RPG GWA - Best In The World 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Patron

Müdüriyet No More
Konular
2,188
-
zjVg8Y.png

Şov Bilgileri GWA Pay Per View Best In The World Brand - PASIFIK 05.01.2019 - 20.15 - C Chicago Stadium Chicago, Illinois

tarih: 05.01.19
saat: 13.39

Kameralarımız Johnny Mundo'nun odasında açılıyor. İçeride Mr. Dinler ile Pasifik Genel Müdürü Johnny Mundo bulunmakta.

Mr. Dinler: Best in the World için neredeyse her şey hazır. Gerekli reklam yapıldı, ilk maç yanındaki sanatsever Aiden English ile Scott Steiner arasında olacakmış. Şimdi yapılacak diğer maçlara da bakıyorum... Burada bir adet maç eksik. Bay Mundo, bir de siz bakar mısınız, tanıtılmamış bir maç olabilir.

Johnny Mundo: Pek tabii ki. İki tane kemer maçımız var, bu arada GWA Tag Team kemerleri hakkında da konuşmamız gerekebilir. Masa maçı, Last Women Standing... Maçlarla ilgili tüm hazırlıklar tamam.

Mr. Dinler: Ya bir tane daha ma... Tabi ya, GWA Championship maçı da olacak... Ama bu senin planların arasında neden yer almıyor?

Johnny Mundo: O maçta yer almayı hiç kimse hak etmiyordu da o yüzden. Bir otoriteye saygısızlık yapan üç kişiye normalde çok daha ağır cezalar verilmeliydi. Şimdi ise kendi bedenlerini yormak zorunda kalmayacakları için bana teşekkür ediyorlardır.

Mr. Dinler: Ben teşekkür ettiklerini filan düşünmüyorum. Onların yerinde olsam kendimi şehrimde kanıtlayamayacakları için veya Pasifik'in en üst seviyesine çıkamayacakları için mutsuz oluyorlardır.

Johnny Mundo: Efendim, üstümsünüz diye bir bilginiz vardır diye empati yapmaya çalışıyorum ama daha sonrasında fark ediyorum ki ben de onların üstüyüm ve onlar bana kesinlikle şahsımın size gösterdiği hürmeti göstermiyorlar.

Mr. Dinler: Bak, hatırlar mısın bilmem. Sen şimdi bu güreşçilere kin besliyorsun ya. Stone Cold Steve Austin ile Mr. McMahon arasındaki gerilim bu kini solda sıfır bırakırdı. Şimdi de gözünün önüne getir, Mr. McMahon WWF kemerini Stone Cold Steve Austin'in yardımıyla kazanmıştı. Daha sonrasında ise Wrestlemania 17'nin ana maçında Stone Cold Steve Austin'in yardımına Mr. McMahon koştu ve Austin bir kez daha şampiyon olmuştu.

Mr. Dinler: Yani demeye çalıştığım o ki; güreşçilerini yöneten her zaman başarılı olmuştur.

Johnny Mundo: Peki, ben de bir şey söylemek istiyorum. Bu üçlüyü toplasak bir Steve ismi yapabilir mi, ki Stone Cold Steve Austin'i es geçiyorum bile.

Mr. Dinler: O kadar şeyden bunu çıkarmış olmanı sadece kızgınlığına veriyorum. O zaman maçı ben ayarlarım, bana da gerçek bir uğraş çıkmış olur.

Mr. Dinler ciddi adımlarla odadan çıkarken Mundo'nun da içinden bir şeyler fısıldadığını duyuyoruz.

Johnny Mundo: Aman, bu konuda ne hali varsa görsün.

Ll13Y1.png

268NOE.jpg

Herkes doğumla başlangıcını yaptığı bu hayatta ölüm çizgisini geçene dek yaşadığı ömrünü, işinde en iyisi olmak için harcar.

Ov798z.jpg

Bir şeyler başardığını ve bu başarılarıyla arkasındakileri geride bıraktığını düşündüğü zaman dünyanın en iyisi olduğunu düşünür.

16MDp5.png

Bu başarılarıyla dünyayı kasıp kavurdukları zaman onlardan daha iyisinin olmadığını düşünürler.

36Yjgp.jpg

Öyle midir peki...? Hayır, tabi ki de değildir. Kazanılan birkaç küçük, somut, önemsiz başarı veya ezilip geçilip arkada bırakılan hiçbir kimse kişiyi en iyi yapmaz. Gerçek bir insan en iyi olmayı istemez, fakat onu o konuma yaklaştırabilecek şey başarı veya galibiyet değildir, onu o konuma yaklaştırabilecek tek şey...

MVLgR9.jpg

...takdir edilesi işler yapmaktır, işte o zaman...

0RmNrL.jpg

...Dünya'nın en iyisi olmaya bir adım daha yaklaşır.

Best In The World'e hoş geldiniz!

GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA!

Mauro Ranallo: İyi akşamlar, sevgili GWA izleyicileri! Best In The World'e hepiniz hoş geldiniz!

JR: Pasifik bizlere her zaman olduğu gibi bugün de A+++ bir şov sunacak!

Eremnur: Aynı zamanda Asuk-

Eremnur tam Asuka diyecekken JR ve Mauro Ranallo hemen onu susturuyor. Erem de hatasını anlamış gibi başını yere eğiyor.

Eremnur: Gördüğünüz gibi en sevdiğim güreşçiyi yalamama izin vermiyorlar. Ahlaksızlar.

Seyirciler "GWA" chantleri atarken kameralarımız ringe çevriliyor. Aiden English'i güneş gözlüğüyle arenayı süzerken görüyoruz. English söze girmeden önce boğazını temizliyor.

HO5I0h.png

Aiden English:

♫♫ En iyi olmak değildir bir meziyet ♫♫
♫♫ Steiner yetmedi mi bize bu çektiriğin eziyet ♫♫♫

♫♫ Mr. Dinler'e zırlaya zırlaya olmadın bir hal? ♫♫
♫♫ Yaşlı mı yaşlı bir dede oldun, bence sen güreşi artık bi' sal ♫♫

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gRILs-DTSxs[/ame]

e83172ac1c.png

HOLLA HOLLA IF YOU HEAR ME! Scott Steiner geliyor! Steiner her zaman olduğu gibi karizmatik bir şekilde ringe doğru geliyor ama kendisi biraz sinirli gibi. Steiner merdivenlerden çıkıyor şimdi ve ringe giriyor. Köşeye çıkıp taunt'unu atıyor, ardından iniyor. Kafasına taktığı şeyi ve gözlüğünü bir kenara bırakıyor. Hakem onları ring dışındaki görevliye veriyor. Ardından ringe dönüyor. Son kontrollerini yapıyor ve zili çaldırıyor. Maç başlıyor!

Aiden English vs. Scott Steiner

İkisi de birbirlerine doğru koşmaya başlıyor maç başlar başlamaz. Scott Steiner çok sert bir lariat vuruyor ve English'i takla attırarak yere seriyor! English yerde hareketsiz! Scott Steiner tuşa gidiyor 1...2... ama hayır! English atıyor tuşu. Steiner sinirleniyor ve yerde headlock bağlıyor English'e. Kaslarını kullanarak sertçe sıkıyor English'in boynunu. English kurtulmaya çalışıyor ama olmuyor. Steiner sıktıkça sıkıyor. Şimdi English yavaş yavaş kalkıyor. Onun beraberinde Steiner da kalkıyor. Şimdi ayaklanmış durumdalar. English iplere doğru ittiriyor Steiner'ı. Steiner iplerden sekiyor, dönüşe English yere yatıyor. Steiner üstünden atlıyor. Diğer iplerden sekiyor şimdi, fakat dönüşte English sırtlıyor Steiner'ı! Fakat kütlesinden dolayı taşıyamıyor, Steiner arkasına iniyor English'in, English şimdi dönüyor Steiner'a ve suratına çok sert bir yumruk yiyor! Steiner tuşa gitmiyor. Yüzüstü çeviriyor şimdi English'i ve Steiner Recliner'ı bağlıyor! Steiner, Steiner Recliner'ı bağladı! English pes edecek mi?! Pes etmek üzere...! Elini vurmamak içi uğraşıyor! Seyirciler heyecanla takip ederken English elini Steiner'ın bacağını vuruyor!

HAYIR! Steiner'ın bacağına tırnaklarını geçiriyormuş meğer! Steiner bunu hissedince acıyla ayağa kalkıyor ve English'in tırnaklarını batırdığı bacağını kontrol ediyor. Derisi soyulmuş biraz. O orada bacağını kontrol ederken English yavaş yavaş ayaklanıyor. Steiner kendisine döndüğü sırada bir back kick vuruyor karnına! Steiner acıyla eğiliyor. English yakalıyor şimdi ve bir swinging neckbreaker yapıyor! Tuşa gidiyor hemen 1... KICK-OUT! Steiner henüz iki olmadan atıyor tuşu! English şaşkın. Hayretle ağzını tutuyor. Bu sırada Steiner da ring dışına yuvarlanıyor. Orada ayaklanmaya çalışıyor. Aiden ringde oturmuş, ne yapması gerektiğini düşünüyor. Bu sırada Steiner ring dışında ayaklanıyor. English de ayağa kalkıyor şimdi. İplerden sekiyor ve ring dışındaki Steiner'ın üstüne bir tope con hilo! Steiner yere seriliyor şimdi. English hırsla ayaklanıyor. Steiner'ı kaldırıyor ve ringe sokuyor. Ardından kendisi de giriyor. Şimdi iplerden sekiyor ve yerdeki Steiner'ın üstüne bir senton bomb ile atlıyor! Hemen tuşa gidiyor 1...2...

Kick-out! Steiner tuşun 3 olmasına izin vermiyor. English sinirleniyor. Ayağa kalkıyor şimdi ve yerde stomp darbeleri vuruyor Steiner'a. Defalarca vuruyor. Steiner acıyla darbe alan göğsünü tutuyor. English seyirci karşısına geçip kollarına iki yana açıyor. Seyircilerden yuhalamalar var. English şimdi Steiner'a dönüyor. Ayağa kaldırıyor onu. Karnına bir tekme atıyor ve single underhook facelock drop'ı vuruyor! Tuşa gidiyor şimdi 1...2...

KICK-OUT! Steiner yine atıyor tuşu! English sinirden köpürüyor adeta. Ellerini defalarca yere vuruyor, ''Nasıl olmaz?'' der gibi. Ayaklanıyor şimdi, iplerden sekiyor ve bir leg drop yapıyor. Tuşa gidiyor 1...2 fakat Steiner tekrar atıyor tuşu, English iyice sinirleniyor. Yerde defalarca yumruk darbesi vuruyor Steiner'ın kafasına. Şimdi saçından tutuyor ve yavaş yavaş kaldırıyor onu. Şimdi sırtlıyor! Acaba bu sefer taşıyabilecek mi? Hayır! Yine taşıyamıyor. Steiner arkasına iniyor English'in! English'i arkadan kavrıyor şimdi ve bir reverse ddt! Bu hareketin ardından iki isim de yerde kalıyor. Steiner yorgunluktan kendini yere bırakıyor. İki isim de bir süre yerde yatıyor. Fakat belli bir süre sonra Steiner yavaş yavaş ayaklanıyor. Kaldırıyor English'i ve sırtlıyor! Fakat English bir anda iniyor Steiner'ın sırtından! Arkadan yakalıyor onu, kavrıyor ve Director's Cut! Director's Cut geldi English'ten! Tuşa gidiyor şimdi 1...2...

3!

Kazanan: Aiden English

Aiden English kazanıyor! Aiden English, Scott Steiner'ı mağlup ediyor! English şaşkın, çok şaşkın hem de. Kazandığına hala inanamıyor. Hakem şimdi geliyor oraya, yerde oturmuş şaşkın şaşkın etrafa bakan English'i kaldırıyor ve English'in elini havaya kaldırıyor! Kazanan ilan ediyor onu. English ringte sevinç gösterileri yapıyor.

Ll13Y1.png

Arka alanda Johnny Mundo odasında otururken 1900'lü yıllardan fırlayan iki gönül dostu odaya girer.

Johnny Mundo: Jervis, Teddy. Hoş geldiniz. Ama pek hoşlanacağınız şeyler olmayacağını baştan söyleyeyim.

Jervis Cottonbelly: Aman efendim, o nasıl bir karşılamadır öyle?

Teddy Hart: Dengesiz bir adam olduğunu sana söylemiştim Jervis. Şaşırmana lüzum yok.

Johnny Mundo: Hey hey. Aranızda konuşmayı kesin. Benim sizi dinleyecek zamanım yok. Size iş kitle... iş vermeye geldim. Bu gece takım kemerlerinizi koruyacaksınız.

Teddy Hart: Neden? Daha geçen hafta Final Breath'te kazandık.

Johnny Mundo: Atlas'ın çöp şovlarında ne yaptığınız umurumda bile değil. Bu gece o kemerler korunacak. Hadi şimdi def olun odamdan!

Jervis Cottonbelly: Sayın Mundo. Takım şampiyonlarınıza karşı oldukça asabi bir konumdasınız. Bizim gibi seyirciyi seven naif insanlar elbette bu gece de kemerlerini korumaya karşı çıkmayacaklardır. Lakin sizin bu agresif tavırlarınıza bir anlam veremiyorum.

Johnny Mundo: Her şeyin bir anlamı olmasına gerek yok. Odadan çıkın ve maçınıza hazırlanın.

Teddy Hart oldukça sinirli bir şekilde Mundo'ya bakarken Jervis onu odadan çıkartıyor.

Teddy Hart: Ben bunun ***** ******* ha bak haberin olsun.

Jervis Cottonbelly: Teddy. Teddy. Tamam. Hadi gel gidelim. Mundo'nun REGL dönemine denk geldik herhalde. Boş ver.

Ll13Y1.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5Cm1tNgr-oc[/ame]

Girişte Hunico'yu görüyoruz, elinde çöp konteynerı var, içinde de florasan lambalar ve sopalar dolu! Seyircilerle analı bacılı bir giriş yapıp ringdeki yerini alıyor.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hwKbDDnz9Us[/ame]

JGT09s.jpg

Sırada Hardcore şampiyonu Joey Janela var. Ceketinin önünü açıp kemerini ovalıyor biraz, ringe gelirken de ağır adımlar eşliğinde sigarasını tüttürüyor. Aprona çıktığında Hunico ile göz göze geliyorlar. Janela sigarasını köşeye fırlatıp ceketini de çıkarıyor. Hakem ikiliyi ayırınca karşılıklı köşelere geçiyorlar ve hakem son kontrolleri yapıyor...

Ama zilin çalmasını beklemeden ikili birbirine dalmaya başladı bile!

GWA Hardcore Championship
Joey Janela (c) vs. Hunico

Yumruklaşmadan üstün çıkan kişi Hunico oluyor, Janela'yı köşeye sıkıştırıp ne var ne yok saldırıyor. Hakem de ayırmadığı için Janela'ya nefes alacak fırsat bile vermiyor tabiri caizse. Hemen konteynera uzanıp florasan lambayı alıyor ve Janela'nın kafasına geçirdi bile! Hunico elindeki kırık florasanla Janela'nın alnını çizdiriyor ve kanatıyor! Janela hemen ringin dışına kaçıyor ama Hunico onu takip ediyor, konteynerdaki sopayı sırtına sırtına vuruyor Janela'nın! Janela canı pahasına seyircilerin arasından kaçmak istiyor ama nafile, Hunico onu bacağından tutuyor ve ringin dışına doğru German Suplex! Sonunda güreşe dair bir şeyler görüyoruz!

Hunico Janela'yı ringe geri yollayıp ringin altını kontrol ediyor, iki sandalye çıkarıyor, bir de içinde ne olduğunu bilmediğimiz bir torba. Janela'ya bir sandalyeyi fırlatıyor yüzüne doğru, diğerini de kendi köşesine atıyor. Sonrasında da torbayı açıp yere döküyor... ÇİVİLER! Ringin ortasına çivileri serpiştiriyor Hunico. Fakat döner dönmez Janela ona bir Superkick vuruyor! Köşeye çıkıyor sonrasında da, Missile Dropkick ile atlıyor- ama hayır, Hunico önceden fark edip bir adım geri çekiliyor, Janela'nın bacaklarından tutup botlarını çıkarıyor. Yüzüne foot stomp'lar yaptıktan sonra da kaldırıyor ve ÇİVİLERİN ÜZERİNE DEADLIFT POWERBOMB!

0liwgu.jpg

JANELA RESMEN ACI İÇİNDE TİTRİYOR! Hunico maçı hızlıca bitirmek için köşeye çıkıyor ve High-Angle Senton Bomb... AMA O DA ÇİVİLERE YAPIŞIYOR! JANELA SON ANDA ÇEKİLİYOR VE HUNICO'YU DA AYNI ACIYLA YÜZLEŞTİRİYOR! İki isim de karşılıklı köşelerden birbirlerine bakıyorlar, seyircilerden bu yüksek tempoya alkış geliyor ama bu daha başlangıç! İkisi de sandalyelere tutunarak ayaklanıyorlar...

Hunico ilk hareketlenen isim oluyor ama Janela harika bir akıl oyunuyla kendi sandalyesini Hunico'nun eline fırlatıp sert bir Bicycle Kick vuruyor! Hunico yıkılmayınca Janela onun kafasını bacaklarının arasına alıyor ve Package Piledriveeeeer! Janela dizlerini Hunico'nun kafasının üzerine koyup köşeden aldığı mikrofonu ağzına getiriyor.

Nfl3qv.jpg

Joey Janela: Ernesto nerede Hunico??? Hayal kırıklığı yaşayınca Pachacu'ya geri mi postaladın? O gevşek kıçını şimdi kim iteleyecek? Kim seni bir şeyler başarman için motive edecek? Biliyor musun cabron, hiçkimse. O nargile dükkanı, en yakın dostun, Hüseyin... hepsi benim! Hepsi elimin avcuna bakıyor! Sen hiçbir şeyi kaybetmedin, zaten benim olanları bir süre ödünç aldın. Ve bunu bilmene rağmen bana karşı çıkma lüksüne sahip olduğun için kendinden utanmalısın. Pardon, bu düzensiz dünyanın günahıydı değil mi? [gülüyor]

Hunico bir ateşle ayaklanıyor, Janela'nın tişörtünü yırtıp birkaç chop vuruyor, yumrukluyor, kafa vuruyor ama Janela yıkılmıyor. Konuşmaya devam ediyor.

nNB4ql.jpg

Joey Janela: Güçsüzleştin amigo! Farkındasın. Bunların doğru olduğunun farkındasın! Maçın başında beni bitiren yumruklar şu an cılız, patlayıp biten bir torpil gibisin Hunico. Sokaklara geri dönme vaktin geldi, artık karakolun yanından uyuşturucu alabilme lüksüne bile sahip olamayacaksın! Ama sorumluluğumdan kaçmayacağım. Götüne metanfetamini yerleştirmeme izin ver-

Janela mikrofonu Hunico'ya geçiriyor! Hızlıca kaldırıyor ve sandalyenin üzerine Tombstone Piledriver! Köşeye çıkıyor Janela, bir türlü doğrulamıyor ama sonunda Moonsault Foot Stomp'u yapıyor! Maçtaki ilk tuşa gidiyoruz, acaba maçı da bitirecek mi? 1... 2...

HAYIR! Hunico zorla da olsa kurtuluyor tuştan. Janela onun kafasını tekmeleye tekmeleye bağırıyor, Hunico'nun atletini yırtıyor ve konteynerda kalan tüm floresanları Hunico'nun sırtında kırıyor! Hunico'nun sırtı kan içinde! Ringin dışına çıkıp ringin altını yokluyor Janela... BARBEDWIRE BAT! Janela ringe giriyor... Hunico'nun çenesinden tutup kaldırıyor, biraz geriliyor ve sopayı tutuyor...HUNICO ONA ORTA PARMAKLARINI GÖSTERİYOR VE JANELA TAM SOPAYI VURACAKKEN HUNICO'DAN LOW BLOW! Dizlerinin üzerine çöküyor Janela, kafasını yere kapatmış durumda, Hunico onun çenesinden tutup kaldırıyor ve bekletmeden sopayı kafasına geçiriyor! Hunico onu ringin dışına çekiyor ve spiker masasını boşaltıp Janela'yı oraya yatırıyor. Şimdi de ringin köşesine çıkıyor...

Ama Janela ayaklanıp hızlıca aprona çıkıyor ve European Uppercut vurarak Hunico'yu düşürüyor. Yumruklaşıyorlar, Hunico üstün çıkıyor... AMA ANİDEN JANELA'NIN KÖŞEDE AYAĞI KAYIYOR VE HUNICO'YLA BİRLİKTE APRONDAN RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYORLAR! İKİSİ DE ACI İÇİNDE BOYUNLARINI TUTUYORLAR! Hakem sağlık görevlilerini çağırıyor ama ikisi de istemiyorlar, Janela ringe girip barbedwire bat'e uzanmak istiyor ama Hunico önce girip Janela'nın koluna basıyor...

VE ENSESİNE DEFALARCA FOOT STOMP YAPIYOR! JANELA'NIN KAFASI RİNGE ÇARPARKEN SONUNDA BAYILIYOR!

HAKEM MAÇI BİTİRDİ! HUNICO YENİ ŞAMPİYON!

Kazanan: Hunico

Hunico başarıyor ama zilin çaldığının farkında bile değil! Hakem zorla ayırıyor Janela'dan onu. Kemeri Hunico'ya veriyor ama Hunico'nun zafer hala umurunda değil. Janela'nın üzerine çıkıp yüzünü tutuyor ve İspanyolca küfrediyor. Sonunda da kalkıp yüzüne tükürüyor ve kemerini kaldırarak arka alanın yolunu tutuyor.

Ll13Y1.png

Arka alandayız. Pasifik şovunun GM'i Johnny Mundo ekranlara geliyor. Mundo konuşmaya başlıyor.

Johnny Mundo: Bildiğiniz gibi Money In The Bank yaklaşıyor ve ben de Pasifik'in GM'i olarak buna karşın hazırlıklar yapmalıyım. Atlas'a özel çanta maçı olacağı gibi Pasifik'e özel çanta maçı da olacak. Ben de bu çanta maçına dahil olacak isimleri belirlemeliyim. Atlas bildiğiniz üzere aptal bir kura sistemi yolu ile katılımcılarını belirliyor. Ben bunu yapmayacağım. Adil olacağım. Tabi ki de adil olmak için eleme maçları düzenlemeliyim. Ama söylesenize. Her hafta yapılan eleme maçları sizi de sıkmıyor mu? Ha? Şirketin ilk dönemlerini hatırlayın. Reytingler yerlerdeydi. Bu yüzden, ben de hem seyircimi sıkmamak, hem de adil olmak adına uygun bir yol belirledim kendimize. Bu maçta olacak 8 kişinin 4'ü eleme yoluyla dahil olacak, 4'ünü de ben sırada Pasifik şovunda açıklayacağım. Çünkü A+++ şovun GM'i olmak dengeli olmayı gerektirir, Atlas'ın eski GM'i Christian gibi vıcık vıcık olmayı değil. Evet, söyleyeceklerim bu kadar. Sizi Best In The World şovuyla tekrardan baş başa bırakıyorum. Pasifik şovunda görüşmek üzere.

Kameralar kapanıyor.

Ll13Y1.png

Arka alanda Hunico'yu görüyoruz, bir şeylere tutuna tutuna yürüyor resmen. Önüne biri dikiliyor.

Vz5Czu.jpg

Bu Greencard Hüseyin! Hunico'ya elini uzatıyor ama Hunico karşılık vermiyor.

Greencard Hüseyin: Bak amigo, yanlış şeyler yapmış olabilirim ama artık bir şeyler kazanmalıydım. Bu Joey için de geçerli biliyorsun değil mi? Bu maç ikinizi de insanlığınızdan fazlasıyla çıkardı. Her şeye temiz bir sayfa açalım ve bırakın, ammmmmbalaj işinde size de pay vereyim. İkinizi bir görmeyi istiyorum artık.

Hunico: [o sırada Hüseyin'e bakmıyor] Ha? Bunu maçtan sonra mı söylüyorsun am-

Hüseyin bir anda Hunico'nun ensesine avucuna aldığı taşı vuruyor! Hunico resmen yere süzülürken Hüseyin onu tuş pozisyonuna alıyor ve hakem çağırıyor????

Ama kapıda Janela'yı görüyoruz. Yüzünde sinsi bir sırıtışla Hunico'ya doğru geliyor ve tuşa gidiyor, o sırada da Hüseyin ceketini açıyor ve hakem forması!

GWA Hardcore Championship
Hunico (c) vs. Joey Janela

Janela tuşa gidiyor, 1... 2...

3!

Kazanan: Joey Janela

Hüseyin kemeri Janela'nın beline takıyor. Kolunu omzuna atıp odadan çıkıyorlar.

Ll13Y1.png

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=v8EKRwjj9Cc"]https://www.youtube.com/watch?v=v8EKRwjj9Cc[/ame]

k5mneP.png

AJ STYLES! AJ Styles, motive bir biçimde yavaşça ringe geliyor, ringe girdikten sonra tauntunu atıyor ve rakibini bekliyor...

JR: Bu maç baya çetin geçeceğe benziyor.
Erem: KANA NEREDE LAN? KANAAAA İSTİYORUM KANAAAAAA!
JR: Sen kafayı sıyırmışsın.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=jMxU2ToSunY"]https://www.youtube.com/watch?v=jMxU2ToSunY[/ame]

KsCcdl.png

ADAM COLE! GWA Oceans kemerinin sahibi yanında ekip arkadaşları Jimmy Jacobs ve Drew McIntyre ile birlikte ringe geliyor, ringin hemen önünde bekleyip üç kişi Styles'a bakıyorlar ve ardından Adam Cole, yalnız başına ringe giriyor. Hakem kemeri alıyor ve son kontrolleri yaptıktan sonra maçı başlatıyor.

AJ Styles vs. Adam Cole | GWA Oceans Championship

Lock-Up'tan AJ Styles üstün çıkıyor, Cole'u Wristlock'a alıyor ve Spinning Back Kick vuruyor. Cole karnını tutarken AJ onu tekrar kavrıyor ve Powerbomb pozisyonuna alıyor, biraz bekliyor ve Sit-Out Powerbomb! Tuşa gidiyor 1-2- Kickout! Cole zorlanmadı. Cole şimdi hızlı bir biçimde ayağa kalkıyor ve AJ yeni yeni kalkarken onu arkadan kavrıyor ve Reverse Suplex için kaldırıyor ama AJ AYAKLARI ÜZERİNE DÜŞÜYOR, REVERSE DDT! AJ bu maç için iyi hazırlanmış olmalı. Şimdi Cole'u kaldırıyor ve ring dışındaki Jimmy Jacobs ve Drew McIntyre'a gülümseyerek onu iplere yolluyor, dönüşte Back Body Drop denese de Adam Cole, AJ onu kaldırıp atacakken sıkı bir biçimde AJ'in omzunu tutuyor ve AJ Styles onu mecbur bırakmak zorunda kalacakken Cole bırakmıyor ve önce bir diz darbesi ardından kaldırıp BRAINBUSTER! Adam Cole tuşa gidiyor 1-2-

Kickout! AJ Styles kurtulmayı başarıyor, ama Cole'da bunu beklermiş gibi hemen Chinlock'a alıyor. AJ nefesini toparlayıp ayaklanmaya çalışıyor ve zorlansa da başarıyor, Ama Cole kilidi sıkıca tuttuğu için kurtulamıyor önce, iyice zorlayıp kollarından biri çıkartıyor, Cole'un kafasına sertçe vurunca Cole bırakmak durumunda kalıyor, AJ Styles fırsatı bulduğu gibi iplere doğru koşuyor ve zıplayıp SPRINGBOARD MOONSAULT! AJ hemen tekrar kalkıyor, yerdeki Cole'u belinden kavrıyor ardından Deadlift German Suplex! AJ Styles şimdi Cole'u kavrıyor ve köşeye fırlatıyor, ardından ona doğru koşup Stinger Splash- AMA HAYIR! Cole, Styles'ın üstünden sıçrıyor köşeden destek alarak, fakat AJ Styles yinede hızını kesmiyor ve köşeye çıkıyor hızlıca, Adam Cole arkasını dönerken sıçrıyor ve FRANKESTEINER! AJ Styles şimdi tuşa gidiyor, 1-2-

Adam Cole kurtulmayı başardı, ama AJ Styles beklemeden Adam'ın bacaklarını kavrıyor ve Figure Four Leg-Lock! Cole bu hamleye dayanmayı başarıyor, ve Styles'ta çok beklemeden kilidi bırakıyor, ikisi de yavaşça ayaklanıyor, Styles önce ayaklanıyor ve Cole'a doğru koşuyor, ama Cole onu kavrıyor ve hemen Back Body Drop! Cole şimdi beklemeden onu kaldırıp omuzlarına alıyor ve Fireman's Carry Neckbreaker! Adam Cole bununla yetinmeyip Styles'ı kaldırıp köşeye doğru yolluyor, yanına gittikten sonra onu tekrar kavrıyor ve Tree of Woe pozisyonuna alıyor! Geriliyor ve SUPERKICK! Beklemeden tekrar geriliyor ve bir tane daha SUPERKICK! Şimdi tekrar geriliyor ve Cannonball Senton- AMA AJ KAFASINI KALDIRMAYI BAŞARDI. Adam Cole sert bir biçimde vücudunu çarpıyor köşeye. Cole yerde sırtını tutarken AJ Styles köşeye çıkıyor, fazla beklemeden atlıyor ve SHOOTING STAR PRESS- HAYIR, COLE ÇEKİLDİ AMA AJ STYLES HALA AYAKTA, O ARKASINI DÖNMEDEN COLE DİREK KOŞUYOR VE BICYLE KICK- HAYIR!! AJ STYLES BUNU BEKLİYORMUŞ GİBİ EĞİLİYOR! Cole'un bacağını kavrıyor ve diğer bacağına Leg Sweep! Cole yere düşsede iki bacağı ile AJ'i ittirip hemen tekrar kalkıyor, AJ Styles ona doğru koşsada Cole onu kafasından kavrayıp iplere yolluyor, ama AJ daha iplere gitmemişken KAFASININ ARKASINA SUPERKICK! VE BEKLEMEDEN COLE İPLERE KOŞUYOR, SIÇRIYOR VE SPRINGBOARD CUTTER! ADAM COLE TUŞA GİDİYOR 1-2-

KICKOUT! AJ STYLES HALA YAŞIYOR! Ama kafasında büyük bir acı var şu an. Cole bunu fırsat bilerek kalktıktan sonra onun kafasına tekmeler savuruyor. Kaldırıp omuzlarına alıyor ama AJ bacaklarını savurarak yere inmeyi başarıyor, Cole'un kafasını kavramış bir haldeyken koşuyor ve Swinging Neckbreaker! AJ Styles kafasındaki acıya rağmen duraksamıyor ve hızlıca Apron'a geçiyor, Adam Cole kalkaren PHENOMENAL FOREARM- HAYIR! ADAM COLE ONUN KOLUNA SUPERKICK GEÇİRİYOR! Şimdi beklemiyor ve Styles'ı tuttuğu gibi dışarı atıyor, ardından önce iplere koşuyor ve dışarı doğru koşarak SUICIDE DIVE! AMA BOŞA, ÇÜNKÜ STYLES O ATLAMADAN HEMEN ÖNCE RİNGE GİRİYOR. STYLES ŞİMDİ BEKLEMEDEN İPLERDEN SIÇRIYOR VE DIŞARIYA DOĞRU PHENOMENAL FOREARM! Fakat o sırada Jacobs ve McIntyre, Styles'a doğru koşuyor ve maçı DQ ile bitirmek istiyor ama Styles önce ikisinin dargbelerinden sıyrılıyor, ardından ikisinede Enzuigiri yapıştırıyor, Jacobs ve McIntyre'a yerde yatarken Styles beklemiyor bile ve Cole'u kaldırdığı gibi ringin içine sokuyor, kendisi ise köşeye çıkıyor. Ve atlıyor Frog Splash! Tuşa gidiyor 1-2- Kickout! Styles şimdi Cole'u kaldırıyor ve köşeye yolluyor, ona doğru koşuyor ama Cole ellerinden destek alarak dizlerini Styles'ın suratında patlatıyor. Hemen köşeye geçiyor ama Styles beklemeden köşeye doğru koşuyor ve Top Rope Enzuigiri! Cole sersemlemişken Styles'da köşeye çıkıyor fakat Cole onu ittirmeye çalışıyor, Styles'ta direniyor. Adam Cole şimdi bir yumruk geçirmek istiyor ama Styles onun kolunu kavrıyor ve yumruğu kendisi vuruyor, Adam Cole'u şimdi kafasından kavrıyor ve omuzlarına alıyor! ŞİMDİ ATLIYOR VE TOP ROPE FIREMAN'S CARRY FACEBUSTER! ADAM COLE ÖLMÜŞ OLABİLİR! AJ STYLES BEKLETMEDEN TUŞA GİDİYOR 1-2-

KICKOUT! ADAM COLE HER NASILSA KURTULMAYI BAŞARDI! AJ Styles iyice sinirleniyor ve şimdi Cole'u kaldırıyor fakat Cole bir yumruk vuruyor, ardından AJ bir yumruk vuruyor. Seyirciler ''Boo'' ''Yeah'' Chant'leri yapıyorlar ve bu yumruklaşmadan AJ Styles üstün çıkıyor, önce Spinning Back Kick ardından Jumping Knee Strike yapıştırıyor, ve Cole'u köşeye yolluyor, ama Adam Cole köşeye çarpmadan kendini durduruyor ve ona doğru koşmakta olan AJ Styles'a bir dirsek darbesi vuruyor, AJ Styles'ı şimdi köşeye yapıştırıyor ve orada biraz yumrukladıktan sonra tepeye çıkartıyor, ama AJ Styles onu tekmeliyor ve Cole geri geliyor biraz, tekrar koşuyor ve AJ Styles tekrar tekme vurmak istese de Cole bu sefer onun bacağını tutuyor ve kendisi de tepeye çıkıyor! Adam Cole şimdi onu Superplex pozisyonuna almaya çalışıyor ama Styles dirsekleriyle onu sersemletiyor şimdi Cole'un kafasının eğilmiş vaziyette olmasından faydalanıp hafifçe ayaklanıyor ve Adam Cole'u hafiften kaldırıyor ve OLAMAZ! AJ STYLES ŞİMDİ ONU İYİCE KALDIRIYOR VE ATLIYOR, TOP ROPE STYLES CLASH! ADAM COLE'UN İŞİ BİTTİ, YENİ BİR ŞAMPİYONUMUZ VAR! AJ STYLES TUŞA GİDİYOR AMA...

JACOBS VE MCINTYRE! RİNGİN İÇİNE GİRİP TUŞU BOZUYORLAR VE HAKEM ZİLİ ÇALDIRIYOR!!!!

DQ İle Kazanan: AJ Styles

AJ Styles kazanıyor fakat kemer hala Adam Cole'da. Jacobs ve McIntyre şimdi Styles'ı yerde hırpalıyorlar iyice. Ardından Cole'u kaldırıyorlar önce ve Styles'ı kaldırıyorlar şimdi, geriliyorlar ve TRIPLE SUPERKICK! AJ STYLES YERDE ÖLÜ GİBİ YATARKEN KAMERALAR KAPANIYOR!

Ll13Y1.png

Arka alanda Aiden English’in kapsının önünde kameralar açılıyor. İçeriden sevinç naralarını duyuyoruz. Kameraman kapıyı çalıyor. Aiden aklı bir karış havada açıyor ve sevinçle ekibi içeriye çağırıyor.

Aiden: BUGÜNNNNNNN BENİMMM GÜNÜMMM. Hahahha. Bakın bunu dinleyin;

Yeni yıl geldi çattı.
Scottt Steiner huzurevine yollandı.
Artık burası huzurla kaplandı.
Ve şimdi bir gerçek var......
AIDEEEEEENNNNN ENGLLLLIIISHHHH!

Aiden o kadar çok bağırıyor ki odadaki bütün bardaklar kırılıyor. Kameraman ekibi şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Aiden ise bununla övünmüş gibi duruyor. Kameralar kapanıyor.

Ll13Y1.png

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qfdGwGXHAYY"]https://www.youtube.com/watch?v=qfdGwGXHAYY[/ame]

VD4Gan.png

Wade Barrett! Stage'de gözüküyor, oldukça ciddi tavırlarla ringin içine geliyor. Taunt attıktan sonra rakibini bekliyor...

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=-cZ7ndjhhps"]https://www.youtube.com/watch?v=-cZ7ndjhhps[/ame]

2ZmNQv.png

John Cena! Stage'de gözüküyor, ardından koşarak ringe geliyor ve şovunu yaptıktan sonra köşesine çekiliyor. O sırada hakem son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor.

Wade Barrett vs. John Cena | Tables Match

Lock-Up ile maça başlıyoruz, Cena burada üstün çıkan isim oluyo ve direk kaldırıp Suplex uyguluyor, şimdi kalkıyor ve Barrett'ta henüz dinç olduğu için anında kalkıyor bu sırada ve Cena ile tekrar göz göze geliyorlar, Cena bu sefer ilk saldırıyı denesede Barrett onu kolundan kavrayıp köşeye yolluyor, ardından onu orada sıkıştırıp yumruklamaya başlıyor. En son geriliyor ve Running Corner European Uppercut! Cena'yı şimdi ringin ortasına çekiyor ve iplerden gerilip Big Boot! Barrett şimdi dışarı çıkıp bir tane masayı eline alıyor ve ringin içine geri dönüyor derken BASEBALL SLIDE! John Cena kendisinden normalde beklenmeyecek bir hareketi yapıyor ve bu şekilde hızlıca ringin dışına çıkıyor. Barrett'ı yerde tekmeliyor önce ve masayı direk ringin dışına kuruyor. Şimdi Barrett'ı ringin içine yolluyor ve kendisi apron tarafına geçiyor. Barrett ayaklanırken oradan bir tekme atıyor ve Barrett'ı kaldırıp ringin dışındaki masaya doğru Suplex uygulamaya çalışıyor...

Ama Wade Barrett kendisini ringin içinde tutmayı başarıyor ve Cena'yı engelliyor ve kendisini ondan kurtarıyor. Cena şimdi apron tarafında sersemlemiş bir biçimde iken Barrett köşeye çıkıyor ve TOP ROPE JUMPING CLOTHSLEINE! Cena dışarı düşsede düştüğü yer orada kurulu olan masa değil. Barrett ringin altına bakıyor ve şimdi oradan bir beyzbol sopası çıkarıyor. Onu yere bırakıyor ardından 5-6 tane sandalye çıkarıyor ve hepsinin ringin içine atıyor. Ardından eline beyzbol sopasını alıyor ve Cena'ya doğru yürüyor ama Cena! Ayaklanmış bir vaziyette onu karşılıyor ve ringin dışındaki merdivenin üstünden sıçrayarak JUMPING SHOULDERBLOCK! Şimdi yerdeki beyzbol sopasını eline alıyor ve Barrett'a defalarca vuruyor. Barrett acı içinde sırtını tutuyor ve Cena onu kaldırıp ringin içine yolluyor. Kendisi dışarıdaki masayı kaldırıp ringin içine fırlatıyor ve ringin içine giriyor. Ringin içine girdikten sonra masayı tekrar eline alıp köşeye yaslıyor, geri arkasını sönüyor ve BIG BOOT! Wade Barrett, Cena'yı resmen yerle bir etti. Şimdi beklemeden Cena'yı kaldırdı ve köşedeki masaya doğru yolluyor...

CENA! DİRENİYOR BARRETT'A! Barrett'ı şimdi engelledi ve iplere yolluyor dönüşte bir Dropkick! Barrett hemen kalksa da Cena iplere koşuyor ve One-Handed Bulldog! Şimdi Barrett'ın başına geçiyor, ve taunt atıyor. İplere koşuyor ve dönüşte FIVE-KNUCKLE SHUFFLE! Şimdi Attitude Adjustment için taunt atıyor, arkasını dönüp seyircilere şov yaparken Barrett gizlice yerden bir sandalyeyi alıyor ve Cena arkasını dönünce KAFASINA VURUYOR SANDALYE İLE! Şimdi Cena sersemlemişken Barrett bunu fırsat biliyor ve Cena'yı kavradığı gibi WINDS OF CHANGE! Şimdi beklemeden Cena'yı kaldırıyor ve masaya doğru fırlatıyor! CENA AMA MASANIN ÖNÜNDE KÖŞEYE TUTUNUYOR! BU SIRADA BARRETT ONA DOĞRU KOŞUYOR AMA CENA! CENA ONU TEKMELİYOR VE MAÇIN BİTMESİNİ SON SANİYEDE ENGELLİYOR! Cena şimdi Barrett'ı kaldırıyor ve masaya doğru SPINEBUSTER DENİYOR AMA BARRETT, CENA'NIN KAFASINA DİRSEK DARBELERİ İLE VURUYOR VE CENA ONU BIRAKTIĞI GİBİ KAVRIYOR ONU VE TEKRAR MASAYA DOĞRU BELLY TO BELLY SUPLEX Mİ GELİYOR??

SUPLEX GELİYOR FAKAT CENA ZEKİCE BİR HAREKET YAPIYOR VE BARRETT ONU KALDIRIRKEN MASAYI AYAKLARI İLE DIŞARI İTİYOR! BU YÜZDEN MASAYA DOĞRU GELMİYOR HAREKET! Maç devam ediyor. Barrett bunu görünce iyice sinirleniyor ve dışarı çıkıp masayı tekrar içeri alıyor ve yanında bir tane daha masa getiriyor ringe. Şimdi ringe giriyor ve iki masayı üst üste kuruyor. Cena'yı kaldırmak istiyor ama Cena bu süre içerisinde dinlenmiş olacak ki Barrett onu kaldırırken seri yumruklar ile üstünlüğü ele alıyor. Şimdi onu iplere yolluyor ve dönüşte Hip Toss! Şimdi iplere tekrar koşuyor ve Barrett ayaklanırken Throwback! Barrett'ı tekrar kaldırıyor ve hepsinin üstüne birde Emerald Flowsion! Barrett'ın hazırladığı iki masaya dokunmuyor ve ringin dışına çıkıp bir tane masa alıyor eline ve onunla beraber ringe giriyor. O masayı hemen kuruyor ve Barrett'ı hızlıca kaldırıyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT İÇİN KALDIRIYOR VE FIRLATIYOR...

FIRLATIYOR AMA STUNNER! BARRETT CENA'NIN KAFASINI BIRAKMIYOR VE STUNNER YAPIŞTIRIYOR! Şimdi Cena sersemlemişken kaldırıyor ve Spinebuster! Cena'yı kaldırmak istiyor ve onu kaldırmaya çalışırken Cena onu geri itiyor bu sırada Barrett'ın dirseği hakemin kafasına sert bir biçimde çarpıyor. Hakem anında yere yığılıyor ama Barrett ve Cena'nın ikisi de maçın heyecanıyla fark etmiyor bu durumu. Bu sırada Cena hızlıca ayaklanıyor ve Barrett'ı köşeye yolluyor. Hiç beklemeden onun yanına gidip onu tepeye çıkartıyor. Barrett'ın önceden kurduğu iki masa onlara çok yakın şu an! Cena, Superplex için Barrett'ı kaldırmak istiyor ama Barrett yumruklarla kendini koruyor ve Cena'yı ittirmek istiyor ama Cena, Barrett'ın kafasına tutarak savunma yapıyor. Barrett en son Cena'yı iyice bloke ediyor ve tam ittirecekken Cena tekme atıyor ama düşmekten son anda köşeye tutunarak kurtuluyor, şimdi zorlansa da yerdeki beyzbol sopasına erişiyor! Barrett'ın kafasında kırıyor sopayı ve Barrett bayılmış olabilir! Şimdi hemen kaldırıyor onu ve MASAYA DOĞRU SUPERPLEX...

MASA KIRILDI! MASA KIRILDI! AMA BİR SORUN VAR. HAKEM BAYGIN OLDUĞU İÇİN ZİLİ ÇALDIRACAK KİMSE YOK. Cena'nın bu hamlesi boşa gitti. Şimdi Cena ne yapacağını düşünüyor ve Barrett'ı tekrar kaldırmak istesede LOW BLOW! BARRETT AYAKLARIYLA CENA'NIN HAYALARINA VURUYOR SERTÇE! CENA YERE YIĞILIYOR ANINDA! Şimdi Barrett aklına bir fikir gelmiş gibi Cena'yı kırık masanın üzerine sürüklüyor. Ardından hemen hakemin yanına gidiyor ve Cena'yı gösteriyor ve maçı kazandığını söylüyor...

HAKEM İKNA OLUYOR! ZİLİ ÇALDIRIYOR!

Kazanan: Wade Barrett

Wade Barrett belki hile ile belki zekasının sonucu ile kazanmayı başarıyor. Barrett sevinirken kameralar kapanıyor...

Ll13Y1.png

Mr. Dinler: Bak koçum. Senin de üzerinde bir yönetici var ve sen bunun farkında değilsin. Bunun farkına varman için sana illa yaptırım mı uygulamam gerekiyor? Ha, bunu istiyorsan ben hazırım. Seni o koltuğa ben getirdim, almasını da bilirim. Ama almak istemiyorum. Çünkü hareketlerine çekin düzen verecek kadar akıllı biri olduğunu biliyorum.

Johnny Mundo odasında telefonu kulağına dayamış Mr. Dinler'i dinliyor.

Mr. Dinler: Çok sivri bir herif çıktın. Güreşçilere karşı çok dengesiz tavırların var. Hele ki geçen hafta Atlas şovunda kemer kazanan Jervis ve Teddy'e karşı oldukça sertsin. Bunu yapmaya hakkın yok. Atlas ve Pasifik kardeştir. Sadece güreşçilere daha çok şans verilmesi için bu ayrım yapıldı. Sen ise durmadan Atlas'a sallıyorsun. Bu hareketlerini artık KES! Sen kesmezsen ben senin biletini keseceğim çünkü.

Mr. Dinler resmen öfke patlaması yaşıyor.

Mr. Dinler: Hadi bir hata yaptın, sinirlendin diye sustum. Seni motive etmeye çalıştım. Ama sen her seferinde b*kunu çıkartıyorsun. Bu gece yaptığın takım kemer maçı iptal. O adamların da dinlenmeye hakkı var. Şimdi git ve şovunu adam akıllı yönet. Seni izliyorum. Bunu unutma.

Mr. Dinler telefonu kapattıktan sonra Mundo da telefonu masasına fırlatıyor. Kamera genişleyerek açıldığında odadaki Tama Tonga ve Tonga Loa'yı görüyoruz.

Johnny Mundo: Beyler. Plan yattı. Maçınızı bugün yapamıyoruz. Mr. Dinler iptal etti.

Tama Tonga: Hay Mehmetini de Dinler'ini de...

Tonga Loa: Yazık oldu.

Odadakiler üzgün bir şekilde önlerine bakarken kamera kapanıyor.

Ll13Y1.png

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=IpPHt5KO-X8"]https://www.youtube.com/watch?v=IpPHt5KO-X8[/ame]

7PNlgv.png

Live in Fear! Bray Wyatt elinde bir gaz lambasıyla girişte gözüküyor. Flaş ışıkları altında ringe gelirken olabildiğince ciddi. Wyatt ringe giriyor, gaz lambasına üflüyor ve rakibinin ringe gelmesini bekliyor.

[ame]https://youtu.be/2aJUnltwsqs[/ame]

ouZyXrTb_o.png

Awake and Alive! Will Ospreay ise destekler eşliğinde girişte tauntunu atıyor, seyircilerle tokalaşarak ringe giriyor. Ringin içinde de tauntunu attıktan sonra köşesine geçiyor ve hakem maçı başlatıyor.

Bray Wyatt vs Will Ospreay

Zil çalar çalmaz Ospreay Wyatt’ın üzerine doğru koşuyor ancak Wyatt sıyrılıyor ve Ospreay boşa çıkıyor. Wyatt’ın bu dalga geçer tavırlarından dolayı sinirlenen Ospreay bir kez daha Wyatt’ın üzerine doğru koşuyor ve bu sefer onu yakalıyor, şu anda ise ikili lock-up'a girişiyorlar. Bu lock-up'dan Wyatt üstün çıkıyor ve side headlock bağlamaya başlıyor. Ospreay bunun üzerine Wyatt’ı iplere götürüp karşı iplere fırlatmanın hazırlığını yapıyor ancak Wyatt Ospreay’i bırakmıyor ve side headlock bağlamaya devam ediyor. Wyatt hala Ospreay’i kendi kontrolü altında tutmanın avantajıyla onu ringin köşesine doğru fırlatıyor. Daha sonrasında ise yavaş yavaş Ospreay’in yanına gidiyor ve onu köşede stomplamaya başlıyor. Bir süre buna devam ettikten sonra Ospreay’i kaldırıyor ve bu sefer de Ospreay’e yumruklarını vurmaya başlıyor. Wyatt bu sefer de Ospreay’i karşı köşeye fırlatıyor ve onun üzerine Body Avalanche için koşuyor. Ancak Ospreay Wyatt’ı bir tekme ile uzaklaştırıyor ve arkasından ikinci köşeye bir hamleyle çıkıp Wyatt’ın kendisine gelmesini bekliyor. Kendisi de Tornado DDT vurarak Wyatt’ı yere seriyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Wyatt kolayca atıyor. Ospreay şimdi Wyatt’ı saçından tutuyor ve kaldırıyor. Ospreay şimdi Wyatt’ı tutup köşeye doğru fırlatıyor ve kendisi de hemen arkasından Wyatt’ın üzerine doğru koşmaya başlıyor. Ancak Wyatt Ospreay’in bu koşuşundan sıyrılıyor, Ospreay karnını tutarak köşede dururken Wyatt da Ospreay’i arkadan tutuyor ve Sleeper Hold bağlıyor. Ospreay hafif zorlansa da Wyatt’ın Sleeper Hold’undan kurtulmanın yolunu buluyor. Önce Wyatt’ın karnına bir dirsek atıyor ama Wyatt yine de onu bırakmıyor, Ospreay ise bu sefer bir Standing Shiranui yapıyor ve Wyatt yere düşüyor. Ospreay seyircilerden destekleri topluyor bu hamleden sonra. Sonrasında ise birkaç adım geriye çekiliyor ve hızla koşuyor, Standing Shooting Star Press? Hayır, Wyatt bir anda Spider Walk’da kalkıyor. Ospreay bu sefer korkudan birkaç adım geriye çekiliyor ancak daha sonrasında toparlanıyor ve Wyatt’a karşı koşuyor. Bu sırada ise Wyatt tamamen ayaklanıyor ve Ospreay’e sert bir yumruk vuruyor. Ospreay yine Wyatt’ın üzerine doğru koşuyor ama bu sefer Wyatt Ospreay’i tutuyor ve ani bir Uranage. Wyatt şimdi tuşa giden taraf. 1... 2...

Ospreay atıyor. Wyatt hiç vakit kaybetmeden Ospreay’i kaldırıyor ve ona seri yumruklar atmaya başlıyor. Ospreay ise bir süre boyunca bu yumruklara karşı direnmeye çalışsa da daha sonrasında Ospreay’den Wyatt’a karşı yumruklar görüyoruz. Wyatt sersemlemiş bir şekilde ring iplerine yaslanırken Ospreay Wyatt’ın üzerine doğru koşuyor. Ancak Wyatt’dan bir Back Body Drop geliyor ve Ospreay kendisini ringin dışında buluyor. Wyatt şimdi Ospreay’in peşinden ringin dışına çıkıyor ve onun yanına geliyor. Wyatt Ospreay’i tutuyor ve aprona doğru çarptırıyor, daha sonrasında ise bırakmadan bariyerlere doğru fırlatıyor. Ospreay sırtını tutarak oradan uzaklaşmaya çalışırken Wyatt Ospreay’i tutup bir kez daha apronun yanına getiriyor ve bu sefer de aprona Uranage için tutuyor ancak Ospreay bu sefer ondan kurtulup aprona kendi isteğiyle çıkıyor. Daha sonrasında ise Slingshot Baseball Slide Dropkick vuruyor. Wyatt kendisini ringin dışında toparlamaya çalışırken Ospreay de ringin içine giriyor ve Wyatt’ın üzerine Sasuke Special ile uçuyor! Ospreay bariyerlerin üzerine çıkarak destekleri tekrardan alıyor. Ospreay şimdi Wyatt’ı ringin içine sokuyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Ospreay son anda atıyor. Ospreay hakeme bakınsa da karar değişmiyor. Ospreay şimdi Wyatt’ı köşeye doğru çekiyor. Kendisi de ters biçimde en üst köşeye doğru çıkıyor. Kendi duruşunu düzeltmeye çalışırken Wyatt hızla kalkıyor, Ospreay’i itiyor ve kendisi ringin dışına çok sert biçimde düşüyor. Ospreay kafasını tutarken Wyatt da kahkahalarla diz çöküp tauntunu atıyor. Ospreay için hakem sayıyor. 1... 2... 3... Ospreay hala ayaklanabilmiş değil ve ayaklanacak gibi de durmuyor. Hakem Ospreay’e count-out için saymaya devam ediyor. 4... 5... 6... 7... Ospreay en sonunda ayılmayı başarıyor ve ringe doğru yavaşça yöneliyor. 8... 9... Ospreay ringe girebilecek mi?

Ospreay ringe son anda vücudunu sokmayı başarıyor. Maç onun için hala devam edecek. Ospreay ayağa kalkıyor ama Ospreay kalkar kalkmaz Wyatt Ospreay’i tutuyor ve Sister Abigail! Sister Abigail! Wyatt kelimenin tam anlamıyla avlıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

OSPREAY’İN AYAĞI İPTE! OSPREAY SON ANDA AYAĞINI İPLERE KOYUYOR VE TUŞUN BOZULMASINI SAĞLIYOR. Wyatt bunu öğrendiği anda büyük bir hayal kırıklığına uğruyor ancak yine de maçına devam etmek zorunda. Wyatt şimdi köşeye geçiyor ve ikinci bir Sister Abigail için taunt atmaya başlıyor. Daha sonrasında ise bir kez daha Spider Walk’a kalkıyor. Ospreay kendisini toparlamaya çalışırken Wyatt da Spider Walk ile Ospreay’in üzerine yürüyor. Daha sonrasında Ospreay’i tutuyor ve bir kez daha Sister Abigail yapmak istiyor. Ancak Ospreay son anda bu hareketten sıyrılıyor ve Wyatt’a bir Superkick vuruyor. Wyatt sersemliyor, Ospreay de bu durumdan faydalanıyor ve bir kez daha Superkick vuruyor. Şimdi Ospreay Wyatt’ın üzerine doğru koşuyor ve sert bir Hurricanrana vuruyor. Ospreay şimdi son aşamayı vurmak için Wyatt’ı kaldırıp Double Underhook’a alıyor, yoksa Wyatt’a Stormbrekaer mı vuracak? Hayır, hayır! Wyatt bir Back Body Drop daha yapıyor, Ospreay ayağa kalkmaya çalışırken Wyatt iplerden geriliyor ve Running Crossbody. Hem Wyatt hem de Ospreay yerde. İki isim de olumlu anlamda tepki çekmeyi başarıyor. Tezahüratlar atılmaya başlanıyor ancak...

JDAa75.jpg

ARENA KAPKARANLIK BİR HALE GELİYOR. IŞIKLARI KİM SÖNDÜRDÜ?

Jim Ross: Mr. Dinler bu binanın faturalarını mı ödemiyor acaba?

Mauro Ranallo: Biz şimdi maçı anlatamayacak miyız, jeneratör nerde?

Erem Nur: Madem maç yok, o zaman Evil Kana öv. OHHHHH KANAAAA BE BABACIM.

Jim Ross ve Mauro Ranallo: ???

BU SIRADA İSE IŞIKLAR GELİYOR ANCAK WYATT VE OSPREAY RİNGDE YALNIZ DEĞİLLER, MASSACRE CLUB RİNGDE WYATT İLE OSPREAY'İ ÇEVİRMIŞLER. BİRDEN ÜÇLÜ WYATT VE OSPREAY'E SALDIRMAYA BAŞLIYORLAR, HAKEM DE ZİLİ ÇALDIRIYOR.

Kazanan: Yok

Wyatt ve Ospreay ayrı ayrı kendilerini savunmaya çalışıyorlar ancak sayı dezavantajına yeniliyorlar. Massacre Club stomplamalarına devam ediyorlar, en sonunda ise bir hamle yapıp Wyatt'ı kaldırıyorlar, Jacobs Wyatt'ı tutuyor ve End Time! Jacobs Wyatt'ı adeta boğuyor. Bu sırada ise Ospreay ayağa kalkmaya çalışıyor ancak Cole da ikinci köşeye çıkıyor ve Ospreay'e Panama Sunrise! Ospreay hala ayakta ama bu da çok uzun sürmüyor ve Drew'dan Ospreay'e Claymore! Massacre Club geceyi adeta domine ediyor; Cole, Jacobs ve Drew avlarının başında pozlarını verirken reklamlara gidiyoruz.

Ll13Y1.png

Kameralarımız bir kez daha arka alana yöneliyor ancak bu sefer bambaşka bir odaya açılıyor. Bu odada Mr. Dinler ve iptal edilen GWAC maçının katılımcıları olan şampiyon CM Punk eşi AJ Lee ile birlikte, onunla birlikte Punk'ın kemeri için adaylar Roderick Strong ve Dalton Castle da bulunuyor. Mr. Dinler önündeki dosyayı açıyor ve o dosyanın içinden bir kontrat çıkarıyor.

Mr. Dinler: Kendisine o gün ne yaptıysanız hala onun etkisinde kalmış. Ancak ne olursa olsun Chicago seyircisini bu maçtan mahrum bırakmamalıydı. En azından burada bulunarak olabilecek muhtemel bir probleme kökten ve en başından itibaren bir çözüm getiriyorum. Biraz sonra CM Punk'ın sahibi olduğu GWA Championship için karşı karşıya geleceksiniz ve şu an burada bulunmamızın nedeni ise bunu resmileştirmek. Bu maçta sadece tek bir şart bulunacak. O şart da maçın herhangi bir yönetici tarafından haksız bir biçimde sona erdirilmesinin yasaklanması olacak. Hadi bakalım, adınıza yakışır bir maç çıkarın.

Mr. Dinler'in sözünü bitirmesi ile birlikte GWA Championship maçının üç katılımcısı da kontratı imzalıyorlar ve odadan ayrılıyorlar.

Ll13Y1.png

Sıradaki maç Last Woman Standing Maçı!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OiG8RDY5NYw[/ame]

k9Jldr.png

Free The Flame duyuluyor! Ember Moon girişte gözüküyor! Moon özel attire giymiş Best In The World'e özel. Moon stage'de klasik bağırışını yaptıktan sonra rampada ilerlemeye başlıyor. Suratına bakınca öfkeli olduğu çok net anlaşılıyor Moon'un. Moon ringe giriyor ve iplere gidip taunt'unu atıyor. Ardından üstündeki kıyafeti çıkarıp rampaya sinirle atıyor. ''gel hadi'' der gibisinden işaretler yapıyor.

JR: Sanırım bunu Evil Kana için yapıyor.

Ember Moon çok hırslı. Bu hırsla Evil Kana'yı bekliyor. Moon'un müziği kesiliyor ama hala gelen giden yok. Ember Moon daha da öfkeleniyor. Bu sırada ışıklar kararıyor! Ekrana kan ağlayan iki çift göz beliriyor! Bir anda bir ses; ''MADDO MONSTER NANDEMO KURAU, MADDO MONSTER NANDEMO, KURAU'' diyor!

Erem: ABİ ELİM AYAĞIM TİTTTTTTRİYORRRRR. Şu sekse bakar mısınız? Hahaha siz bunakların kuşu öldüğü için bilemezsiniz. AHAHAHAHA.

Mauro ve JR garip şekilde bakıyor.

[ame]https://youtu.be/GvD3CHA48pA[/ame]

Işıklar gelince EVIL KANA RAMPADA GÖZÜKÜYOR!

bVJd48.jpg

BU EVIL KANA! Kana bu yepyeni tarzıyla rampada gözüküyor. Moon hala hırsla ona bakıyor. Bu sırada Kana kafasını kaldırıyor ve ringe bakıyor. İkilinin öfkeyle birbirlerine bakıştıkları bir ana tanıklık ediyoruz. Bu sırada Kana yavaş yavaş basamaklara doğru ilerliyor ve çıkıyor. Ringe giriyor. Bir süre Moon'a bakıyor. Gergin anlar yaşanıyor. Moon hala öfkeyle ona bakıyor. Kana bu sırada çıkarıyor ceketini ve seyircilere doğru atıyor! Ardından köşesine geçip, yere çömelip maçın başlamasını bekliyor. Hakem kontrollerini yapıyor. Kontrol etmeyi bitirdiğinde zili çaldırıyor! İki ezeli rakibin ikinci maçı bambaşka bir boyutta başlıyor!

Last Woman Standing Match
Ember Moon vs. Evil Kana

İkili birbirleriyle bir süre bakışıyor. Uzunca bir süre hem de. Seyirciler çok heyecanlı, maçın psikolojisi çok yüksek. Herkes merakla neler olacağını bekliyor. İki isim de seyircilere şöyle bir dönüp bakıyor. Seyirciler chant atıyor.

''LET'S GO KANA! EMBER SUCKS! LET'S GO KANA! EMBER SUCKS! LET'S GO KANA! EMBER SUCKS!''

Chantler atılmaya devam ederken Moon bir anda ringden iniyor ve mikrofonu kapıyor köşeden. Tam konuşacağı sırada ring dışına inen Kana koşa koşa geliyor ve sert bir runnin hip attacak vuruyor! Moon bariyerlerin ardına düşüyor bu hareketten sonra. Kana seyircilerin desteğini kazanıyor bu hareketle. Bu sırada Moon yavaş yavaş kalkıyor. Kana arkasını döndüğü sırada Moon SON HIZ ELİNDEKİ MİKROFONU KANA'NIN SURATINA FIRLATIYOR! ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE FIRLATTI SURATINA! Kana bu hareketin ardından acıyla yüzünü tutuyor. Burnundan kanlar akıyor! Seyirciler büyük bir gerginlik ile Kana'ya bakıyor. Moon şimdi bariyerlerin üstüne çıkıyor. Bariyerlerin üstünde yürüyor hızla, tam Kana arkasına döndüğü sırada flying cannonball ile üstüne atlıyor! Kana da Moon da yerde! Bu sırada hakem yavaş yavaş ikisi için sayıyor! 1...........2..........3.......... bu sırada Moon yavaş yavaş kalkıyor. Hakem Kana için saymaya devam ediyor 4........... Kana da yavaş yavaş kalkmaya başlıyor şimdi. Bunu gören Moon ringe giriyor ve köşeye yaklaşıyor! Köşe gönderilerinden bir tanesini çıkarıyor! BU DA NE! ÜSTÜNDE BİR MUŞTA VAR! AMA NASIL? SEYİRCİLER GERGİN.

Mauro Ranallo: Daha öncesinden onu oraya mı yerleştirdi yani!?

Eremnur: Çok çakal bu Ember. Her şey beklenir bundan.

Eremnur bunu söylüyor ama biraz yüksek bir sesle söylüyor sanılan o ki. Moon bunu duyuyor. Muştayı kavrıyor ve ringden iniyor. Spiker masasının önüne doğru gidiyor.

Öfkeyle Erem'e bakıyor Moon. Erem biraz ürkek. Moon biraz daha üstüne yürüdüğü sırada Kana koşarak üstüne doğru geliyor ve running dropkick! Moon darbenin etkisiyle spiker masasının üstüne fırlıyor. Seyircilerden Kana'ya destek var. Kana şimdi ringin yanındaki örtüyü açıyor ve ringin altından bir sandalye çıkarıyor! Kana ringin altından sandalye çıkarıyor. Kana gülümseyerek bakıyor sandalyeye. Tam arkasını döndüğü sırada masanın üstünde ayaklanan Moon'dan bir ECLIPSE! ECLIPSE GELDİ MOON'DAN KANA'YA! KANA YERDE! Hakem sayıyor 1..........2..........3..........4...........5...........6..........7............ bu sırada Moon, Kana'nın yavaş yavaş kalktığını görüyor. Bunu gören Moon yerdeki muştayı alıyor. Kavrıyor. Kana'nın kalkmasını bekliyor. Hakem 8'i saydığı sırada koşuyor, masanın kenarından sekiyor ve muştayı kavradığı eliyle UÇARAK ÇOK SERT BİR YUMRUK VURUYOR KANA'YA! KANA DARBENİN ETKİSİYLE GERİYE SAVRILIYOR VE YÜZÜNÜ ÇELİK BASAMAKLARA ÇARPIYOR! Ardından yere yığılıyor! Yüzü kanlar içinde Kana'nın! Bu sırada hakem sayıyor 1..........2..........3............4.............5..............6.............7..............8...............

Kana yavaş yavaş doğruluyor! Yığılmıyor, ayakta durmasını biliyor! Gülerek bakıyor Moon'a. Moon öfkeli. Kana eliyle gel işareti gibisinden bir şey yaparak ''Gel hadi'' diyor. Moon öfkeyle ona doğru koşuyor. Kana bir anda counterlıyor ve double knee facebreaker yapıyor! Moon yerde. Hakem sayıyor 1.............2.............3................. fakat Moon yavaş yavaş kalkıyor bu sırada. Bunu gören Kana ringin altını açıyor ve sandalyeler çıkarıyor! Ardı ardına sandalyeler çıkarıyor ringin altından! Tonlarca! Çıkarmayı bıraktığı sırada bir tanesini eline alıyor ve Moon'a bakıyor. Moon tam ayaklanıp arkasına döndüğü sırada bir sandalye darbesi Kana'dan! Moon acıyla omzunu tutuyor! Şimdi Kana bir de karnına vuruyor! Moon acıyla karnını tutarken Kana sırtına arka arkaya sandalye darbeleri vuruyor! Moon acıyla yere yığılıyor. Fakat Kana'nın işi henüz bitmedi. Kaldırıyor Moon'u ve masaya dayıyor. Moon orada ölüsü çıkmış gibi dururken Kana çelik basamakları tutuyor ve spiker masasının önüne koyuyor. Moon'u saçından tutuyor ve ayağa kaldırıyor şimdi. Basamakların üzerine çıkarıyor. Ardından karnın bir tekme atıyor. Masaya superplex yapacak! Tam kaldırdığı sırada Moon reverse'lüyor ve iniyor yere. Basamaklardan aşağı doğru iniyor. Acıyla karnını tutuyor, ardından Kana'ya dönüyor. Tam döndüğü sırada Kana üstüne atlıyor fakat Ember Moon HAVADA SUPERKICK'I YAPIŞTIRIYOR! İNANILMAZ! MÜTHİŞ BİR ŞEKİLDE KARŞILADI MOON! İKİSİ DE YERE YIĞILIYOR ŞİMDİ! Hakem sayıyor 1..........2.............3..............4.................5...............6.............7...............8.... Moon yavaş yavaş kalkıyor şimdi! Kana hala yerde! Hakem 9'u sayıyor şimdi!

FAKAT KANA BİR ANDA AYAKLANIYOR VE RİNGE GİRİYOR! PES ETMİYOR KANA! Moon ring dışında şaşkın. Öfkeyle bakıyor Kana'ya. Ringin etrafında dönüyor şöyle bir. Spiker masasının olduğu tarafta duruyor. Yerdeki muştayı görüyor Moon. Alıyor şimdi onu yerden, kavrıyor. Bu sırada ringde güç de olsa ayaklanmış Kana, Moon'a bakıyor. Moon yaklaşıyor ring kenarına doğru ve gülerek Kana'ya bakıyor. ARDINDAN SPİKER MASASINA DOĞRU KOŞTURUYOR VE EREMNUR'A MUŞTANIN OLDUĞU ELİYLE ÇOK SERT BİR YUMRUK ATIYOR! MOON, EREM'E VURUYOR! EREM YERE YIĞILIYOR! JR ve Ranallo şaşkın. Şimdi Moon ringe bakıyor tekrar. Koşuyor ve hemen aprona çıkıyor. Kana iplerden sekiyor şimdi ve aprondaki Moon'a sert bir RUNNING HIP ATTACK VURUYOR! MOON RİNG DIŞINDAKİ SANDALYELERİN ÜSTÜNE DÜŞÜYOR! SERTTİ BU! MOON'UN SIRTI PERT! Kana ringde köşeye geçmiş dinlenirken hakem Moon için sayıyor 1.............2.............3...............4..............5...............6................7.................8..............

FAKAT MOON AYAKLANIYOR! O da pes etmiyor! O da ayakta durmasını biliyor. Kalkıyor ve aprondan sürünerek ringe giriyor! Kana sinirle bakıyor şimdi ona. Ring dışına çıkıyor ve ringe birkaç tane sandalye atıyor. Daha sonrasında bir süre etrafına bakıyor, seyircilere bakıyor. Ringin altından masa çıkarıyor ve ringe sokuyor. Ardından kendisi de giriyor ringe. Masayı kaldırıyor, bir tarafını açıyor ve köşeye yerleştiriyor. Ardından köşede ayaklanmış olan Moon'a doğru bakıyor. Koşuyor ona fakat MOON SON ANDA ÇEKİLİYOR! Kana KÖŞE GÖNDERİSİ ÇIKARILMIŞ OLAN KÖŞEYE ÇARPIYOR! Zaten suratı kandan geçilmeyen Kana'nın suratı daha da kanıyor. Moon hemen şimdi sandalyenin birini yerden alıyor ve Kana'nın sırtına defalarca o sandalyeyle. Ardı ardına, hiç bekletmeden vuruyor. Kana'nın sırtı pert. Moon şimdi hızla diğer köşeye doğru gidiyor ve sandalyeyi oraya yerleştiriyor. Ardından Kana'ya yöneliyor. Ona doğru gidiyor, tutuyor onu, çeviriyor ve hızla köşedeki sandalyeye çarptırıyor! Kana köşeye giriyor adeta! Seyirciler çok gergin. Kana şimdi ikinci iplerin arasından sarkarken Moon ring dışına çıkıyor. Şöyle bir bağırıyor ve ardından RİNG DIŞINA DOĞRU SARKAN KANA'NIN SURATINA BİR SUPERKICK! SUPERKICK'IN ETKİSİYLE KANA KAFASINI KÖŞEYE DE ÇARPIYOR! Çok ağır darbeler alıyor Kana! Moon öfkeyle etrafına bakıyor. Seyircilerden yuhalamalar var. Ember Moon şimdi ringin altına bakıyor şöyle bir. Kurcalıyor oraları VE BİR ALET ÇANTASI BULUYOR! ÇIKARIYOR ALET ÇANTASINI! Gülerek seyircilere bakıyor. Açıyor şimdi alet çantasını. Bakıyor şöyle bir ama istediği şeyi bulamıyor. Alet çantasının üst tarafında bir bölme var. Büyük bir bölme. Moon orayı da açıyor şimdi. Şöyle bir bakıyor VE BİR PENSE ÇIKARIYOR ORADAN! MOON ORADAN BİR PENSE ÇIKARIYOR! Gülerek seyircilere bakıyor! Seyirciler korkmuş bir şekilde. Moon şimdi hala sarkık olan Kana'nın yanına gidiyor VE AĞZINI AÇIYOR! MOON AĞZINI AÇIYOR KANA'NIN!

JR: Ne yapmaya çalışıyor bu manyak kadın?!

Mauro Ranallo: Bilmiyorum JR, hiç mi hiç bilmiyorum...

Fakat Kana ağzını açmak istemiyor. Kapatıyor. Bunun üzerine Moon kafasını defalarca köşeye çarptırıyor! Kana halsizleşiyor bunun üzerine ve kılını kıpırdatamayacak hale geliyor! Moon açıyor Kana'nın ağzını şimdi ve şöyle bir bakıyor. ARDINDAN PENSEYİ AĞZINA SOKUYOR! AĞZINA SOKUYOR PENSEYİ MOON! ARKADAKİ AZI DİŞLERİNDEN BİRİNİ SEÇİYOR VE PENSEYİ O DİŞİN ÜZERİNE SABİTLİYOR VE ÇEKİŞTİRİYOR! KANA'NIN DİŞLERİNDEN BİRİNİ SÖKECEK! KANA CAN ÇEKİŞİYOR ADETA! MOON ÇEKTİKÇE ÇEKİYOR VE DİŞ ÇIKIYOR! KANA'NIN DİŞLERİNDEN BİRİ ÇIKIYOR! AĞZI KANLA DOLUYOR KANA'NIN! BUNUN ÜZERİNE MOON GÜLEREK BAKIYOR ONA! KANA KAN DOLU AĞZIYLA RİNGDE ACIYLA AĞZINI TUTUYOR! Moon gülerek elindeki kanlı penseye bakıyor şimdi. Gülüyor şöyle bir ardından. Gayet rahat hareketlerle ringe yöneliyor. Çıkıyor aprona, ardından köşeye çıkıyor. Kana'nın arkasını dönmesini bekliyor. Kana şimdi dönüyor arkasını ve ECLIPSE! ECLIPSE GELDİ EMBER MOON'DAN! Kana yere yığılıyor. Bunun ardından Moon biraz yerde kıvrandıktan sonra oturur pozisyona geliyor. Hakem sayıyor 1.................

2..................

3.................

4.................

5.................

6.................

7.................

8.................

9.................

Kana ringte yuvarlanabiliyor sadece. Elinden hiçbir şey gelmiyor ve hakem 10'u sayıyor!

FAKAT HAYIR! KANA'NIN RİNGTE YUVARLANMASI BOŞA DEĞİLMİŞ! Tam hakem 10'u sayacağı sırada Yuvarlanıp ring dışına çıkıyor! Ring dışında zor da olsa tökezleye tökezleye ayakta duruyor! Bunu gören Ember Moon sinirden köpürüyor. Ringte ayaklanıyor şimdi. Kana'ya bakıyor. Koşuyor şimdi, iplerden sekiyor, tam suicide dive ile atlayacağı sırada KANA YAKLAŞIYOR APRONA VE DAHA ATLAYAMADAN MOON'A ROUNDHOUSE KICK'I VURUYOR! ROUNDHOUSE KICK İLE COUNTER'LADI KANA! Moon şimdi darbenin etkisiyle sersemlemiş bir şekilde ringte savruluyor. Kana hala kendine gelememiş de olsa ringe giriyor. Bu sırada Moon kendine geliyor, Kana'ya doğru koşuyor fakat Kana bir anda counter'lıyor ve REVERSE ROUNDHOUSE KICK'I YAPIŞTIRIYOR! Moon darbenin etkisiyle ters döndüğü sırada Kana ayağından yakalıyor ve BRIDGING GERMAN SUPLEX! BU hareketin ardından iki isim de yerde kalıyor bir süre. 1.............2..............3.................4.......................5....................... Kana yavaş yavaş kalkıyor beşin ardından. Hakem saymaya devam ediyor 6................. hakem 7'yi sayacakken Moon da kalkıyor. İkili ezeli bir düşmanlıkla birbirlerine bakıyor. Bir süre böyle bakışırlarken Moon bir anda tokadı basıyor! Seyirciler bir ''ooo'' çekiyor. Kana yüzünü çevirerek şöyle bir bakıyor Moon'a. Öfkeyle bakışıyorlar hala. Bu sefer de Kana bir anda spinning back fist vuruyor! Moon sersemliyor. Şimdi Kana iplerden sekiyor fakat Moon'dan bir anda enzuigiri! Kana sersemliyor. Moon da iplerden sekiyor şimdi. Fakat dönüşte Kana kolundan şöyle bir tutarak kaldırıyor onu ve high speed kneeling roundhouse kick'i koyuyor! Moon da sersemliyor. Şimdi Kana iplerden sekiyor ve ona doğru koşuyor. Tam running crossbody yapacakken Moon yakalıyor onu ve bir fallaway slam! Kana acıyla sırtını tutarak köşeye daha önce yerleştirilmiş masaya yuvarlanıyor. Seyircilerden ''This is awesome'' chantleri var. Şimdi Moon masanın çaprazındaki köşeye geçiyor ve Kana'nın orada ayaklanmasını bekliyor. Kana yavaş yavaş ayaklanıyor şimdi masanın dibinde. Ember Moon koşuyor ve BİR HANDSPRING ELBOW SMASH KOYUYOR! FAKAT KANA SON ANDA ÇEKİLİYOR ORADAN! MOON MASAYA GİRİYOR! MASA KIRILIYOR! KIRILDIKTAN SONRA YERE YIĞILIYOR MOON! Hakem saymaya başlıyor 1............ fakat bu da ne?! Kana kafasından tutarak kaldırıyor Moon'u VE ARDI ARDINA SAÇLARINDAN ÇEKİYOR! MOON ACIDAN KIVRANIYOR! KANA ÇEKTİKÇE ÇEKİYOR! MOON ENGELLEMEYE ÇALIŞIYOR AMA OLMUYOR! Kana eni sonu bırakıyor çekmeyi. Elinde çokça saç teli var Kana'nın. Bayağı bir çekmiş. Şimdi o saç tellerini gerdiriyor ve ONLARI MOON'UN BOĞAZINA DOLAYARAK MOON'U BOĞUYOR! MOON'U KENDİ SAÇ TELLERİYLE BOĞUYOR! MOON CAN ÇEKİŞİYOR AMA KURTULAMIYOR! NEFES ALAMIYOR MOON! FAKAT KANA ENİ SONU BIRAKIYOR!

Bıraktıktan sonra Moon da kendini yere bırakıyor. Yerde biraz soluklanmaya ve dinlenmeye çalışıyor. Hakem sayıyor bu sırada 1............. Kana ring dışına çıkıyor şimdi. 2........... VE RİNGİN ALTINDAN İKİ TANE MASA ÇIKARIYOR! 3............. Açıyor ayaklarını masaların ve üst üste koyuyor ikisini de! 4.............. Yerleştirdikten sonra ringin altında bir şeyler aramaya devam ediyor, bu sırada hakem saymaya devam ediyor, 5..............6..............7.............. Ember Moon yavaş yavaş ayaklanıyor şimdi. Ring dışındaki Kana'yı görüyor. Ringin altında bir şeyler aradığını görüyor. Bunu gördüğü gibi iplerden sekiyor suicide dive yapmak için. Koşuyor ve tam suicide dive yapacakken RİNGİN ALTINDA ARADIĞINI BULAN KANA, MOON DAHA SUICIDE DIVE'I YAPAMADAN KAFASINA RİNG ZİLİYLE VURUYOR! RİNG ZİLİYLE VURUYOR MOON'UN KAFASINA!

dvky4r.jpg

Ember Moon'un kafası kanlar içinde kalıyor! Moon ikinci iplerin arasında öyle sarkmış bir biçimde duruyor! Kana çıkıyor şimdi aprona. Ember Moon'u da aprona çıkarıyor. Şimdi Kana, Moon'u omuzlayıp ringin köşesine kadar ilerliyor ve iplerin üstüne yerleştiriyor. Ardından kendisi de orta iplere kadar çıkıyor. Moon'u çıkartıyor iplerin üstüne, kavrıyor VE İKİ MASANIN DA ÜST ÜSTE OLDUĞU TARAFA DOĞRU SUPERPLEX! SUPERPLEX GELDİ KANA'DAN İKİ MASANIN ÜSTÜNE DE! MASALAR PARAMPARÇA! İNANILMAZ! İNANILMAZ BİR MAÇ GERÇEKTEN! İKİ GÜREŞÇİ DE ÇOK BİTKİN, İKİ GÜREŞÇİ DE ÇOK YORGUN. İkisi de yerde. Bu sırada hakem sayıyor 1...............

2......................

3......................

4......................

5.......................

6.......................

7.......................

8.......................

İKİ GÜREŞÇİ DE HALA YERDE! 9...................

FAKAT KANA BİR ANDA KALKIYOR! BİR ANDA KALKIYOR KANA! HAKEM 10'U SAYIYOR! KANA KAZANIYOR! KANA BU SAVAŞTAN GALİP AYRILIYOR!

Kazanan: Evil Kana

EMBER MOON SAVAŞI KAYBEDEN İSİM OLUYOR! BÖYLECE TEKE TEK MAÇLARDA İLK MAĞLUBİYETİNİ DE ALMIŞ OLUYOR! Kana zar zor ayakta duruyor! Sürünerek ve yorgun argın bir şekilde ringe giriyor şimdi. Hakem geliyor ve Kana'nın elini kaldırıyor! Kazanan tarafı Kana olarak ilan ediyor! Kana ringde yorgun argın bir şekilde, pek de sevinçli değilmiş gibi galibiyetini kutluyor. Galibiyetini kutlarken bir yandan da Moon'a bakıyor. Ember Moon hala yerde fakat ayaklanmaya çalışıyor. Bu sırada arka alandan sağlık görevlileri geliyor hızla. Spikerimiz Erem'in yanına gidiyorlar.

Mauro Ranallo: Hele şükür ki gelebildiniz.

Sağlık görevlilerimiz Erem'i sedyeye alıp götürüyorlar. Bir yandan da Erem sanki narkoz etkisindeymiş gibi konuşuyor baygın baygın.

Erem: Noldu? Kazandık mı?

Ll13Y1.png

[ame]https://youtu.be/KSjnYQXjvWg[/ame]

x8G18M.png

Cult of Personality! Şampiyon arenaya girişini yapıyor. Kendisine muazzam bir sevgi seli var Chicago seyircisi tarafından. Punk girişte tauntunu atıyor ve ringe giriyor. Kendisine yönelen tüm destekler altında GWA kemerini hakeme teslim ediyor.

[ame]https://youtu.be/CsCOZKg2Gm8[/ame]

8t8T85.png

Dalton Wants It Now! Dalton Castle da girişte gözüküyor ancak neredeyse her yerde destek gören Castle'ı bu sefer yuhalanırken buluyoruz.

Mauro Ranallo: Burası Chicago, mammmmmmmmma miaa!

Castle da oğlanlarıyla birlikte ringe varıyorlar ancak bu yuhalama hala dinmiyor. Bu yuhalamaları ise bir müzik durduruyor.

[ame]https://youtu.be/vBY96NFUI48[/ame]

2176ZO.png

The End of Heartache! GWAC maçının son katılımcısı Roderick Strong da görünüyor ancak o da yuhalamalardan nasibini alıyor. Strong buna rağmen tüm enerjisiyle ringe giriyor. Üç kişinin de ringde hazır ve nazır bulunması ile birlikte maçımız sonunda başlıyor.

GWA Championship Triple Threat Match
CM Punk vs Dalton Castle vs Roderick Strong

En sonunda bu üç ismin GWA Championship maçı için aynı ringde görüyoruz, Punk, Strong ve Castle birbirlerinin çevresinde ringi birer tur dönerek birbirlerinin hamlelerini kontrol ediyorlar. Bu sırada ise arenadan sesler yükseliyor.

CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK! CM PUNK!

Punk bu destekleri arkasına alıyor ve Castle ile Strong’a da bu desteklerin ne anlama geldiğini adeta uygulamalı bir şekilde anlatıyor. Strong bir adım geriye çekiliyor, PUNK’A BİR ORTA PARMAK ÇEKİYOR VE HIZLA KOŞUYOR, SICK KICK! Strong maça çok hızlı başlıyor derken Castle da Strong’u tutuyor ve Bang-a-Rang deniyor ama Strong ona da izin vermiyor ve bir Back Elbow ile Castle’ı savuşturuyor, arkasından da Castle’ın üzerine doğru koşuyor ve High Knee Strike. Castle yere düşüyor ancak Strong yuhalanıyor ilginç bir şekilde. Strong bu duruma anlam veremiyor ve şaşırıyor. Daha sonrasında ise Castle’ı kaldırıyor ancak Castle da Strong’u kaldırıyor ve Air Raid Crash. Castle muazzam bir şkilde karşılık veriyor Strong’un hamlesine. Ama Strong’un az önce yaşadığı şeye Castle da uğruyor ve o da yuhalanmaya başlıyor. Castle ne yaparsa yapsın bu yuhalanmayı engelleyemiyor, Strong ise hala yerde. Castle şimdi ringin dışına yuvarlanmış olan Punk’ı kaldırıp ringe sokmak istiyor ve sokuyor da. Ancak kendisi ringe girer girmez Punk hızla koşuyor ve Shining Wizard. Punk hemen tuşa gidiyor, Chicago seyircisi de Punk ile birlikte sayıyor. 1... 2...

Castle atmayı başarıyor bu hızlı tuştan. Punk oldukça huzursuz ve bu da hareketlerini daha seri yapmasına neden olabilir. Punk şimdi Castle’ı tutuyor ve bir Vertical Suplex ile yere vuruyor ve bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Castle yine atıyor. Punk şimdi Castle’ı tutuyor ve chinlock bağlıyor ancak maçın temposuna yönelik yaptığı bu hareket bile seyirciler tarafından olumlu karşılanıyor. Punk Castle’ı chinlock’da tutarken Strong da en sonunda toparlanmayı başarıyor ve hızla Punk’ı kilitten çekip kendine doğru çeviriyor ve çok sert bir chop vuruyor. Strong Punk’ı köşeye doğru fırlatıyor, arkasından da koşuyor ve Corner Step-up High Knee vuruyor. Bu da yine yoğun bir yuhalamaya sebep oluyor ancak Strong bunu artık pek de takmıyor gibi görünüyor. Strong şimdi Castle’ı da alıyor ve ringin diğer köşesine fırlatıyor. Strong Castle’ın da üzerine Corner Step-up High Knee için koşuyor ama Castle Punk’ın yediği bu hareketi yemiyor ve Strong’a bir tekme ile karşılık veriyor. Arkasından tutuyor ve ringin köşesine Vertical Suplex ile fırlatıyor. Strong sırtını tutarken Castle da Punk’a yöneliyor ve o da bir Reverse Body Avalanche vuruyor. Punk karnını tutarken Castle Punk’ı da omuzlamak ve Air Raid Crash vurmak istiyor ancak Punk Castle’ın sırtından iniyor ve kendisinden Schoolboy ile tuş denemesi geliyor. 1... 2...

Castle yine atmayı başarıyor. İki isim de ayağa kalkıyor, ancak Punk daha erken ayağa kalkıyor ve Knee Lift vuruyor Castle’a. Punk şimdi Castle’a bir Knee Lift daha vurmak istiyor ancak Castle Punk’ın bacağından tutuyor ve onun bir hareket yapmasına izin vermiyor. Daha sonrasında ise Castle Punk’ı kendisine doğru çekiyor ve bir Bearhug yapıyor. Castle Punk’ı sıktıkça sıkıyor ve Punk da hala pes etmemekte direniyor ancak zaten kendisinin de bu direnci yapmasına pek de gerek kalmıyor. Strong Castle’a bir Forearm Smash vuruyor ve Castle da Punk’ı bırakmak zorunda kalıyor. Strong şimdi Castle’ı kaldırmak ve Angle Slam vurmak istiyor ama Castle da ona bir Forearm Smash ile karşılığını veriyor. Daha sonrasında ise Castle ile Strong yumruk exchange’ine girişiyorlar ancak ne gariptir ki iki isim de yuhalama alıyor. Bu exchange’i bozan isim ise Punk’dan başkası değil. Punk Strong’u Castle’a çarptırıyor ve Castle da bu şekilde kendisini ringin dışında buluyor. Punk ise sersemlemiş Strong’u arkasından tutuyor ve bir German Suplex ile yere vuruyor. Punk şimdi kendisine yönelen olumlu destekler altında en üst köşeye çıkıyor, Randy Savage’ın tauntunu atıyor ve Diving Elbow Drop. Punk bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2...

Strong atmayı başarıyor. Arenada derin bir yuhalama hakim bu durum için. Şimdi Punk da Strong’u kafasından tutuyor ve ayağa kaldırıyor, hemen arkasından da onu iplere yolluyor, dönüşünde bir Clothesline vuruyor, Strong hemen ayağa kalkıyor ve bir Clothesline daha. Punk şimdi Strong’u bileğinden tutup ayağa kaldırıyor ve kaldırır kaldırmaz da üçüncü Clothesline’ı bu sefer Short-arm ile vuruyor. Strong bir kez daha Punk’ın karşısında ayağa kallkmak istiyor ama Punk kendi seyircisiyle birlikte göreşiyormuşçasına onun ayağa kalkmasına izin vermiyor, onu stomplayıp ayrıca da tekmeler savurmaya devam ediyor. Punk şimdi Strong’un ayağa kalkması için onu bekliyor ama herhangi bir şekilde değil, Strong ayağa kalkarsa onu GTS için omuzlayacak. Ancak Strong kendisini direk ringin dışına atıyor ve bundan şimdilik kurtuluyor. Ancak ringin dışına çıktığına çıkacağına da pişman olmalı çünkü Castle’dan sert bir Lariat geliyor Strong’a. Castle hızla ringin içine giriyor ve Punk’ın suratına suratına yumrukları vurmaya başlıyor. Castle şimdi Punk’ı iplere doğru atıyor ve dönüşünde de Spinebuster’ı vuruyor.

Jim Ross: Tıpkı 2013 Royal Rumble şovunda The Rock’ın vurduğu gibi vurdu, sonraki anı ben de tahmin edebiliyorum.

Castle Punk’ın başında tauntunu atıyor ve iplerden gele gide Punk’ın yanına varıyor, tıpkı The Rock’un vurduğu gibi bir Elbow Drop. Castle şimdi yuhalamalar altında tuşa gidiyor. 1... 2...

Ama tuş başarısız oluyor çünkü son anda Roderick Strong ringe girip tuşu bozmayı başarıyor. Strong son gücüyle tuşu bozduğu için hala çok da atik değil. Diğer isimler zaten çok zor durumda. Yine de birisinin ayağa kalkması gerekiyor ve o isim de CM Punk oluyor. Şimdi Punk kalan iki rakibinden Castle olanı ayağa kaldırıyor ve onu ringin köşesine fırlatıyor. Daha sonrasında kendisi de Castle’ın üzerine hızla koşuyor ve Corner Step-up High Knee. Punk bununla da durmuyor ve Strong’un yanına da gidip onu kaldırıyor, Strong’u da Castle’ın karşısındaki köşeye fırlatıyor. Punk şimdi Strong’un üzerine koşuyor ve ona da Corner Step-up High Knee. Bununla birlikte Punk Strong’un kafasından tutuyor ve onu Running Bulldog ile yere vuruyor. Aynı süratle tekrardan kalkıyor ve bu sefer Castle’a Corner Clothesline’ı vuruyor, arkasından da Castle’ı ringin ortasına çekip Short-arm Clothesline vurmak istiyor ama Castle bunu engelliyor. ENGELLEMEKLE DE KALMIYOR VE PUNK’A BİR ROUNDHOUSE KICK VURUYOR, PUNK SERSEMLEMİŞ BİR HALDE ARKASINI DÖNÜNCE DE CASTLE PUNK’I KALDIRIYOR, İR TUR ÇEVİRİYOR VE BANG-A-RANG! BANG-A-RANG! CASTLE BİR VURDU, PİR VURDU AMA TUŞA GİDEMİYOR ÇÜNKÜ STRONG DA BİR ANDA AYAKLANIYOR VE CASTLE’I RİNGİN DIŞINA ATIP PUNK’IN ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR, YOKSA YENİ BİR ŞAMPİYONUMUZ MU VAR? 1... 2...

Castle da tuş sırasında ringe girip tuşu bozuyor. Bu tuşun bozulmasına büyük bir destek geliyor, Punk’ın maça devam ediyor olması bundaki asıl sebep olabilir. Hem Castle hem de Strong ayaktalar. İki isim de uzun bir süre birbirlerini ilk yumruğu kimin ayacağı konusunda gözetliyorlar ancak daha sonrasında Punk’ın hala yerde olduğunu görüyorlar ve iki isim de Punk’ı stomplamaya başlıyorlar, bu sefer haklı olarak Chicago seyircisinden yuhalamaları da alıyorlar. Strong şimdi Punk’ı kaldırıyor ve Castle’a emanet ediyor. Castle ise hızla koşuyor ve Punk’a bir Fairy Tale yapıyor.

Mauro Ranallo: Yalnız bu şey değil mi ya, Codebreaker?

Erem Nur: NE? Jericho babam burada mı? Free agent mı çalışacak?

Ranallo ile JR, Erem’e yine anlamsız bakışlar atarken diğer yandan da ringe yeniden odaklanıyoruz. Şimdi Castle da Punk’ı kaldırıyor, bu sırada Strong da ringin dışına çıkıyor ve ringin altından bir sandalye alıp ringin içine giriyor tekrardan. Strong şimdi sandalyeyi kavrıyor. VE SANDALYEYİ CASTLE’IN KAFASINA GEÇİRİYOR. STRONG BUNUNLA DA DURMUYOR VE PUNK’I TUTUYOR, END OF HEARTACHE! END OF HEARTACHE!

AMA TUŞA GİDEMİYOR STRONG! TUŞA GİDEMİYOR ÇÜNKÜ PUNK YUVARLANARAK DA OLSA RİNGİN DIŞINA ÇIKIYOR. End of Heartache’den sonra tuşa gidemediği için Strong çok üzgün ve kafasını iki elinin arasına alıp bu durumu belli ediyor. Strong artık tek bir şansı kalmışçasına sandalyeyi kafasında patlattığı Castle’ın yanına gidiyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Castle da son anda atıyor. Strong artık pili bitmişçesine yere yığılıyor, Castle da zaten çok da hareket edebilecek durumda değil. Öte yandan ise Punk’ın da yediği son hareket onun sırt bölgesinde zamanındaki ağrılardan daha da fazlasını oluşturmuş olmalı, neredeyse ayağa bile kalkamayacak durumda. Yine de Strong bu üç isim arasından en hızlı ayağa kalkan kişi olacak. Strong Punk’ı ringe sokmakla sokmamak arasında kalıyor ve daha da doğru bir seçim olduğunu düşünerek halihazırda ringin içinde bulunan Castle’ı kaldırmanın daha iyi bir seçenek olduğunu fark ediyor. Nitekim tam da bunu yapıyor ve bir kez daha End of Heartache için Castle’ı tutuyor.

ANCAK BU SIRADA ÖYLE BİR YUHALAMA GELİYOR Kİ STRONG BİLE BU YUHALAMA KARŞISINDA KAYITSIZ KALAMIYOR VE HAREKETİ BIRAKMAK ZORUNDA KALIYOR. STRONG BÜYÜK BİR ÖFKEYLE RİNGİN DIŞINA ÇIKIYOR VE SEYİRCİLERİN YANINA GİDİYOR. SEYİRCİLER YUHALIYOR, STRONG İSE SANKİ BU DURUM İÇİN BAĞIŞIKLIK KAZANIYOR. STRONG ŞİMDİ TEKRARDAN RİNGİN İÇİNE GİRİYOR ANCAK CASTLE ONU BİR ANDA TUTUYOR VE BANG-A-RANG! ÖNCE PUNK’A SONRA DA STRONG’A. CASTLE DA YUHALAMALARA MARUZ KALIYOR AMA YİNE DE STRONG’U TUŞLUYOR. 1... 2...

STRONG ATIYOR. Strong kemerin elleri arasından kayıp gitmesine müsaade etmiyor. Şimdi Castle da Strong’un ayağa kalkmasını bekliyor. Strong da ayağa kalkınca Castle Strong’un arkasına geçiyor ve German Suplex için tutuyor ancak Strong bundan çabucacık kurtuluyor. Arkasından da Bicycle Knee Strike vuruyor, Castle yere düşmeden de Strong Castle’ı tutuyor ve End of Heartache! Sonunda oluyor mu Strong kemeri kazanıyor mu? AMA O DA NE? PUNK STRONG’U KENDİNE DOĞRU ÇEKİYOR, KARNINA BİR TEKME VURUYOR VE STUNNER! PUNK ŞİMDİ DE STRONG’U FIREMAN’S CARRY’E ALIYOR, GO TO SLEEP! GO TO SLEEP! BU MAÇ BURADA BİTER. 1... 2...

3!

Kazanan: CM Punk

Punk kendi evinde de başarıyor. İlk savunmasında başarıya ulaşan Punk galibiyetini seyircilere koşarak kutluyor. Daha sonrasında da kemerini alıyor ve arenanın girişine doğru gidiyor. Kemerini orada kaldırırken AJ Lee de yanına gidiyor, ikili kutlamalarına o şekilde devam ediyorlar. Pyrolar patlarken Best in the World'ün sonuna geliyoruz, bütün takipçilerimize iyi günler dileriz.

BEST IN THE WORLD GWA Entertainment TM & © 2019 All Rights Reserved

OnurDies

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konular
205
Eddie Guerrero
Truth Martini
Bakalım burada neler olacak? Takipte olurum herhalde.

Birazvodka

Kayıtlı Üye
Konular
316
John Cena
-
Takipteyiz. Biraz dede tokatlayalım.

Code Blue

Punk City
Konular
876
John Cena
John Cena
Takipteyim.

Lucifer

Phillip Jack Brooks
Konular
491
CM Punk
John Cena
Takipteyim. Maça çıkacağımı düşünüyorum. Bakalım Mundo ne dengesizlikler yapacak yine?

Ensiferum

Днепропетровск
Konular
631
Bray Wyatt
Bray Wyatt
Takipteyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...