RPG GWA - 14 Kasım Atlas

Mark Henry Seveni

Hall of Pain
31 Ocak 2021
7,262
416
Silsbee, Texas
Mark Henry
MVP
Şova bir değerlendirme yapayım. Öncelikle Stone Cold ve Heyman arasındaki diyalog gerçekten çok iyi yazılmış. Keyifle okuduk ve hatta karakterleri bu kelimeleri sarf ederken hayal edebildim. Ancak otorite üyeleri, Jarrett ve Mcmahonlar, ne yapacaklar senaryoları nasıl akacak şu an çözemiyorum. Bu durumu çözememek daha da çok hoşuma gidiyor. Bu bilinmezlik gelecek haftalar neler olacak merak ettiriyor. Sabian'ın Ryback'ı yenmesi ve Sabian'ın ince ince yükselen karakteri bence iyiydi. Sabian sürekli böyle galibiyetler alacaktır ki bence iyi oluyor. Ryback'in kajudan yine şak diye baba modunu alması garip oldu ama oyuncusunun isteğini dikkate aldığınızı gösterir bu ki bunu eleştiremem. Elias ve Keith Lee arasındaki feud iyi devam ediyor. İkisi de sevdiğim karakterler, olası maçlarının sonucunu da ortada görüyorum. Mahal ve Teoman'ın takımı çok güzel ama keşke Teoman'ın oyuncusu aktif olsaydı. Mahal ben Arap değilim üzerinden alsın yürüsün çok seviyorum o olayını. Seth ve Moxley feudu da iyi ilerliyor ama Kjetill reisi alanda daha çok görmek istiyorum bunu şuraya iliştireyim. Uso bana rakip oldu. Bence de maçtakiler içinde doğru rakip oydu. Maçın diğer üyeleri kendi arasında bir hikayeye girebilirler. Karakterimin kudurtucu heel olmasına bayılıyorum. Heel oynamayı çok istiyordum ve gayet memnunum. Punk ve Mella promoları çok iyiydi, usta işiydi. Christian Cage ve Punk arasındaki olaylar için Christian haberlerini bilerek sürmüşsünüz valla sizden korkulur müdüriyet. Çok mantıklı bir hamle. Aralarındaki olaylar gayet iyiydi. Seyircisine çok bağlı ve isteklerini dikkate alan bir ekip olmanız seyirciyi daha çok memnun ediyordur en azından beni ediyor. Dört dörtlük bir şovdu bence.

America's Hardcore Icon

People's Champion
23 Ağu 2011
10,490
174
24
İstanbul Eyüp/Alibeyköy
The Rock
The Rock
RPG başladığından beri forumda dönen Christian dönüyor mu? şeklindeki haberler çok güzel bir şekilde hikayeye bağlanmış gerçekten. O kadar çok haberden sonra tepkiler de gelmeye başlamıştı ama bu şovla birlikte nedenini de görmüş olduk, CM Punk vs Christian feuduna dair mantıklı bir geliştirme aşaması olduğunu söyleyebiliriz bu şov itibariyle.Rock'a gelecek olursak şampiyon olarak başladığım RPG'ye yavaş bir giriş yaptım şuana kadar. Anlaşılan Sting yaptığı bu akıl oyunlarıyla bir süre meşgul edecek beni.Bir an önce bu oyunlara alışıp halkın şampiyonuna yakışır şekilde toparlanma sürecine girmek gerekiyor yoksa bir anda kemer gidebilir elimizden. Buradan da güzel hikayeler göreceğimize eminim. RPG bu açıdan gayet güzel başladı.Bakalım önümüzdeki şovlarda neler göreceğiz. Merakla bekliyorum. Yazar arkadaşların eline sağlık.

Bay Piyanist

The Şeytan Efe
Top Poster Of Month
20 May 2019
9,789
160
19
İzmir
Braun Strowman
Issiah "Swerwe" Scott
O anda Isaiah Scott'un dikkati dağılıyor çünkü koridordan Tam Nakano geçiyor. Scott, ağzı açık bir şekilde Tam Nakano'ya bakıp ardından bir iki adım yürüdükten sonra kendisine geliyor ve tekrar izlemeye başlıyor.
La fark etmemişim okumamışım burayı, Hunter ve Vince'nin konuşmaya daldım. :D