Untitled Document

RPG GTW - Wrestlemania VII

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Eyl 2010
17,091
189
AJ Lee
Düğünün çaycısı olabilir miyim?

Ol. Ama içine tükürme.

8Tne.gif

200.gif
Matt Hardy ringe doğru geliyor. Hemen ringe girip yemeklere saldırıyor Matt.Ryback ve AJ Lee girişte gözüküyor. AJ Lee’nin arkasında onun gibi tatlı bir kız var. Seyircilerin suratında ise tiksinti dolu bir ifade var. Ringe giriyor ikili. Şimdi el ele tutuşuyorlar ve törenin başlamasını bekliyorlar… ama başlamıyor tören. Matt Hardy hala tıkınmakla meşgul. Kendisine yönelen bakışları görünce lokmalarını yutuyor Matt Hardy şimdi ağzını açıyor ve geğiriyor. Sonra tekrar yemeye başlıyor. Ryback dik dik bakıyor ona. Matt bu sefer anlıyor durumu lokmalarını tekrar yutuyor ve ayağa kalkıyor.

Matt Hardy: Bir dakika(Ryback’e bakıyor) senin şahidin nerede?

Ryback: Şahin mi? Ne şahini?

Matt, AJ Lee'nin yanındaki kızı gösteriyor.

Matt Hardy: “Şahit” Düğün şahidi. Şahitsiz düğün mü olur?

Ryback: Olmaz mı?

Matt Hardy: Tabi ki olmaz.

Ryback: Haydaaaaaaaaa. Şimdi kim benim şahidim ola…Mübarek yine yüzünden nur saçarak geliyor ringe. “Selamun Aleyküm” diyip masaya oturuyor yemeklere bakıyor, seyirciye sus yapıyor. Saatine bakıyor şimdi, bir şey duymaya çalışıyor. Sonra birden gülümseyip ellerini açıyor. “Allahım senin rızan için oruç tuttum… kabul et amin” Alex Riley orucunu açıyor. Sert bakışlara aldanmıyor mübarek. Kalkıyor şimdi Ryback ve AJ Lee’ye bakıyor.

Alex Riley: Görüyorum da bugün burada yüce Allah'ın izini ile iki genç hak yolunda buluşup, zinadan kaçınarak, evlilik yoluna gitmişler. Ne mübarek değil mi? Doğru yolu bulmanıza sevindim çocuklar. Yüce Allah’ım affedicidir. Elbette sizi de affedecektir. Ama hala öğrenmeniz gereken şeyler var... İman. İman etmelisiniz. İlk olarak AJ bundan sonra mahrem bölgelerini örtüp, herkese vermeye son vermelisin artık bir kocan var ve imam nikahı… imam nikahı kıydınız mı? kesinlikle imam nikahı kıymalısınız yoksa Allah korusun nazar değer böyle muhteşem bir çifte.

Ryback Alex’e saldırmak için hamle yapıyor ama AJ Lee onu tutup, kulağına bir şey fısıldıyor. Ryback duyduğu şeye gülümsüyor.

Ryback: Kesinlikle… Yani sen merak etme Alex ben kilisenin en iyi imamını ayarladım o da kılacak bize nikah.

AJ hemen Ryback’in kulağına başka bir şey fısılyor.

Ryback: Yani “cami” Cami demek istedim. Bu kadar kafirin arasında durunca dilim sürçtü… Biz Allah’ın izniyle bugün burada evlenmek için toplandık ama kadere bak ki bu kafirlerden hiç biri benim şahidim olmaya uygun değil. İman yok çünkü. Alex. GTW’nin en imanlı, en mübarek, en iyi adamı. Garım… aman şahidim olur musun?

Alex Riley gülümsüyor.

Alex Riley: Tabi ki. Bugün burada bir şekilde bir araya geldiysek Allah kavuşmamızı istiyor demektir Ryback. Bu kader… Kader beni sana getirdi. Tabi ki şahidin olurum.

Ryback AJ Lee’ye göz kırpıyor. Şimdi tekrar Matt’i beklemeye başlıyorlar ama Matt bu arada yine yemeklere gömülmüş durumda. Bakışları görünce yine lokmalarını yutuyor ve geğiriyor.

Matt Hardy: Pardon çocuklar. Anlaşılan problem çözülmüş. Neyse başlayalım bakalım… Bayanlar, baylar. Bugün burada bu… berba…rika çiftin mutlu günü için buluşmuş bulunmaktayız… Sen Goldberg oğlu Ryback, Frodo Baggins kızı AJ Lee’yi garın olarak kabul ediyor musun?

Ryback: Ediyorum.

Matt Hardy: Peki ya sen hobbit kızı AJ Lee. Bu odunu gocan olarak kabul ediyor musun?

AJ Lee: Evet ediyorum.

Matt Hardy: Sizlerde şahitlik ediyor musunuz?

Şahitler: Ediyoruz

Matt Hardy: O halde bende sizi garı-goca ilan…

Unutursak kalbimiz kurusun...
 

dwayde

Brock Lesnar fanıyım

dwayde

Brock Lesnar fanıyım
15 Ara 2010
25,325
975
Randy Orton
Son 10-12 sayfayı okudum da... Neler olmuş ne coşmuşuz be.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
 
Üst