RPG GWA - Armageddon 2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gece

Night God
Konular
462
Finn Balor
V0IUzR.jpg

Tamam her konuda haklı ol peki. Ama önceki mesajımda o konuda sana hak verdiğimi ve yanlış söylediğimi kabul eden bir şey yazmıştım. Sen zihninde takılı kalmış birkaç şeye cevap vermekten her yere dikkat etmeyi unutuyorsun. Hepsi tamam da, benim karakterler üzerinden yaptığım bir benzetmeyi (Balor'un Demon lakabından dolayı Tanrı şeytandan üstündür dememi) din ve Tanrı'yı sorgulayacak bir tartışmaya çevirebilecek kadar inandıklarını insanlara anlatmaya muhtaç olan bir insan olman beni daha fazla güldürdü. Bu konuyu daha fazla uzatmayacağım şov konusunun altını bunlarla doldurmaya gerek yok. Sana da aynısını tavsiye ederim. İyi geceler.

Her konuda haklı çıkmak gibi bir huyum var, konudaki birkaç yerde haklı olduğun gibi burada da haklısın. Aslında başlarda Balor karakteri üzerinden gidiyordum. Fakat tartışma dinsel bir konuya dönünce karakterden çıkmayı deforme etti. Bu yüzden Balor yerine bu tartışmayı kendi benliğim ile devam ettirdim. Fakat eğlenceliydi, ben eğlendim. İyi "gece"ler ITA.

Mr.Antonio Cesaro

4 Roots 1 Tree
Konular
976
Joe Gacy
Sen de daha NXT'ye yeni geldin varlığın ile yokluğun belli değil şimdi gündem konuşmayalım. Ben sana kartpostalı vereyim sen Fiend'e götür.

Her zaman kameralar karşısında çalışmıyorum. ;)
[ame]https://twitter.com/rikbugez/status/1216182955275685889[/ame]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...