RPG GTW - 25 Mayıs 2023 Xplosion

Patron

Müdüriyet No More
Katılım
5 May 2012
Konular
2,158
Mesajlar
9,580
Tepkime puanı
968
Puanları
1,525
-
ZfI2HjGf_o.png


25.05.2023 - 00.30 - C
Huntington Center
Toledo, OH


Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:

- Road to Wrestlemania, Başlıyor!

- Triple H Meşaleyi Devralıyor

- Matt Morgan vs. Joe Gacy

- Sheamus vs. "The Sultan of Fashion" Finn Balor

- Kevin Steen ve Hurricane'in Hardcore Finali İçin Kontrat Töreni

vY8MplhE_o.png


Pyrolar patlıyor ve gece yarısı Xplosion'ı başlıyor! Spiker masasında bizleri JBL, Tazz ve Michael Cole karşılıyor.

JBL: Epey sert bir One Night Stand'i geride bıraktık ve iki sorumuzun cevabını bulduk. Artık Road to Wrestlemania'nın başlamasıyla beraber heyecanın tırmanacağına şüphe yok, değil mi Tazz?

Tazz: İlk durak; Royal Rumble olacak John. Kadroda bu maçı kazanabilecek potansiyelde epey isim mevcut ve herkes Wrestlemania Main Event'ine giden yolda elinden geleni yapacaktır.gNuEX1Cu_o.jpg


General Manager Triple H girişte! Kravatını düzeltiyor ve ağır adımlarla ringe ilerliyor. Basamakları tırmanıyor HHH ve spiker masasından bir mikrofon istiyor. King of Kings arenada yankılanırken seyirciye bakıyor ve hemen ardından söze giriyor.

Triple H: Baylar, bayanlar; 1 ay aradan sonra tekrardan Triple H'in şovuna hoş geldiniz.

Seyirciden cheer geliyor. "We Want Heyman" tezahüratları da patlak veriyor. Hunter bunları dinleyerek başını sallıyor.

Triple H: One Night Stand adının hakkını verdi ve epey sert mücadelelere sahne oldu. Bu süreçte özellikle Hammerstein Ballroom seyircisine ve vizyonuyla bu şovu tam bir güreş şöleni haline getiren Paul Heyman'a teşekkürlerimi sunmam gerekir.

Triple H: Royal Rumble, GTW'nun her zaman en önemli duraklarından birisi olmuştur. Ve bu senenin Rumble galibi için epey aday mevcut. Wrestlemania, geri dönüşümüzün en büyük gösterisine sahne olacak ve bu şovun ana gösterisine katılma hakkı kazanan kişi GTW tarihine adını altın harflerle yazdıracak. Ancak Rumble yolunda benim omzumdan atmak istediğim şeyler var.

HHH seyirciye bakıyor.

Triple H: İzninizle, ceketimi çıkarabilir miyim?

HHH ceketini çıkarıp izleyiciye bakıyor.

Triple H: Bu gece normal şartlarda gerçekleştirecek olduğumuz bütün canlı maçlar ve şovlar, an itibariyle iptal edilmiştir.

Triple H: Normal şartlarda bu geceyi planlarken, One Night Stand'teki hesaplaşmaların bazılarının devam edeceğini, bazıları için yeni bir sayfa açılacağını, Royal Rumble yolunda ilk başlangıç durağının Xplosion olacağını düşünüyorduk ama geldiğimiz nokta itibariyle size şunu söyleyebilirim: Yanılmışız.

O5RVcE6A_o.jpg


Normal şartlarda Finn Balor ile karşılaşmasını beklediğimiz Sheamus, kafa travması nedeniyle bu gece güreşemeyecek vaziyette.

Ee3ernKd_o.jpg


Hurricane ile kontrat töreninde yüzleşecek olan Kevin Steen'in ayak bileğindeki sakatlığın hala etkisini sürdürmesi sebebiyle o da şova katılamayacak olanlar arasında.

Triple H: Ve Matt Morgan ile karşı karşıya gelecek olan Joe Gacy, dün takım arkadaşı Christian'la beraber yanan masaya Bray Wyatt'ı geçirdikleri anda yanan kolu nedeniyle güreşemeyecek vaziyette. Hal böyleyken, kadronun dörtte üçü Hammerstein'da geçirdikleri gece nedeniyle güreşemeyecek vaziyetteyken, bu şovu gerçekleştirmemiz zor görünüyor.

Triple H kameraya bakıyor.

Triple H: Bu sebeple, bu geceki şovu kapatırken şu sözleri söylemek istiyorum: Great Thunder'a kadar tüm güreşçilerimizin sağlığını geri kazanmalarını umuyoruz ve onlar için dua ediyoruz. Bu süreçte, şirketimize Jordan Devlin başta olmak üzere yeni yıldızlarımızı kazandırırken de Royal Rumble için bir mesajım var: Dışarıda hala GTW'da boy gösterebilecek, kaliteli ve halihazırda çok güçlü isimlerle dolu kadromuzla rekabet edebilecek güreşçiler olduğunu biliyoruz. Wrestlemania'ya giderken size açık davette bulunuyoruz: Royal Rumble'da olun. One Night Stand'te yaşanan bu kıyım, Wrestlemania yolunun ne kadar çetin geçeceğinin bir ispatı. Sizler de bu serüvenin bir parçası olmak istiyorsanız, sizleri de aramıza bekliyoruz. Arenada bizi izlemek için bilet almış bütün seyircilerimizden bu gece için özür diliyor, Great Thunder'da bu geceyi telafi edeceğimizin sözünü veriyoruz. Hepinize iyi geceler.

King of Kings arenada yankılanırken bu tuhaf Xplosion'un sonuna geliyoruz. Great Thunder'da, tam kadro görüşmek üzere!

XPLOSION
GURESTURKIYE WRESTLING
2023
(C)
 
Son düzenleme:

Flip Flop 'N Fly

zulme karşı mukavemet
Katılım
17 Eyl 2017
Konular
109
Mesajlar
4,724
Tepkime puanı
2,554
Puanları
605
Dusty Rhodes
Jim Cornette
Lan biz bu Finn meselesini kapatmadık mı?

@Patron bir ara DM bakar mısınız hocam?
 

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Konular
310
Mesajlar
20,258
Tepkime puanı
2,155
Puanları
1,550
John Cena
-
Takipteyiz.
 

Gloom

アントニオ猪木
Katılım
26 Ocak 2016
Konular
164
Mesajlar
6,016
Tepkime puanı
1,038
Puanları
805
Yaş
24
CM Punk
THE Brian Kendrick
Takipteyiz.
 

Ensiferum

Днепропетровск
Katılım
4 Tem 2013
Konular
613
Mesajlar
11,899
Tepkime puanı
657
Puanları
1,165
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Takipteyim.
 

AJKOY2J

Acknowledge Him
Katılım
17 Haz 2016
Konular
201
Mesajlar
10,358
Tepkime puanı
656
Puanları
695
Konum
Edmonton
AJ Styles
-
Bu sov liposuction var.
 
Üst