Untitled Document

RPG GWA - Austin's Prison

The Lone Man

consigliere

The Lone Man

consigliere
23 Şub 2017
20,278
561
Bully Ray
Mekan Adı: Austin's Prison

Mekanın Yeri: Roma - İtalya

Mekan Sahibi: Austin Aries

Mekan İşlevi: Kütüphanenin belirli bölgelerinde kafeterya tarzında yerler vardır. Dileyen o bölgelerde kitap okuyabilir, yemek yiyebilir, tartışmalar yapabilir, bilgisayara bakabilir ve satranç oynayabilir. Normal müşteriler konuda görünen ilk 4 fotoğraftaki bölümlere kadar ilerleyebilir. Son 2 fotoğraftaki kısımdan sonra işler biraz daha özele kaçar. Oraya sadece Austin Aries'ten alınan özel izin ile girilebilir. Başka hiçbir şekilde girilmez. Bu gizli bölmeler çok değerli bir hazineye sahiptir. Mekanın en alt kısmında yer alan bölümde büyük bir dünya haritası vardır.

Mekanın Çalışma Saatleri:

Kışın: 09:00 - 21:00 arası
Yazın: 09:00 - 00:00 arası

Mekan Resimleri:

SDhNrn.jpg


Tj4Zcz.jpg


nvvetc.jpg


lecx-beijing-cowork-space.jpg


QWqiXd.jpg


tXWmAe.jpg


fTWyq8.jpg
 
16 Şub 2015
12,285
172
Mekanın ilk ismi Mark Briscoe oluyor. Austin Aries ve diğer rakiplerini devirdiği için çok mutlu. Mark Briscoe bu mekanı, bir lokanta zannedip içeri dalıyor ancak içerisinde kitapların bulunduğu bir mekan olduğunu anlayınca hemen kendini dışarı atıp oradan ayrılıyor.
 

The Lone Man

consigliere

The Lone Man

consigliere
23 Şub 2017
20,278
561
Bully Ray
Austin Aries mekana birkaç masör, veteriner ve psikolog getiriyor. Veterinere, Mark Briscoe'nun gelmesi halinde onunla ilgilenmesini söylüyor. Psikoloğa ise kültürsüz, şiddet yanlısı David Starr'ın gelmesi halinde onunla ilgilenmesini söylüyor. Masörlere de Zachary Wentz eğer kıçını kaldırıp buralara kadar gelirse onunla iyice ilgilenmelerini istiyor. Görev dağılımını yaptıktan sonra çalışanlara o güne özel kafeterya ürünlerinin bedava olduğunu söylüyor ve kafa dinlemek için odasına çekiliyor.
 

déadlyonévicé

Hollywood, we never going down.

déadlyonévicé

Hollywood, we never going down.
4 Ocak 2016
9,241
57
-
-
Will Ospreay sırtında bir sırt çantası ile kapıdan içeriye giriyor. Kafeterya bölümünden bir tane kahve sipariş ediyor ve bilgisayarını açıp refleksini geliştireceğini düşündüğünü oyunlardan birini oynamaya başlıyor.
 

The Lone Man

consigliere

The Lone Man

consigliere
23 Şub 2017
20,278
561
Bully Ray
Austin Aries odasından çıktığında mekanda Will Ospreay'ı görüyor ve elini sıkarak ona hoş geldin diyor. Briscoe karşısında başarılar diliyor. Ospreay ile kısa bir sohbetin ardından büfeye geçiyor. Orada görevli olan genci yanına çağırıyor ve Ospreay'ın hal ve hareketlerini takip etmesini söylüyor. Konuştuğu yerde Ospreay ile göz göze geliyor ve hiçbir şey olmamış gibi büfeden kahvesini kaldırarak Ospreay'ı selamlıyor. Gence hadi ben kaçtım diyor ve kütüphaneye doğru yol alıyor.
 
2 Eyl 2014
18,136
486
Mick Foley
Tanga Loa Café de Narguile'den çaresizce kaçtıktan sonra mekana istemeyerek giriş yapıyor, Tama Tonga'ya izini kaybettirmiş. Tanga biraz sakinleştikten sonra görevlilerden birine disosiyatif kimlik bozukluğu ile alakalı birkaç kitap soruyor ve olduğu yere çömüp aydılanmaya gayret ediyor.
 

The Lone Man

consigliere

The Lone Man

consigliere
23 Şub 2017
20,278
561
Bully Ray
Austin Aries kütüphaneye doğru giderken yerde Tanga Loa'yı görüyor ve birden duruyor. Loa'nın omzuna elini koyuyor ve sıkıntıya çare olacağım evladım diyerek onu kaldırıyor. Onu özel bir odaya aldırıyor ve orada istirahat etmesini sağlamaya çalışıyor.
 
2 Eyl 2014
18,136
486
Mick Foley
Tanga Loa sakinleşmeyi başarırken aniden aydınlanmışcasına gözlerini açıyor ve çıldırıp İspanyolca küfürler savurmaya başlıyor, yarım yamalak İngilizcesi ile Hunico'nun ve selesi göğe kadar çıkan çıngıraklı bisikletinin nerede olduğunu soruyor. Aries soğukkanlılığını korusa da Tanga Loa onu ısırınca Aries onu tutup yere yatırıyor ve Last Chancery bağlıyor. Bunu gören Tama Tonga da mekana uçarak giriş yapıyor ve Aries kalktığı gibi Gun Stun vuruyor. Görevliler olay yerine koşsa da Tama Tonga herkesi korkutup geri itiyor ve kardeşini alıp mekandan ayrılıyor.
 

The Lone Man

consigliere

The Lone Man

consigliere
23 Şub 2017
20,278
561
Bully Ray
Görevlilerin yardımıyla kendine gelmeyi başaran Austin Aries, Tama Tonga ve Tanga Loa'nın nerede olduğunu soruyor. Görevliler de kaçtıklarını söylüyor. Austin Aries kendi kendine konuşuyor ve onları Hunico'nun mekanında bulabileceğini söylüyor. Mekandan ayrılarak Hunico'nun mekanında doğru yol alıyor.
 
Üst