RPG GWA - 15 Mayıs Great Thunder

RPG Müdüriyet

Chairman of the Board

RPG Müdüriyet

Chairman of the Board
5 May 2012
8,944
407
-
ŞOV SAATİ: 21.00

8bfrnnu.png

1 aylık aranın ardından yeniden bir Great Thunder şovuyla karşınızdayız!

Şovu izlemek için 5 sebep:

1- Bloodline'a karşı çıkacak bir adam var!
2- McGregor meydanda
3- KO Show GWA'da!
4- Moxley geçmişinden bahsetmek istiyor
5- AJ Lee vs. Katherine McNamara

azwah3q.jpg

MIAMI AKŞAMI!!

Arena dışarıdan gösteriliyor.

gjvetjy.jpg

BU AKŞAM FTX ARENADAYIZ!

Tazz:
Bu şehri çok seviyorum be. Sen de seviyor musun Gür?

Buğra Gür: Bu şehir girdap gülüm.

Tazz: Yine içine Cem Yılmaz kaçmış galiba.

Entrance%2Bas%2BChampion%2B1.gif

Entrance.gif

Entrance_1_1.gif

jey-uso-entrance.gif

naomi-entrance.gif

The Bloodline şovu açıyor! Bloodline üyeleri ringe doğru yürürken Solo Sikoa ringe girmeden görevlinin yanından bir mikrofon alıyor ve içeri girip mikrofonu Rock'a teslim ediyor.

Promo%2B1.gif

The Rock: Evet GWA seyircileri, nasılsınız? Bloodline sizi selamlıyor. BOO! Hadi ama, biraz saygı gösterin. Karşınızda ASTRA gibi normal bir stable veya kaybeden bir stable değiliz biz. Karşınızda şirketin bir ve iki numaralı şampiyonları duruyor ve onların yanında dominasyon sahibi üyeler duruyor. Hatta sadece üyeler değil, tüm bir stable olarak bu şirkete el koyduk. Herkese üstünlük kurduk. Tony Khan, neredesin adamım? Şirketin bizim elimizde ama sen ortalıkta yoksun, gerçi gelmemen çok doğru bir karar, sen bize karşı çıkamazsın adamım. Bloodline yoksa REYTİNG YOK! BOO! Hey, hey, hey! Bize hala saygı duymuyor musunuz? Gerçekten buna cüret mi ediyorsunuz? Karşınızda Naomi, şirketin kadınlar divizyonunda saygınlık kazanmış bir kadın. Diğer tarafta Solo Sikoa, şirkette yeni olmasına rağmen herkese çekinmeden domine edicek bir adam. Diğer bir tarafa baktığımda Roman Reigns'i görüyorum, bu adamı benim anlatmama gerek yok, siz çünkü çok iyi şekilde tanıyorsunuz. Sonrasınde ise şirketin tekrar söylüyorum ki en önemli 1. ve 2. kemerlerinin sahipleri: THE ROCK VE JE---

mvp-montel-vontavious-porter.gif

MVP bir anda stagede beliriyor. Bloodline şaşkın gözlerle MVP'yi izlerken MVP yavaşça görevlinin yolunu tutup eline bir mikrofon alıyor.

Promo%2B1.gif

MVP: Hey Rock, beni güldürüyorsun adamım. Burada Bloodline üyelerini haşat edicek diri bir MVP duruyor. Sizden yetenekliyim ve şirketin en iyi güreşçisiyim. Bana egoist diyebilirsiniz, her şeyi diyebilirsiniz ama ben sizi umursamıyorum. Benim ilgi odağım sadece kendim, seyirciyle ilgilenenler ise şu an evinde yatıyor. GWA kariyerimde seyircileri hiç önemsemedim ve önemsememeye devam edeceğim. Sonuç olarak: Şirkette hiçbir savaş kaybetmedim ve en iyisi benim!

The Rock: MVP gerçekten bu dediklerine kendin inanıyor musun? Karşında Bloodline bulunuyorken sen bize bunları söylüyorsun, yürek mi yedin MVP? Özür dilemezsen olacaklardan biz sorumlu değiliz.

MVP: Özür mü? Ne zırvalıyorsun Rock? Şirketin en iyi güreşçisi, şirketin "sözde" en iyi güreşçisinden özür mü dileyecek? 2 dakika içinde halledebileceğim kölelerini de benden daha iyi göstermen de cabası. Şirketin en iyi güreşçisi olduğunu iddia ediyorsan benle bir maç yap ve herkesin gönlü rahat etsin. Ne dersin?

The Rock: MVP, MVP... Davul bile dengi dengine adamım, sen benim seviyemde değilsin, herkes kendi seviyesinde güreşçilerle güreşsin ha, ne dersin? Senin 2 dakika içinde harcayacağın kölelerimden Solo Sikoa ile main eventte bir maç yapacaksın, eğer kazanırsan seni ciddiye alabilirim. Kabul mu?

MVP: Kabul ulan! Main eventte sözde ailenizin yeni üyelerinden birini mahvetmek benim için zevkli olucak. Sonrasında ise "sözde" en iyiyi yeneceğim.

MVP mikrofonu yere atıyor ve ringden ayrılırken Bloodline'a bakıyor.

Leaves%2Bthe%2BArena.gif

The Rock ve Jey Uso kemerlerini havaya kaldırırken diğer üyeler klasikleşmiş hareketlerini yapar, o sırada kameralar kapanır.

6n3lqbq.png

Kameralarımız ringin içerisinde açılıyor ve Kyle O'Reilly'i görüyoruz orada. Kyle bir köşede beklerken son hazırlıklarını yapıyor ve tam bu esnada bir müzik duyuluyor:

Girişte beliren isim Travis Banks! Travis Banks her zamanki hareketlerinden çok da farklı bir şekilde ringin içine doğru geliyor. Girişte biraz bekledikten sonra ringin içine giri- hayır girmiyor ringin etrafından dolanıp spikerlerin olduğu yere doğru gidiyor. Spikerlerin yanından geçtikten sonra onun ismini anons etmeye hazırlanan anonsöre yaklaşıyor. Travis Banks elini onun omzuna koymak istiyor ancak anonsör tam bu esnada var gücüyle onun kulağına doğru ismini anons ediyor. Travis Banks ürperiyor ve kulağını tutuyor bir anda. Anonsöre dönüp ''Zor seviyorsun demek.'' diyor ve ''Senin için geri döneceğim.'' dedikten sonra ringin içine hızlıca giriyor ve köşesine geçiyor. Hakem iki ismi de kontrol ediyor ve seyircileri daha fazla bekletmeden maçı başlatıyor.

Kyle O'Reilly vs. Travis Banks

Maç iki ismin birbirine yakınlaşmasının ardından gerçekleşen Lock-Up mücadelesi ile başlıyor, en başta net bir üstünlük göremiyoruz ortada ancak bir noktadan sonra Kyle O'Reilly kıvrak bir manevrayla Travis Banks'in arkasına geçmeyi başlıyor ve onu iterek iplere doğru yolluyor. Ancak kendisi de onu bırakmıyor ve ikili iplere çarptıktan sonra Kyle O'Reilly rakibini bir çeşit Roll-Up'a alıyor ve hakem tuşu sayıyor! 1- Kick Out! Travis Banks bu denemeden hızlıca sıyrılmayı başarıyor, Kyle O'Reilly yakaladığı üstünlüğü devam ettirmek istiyor ancak Travis Banks üzerine gelen rakibe bir sağ Forearm darbesi hediye ediyor ve Kyle O'Reilly bir iki adım geri atınca bu sefer Travis ona koşuyor ve Dropkick! Kyle O'Reilly hemen ayaklanmak istiyor, Travis Banks buna engel olmuyor ancak Kyle ayaklanırken onun arkasına geçiyor ve Back Suplex! Travis Banks hamleyi yapsa da rakibini bırakmıyor, bu sefer kendi isteğiyle Kyle O'Reilly'i kaldıran Travis Banks ikinci kez Back Suplex vuruyor! Bu da yetmiyor olsa gerek ki aynı şeyi üçüncü defa yapan Travis Banks bu sefer Back Suplex yapacakken Kyle O'Reilly bir anda sıyrılıyor ve Travis Banks ne olduğunu anlayamamışken Kyle ayakta kalmayı başarıyor ve Travis Banks'i direkt iplere yollayan Kyle dönüşte Tilt-A-Whirl Backbreaker uyguluyor! Devamında tuşa gitmiyor ve köşeye geçip rakibinin ayaklanmasını bekliyor Kyle O'Reilly.

Travis Banks yerde yatarken sırt üstü dönüyor ve Kyle O'Reilly'i ayakta gördükten sonra ayaklanmak yerine yuvarlanmaya devam ediyor ve ringin dışına çıkıyor. Kyle O'Reilly bunu görünce ringin içinde ona doğru yürümeye başlıyor ancak dışarı çıkmıyor. Hakem dışarıdaki Travis Banks için Count Out sayımı yaparken Banks bunu pek umursamıyor ve spikerlerin yanındaki sandalyede oturan anonsörün yanına gidiyor. Hakem bu esnada 4'ü sayıyor. Banks giderek anonsöre yaklaşıyor:

Travis Banks: Sana on saniye değil, on sene yetmez güzellik. Bu gece boşta mısın?

Anonsör: Beni rahat bırak.

Travis Banks: Hey hey sakin ol, gel seninle bir anlaşma yapalım.

Anonsör: İstem-

8!

Travis Banks:
Bir saniye.

Travis Banks anonsörün yanından ayrılıyor ve koşarak ringe dönüyor, ancak ayaklanmıyor bile ve hemen geri dışarı çıkıyor. Bu sefer Kyle O'Reilly dayanamıyor ve Travis Banks'in ardından çıkıyor ringden. Umarım onun da hedefi aynı değildir, ehm. Neyse ki değil ve Travis Banks'in beklemediği bir anda Kyle onu kolundan tutup kendine çevirdikten sonra bir Enzuigiri darbesi vuruyor. Travis Banks yere yığılırken Kyle O'Reilly onu kaldırıyor ve ringin içine fırlatıyor. Kendisiyse direkt girmek yerine en köşeye çıkıyor. Travis Banks bu esnada henüz ayaklanırken Kyle O'Reilly hazırlığını yapıyor ve atlıyor Top Rope Knee Strike! Travis Banks direkt yere düşmüyor ve onun yerine iplere sekiyor, ancak Kyle O'Reilly buna karşı da hazırlıklıymış gibi bir bekleyişe giriyor ve dönüşte önce bir Spinning Wheel Kick! Ardından hızlı bir kavrama ve BUTTERFLY SUPLE- HAYIR TRAVIS BANKS HAVADA BİR MANVERAYLA YERE HURRICANRANA YAPARAK İNMEYİ BAŞARIYOR! Kyle O'Reilly yerde kalırken Travis Banks anonsöre dönüyor ve parmağıyla onu göstererek ''Senin için.'' diyor. Ardından da tuşa gidiyor, 1-2-

Kick Out! Travis Banks maçtan sıkılmış gibi Kyle O'Reilly'i bırakıyor ve tekrar ringin dışına çıkıp anonsörün yanına gidiyor. Anonsör sıkılmış gibi bu durumdan ancak Travis Banks'in pek umursadığını söyleyemeyiz. Banks giderek yaklaşıyor ve anonsörün dibine kadar girdikten sonra konuşmaya başlıyor:

Travis Banks: Anlaşmamız oldukça basit, eğer ben bu maçı kazanırsam çıkışta seni en sevdiğim restorana götüreceğim tamam mı?

Anonsör: Kaybedersen?

Travis Banks: O Zaman hayatım boyunca seni rahatsız etmeyeceğim söz veriyorum.

Anonsör: (O esnada ringin içinde ayaklanan Kyle O'Reilly'e bakıyor ve biraz düşünüp) Tamam kabul ediyorum.

Travis Banks istediğini almış gibi bir memnuniyetle ringe giriyor hızlıca ancak Kyle O'Reilly onu ayakta karşılıyor ve seri yumruk darbeleriyle köşeye kadar sürüklemeyi başarıyor. Travis Banks karşılık vermek istese de pek yanıt veremiyor. Kyle O'Reilly darbelerine devam ediyor ve sert bir tekmenin ardından Travis Banks'i hızlı bir manevra ile en üst iplere çıkartıyor. Travis Banks sanki bir şey planlamış gibi bilerek karşılık vermiyor bu hamlelere. Ancak Kyle O'Reilly bunu pek umursamıyor ve kendisi de en üst iplere çıkıyor. Orada Travis Banks'a vurmaya devam ederken onu sıkıca kavrayıp havaya kaldırıyor bir anda ve TOP ROPE BRAINBUS- HAYIR TRAVIS BANKS SON ANDA AYAKLARININ ÜZERİNE İNMEYİ BAŞARIYOR. BU SEFER O BİR ANDA KYLE O'REILLY'İ SUPLEX POZİSYONUNDA KALDIRIYOR VE RİNGİN ORTASINA FIRLATIYOR! Kendisi atlamıyor ama, Travis Banks sakince ringe giriyor ve hızlıca ayaklanmaya çalışan Kyle O'Reilly'e doğru koşup ROARING KNEE STRIKE! KYLE O'REILLY YERDE KALIRKEN TRAVIS BANKS TUŞA GİDİYOR! 1-2-

3!

Kazanan:
Travis Banks

TRAVIS BANKS MAÇI KAZANIYOR! Ancak bütün bu galibiyetler, maçlar önemli değilmiş gibi direkt spikerlerin yanındaki yere bakıyor. Ancak anonsörü orada göremiyor, hatta hiçbir şey göremiyor. Travis Banks sadece gülüyor ve kendi kendine ''Kadınlar hep aynı..'' diye söylenirken ringin içinden çıkıp arka alana doğru yürümeye başlıyor. Kameramız bu görüntülerle birlikte kapanıyor...

6n3lqbq.png

qllfau1.png

Jon Moxley, müziğinin çalması ile birlikte bir süre sonra seyircilerin arasında gözüküyor ve o inerken seyircilerin ona dokunuşunu umursamadan yürüyüp bariyerlerden atlayarak ringin etrafında o garip yürüyüşünü yapıp çıkmadan görevlilerin yanına gidip mikrofon alıyor, ringe çıkıyor ve konuşmaya başlıyor.

Jon Moxley: Şuraya ilk geri döndüğüm gün GWA'da yeni bir dönem başlıyor ve her şeyi geri planda bırakacağım diye kendimi belki de kandırıyordum. The Shield bizi mahvetti. İyi zamanları da kötü zamanları da. O kemer bize hiçbir zaman huzur getirmedi. Biz derken ne Seth'ten bahsediyorum ne de Roman'dan. Kemeri kazandığımda bir süre Seth ile mutlu bir şekilde takılmış olabiliriz. The Shield bir süre için belki de zevk vermiş olabilir.

Dedi ve ardından duraksadı. Biraz nefes aldı. Moxley, tekrardan konuşmak için kendisini toparladıktan sonra konuşmaya başlıyor.

5b72wm1.png

Jon Moxey: İşte bu. Geri kalan bundan ibaret. Siz ve ben.

Yine Jon Moxley duraksıyor. Bu sefer seyircilerin nasıl tepki vereceğini merak ettiği için havayı süzüyor. Ardından olumlu tepki gelince devam ediyor.

Jon Moxley: Yalnız değiliz. Birbirimize sahibiz. GWA demek Moxley demektir. Desteğiniz arkamda. Geçmişi konuşup biraz yaralarımızı deşmek istedim. Çünkü anlarsınız ya, yaraları deşersek ve ardından neden bu yaraların oluştuğuna bakarsak geçmişle ilgili sağlıklı bir değerlendirme yapma şansımız olabilir, öyle değil mi? İşte bu yüzden bahsediyoruz geçmişten. Seth Rollins'i nasıl yendiğimden.. Roman Reigns'e olanlardan..

gluxmd1.png

Seyirci bunu hatırlayınca karışık bir tepki veriyor. Ekranda da Moxley'in yaptıkları görünüyor. Jon Moxley nefeslenip konuşmaya başlıyor.

Jon Moxley: The Shield'ı dağıtan bendim. Çünkü artık işlevli olmaktan çıkmıştık. Roman Reigns'in bize yaptıklarını ben unutamıyorum. Eskisi gibi yüz vermeyip arkamızdan falan salladığını duyduğumda korkmuştum. Ama Seth de ondan farksızdı. İkisi de birbirinden farksız ucube gibi davranan domuz parçası olmaktan ileri gidemediler. S*kt*rsin gitsinler o halde! Moxley yaptığından pişman değil diyorum bu akşam da bunu hatırlatarak!

Jon Moxley sinirli bir şekilde kahkaha atarak konuşmasına devam edecekmiş gibi gözüküyor ve ediyor da.

Jon Moxley: Yemezler Romaan! Seth'i de Dean'i de bul diye Shane'i gönderip bizi yalnız bırakmanı bu bünye yemez! Affetmedim ve affetmem de!

Mikrofonu atacakmış gibi görünse de deli deli hareketler yaparak Turnbackle'a doğru hareketleniyor ve çıkıp bir de orada bağırıyor.

Jon Moxley: RADARIMDAN UZAK DURUN! Sen de Seth de! Geçmişi de ikinizi de çöpe atıyorum. Çöpten başka bir şey değilsiniz! GWA'nın tek bir Shield üyesi kaldı. O da The Shield'ı yok eden adam. Benim! Hepiniz karşıma çıkan bir engel olmaktan fazlası değilsiniz ve olamayacaksınız da!

Turnbackle'dan inerek ringin ortasına doğru yürüyor. Ardından mikrofonu bırakıp bir de diğer tarafa yöneliyor ama bundan vazgeçip ringin ortasına gelip aşağı ipleri tutarak deli deli hareketlerine devam ettikten ve nefeslendikten sonra konuşmasına devam ediyor.

tu4xico.png

Jon Moxley: Geçmişin de muhasebesi yapıldı. Artık benim hiçbir dönemimde benim dostluğumdan da herhangi bir muhabbetimden de var olamayacak derecede uzak iki kişiden bahsettik. Şimdi! Söyleyin bakalım GWA SEYİRCİSİ! Jon Moxley'in bu geçmişi yarıp içerisinden kalbini söküp ringin ortasına atıp basmasından ve bu kanlardan memnun musunuz? Yoksa geçmişe yaptığım Spear'ı Roman Reigns'in Spear'ından daha iyi vurduğumu söylemekten kendimi alı koymadan ona Wrestle Kingdom III'te DEFALARCA SANDALYE VURMAMDAN ALDIĞIM ZEVKTEN BAHSEDER MİYİZ? NE DERSİİNİİİİİİİZ??!!

Jon Moxley'in aşırı reaksiyon isteyen bu hamlesi aşırı reaksiyon da kazandırıyor. Moxley bundan memnun gözüküyor ve devam ediyor.

Jon Moxley: İşte beklediğim de buydu. Şimdi işimize dönelim. GWA, başlıyoruz.

Diyor ve mikrofonu tek bir eli ile tutup yere fırlatıyor. Müziği çalarken tauntu yapıyor ve deli deli hareketler ve yürüyüşle seyirciden aşırı reaksiyon almayı başaran Jon Moxley arka alanın yolunu tutarken biz de reklamlara gidiyoruz.

6n3lqbq.png

rd51IhbU_o.jpg

Motorlarının üzerinde Tag Team şampiyonları Karl Anderson ve Baron Corbin'i görüyoruz. Corbin kameraya dikkatle bakarken Anderson söze giriyor.

Karl Anderson: Cehennem Meleklerinin yolculuğu son sürat devam ediyor. Değil mi Baron?

Baron Corbin: Yerinde olsam bu galibiyetle övünmezdim. Turkish Power Wrestling....İsimlerini aldıkları ülkeye baktım da Karl, altımızdaki motorlardan bir tane alabilmek için doktorlarının yemek yemeden 2 sene çalışması gerekiyor.

Karl Anderson: Sürüş zevki yoktu diyorsun yani?

Baron Corbin: Karl, bu adamlar bizim sikletimizde bile değildi. Onları yendiğimize sevinmemiz, oğlunu döven babanın, kavga kazanmaktan bahsetmesi gibi olur. Bunları geç, güncel konulara gel!

Karl Anderson: Pekala, güncel konu şu. GWA'in bize sunabildiği en iyi seçenek de karşımıza çıktı ve kaybettiler. Bundan sonrakiler de kaybedecek. Hell's Angels'ın karşısında durabilecek bir güç göremiyorum. Bu Takım şampiyonluklarını büyük ihtimalle emekli olana kadar tutma ihtimalimiz var. Size tek bir şey söylemek istiyorum: Bizi alt edebileceğini düşünen her ikiliye kapımız açık. Size hiç zahmeti olmayan bir şampiyonluk maçı öneriyoruz. Eğer Hell's Angels'la başa çıkabileceğini düşünen varsa: Tekliflere açığız.

Baron Corbin: İstediklerinizi bize yollayın. Ama geri istediklerinizi değil.

Corbin ve Karl son sürat oradan ayrılırken arkalarından büyük bir toz bulutu kalkıyor.

6n3lqbq.png

6hz37ek.jpeg

Işıklar birden kapanıyor ve tekrar açılırken girişte birisi beliriyor. Bu Brody King! Ama bu bildiğimiz Brody değil? Maskesi bile yok. Prophet of Satan'ın ta kendisi bu!

sy7vajj.jpeg

MJF burada! Uzun zamandır ortada olmayan MJF bugün maça çıkmaya hazır gibi görünüyor. MJF ringe geldi ve hakem zili çaldırıyor maçımız başlıyor!

Brody King vs. MJF

İkili birbirini bir süre süzüyor ama Brody dayanamıyor ve MJF'e koşarak saldırıyor ve MJF köşeye doğru yere düştü. Brody'nin çok kızgın olduğu bakışlarından belli. Şimdi King MJF'i kaldırıyor ve Powerbomb! Brody tuşa gidiyor. 1... 2... ama MJF atıyor. Brody yerden MJF'i hızlıca kaldırıyor ve bir Fallaway Slam yapıyor derken MJF dirsek darbeleriyle reverse atıyor. Şimdi MJF sersemlenen Brody'yi tuttu ve bir Pumphandle Samoan Drop! MJF tuşa gidiyor! 1! 2! Ama Brody o kadar kolay lokma değil ve kickout! King şimdi kendini dışarıya doğru atıyor ve bariyerlere yaslanıyor. MJF ringden çıkıp King'e doğru giderken King ayaklanıyor ve Uranage! MJF yerde yatıyor ama Brody ne yapıyor öyle? Yerdeki koruyucuyu çıkarıyor! MJF'i oraya vuracakmış gibi görünüyor!

Tazz: Lütfen yapma bunu Brody!

Gür: Allah rahmet eylesin MJF.

O sırada MJF yavaş yavaş kalkıyor. MJF'in kalktığını gören Brody onu betona doğru götürüyor. Anlaşılan bir Superplex gelecek! King şimdi MJF'i tuttu ve bir Superplex derken MJF'den karşılık geliyor! MJF betona vurulmaktan son anda kurtuldu. Ve şimdi Eye Poke! MJF Eye Poke yapıyor! Brody önünü göremez oldu! MJF Brody'yi ringe doğru atıyor.

Eye%2BPoke.gif

MJF'de ringe girdi şimdi King'i kolundan tutuyor ve PUMPHANDLE DRIVER YAPIYOR! MJF TUŞA GİDİYOR 1.. 2..

3!

2.99!
Brody direniyor! MJF şaşkınlar içerisinde! MJF bu duruma çok sinirlenmiş gibi gözüküyor. MJF şimdi King'i ayağı kaldırdı ve aprona doğru götürüyor. Ve bir Heat Seeker denemesi olacak gibi! MJF Brody'nin kafasını bacaklarının arasına aldı ve Heat Seek- derken Brody'den reverse geliyor! Brody MJF'in boynunu iplere doğru vuruyor! MJF stunlandı! Brody ringe giriyor ve MJF'in arkasını dönmesini bekliyor. VE ŞİMDİ BİR GONZO BOMB GELİYOR! AMA BRODY TUŞA GİTMİYOR VE MJF'İ BİR KEZ DAHA KALDIRIYOR VE TEKRARDAN GONZO BOMB! BRODY BU SEFER TUŞA GİDİYOR 1... 2...

3!

Kazanan:
Brody King

King kazanıyor! Resmen MJF'i öldürdü ve ayağını MJF'in üstüne koyup iki elini havaya kaldırıyor ve pozunu verirken kameralarımız kapanıyor reklamlara gidiyoruz.

6n3lqbq.png

Işıklar sönüyor! Ekranda elinde kibriti ve gaz lambasıyla Bray Wyatt var.

4rlUIjnn_o.png

Bray Wyatt: GWA Universe.. buradayım.

Wyatt lambaya üflüyor.

JnBooW.png

Girişte Bray Wyatt gözüküyor. Gaz lambasıyla ağır adımlarla ringe ilerliyor, içeri girince lambaya üfleyerek ışıkları geri getiriyor ve rakibini bekliyor.

Ogentroost!

1hz9FSSs_o.jpg

Malakai Black! Muhteşem giriş şovuyla rampada beliriyor. Wyatt'ı süzerek ağır adımlarla ringe ilerliyor. Ringe girdikten sonra klasik pozunu veriyor ve hakem zili çaldırıyor.

Malakai Black vs. Bray Wyatt

Wyatt ve Black birbirlerinin etrafında dönüyor. Black bir adım öne çıkıp Wyatt'a bir şeyler söylüyor, Wyatt ise cevap vermeden olduğu yerde çömeldikten sonra tekrar ayaklanıyor ve rakibinin üstüne gidiyor. Lock-up'ta Black rakibinin kolunu kıstırıp sertçe çeviriyor. Wyatt kolunu kurtarmaya çalışırken ayak bileğine basıyor Black ve diz çöktürdüğü rakibine side headlock bağlıyor. Wyatt onu iplere götürüp sektiriyor, Shoulder Tackle deniyor- Black'ten Leg Lariat! Wyatt ağzını tutarak yerde kalırken Black onu saçından tutup kaldırıyor ve karnına bir Knee Lift vurduktan sonra köşeye gönderiyor. Karşı köşeden geriliyor Black ve hızla koşuyor- Wyatt onu köşede kavrıyor ve zıplatıp Uranage vuruyor! Tuşa gidiyor, 1....hemen atıyor Black! Wyatt şimdi onu yerde Chinlock'a alıyor. Black pozisyonu zorlayıp yavaş yavaş ayağa kalktığında ensesine dirseği indiriyor Wyatt ve Black'i yüklenip çevirerek Swinging Gutbuster! Black karnını tutarak yerde kalırken Wyatt ellerini iki yana açıyor. Seyirciler onu yuhalarken iplerden sekiyor ve Running Senton- boşa! Black çekilince ringe sırt üstü yapışıyor Wyatt. Acı içinde sırtını tutarken Black arkasında pozisyon alıyor ve kalkar kalkmaz arkadan kitliyor, Deadlift German Suplex! Black'ten büyük bir güç gösterisi! Tuşa gidiyor, 1.....2......

Wyatt'tan kick-out! Black, atik bir şekilde ayağa kalkıp doğrulmaya çalışan Wyatt doğrulmaya çalışırken oturur pozisyona gelmesini bekliyor ve kalkar kalkmaz göğsüne bir tekme! Bir ikincisi daha! Üçüncü tekme- Wyatt onu bacağından yakalıyor ve bir yandan da doğruluyor, Black bir headbutt'la kurtarıyor kendini ve gözünü tutmakta olan Wyatt'ın karnına bir döner tekme attıktan sonra kolunun altına giriyor, Brianbuster için pozisyon alıyor, Wyatt aniden boynundan kitliyor onu ve Reverse STO! İki isim de yerdeyken iplere sürünüyorlar ve ağır aksak ayağa kalkıyorlar. Wyatt kükreyerek Black'in üzerine koşuyor, Black çekilince yüzünü iplere vuruyor! Wyatt yüzünü tutarken Black arkadan kavrıyor bri Deadlift German Suplex daha! Black bağdaş kurup ellerini kaldırarak okült pozunu verirken Wyatt aniden Spiderwalk'a kalkıyor! Black şaşkın vaziyette doğrulmaya çalışırken düze dönüyor Wyatt ve üzerine gelen Black'e gelişine bir Lariat! Kaldırıp kolunun altına giriyor şimdi ve Suplex Throw! Black yerdeyken Wyatt iplerden sekiyor ve Running Senton! Tuşluyor, 1.....2.........

Black kalktı! Wyatt şimdi kaldırıyor onu ve koluna giirp dans ettirmeye başlıyor! Wyatt kahkahalarla güldükten sonra kendine çekip Sister Abigail pozisyonuna alıyor, alnını öpüyor Black'in ve Sister Abiga- Black sıyrılıyor son anda ve kendi ekseni etrafında dönerek üstüne gelen Wyatt'a Discus Knee Strike! Wyatt ağzını tutarak yerde kalırken Black, Roundhouse Kick için işareti veriyor. Wyatt'ın kalkmasını bekliyor ve kalkar kalkmaz tam kafasına Roundhouse Kick- Wyatt son anda eğiliyor ve Black'i yakalayıp çok sert bir Headbutt! Black yüzünü tutarak iplere gerilirken Wyatt üzerine doğru koşuyor ve Clothesline'a kalkıyor... ama Black geçiyor kolunun altından ve arkasını dönen Wyatt'a Roundhouse Kick! Wyatt tekmenin etkisiyle yere seriliyor. O köşeye doğru sürünürken toparlanmaya çalışan Black de iplere tutunarak ağır ağır ayağa kalkıyor. Wyatt şimdi köşeye can havliyle tutunuyor ve en üst turnbuckle'ı tüm gücüyle çekiştirerek söküyor! Wyatt söktüğü turnbuckle'a tutunarak ayaklanırken Black son sürat üstüne doğru koşup sıçrıyor- ve başını açıktaki ring demirine vuruyor! Black demirin darbesiyle sersemlemişken Wyatt seri bir şekilde dizine yatırıyor onu ve gelişine Sister Abigail! Tuşa gidiyor, 1.....2......3!

Kazanan: Bray Wyatt

Live in Fear arenada yankılanırken Wyatt dizlerinin üzerinde. Kaşındaki açılma sebebiyle alnı kanlar içindeki Black'in üzerine elini koyarak kalkıyor Wyatt ve kollarını iki yana açıyor. Yuhalama sesleri arasında pis pis sırıtıyor Wyatt. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

6n3lqbq.png

7aji2yn.png

Kameralarımız arka alanda açılıyor. Renee Young'ı yeni GWA Divas şampiyonu Carmella ile birlikte görüyoruz.

Renee Young: Merhaba Carmella. Geldiğin için çok teşekkür ederim. Şampiyonluğunu tebrik ediyorum. Birkaç tane soru soracağım. Eğer hazırsan?

Carmella: Teşekkür ederim şekerim. Tabiiki şampiyonuna soru sorabilirsin. Şampiyonun kusursuz cevapları ile karşında olacak.

Renee Young: Aslına bakarsan ilk soracağım soru seni biraz sinirlendirebilir ama sinirlenmeni istemeyiz. Her neyse. İlk sorum şu; elinde çanta vardı. Benim anlamadığım, çantayı kullanacaksan neden maça dahil oldun ki? Bu çok anlamsız geldi bana. İnsanlara da bunu neden yaptığını açıklayabilir misin?

Carmella: Birincisi o çantayı verimli kullanabilmek için rakibinin etkisiz hale gelmesi gerek, öyle değil mi?

Renee Young: Öyle evet.

Carmella nefeslenip ondan sonra da cevap vermek için şöyle bir döndü ve vermek için hazırlanıyor.

o2wc7or.png

Carmella: O halde maça girmemi sorgulamak aptalca. Çantayı kullanmak için en verimli anı beklemem gerekiyordu. Benim de bunda rol aldığım bir an.

Renee, bu sorunun ardından yüzü düşmüş bir halde ikinci soru için hazırlanıyor ve soruyor.

Renee Young: Kemerini korumak için heyecanlısındır. Söyle bakalım, diğer divalar hakkında ne düşünüyorsun?

Carmella: Aslına bakarsan Tony Khan ilk beni çağırdığında bu günleri göreceğimi düşünmezdim. Kadın birden fazla güreşçiyi görmek güzel ama umursamazlığımı kıracak kadar değerli gördüklerim var mı? Şuan için yok. Toni Storm, sert bir kadın ama alttan gelmiş sokak savaşçısının ring içerisinde momentum yakalamakta zorlanacağını unutmuyorsun, öyle değil mi?

Renee kafa sallayarak bir sonraki soruyu soracağını belli eden bir bakışla devam ediyor

Renee Young: Hep doğru noktalara parmak basıyorsun aslında. Neden değerli görüldüğünü anlıyorum. Seninle maç yapmayı hak edecek tek biri bile mi yok?

Carmella: Aslında bunun bir önemi yok. Çünkü hak etseler bile, sadece benimle maça çıkmayı hak edebilecekler. Bense hak eden kişinin kim olduğunu kemerimi koruyarak onlara zaten göstermiş olacağın, öyle değil mi? Sorunun çözümü de burada yatıyor. Var mı başka sorun?

Renee Young: Teşekkür ederim Carmella.

Carmella kafa sallayıp oradan ayrılırken Renee Young ona bakıyor. Böylece ekran kararıyor ve reklamlara gidiyoruz. Birazdan görüşmek üzere.

6n3lqbq.png

As down the glen one Easter morn
To a city fair rode I
There armed lines of marching men
In squadrons passed me by

QVgEPaX5_o.jpg

The Notorious One girişte! Conor McGregor İrlanda bayrağı omzunda, ringe hızlı adımlarla ilerliyor. Seyircilerden yoğun bir ilgi ve uğultu varken içeri giriyor ve bayrağı omzundan çıkarmadan köşeye işaret ederek mikrofon alıyor.

Conor McGregor: Kral burada!

Seyircilerden karışık tepkiler var.

Conor McGregor: Vengeance'ı takip edenlerinizin bildiği gibi, artık özgürüm. Bu kararı alırken ailemle, koçlarımla ve beni profesyonel güreşte para olduğuna inandıran kim varsa hepsiyle konuştum. Biliyorsunuz, McG'nin herhangi bir şekilde para sıkıntısı yok! Tüm kadronun bu işten kazandığı parayı Floyd Mayweather'la olan maçımda, tek seferde kazandım. Dövüş dünyasının her noktasında oldum: Boksta da, karma dövüş sanatlarında da, ve şimdi profesyonel güreşte de! Profesyonel güreşi diğerlerinden ayıran şey, bu arenadaki erkeklerin gerçek bir dövüşçü ruhuna sahip olmaması.

Conor yuhalanıyor.

Conor McGregor: Gerçekleri sindirmesi zor, biliyorum. Bu insanların içerisinde, sizin desteklediğiniz, iyi olduğunu düşündüğünüz adamlar da var. Ama ben diyorum ki, bu adamların içerisinde benim gibi bir MMA yıldızıyla aşık atabilecek tek bir kişi yok. Eğer aksini düşünene varsa, adres burası! An itibariyle bu ring bir open challenge alanı.

Conor mikrofonu fırlatıp bayrağı köşeye asıyor ve sukunetle bekliyor. Bir süre sonra bir müzik duyuluyor.

Because I Got High! Jeff Hardy ve Kofi Kingston, yalpalayarak girişte görünüyorlar. Kofi'nin elinde dumanı tüten bir cigara var! Jeff'in elinde ise mikrofon.

Jeff Hardy: Büyük, haşmetli Conor McGregor'a bak. Boyun 1.60 a..... k........ Ne anlatıyon lan?

Kofi Kingston: Jeff sen bakma. Conor da bizim tayfadan. Florida'da kaça hangi malı alır bütün yerel torbacılar bilir.

Jeff Hardy: Kofi ile birbirimize söz verdik Conor. Sana karşı profesyonel güreşin namusunu savunma yemini ettik. Daha demin.

Jeff'le Kofi ringe girerken Conor elleri belinde bekliyor.

Jeff Hardy: Bunu kimin için yapacağız biliyor musun? Eski efsaneler için! Profesyonel güreşi bugünlere getiren Louie Thesz, Tessa Blanchard, Randy Savage, Hulk Hogan, Eric Flair, Shelmly Helms.. Başka kim kaldı lan?

Kofi Kingston: Jimmy Snuka'yı da sayacaktım da en son kız arkadaşını öldürdü diyorlardı.

Jeff Hardy: Her ne b...sa. Conor, beni iyi dinle aslanım, burası UFC değil GWA. Seni epey rencide ederiz, ananı da s*****iz-

Conor yumruğu patlatıyor! Kofi tekme sallayınca ona da girişiyor. Keşmekeşte hakem de zili çaldırıyor.

Handicap Match
Jeff Hardy & Kofi Kingston vs. Conor McGregor

Conor arka arkaya yumruklarla Kofi'yi köşeye sürüyor ve orada da iplerden güç alarak Shoulder Tackle'ları vuruyor. O sırada Jeff arkadan gelip onu tutup kendine çeviriyor, Conor'dan sert bir aparkat! Jeff yerdeyken tekrar Kofi'ye dönüyor, Kofi köşede dönerek ani bir Pendulum Kick çıkarıyor! Conor yüzünü tutarak gerilirken Jeff'te ya tutarsa diye bir roll-up çeviriyor, 1..... Conor hemen atıyor. Jeff üzerine çullandığında onu sertçe yere virip Kimura'ya almaya çalışıyor ama Kofi tekmelerle saldırıyor ona. Conor doğrulamadan iplerden sekip Low Dropkick atıyor! Jeff'le anlaşıyorlar ve Jeff, iplerden seken Kofi'yi Back Body Drop ile havaya fırlatıyor. Kofi de inerken Conor'ın boğazına Leg Drop'la iniyor! Kofi tuşladı, 1.....2.....Conor attı! Kofi şimdi karnına bir tekme attığı Conor'un kolunu çeviriyor, Jeff iplerden sekiyor ve Single Leg Dropkick! Conor yerdeyken Kofi ile Jeff kokain çekme hareketi yapıyorlar ve alarında gülüşüyorlar. Kofi yerdeki Conor'ın karnına bir tekme salladıktan sonra bacaklardan tutup ayırıyor, Jeff de karşı ipten sekip Twisting Leg Drop'ı vuruyor! Tuşa gidiyor Jeff, 1......2.......

Conor kaldırıyor omzunu! Jeff yerde Conor'u tekmelerken Kofi gözleri kanlı şekilde izliyor köşeden. Jeff en sonunda kafasından tutup kaldırıyor onu ve Twist of Fate işareti veriyor- Conor aniden onu yükleniyor ve kaldırıp koşarak köşeye çarptırıyor! Diğer köşedeki Kofi hala triplerdeyken Conor arka arkaya yumruklar saydırdığı Jeff'i koltuk altından kavrıyor ve Biel Throw! Conor şimdi diğer köşedeki Kofi'ye yönelip yakasına yapışıyor. Kofi "abi satıcı değilim, içiciyim" diye tükürükler saçarken karnına bir diz koyduktan sonra sırtlanıyor onu Conor ve ringin dışına fırlatıyor! Kofi ring dışında sırtını tutarak yerde kalırken Jeff'e dönüyor, Jeff son bir gayretle tekme sallıyor ama Conor bacağını yakalayıp yere çekiyor onu ve yerde seri bir Kimura bağlıyor! Kimura Lock'ı bağladı Conor! Var gücüyle sıkıyor. Jeff'in eli yere gidiyor ve....

...elini yere vuruyor! Jeff Hardy pes ediyor!

Kazanan: Conor McGregor

Conor, rakiplerini alt ediyor! Foggy Dew arenada yankılanırken ayağa kalkıyor Conor ve kenardan mikrofon istiyor.

A00iUQJv_o.jpg

Conor McGregor: Bunlar sadece ısınma turu! Bahsettiğim böyle adamlar değil. Kesinlikle değil.

Conor başını iki yana sallarken yuhalanıyor. Tepkilere gülerek karşılık veriyor.

Conor McGregor: Bu kesinlikle para eden bir dövüş değildi. Bana farklı bir adam lazım, farklı bir kişi lazım. Bana...

Conor düşünüyor. Seyirciye bakıyor ardından.

Conor McGregor: Profesyonel güreşi temsil edebilecek birisi. Profesyonel güreşe senelerdir emek vermiş birisi. Nice şampiyonluklar kazanmış birisi. MMA'in Kralı'na karşı "en iyi güreşçimiz bu" diyebileceğiniz birisi. Bana-

Bir müzik duyuluyor!

They Don't Want None!

kmi076B9_o.jpg

AJ Styles burada! Conor gülümseyerek girişe bakarken AJ kapüşonunu atıyor. Elinde bir mikrofon var.

AJ Styles: McG! Bunu söylemek için üç farklı spor yapmaya ihtiyaç yok, rahatlıkla söyleyebilirim: O kalkan g**nü indirecek adam burada!

Seyirciden büyük destek var. AJ ringe ilerliyor ve içeri girip Conor'la yüzleşiyor.

AJ Styles: Bir marka olduğunu iddia etmek ahmaklık olur. Tirajı yüksek, gündem bir adamsın. Ama burası UFC değil Conor. Burası Showtime da değil. Burası... GWA!

Seyirci destek verir ve "G-W-A" tezahüratları başlarken AJ, Conor'a bakıyor.

AJ Styles: Senden çok daha uzun zamandır televizyonlarda olan ve birinde kıçı tekmelendiğinde başka bir spora yönelmeyen bir adamın sözlerine kulak ver: Kibrine yenik düşmek üzeresin. Ne kadar sert bir adam olduğundan bahsedip duruyorsun, ama son baktığımda övündüğün spor dalında son 3 maçından da mağlup ayrılmıştın. Seninle dövüşmek isterdim, ama Khabib Nurmagomedov ve Dustin Poirier'ın beni artıklarıyla oynamakla suçlamasından korkuyorum!

Büyük destek var AJ'e. Conor'ın yüzü öfkeden kızarıyor ama buna rağmen gülümsüyor.

Conor McGregor: Senden iyi bir UFC dövüşçüsü olabilirdi AJ. Neticede o sektörde 2 kriter var. Bir, ağzının laf yapması. Gerçekten de derdini anlatabilen bir herifsin. Ama diğer kıstası sağlayabileceğini zannetmiyorum. Senin, ringde benimle başa çıkabileceğini sanmıyorum AJ. Ringe bak, orada 4-5 tane dünya kemeri, sayısız başarı yatıyor. İkisini de tek başıma 4-5 dakika içerisinde hallettim, her dünya şampiyonlukları için 1 dakika. Yıldızı olduğun arenanın ederi, bu kadar.

Conor yuhalanırken AJ tepki vermiyor.

Conor McGregor: Öyleyse, Xploison'a ne diyorsun AJ? Sen ve ben, teke tek. Erkek gibi.

AJ Styles seyircinin "YES" tezahüratları arasında Conor'a dikkatle bakıyor.

AJ Styles: Great Thunder'dan sonra bu teklifinden son derece pişman olacaksın. Meydan okumanı kabul ediyorum. Sen ve ben, teke tek. Xploison'da görüşürüz Conor. O sevimli eldivenlerini getirmene gerek yok. Dünya alem senin bir kız gibi yumruk attığını biliyor sonuçta.

Conor sırıtıyor. AJ'le birbirlerine bakıyorlar bir anlığına, ama ikisi de o an kavga etmekten vazgeçmiş gibi görünüyor. AJ arkasını dönüp ringden çıkmak için hareketleniyor-

Conor yerinden fırladığı anda AJ'den refleksif bir Pele Kick girişimi! Ama Conor bir adım geri atarak tekmeden kurtarıyor kendini. AJ gülümser, ikili birbirini dikkatle süzerken reklamlara gidiyoruz.

6n3lqbq.png

4yaa45d.png

kg4utqm.png

Lady Katherine McNamara girişte gözüküyor. Hemen yanında Jaden 'Lord' Kennedy de gözüküyor. Aralarında konuşuyorlar. Jaden, Katherine'e bir şeyler anlatırken Katherine dinliyor. Hiç konuşmadan sadece dinliyor. Ringe doğru gelip giren Katherine taunt yaparken Jaden spikerlerin yanına katılıyor.

7zi19zi.png

AJ Lee girişte gözüküyor ve seyircilerin cheerları ve kendi tauntu ile birleşen yol yürüyüşü başlıyor. Ağır zıplayan adımlarla ringe doğru ilerliyor AJ Lee ve ringin etrafında da yürüyor. En sonunda merdivenlere tekrar gelip çıkan AJ Lee, Lady Katherine'e şöyle bir bakıyor ve taunt yaptıktan sonra duruyor. Maça hazırız.

Lady Katherine vs. AJ Lee

Hakem tüm hazırlıkların ardından zili çaldırtıp maçı başlattığında Lady Katherine kılıcını çoktan Jaden Kennedy'ye teslim etmiş ve hazır görünüyor. Onun özel zamanlarda çıkan bir silah gibi görünüyor olması ilginçti. AJ Lee anlamsız bir kahkaha atıyor ve Lady Katherine'in etrafında zıplaya zıplaya dönüyor. Sonrasında üzerine atlıyor! Clothesline! Lady Katherine, bunu hiç beklememiş gibi görünüyor ve yere düşüyor. Tekrar kalktığında AJ Lee'yi tekrar görüyor, 2. kez Clothesline denemesi ama Lady Katherine eğilip tam karşısındaki iplerden sekiyor, Shoulder Block ile AJ Lee'yi düşürüyor.. Düşürdükten sonra da AJ Lee hemen kalkmaya çalışıyor, tam kalktığı sırada da Lady Katherine, Enzuigiri deniyor! Ama başarısız! Yüz üstü düşüyor Lady Katherine. AJ Lee tuşa gidiyor; 1...2...

Hayır! Lady Katherine, daha 2 olmadan atıyor. Ayağa kalkmayı deniyor, kalkıyor da ama AJ Lee'ye saldıracağı sırada onu AJ Lee saldırmadan onu yakalıyor, Arm Drag! Hemen koluna kilit uyguluyor. Kilitten kalkmak için çabalayan Lady Katherine kalkmayı başaramıyor. Ellerinden boş olan eli ile AJ Lee'nin kafasına vurmayı başarıyor! Bir kez daha vuruyor. AJ Lee sendeliyor, onu tuttuğu gibi ringe çarptırmak için çabalıyor ama Lady Katherine çarpmadan bir kez daha dirsek atıyor, ayağa kalkmak için hareketleniyor, hayır! kalkmak için değil. Yerde Superkick vuruyor. Ardından ayağa kalkıyor. Köşeye çıkmayı düşünüyor. Çıkıp çıkmamakta bir an kararsız kalsa da çıkmak için hareketleniyor. Turnbackle'a, çıkıyor 630 Senton deniyor! Başarlı! Başarılı! Hemen bir hışımla tuşa gidiyor; 1...2...

6kmmxcf.png

Jaden Kennedy: Yetersiz. Olmayacak. Daha fazlasını yapmalı.

Tazz: Evet daha fazlasını yapmalı.

AJ Lee, 3 olmadan atmayı başarıyor. Lady Katherine, spiker masasına bakıyor, ardından da kafasını AJ Lee'ye doğru çeviriyor. Onu saçından tuttuğu gibi kaldırıyor. Ardından bir de DDT vuruyor. Bir kez daha kaldırmaya çalışıyor. Midesine yumruk yiyor. Zayıf bir anında AJ Lee'nin onu yakalamasının sonucunda bir de yüzüne yumruk yiyor! Afallayan Lady Katherine, sert bir bakışla AJ Lee'ye bakarak bir yumruk atmayı deniyor ama ıskalıyor. AJ Lee, Lady Katherine'i tuttuğu gibi Neckbreak ile yere yapıştırıyor. Jaden Kennedy bu durumdan hiç memnun olmayan bakışlarla seyrediyor. Lady Katherine bir hışımla aniden kalkıp çok sert bakışlarla AJ Lee'ye bakınca AJ Lee korkuyor. Ve geriye çekiliyor. Lady Katherine ayağa kalkıyor. Ardından ona doğru yürümeye başlıyor. AJ Lee geri gitmekten vazgeçip Lariat deniyor? Hayır! Onun üstünde dolanıp Black Widow yapmayı başarıyor! Lady Katherine zor durumda? Lady Katherine Pes mi edecek yoksa?

Bir süre boyunca bu durum devam ediyor. Pes etmeye çok yakın gibi görünen kendi ile birlikte AJ Lee'yi Turnbackle'a yakın bir yere düşürüyor ve iplerden tutmayı başarıyor. AJ Lee bırakmasa da hakem bırakması için onu uyardıktan sonra sayıyor; 1...2...3..4.. ve 5 olmadan AJ Lee bırakıp çekiliyor. AJ Lee rakibini seyrederken kahkaha atıyor. Lady Katherine, yerde acı çekerken sinirli bakışlarla AJ Lee'yi gözden geçiriyor. Kalkmak için omzundaki ağrıyı zorluyor. AJ Lee tekme atmak için ona doğru gelmeye hazırlanıyor. Lady Katherine'in kalkmasını bekliyor. Bir yandan spiker masasına bakıyor AJ Lee. Jaden, sadece maçı izliyor, fazlası yok. Gelecekmiş gibi görünmüyor. AJ Lee tam olarak kalkmasını beklemeden ona doğru koşuyor ve ardından da Shining Wizard!

Hayır! Lady Katherine bundan son anda kurtuluyor ve ardından emekleyerek diğer Turnbackle'a doğru koşuyor. Şimdi karşı karşıyalar. İkisi de birbirine bakıyorlar. İkisi de ayakta. Birbirlerine karşı koşmaya başlıyorlar! Lady Katherine başarı olan isim oluyor, Lariat ile AJ Lee'yi düşürüyor. Sonrasında saçlarından tutuyor ve Turnbackle'a doğru yolluyor! Sonrasında bir Turnbackle'a doğru geçip AJ Lee'ye doğru ringin tam ortasından zıplayarak Kathsplash yapıyor! Sonrasında yere düşen AJ Lee'nin o halde olduğunu görünce Turnbackle'a çıkıyor. AJ Lee'nin kalkmasını bekliyor. Lady Katherine beklerken hareketin başarısız olacağını düşünüyor ve AJ Lee kalkıp denediğinde başarısız da oluyor. Ardından AJ Lee Black Widow için hareketleniyor ama Lady Katherine bundan hemen kurtuluyor ve AJ Lee'yi tuttuğu gibi Turnbackle'a fırlatıyor. AJ Lee sekiyor ve ardından da SPEAAAR!! Lady Katherine'den Spear! Hemen tuşa gidiyor; 1....2....3?!

Kazanan: Lady Katherine

Jaden Kennedy, spiker masasında Lady Katherine'in kılıcını tutup kaldırarak ona doğru gösteriyor. Lady Katherine, bir eli havada bıçağa bakar bir şekilde diz çöküyor. Jaden Kennedy, spiker masasından kalkarak Lady Katherine'in galibiyeti kutlamak için kılıcı ona uzatıyor. Lady Katherine pek sakin bir şekilde kılıcı alıp beklerken Jaden Kennedy ona bir şeyler söylüyor. Kılıcı havaya kaldırıyor. Ardından AJ Lee'ye yaklaşıyor. AJ Lee'nin omzunu çizerek kılıca düşen kana bakıyor. Kılıca düşen kana bakarken Jaden Kennedy kafa sallıyor. AJ Lee'nin anlamsız bakışlarla ringden ayrılması ve Lady Katherine'ın kılıca bakışı ile reklama gidiyoruz.

6n3lqbq.png

Kameralarımız bir gym’in kapısında açılıyor. İçeride bağırma sesleri var. Kameralarımız sesin geldiği yere gidiyor. Karşımızda Bilgehan Demir, Vandal Ortagun ve Murat Bosphorus var. Vandal ağırlık kaldırırken Murat kum torbasını yumrukluyor. Bilgehan Demir de başlarında ona bağırıyor.

Bilgehan Demir : Hadi beyler hadi, çalışın. Bizi o kadar küçük düşürdünüz, toparlanmamız lazım. TPW altta mı kalacak! Maça yorgun da çıkmadınız eşşek herifler!

Murat Bosphorus ve Vandal Ortagun antrenmanı sürdürürken ve Bilgehan Demir’e bakıyor. O konuşacakken telefonu çalıyor. Telefonda çalan ismi okuduktan sonra yüzündeki ifade direkt değişiyor.

Bilgehan Demir : Ben şunu halledip geliyorum.

Demir odadan koşarak ayrılıyor. O çıktıktan sonra Murat ve Vandal antrenmanı bırakıyor.

Murat Bosphorus : Herif ağzımıza s**tı ya…

Diyor elinin tersiyle alnındaki teri silerek. Vandal o ara uzaklara bakıyor.

Murat Bosphorus : Kardeşim iyi misin?

Vandal Ortagun : Koşu bandındaki bağyana bak Murat.

Murat o tarafa dönüyor ve gördüğü şey şişman bir teyze oluyor. Vandal, Murat’ın gördüğünü fark ettiği anda pis pis sırıtıyor. Murat bozulmuşa benziyor.

Murat Bosphorus : Şakanın zamanı değil oğlum, Bilgehan bunu yapmakla haklı. 2 tane cılız adama kaybettik. Biz ırkımızı böyle mi temsil edecektik? O kemerler olmadan eve dönmek yok lan! Bak hepsini öldüreceğiz oğlum, hepsi Türklere diz çökecek!

Vandal Ortagun : Biz bir ölüp bin dirileceğiz! Motorlu dallamalar bizle ve arkamızdaki mermiye kafa atan Türklerle başa çıkamaz! Deliyiz biz, zır deli! Ve bu bize güç veren şey. Kimsede bizdeki yürek yok! Şimdilik rüyalarını yaşayabilirler, ama şunun farkında olmalılar ki her rüyanın bir sonu var! Onlar ne diyordu… Kimse güvende değil! Kimse güvende değil çünkü Türkler onları avlayacak!

O sırada Bilgehan giriyor içeri. Çok sinirli duruyor.

Bilgehan Demir : Arayan Buğra Gür. Bizle ta*** geçiyor! Siz de burada dikilmiş lak lak yapıyorsunuz! Çalışın, çalışın ve başta Gür olmak üzere tüm GWA’ye gerçek Türklerin gücünü gösterin! Türk, öğün, çalış, güven!

6n3lqbq.png

Kameralarımız ringin içini gösteriyor. İçeride 2 tane koltuk, bir masa ve kafasında KO Show logosu olan bir adam var. Ringin altı siyah örtü ile kaplanmış.

Ve o tabloların sahibi Kevin Owens girişte gözüküyor! Gülümseye gülümseye ringe gidiyor. Giderken taraftarlarla ilgilenmeyi de ihmal etmiyor. Taraftarlar bunu beğenmişe benziyor. Ringe girdiğinde masada duran mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Kevin Owens : BAYANLAR VE BAYLAR!! BEN KEVIN OWENS VE KO SHOW’A HOŞGELDİNİZ!!

Seyirci cheerliyor.

Kevin Owens : Bugün yanımda kim var dersiniz.. Görelim!

Diyor ve ellerini girişe yöneltiyor o sırada arenada şu müzik yankılanıyor.

Written on My Face! Girişte Sheamus parlıyor! Gözlerimizi alan bir ışığın altından çıkıyor! Sheamus GWA’de! Sheamus sert sert yürüyor ve kimseye yüz vermiyor. Taraftarların arasında Kelt bayrağı açan birini gördüğünde onun yanına gidiyor ve sarılıyor onunla. Ringe girmeden önce boynundaki haçı öpüyor. Sonrasında ringe giriyor.

Kevin Owens : Sheamus! Nasılsın adamım?

Sheamus : Níl aithne ag aon duine agaibh ar na Ceiltigh, an cine is mó a mhair riamh san Eoraip. I ndáiríre, tá sé sin foirfe gnáth mar tá tú ar fad ach imbeciles aineolach.

Kevin Owens anlamsızca bakıyor Sheamus’a.

Kevin Owens : Sheamus? Yardım çağırayım mı?

Sheamus : Hiçbiriniz dediklerimden 1 kelime bile anlamadınız değil mi? Çünkü, tarihle ve coğrafyayla gram alakası olmayan Amerikalılarsınız siz. Amerikalılara laf atıyorum diye de Avrupadaki insancıklar kendilerini zeki sanmasınlar. Zamanında atalarım Keltler si—

Kevin Owens : Sheamus, otursan mı önce? Hem dinozorlar döneminden kalma bir toplum hakkında bu kadar atarlı konuşman.. Bilemiyorum adamım.

Sheamus oldukça sinirleniyor ve Owens’e sert sert bakıyor.

Sheamus : Seni cahil köylü! Sen burada, Keltlerin gururu Sheamus ile böyle konuşamazsın! Senin biz kelleni alırız!

Kevin Owens sırıtıyor ve konuşuyor.

Kevin Owens : Eh, önce biraz sakin kalalım, olur mu? Kellemi seviyorum ben, KO Show’da böyle şeyler olmamalı..

Sheamus oturuyor. Owens elindeki kağıda baktıktan sonra soru soruyor.

Kevin Owens : Madem bu kadar milliyetçisin, siyasi olsana? Neden GWA’desin?

Sheamus : Tüm Dünya GWA’i izliyor çünkü. Burada kemerleri fethettiğimde herkes Keltlerin gerçek gücünü görecek! Benim atalarım, İrlanda’dan Anadolu’ya kadar uzanan büyük insanlardı ve şu an tarih kitaplarında yoklar bile!

Sheamus aşırı gaza geliyor. Owens kahkaha atmamak için kendini zor tutuyor. Sheamus cümlesinin sonunda hırlıyor. Owens bundan sonra daha dayanamıyor ve kahkahayı patlatıyor. Sheamus öfkeleniyor

Kevin Owens : Yani, öyle diyorsan öyledir.

Diyor gülüşünü bastırmaya çalışırken. Sheamus ayağı kalkıyor.

Sheamus : Sen bana nasıl cürret eder de gülersin!? Bu yaştığını benim milletime bir hakaret olarak sayıyorum. SENİN KELLEN UÇACAK!!

Kevin Owens’ın gülümsemesi kayboluyor ve kalkıp bir anda Sheamus’un karnına geçiriyor ve STUNNER!! ANİDEN GELEN STUNNER İLE SHEAMUS YERDE!! Owens, Sheamus’un kafasına yaklaşıyor ve ona bağırıyor. Ondan sonra Turnbuckle’a çıkıyor ve seyirciye çok agresif ve sinirli şekilde bağırıyor.

Kevin Owens : KİMSE BENİM ŞOVUMDA BANA SAYGISIZLIK YAPAMAZ!

Kameralarımız kapanıyor.

6n3lqbq.png

Get Real! Solo Sikoa, Bloodline ekibiyle beraber girişte görünüyor. Omzunda kemeriyle The Rock, Solo'ya motive edici sözler söylerken Roman Reigns yanlarında sessizce yürüyor.

Tazz: Bu genç adam, bu gece bir Xplosion şovunun ana gösterisinde boy gösterecek Gür! Bu, onun için özel bir maç olacak.

Buğra Gür: Kesinlikle öyle Tazz. Rock, onun gördüğü en hızlı yumruklara sahip güreşçi olduğunu söylüyor, Roman onun son 30 yılın en gelecek vaadeden güreşçisi olduğunu iddia ediyor. Bloodline'ın parlayan yıldızı olmaya aday birisi.

Solo, havlusunu ring kenarına bırakıyor ve Rock ile Roman'ın alkışlarıyla ringe giriyor. Samoa dövmesini işaret ederek seyircilere bakıyor. Isınarak rakibini beklemeye koyuluyor.

Ballers Anthem!

lIQntZz9_o.jpg

Birleşik Devletler Şampiyonu MVP girişte! Punisher üniforması ve belinde kemeriyle, yüzünde büyük bir gülümsemeyle pozunu verip pyroları patlatıyor. "M-V-P" tezahüratları arasında ringe ilerliyor. Rock ve Roman ona dalga geçer gibi bakarken MVP orta parmağını gösteriyor Rock'a ve aprona sıçrıyor.

Tazz: MVP gerçekten de ring kenarı desteğinden pek etkilenmemiş gibi Gür.

Buğra Gür: Bloodline'ın büyük bir güç olduğuna şüphe yok Tazz, ama Vengeance'ta dediğimiz gibi burası Samoa değil, burası MVP'nin Amerika'sı!

MVP ve Solo birbirine bakıyor. Hakem unvanı alıp spiker masasına teslim ederken Solo'nun gözü kemere takılı kalıyor. Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor.

Non-Title Match
Solo Sikoa w/ Bloodline vs. "United States Champion" Montel Vontavious Porter

Solo ve MVP bir süre birbilerini tartarak dönüyorlar ringin ortasında. Sonunda lock-up'a girdiklerinde MVP içgüdülerini kullanarak arkasına geçiyor ve kafasına bir tane patlatıyor Solo'nun. Solo bu harekete öfkelenerek hızla üstüne geldiğinde de seri bir Arm Drag! Solo koşup bir daha hareketleniyor, bir kez daha Arm Drag'la fırlatıyor MVP! Solo bozum olmuş şekilde ayağa kalkarak ona baktığında göz kırpıyor MVP. Bir kez daha lock-up'a girdiklerinde Solo ihtiyatlı davranıp dikkatli hareket ediyor ve MVP'nin bacağını yakalıyor ani bir hareketle. Rock ve Roman'ın desteği altında rakibinin diğer bacağını çelmeliyor ve yere almayı başarıyor Solo. Üzerine yüklendiği MVP'nin sol kolunu kavrayıp Abdominal Stretch'e alıyor Solo. Ring dışından Bloodline üyeleri MVP ile dalga geçiyor. Solo, submission'ı tüm gücüyle sıksa da MVP bir süre sonra ayağa kalkıyor ve itekleyerek iplere götürüyor onu. İplerden sektirdiğinde Solo'dan seri bir Diving Shoulder Tackle! Tuş deniyor, 1....MVP hemen atıyor. Solo bunun üzerine kaldırdığı MVP'nin kolunu çevirip sıkıyor ve kendine çekip Shoulder Tackle vuruyor. Bir kez daha itip kendine çekerek bir Shoulder Tackle daha! Solo bir kez daha itiyor, kendine çekiyor, MVP kavradı bu sefer onu ve Belly-to-Belly Suplex! Tuşluyor MVP! 1....2........

Atıyor Solo! MVP onu kaldırıyor ve Snap Scoop Powerslam için hazırlanıyor ama Solo'dan ani bir dirsek geliyor. MVP yüzünü tutarak gerilediğinde Solo aniden sıçrıyor ve Superman Punch! MVP yumruğun etkisiyle yere serilirken Solo, Roman'a selam çakıyor ve iplere ittiği MVP'ye gelişine Samoan Drop! Tuşluyor Solo, 1......2......MVP atıyor. Solo şimdi rakibini kaldırıp köşeye itekliyor. Arka arkaya yumruklar saydırdıktan sonra köşeye çıkarıp oturtuyor. Superplex'e doğru gidiyor Sikoa! Yavaşça köşeye tırmanıyor ve rakibinin kolunun altına giriyor. Deniyor... gelmiyor MVP. Bir kez daha kaldırmaya yelteniyor ama yine olmuyor. MVP aniden sırtlanıyor köşede Solo'yu! MVP, Samoan Drop pozisyonunda tutuyor, Bloodline'ı kendi silahıyla vurmak istiyor! Ama Solo aniden toparlanıp iniyor sırtından ve aşağı inip hızlı bir BACK BODY DROP! Köşeden kötü düştü MVP! Sırtını tutarak acı içinde yerde kalırken Solo iplerden sekiyor ve Standing Frog Splash! MVP'yi ağırlığıyla adeta eziyor. MVP'yi kafasından tutup kaldırıyor ve başparmağını gösteriyor! SAMOAN SPIKE! Solo tuşa gidiyor, 1.....2.......

UxhEQrLk_o.jpg

Yine atıyor MVP! Solo sinirli bir şekilde rakibini tekrar kaldırıyor, köşeye fırlatıyor. Karşı köşede Samoa işaretini yaptıktan sonra koşuyor ve Corner Forearm Smash! MVP çekilince köşeye yapışıyor Solo. MVP ringin ortasına yalpalayarak giderken Solo peşinden koşuyor, MVP aniden bacağından sıçratıyor ve Flapjack! Veteran refleksi MVP'den! Solo yerde yüzünü tutarken MVP iplere sürünüp ağır ağır ayağa kalkıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Solo başını kaldırdığı anda koşuyor ve DRIVE-BY KICK- SOLO YAKALADI! Solo tekmeden kaçırıyor başını ve MVP'yi yükleniyor! Muazzam bir güç! Rock'ın alkışları arasında bir süre tutuyor ve Sit-out Powerbomb! Solo gitti tuşa, 1....2.........MVP son anda kaldırdı omzunu! Solo köşeye sürünüyor ve Rock'la Roman'a bakıyor. Roman'la Rock ona bir şeyler söylerken MVP dizlerinin üzerinde ona baktıktan sonra bir anda fırlıyor yerinden ve Prayer's Boot'a kalkıyor- Solo, Roman'ın uyarmasıyla son anda eğiyor başını ve MVP'nin ayağı köşede kalmışken kavrıyor onun karnından ve Uranage! Rock'ın "hadi" sesleri arasında tırmanıyor köşeye Solo şimdi, yerdeki MVP'ye bakıyor ve SAMOAN SPLASH- MVP dizini koydu! MVP dizini koydu ve şimdi Roll-up! 1....2.........

Hakem ortada yok! Reigns hakemi bacağından yakalayıp hafifçe çekerek tuşu saymasına engel oluyor! MVP, Roman'a okkalı bir küfür savururken Roman gülerek cevap veriyor. MVP iplere doğru gelip hakeme itirazlarda bulunurken arkasında Solo ayağa kalkıyor ve MVP arkasını döner dönmez Cravate Kick! MVP yerde ağzını tutarken Solo bir kez daha sebatla köşeye gidiyor, bir daha tırmanıyor! MVP hala yerdeyken Solo köşede doğruluyor, derin bir nefes alıyor., Samoan Splash- bu sefer de boşa! Bu kez de yana yuvarlanıp kurtuluyor MVP! Splash'i yememek için her şeyi deniyor. Solo karnını tutarak yerde kalıyor ve köşeye sürünüyor. Ayaklanırken MVP arkadan fırlıyor ve Prayer's Boot! Tam suratında patlatıyor tekmeyi ve arkasını çeviriyor şimdi, German Suplex! Seyircilerin büyük desteği altında ayağa kalkıyor ve iplerden sekip üç adımını atıp basket hareketini yapıyor! "BALLLINNN" sesleri arasında BALLIN' ELBOW! MVP BİTİRMEK İÇİN TUŞLUYOR, 1.......2...........

Kick-out! Solo Sikoa atıyor son anda! MVP şimdi kalkıyor ve kafasından kavrıyor Solo'yu. Playmaker hazırlıkları! Bacağını atıyor kafasının üstüne, SOLO! Aniden yüklendi onu ve gelişine Spinebuster! Bu ani hareketle dengeyi getiriyor tekrardan. Solo şimdi ağır ağır ayaklanırken MVP de karşı köşede kalkıyor. İki isim aynı anda birbirine doğru fırladığında MVP, Big Boot sallıyor ama Solo kayarak geçiyor tekmenin altından ve arkasını dönen MVP'nin tam suratında SUPERKICK! MVP sersemlemiş şekilde diz çökmüşken Solo sırıtıyor ve Rock'a baktıktan sonra iplerden sekiyor, DRIVE-BY KICK! Kendi hareketiyle vuruyor MVP'yi! Şimdi MVP'yi köşeye yaklaştırıyor, köşeye ağır ağır tırmanıyor. Seyirciye gülerek baktıktan sonra MVP'nin basket hareketini yapıyor. "Ballin!" sesi yerine yuhalamalarla karşılaştıktan sonra başını iki yana sallıyor ve SAMOAN SPLASH! SAMOAN SPLAH'İ VURDU BU SEFER! Tuşladı, 1..........2............

Olmuyor! MVP ayağını koydu! Hakem iplerdeki ayağı işaret edince çileden çıkıyor Solo. Sert bir şekilde itiraz ediyor ama nafile. MVP'nin üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor. Hakem sayıyor, 1....2...3.....4...diskalifiye olmamak için çekiliyor ama hıncını alamıyor Solo. Roman ve Rock sertçe yanlarına çağırıyorlar onu ve gittiğinde bir şeyler söylüyorlar. Solo başını sallayarak onaylıyor ve köşeye geriliyor, Spear için mi bekliyor? MVP ağır ağır ayağa kalkarken Solo kükrüyor ve ona doğru koşuyor, SPEAR İÇİN EĞİLDİ - MVP BACAĞINI KOYDU KAFASININ ÜSTÜNE VE GELİŞİNE PLAYMAKER! Playmaker! MVP sürünüyor... tuşluyor Solo'yu, ama daha 1 sayılmadan Roman ve Rock içeri girip MVP'ye girişiyorlar!

Diskalifiye ile kazanan: Montel Vontavious Porter

Roman ve Rock, MVP'yi yerde tekmelemeye başlıyor. MVP karşı koymak istiyor ama Roman sert bir aparkat vurduktan sonra kaldırıp Rock'a yolluyor onu, Rock'tan Clothesline! MVP öksürerek yerde boğazını tutarken bu kez Rock kaldırıyor onu, Roman'a paslıyor, Superman Punch! Roman "UUUA" diye kükrerken Rock, Solo'nun yanına gidip kaldırıyor onu. Roman, yanlarına gidip gülerek bir şeyler anlatıyor. Rock başıyla onaylıyor ve üçlü MVP'yi kaldırıyor. Solo ile Rock kollarının altına girerken Roman tekrar kükrüyor ve kaldırıp Triple Powerbomb'a yüklüyorlar onu. Bir adım atıyorlar ve TRIPLE POWERBOMB! Roman gülerek bilinçsizce yatan MVP'ye bakarken Solo hızını alamamış vaziyette! Ringden iniyor şimdi ve spiker masasına gidip eline sandalye alıyor.

z3ij1LjO_o.jpeg

Tazz: Bu iş iyice çirkinleşmek üzere Gür. Birileri bunu durdurmalı.

Solo ringe girip MVP'nin boğazına sandalyeyi yerleştiriyor. Bloodline, bilindik selamlarını verirken Solo yavaş yavaş köşeye tırmanıyor. O esnada girişte biri var!

NoTZAzRL_o.jpg

Pete Dunne! Mr. Money in the Bank girişte! Pete ellerini önde bağlayarak girişten ringe bakarken yanında bir, iki, üç, dört, beş tane tanımadığımız takım elbiseli kişi var! Pete, yanındaki adamlarla beraber girişe bakıyor. Elini uzatıyor, çantayı taşıyan kişi ona çantasını veriyor. Pete, çantasına bir fiske attıktan sonra Rock'a bakıyor ve saat işareti yapıyor! MVP can havliyle ringin dışında kendini yuvarlıyor. Rock ile Dunne'ın gözleri birbirine kenetlenmişken bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.​

Son düzenleme: