstar en iyisini vermeye çalıştı ve kabul etmek istemesem de herifin biri tüm engellere rağmen lanet olası bir megafonla seyirciyi kazanmayı başardı.[CM Punk tezahüratları atılır] İşte bundan bahsediyorum. Doğru ya da yanlış ne olursa olsun bunu başardı ve benim bununla herhangi bir problemim yok. Punk’ın başardıklarına saygı bile duyuyorum ama ne Punk ne de Thatcher düşündükleri kadar iyi değiller. Tıpkı benim saygı duyduğum gibi onların da bana saygı duymasını bekledim ancak hayatımda tanıdığım en egoist tipler olan adam olmayı bir şekilde başarıp bunu yapmadılar. Böyle olduğu zaman kapıyı çalmak yerine kapıyı kırarım. Adamın birini evinin yatak odasında pataklayıp küçük düşürürüm. Grönland’da nefes almak için bile dışarıya adım atamayacak kadar soğuk olduğu zamanlarda kıçlarını yanıncaya dek tekmelerim. Thatcher, Punk veya başka biri… Umursamıyorum. Royal Rumble yaklaşıyor ve tüm GWA’nın artık krala boyun eğme vakti geldi. Kulaklığı takıp biraz Hard Rock dinledikten sonra vakit geldiğinde perdeyi aralayıp rampadan ringe gelip bu eski iş adamının yeniden su püskürtüp balyozu eline alması için yeterli sebebi verdiniz. Şimdi bununla yüzleşme vakti. Tek yapabileceğiniz ise adapte olmak veya yok olmak. Buna saygı duyun.

Der ve mikrofonu atıp King Of Kings eşliğinde arka alana döner.