RPG: Güneşten Merhamet Dilenmez

DarylDiXoN

One True Queen
Top Poster Of Month

DarylDiXoN

One True Queen
Top Poster Of Month
27 Ocak 2014
23,477
2,103
24
İzmir / Bornova
Jeff Hardy
-

dionf7s.png

Girişte Lady Katherine girişte gözüküyor ve şöyle bir seyirciye bakınıyor. Elindeki kılıcın ön yüzünü çeviriyor. Sol elinde de kendi getirdiği mikrofonla birlikte ringe doğru yürürken hala kılıcın hem ön hem de arka yüzüne bakmaya devam ediyor. Ringe girdiğinde Taunt yapmıyor ama kılıca bir süre bakıp konuşmaya başlayacakmış gibi gözüküyor. Bir süre sonra bakmaktan vazgeçip nefes alıyor. Ardından hem seyirciye hem kılıcına bakıp konuşmaya başlıyor.

ec8bhy9.png

Lady Katherine: Bu kılıçtan gelen inancımı saklamayacağım. Hayal kırıklığına uğrattım. Yaşam suyunun benden istediğinden çok uzak düşüncelerle kendimi hırslı bir kutunun içerisinde buldum. Benden isteneni yapamadığımı görmek zor. Hem benim için hem de Drake için hem de sizler için (seyircilere bakıp kafasını kaldırıyor ve devam ediyor). Size onu tanıtmam gerekiyor. Drake'i (dedi kılıcı kaldırıp devam ederken) Uzun düşüncelerin ve yanan alevin içerisinde kaybolmuştuk. Bakır rengi saçlarımın arasındaki gizli mesaj da bunu söylüyor işte. Drake'in beni çekip konuşmamı, insanlara bir şeyler göstermemi istediği andan bahsediyorum. Her şey Ronda ile başladı. Bir güreşçi olmaya niyetim yoktu ama Jaden, Underground'a gitmemi istedi. Ben de önce Toni Storm'dan ve sonra da Drake'in beni bulduğu ormandan aldım nasibimi. Şimdi önümdeki yol beni nereye götürecek bilmiyorum ama hissediyorum. Yandığımı hissediyorum. Çabalıyorum bu alevden çıkmak için. Her taraf kırmızı görünüyor. Bu kılıç.. Sadece o renkleri açıyor. Sadece kırmızı görmemi sağlıyor. Ama artık her şeyi kırmızı gördüğüm için.. artık bunun anlamı neler yapabileceğime kendimi sınırlamam oluyor. Drake sınır istemiyor. Drake'in istediği tek bir şey var. Bana o renkleri görmemi istiyorsam içimdeki yangını bastırmak için kırmızılara hücum etmem gerektiğini söyledi. Bunu ilk fark ettiğinde bana onun gösterdiği kırmızı elmayı yemek oldu. Nasıl bir histir belki bazılarınız bilir, kırmızı elma ve yeşil elma arasındaki fark sadece tadı değil. Elbette içerisinde sunulan o fırsattan başka bir şey değil. Drake alev püskürtmemi istiyor. Kendi derisinin kırmızı rengini bulmamı ve tüketmemi söylüyor işte. İşte bu.. Bu.

clary-fray-shadowhunters.gif

Lady Katherine bir süreliğine nefeslenirken kılıcını Turnbackle'a bırakıp seyircilerin reaksiyonunu ölçüyor. Bir süre sonra da kafa sallayarak ringin ortasına doğru ilerliyor. Saçının sağ kısmından tutarak arka tarafa bir kısmını indiriyor. İşaretleri seyircilere gösterip mikrofonu alıp konuşmasına devam ediyor.

Lady Katherine: Bunlar ise benim içindeki ejderhalarım. İçimin yangını. Bitmek bilmeyen lanetle doluyum. Jaden beni uyarmıştı. Bunun geri dönüşü olmadığından bahsetmişti. Lord Kennedy'nin Drake'ini alırsam hem onun hem benim bağımızın birbirimizi etkileyeceğinden bahsetmişti. Ne kadar garip. Ronda Rousey'i yeneceğimi düşünmüyordum. Kaldı ki Tony Khan'ın beni kemer maçına koyacağını hiç düşünmüyordum. Kemer.. bunu Drake istemiyor. İçimdeki ejderhalar bunu yapmamı istemiyor. O gün beni yorgun düşürüp hataya zorlayan ejderhalar bunu kesin olarak belli ettiler. Bir süre geliş diyorlar. Ondan temelli uzak duracaksın diyorlar. Ruhunu şeytana sattın diyor bazı arkadaşlarım. Onlara bir şey diyemiyorum. Tahmin edin neden bir şey diyemiyor olabilirim? (Seyirciler sessiz olsa da 'Niye?' diye soruyorlar ve Katherine devam ediyor) Çünkü bir nevi gerçekten de sattım. Kumar oynadım. İntikam için yapmam gereken şeyi yaptım. Şimdi huzurluyum. Ama huzursuzum. Ne istediğimi bilmiyorum. Benden Drake'in istediği şeyleri yapmazsam ne yaparım onu da bilmiyorum. Jaden benden farklı değil, onun da problemi var. Ekibin ayrılması ve Lord'u ortaya atması. O da benim gibi intikam istiyordu. Hayır. İçimdeki korkuyla yüzleşemediğimi düşünüp durmaktan sıkıldım. Her biriyle yüzmek için adım atmalıyım. Bütün bu olanlara anlam katıyorsun ve sen delisin diyenlere inat yapmalıyım. Kırmızıyı arındırmak delilik değil. Ateşi söndürmek tehlikeli püskürtebilmek ve düşmanları yok etmek varken! Neden söndüreyim?! Neden kırmızıdan kaçayım? Gökyüzünü mavi gördüğünüzü bir süre için unutun. Kapkaranlık bir an yaşayıp kıpkırmızı gördüğünüzü hayal edin. Her şey tersine dönmüş ve oysa ki kazanmak istiyorum kötü tarafımın benimle olan kapışmasını perdeleyip açan kendime karşı. Geriye sadece ben kalacağım. Nur dolu bakır saçlarımla beraber geriye sadece ben kalacağım. Anka kuşu misali alev püskürterek kırmızılara doyacağım. Evet.. Kırmızı olan her şeyi istiyorum. Sizi bile.. Kendi kendimi kıskanıyorum bazen de. Ama sorgulamak için varız. Var olmaya çabalamalıyız. Rakibimiz biziz, başkası bizim rakibimiz değil ki. Asıl dehşet burada. Katliamı yapan da biziz, iyilik yapıp insanları doyuran da. Hiçbir şey istemiyorum ama her şeyi istiyorum desem peki?

Ne verirsiniz?

tumblr_inline_o2w99jmYi11rifr4k_250.gifv

Lady Katherine, Turnbackle'da duran kılıcını alıyor ve spiker masasına onun için bırakılmış bir ceketi alıp onu giyiyor. Onu giydikten sonra da şarkısı eşliğinde arka alanın yolunu tutuyor ama son bir kez dönüp arkasına; seyircilere, ringe ve yere baktıktan sonra kafasını kılıca dönderip alanı terk ediyor.​