RPG Duyuru: GTW Geri Dönüyor! Yeni Evren Hakkındaki İlk Duyuru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,076
Mesajlar
9,166
Tepkime puanı
640
Puanları
1,335
-
Tüm forum üyelerini ve RPG mütelalarını en içten duygularımla selamlıyorum. En baştan açıklık getireyim, GWA yazmak yerine GTW yazmak gibi bir hata yapmadım. Gerçekten geri dönüyor. Aşağıda neden böyle bir karar aldığımı ve bundan sonra neler olacağını uzun uzadıya açıklayacağım.

Neden GTW?
Hall of Saviors GTW'ye son noktayı koyarken forum, GWA ile birlikte RPG'de yeni bir soluk yakalamıştı. GWA'nın çok güzel başladığını düşünsem de gerek forum içerisinde yaşanan bazı çekişmeler; müdüriyet ekibinin giderek daralmasına, insanların oyundan soğumasına ve nihayetinde RPG'yi, birkaç ay devam ettikten sonra kendi kendini askıya alan bir hale büründü. Bu, ben ve benim gibi RPG'ye daha önceden gerek oyuncu gerekse yazar olarak destek vermiş forum üyelerinin içini acıtan bir durum. @The Insane Icon benimle iletişime geçtiğinde RPG'yi nasıl toparlayabilirim diye düşündüğümde olması gereken şeyin, acısıyla tatlısıyla, GWA'yı tarihe gömmek olduğuna karar verdim. Buraya kadar çok bir sıkıntı yok ancak GWA'nın yerine konacak şeyin ne olacağı sorusu kafamı kurcaladı. Herhangi uydurma şirket ismi bana bir şey ifade etmiyor, muhtemelen sizde de bir etki yaratmayacaktı. GTW ismine dönerek sadece bir ismi değil, bir markayı geri döndüreceğiz.

Nasıl Dönüyor Kardeşim? Hall of Saviors Kapatmadı Mı Şirketi?
O dönemki ekibin yaptığı işe çok büyük saygı duyuyorum. O yüzden benim kurduğum GTW ile eski GTW'nin tamamen farklı evrenlerde olması gerektiğine karar verdim. Yeni evrende olduğumuz için herkes en baştan karakter seçecek. Karakter merkezini, lore paylaşılana kadar kilitledim.

Ne Zaman Başlıyoruz?
Şu anda katkı sağlayacağından kesin emin olabileceğim yazarlar arıyorum. 2 3 ay sonra, bu konuda eleştirdiğim gibi, RPG'nin kapanmasını istemediğim için güçlü bir rotasyona ihtiyacım var. Tepeden tırnağa yenilenmiş yazar ekibinin niteliğini düşürmeden ekibi büyütmek, hedefime ulaşabilmek için tek seçeneğim. Bu yüzden RPG'ye gönül vermiş ve yazarlık tecrübesi bulunan herkesi elini taşın altına koymaya davet ediyorum. Bir örnek maç ile veya eskiden yazmış olduğunuz bir maçın linki ile bana DM'den ulaşabilirsiniz. Ekip yeterli büyüklüğe ulaştığında start vereceğim.

Şimdilik benden bu kadar. Sağlıcakla kalın.

S3TOwEv.png


 
Son düzenleme:

Zargothrax

#1 asset
Katılım
29 Haz 2010
Konular
778
Mesajlar
18,183
Tepkime puanı
2,561
Puanları
1,750
Yaş
28
Konum
İstanbul
Jay White
-
Abo. Neyse iyidir iyi. GWA'ya alışamamıştım zaten GTW olması daha iyi oldu ismin. Hadi bakalım yeni dönemimiz hayırlı olsun.
 

The Insane Icon

𝙫𝙚𝙞𝙡 𝙤𝙛 𝙛𝙞𝙧𝙚
Katılım
20 Eyl 2020
Konular
7,816
Mesajlar
36,364
Tepkime puanı
4,784
Puanları
850
Yaş
25
Sting
John Cena
Sanki RPG ilk defa başlıyormuş gibi bir heyecan var içimde. Oluşan ve oluşacak olan işe saygım ve güvenim maksimum düzeyde. Bu işte emek gösteren herkese her daim saygım olmuştur. Zorlu bir iş ve bu sefer altından kalkacağına fazlasıyla inanıyorum. Üyelerimizin desteği bu konuda belirleyici olacak. Dostlarımızın da yapılan işe ve gösterilecek emeğe her daim sahip çıkacağı kanaatindeyim. Allah utandırmasın. Hayırlı olsun. Karakter seçimi aktif olur olmaz karakterimi seçip yeni evrende yerimi alacağım "Patron".
 
Katılım
4 Nis 2022
Konular
2
Mesajlar
169
Tepkime puanı
28
Puanları
15
Finn Bálor
Ilja Dragunov
rp bahanesiyle dönmek için ne güzel bir zaman
 

Punk City

Code Blue
Katılım
1 Eyl 2011
Konular
2,211
Mesajlar
28,230
Tepkime puanı
2,318
Puanları
1,680
Yaş
25
CM Punk
Rene Dupree
Benim bazı emektarlar kadar emeğim yoktur ama bedel ödemişliğim vardır. Arkandayız patron... @Patron
 

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Katılım
9 Eyl 2012
Konular
205
Mesajlar
12,409
Tepkime puanı
115
Puanları
1,170
Konum
BURSA
Eddie Guerrero
Truth Martini

Hell's Gate

Argentina!
Katılım
23 Haz 2020
Konular
1,770
Mesajlar
22,145
Tepkime puanı
2,261
Puanları
735
Konum
Azerbaycan
Undertaker
Undertaker
Bu ay açılmaması üzdü, ama hayırlı olsun, kalıcı oluruz umarım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst